CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

monulkab
16. srp 2010

mirenkam já měla 3den po OPU 4buněčná, takže s 6ti buněčnými jsi v poho 🙂

veria
16. srp 2010

Monul, tys měla 3. den po OPU 4 bun. a dali ti je?? Hmm, to asi nemohlo dopadnout dobře......

monulkab
16. srp 2010

No doktor mi ukazoval na obrazovce že se začíná dál dělit, a říkal že je špičkové kvlaity, nevím, nevyznám se v tom, ale předpokládám že kdyby to bylo jasné, nevraceli by mi ho. Nikde jsem se nedočetla jak ten vývoj od oplodnění má probíhat, takže jsem se nad tím ani nepozastavovala.

veria
16. srp 2010

No, vzhledem k tomu, že 3 dny po OPU má mít už 8 buněk, tak nechápu, jak mohl něco takového tvrdit. Bylo o den opožděné, a ono je to bohužel při tom počátečním vývoji hodně.....

monulkab
16. srp 2010

veria a dá se někde najít nějakej článek o tom jak se má vyvíjet, abych příště věděla?

veria
16. srp 2010

Monul, zkusím ti to během dne najít.

chrobacek
16. srp 2010

ahoj
http://www.gest.cz/cz/crm_ivf_ivf.php?pg=5&PHPS...

je fakt, že když jsem měla po 72 h 4b tak z toho nic nebylo ☹

chrobacek
16. srp 2010

jinak v Heliosu mi třetí den nahlásili ty co měly víc jak 6b zbytek už odepsali ... takže po 72 h jsem měla 7-11b

chrobacek
16. srp 2010

dnes jsem byla na neplánovaném utz a děcka mají 5cm 😉

monulkab
16. srp 2010

japato na neplánovaném UTZ???

chrobacek
16. srp 2010

měla jsem jít jenom na krev k NT screeningu a nevěděla jsem resp. nikdo mi neřekl, že k té krvi se děla kontrolní utz aby věděli přesnou velikost mimina, tak jsem alespon klidnější, že jsou tam furt obě 🙂

chrobacek
16. srp 2010

takže v pátek jdu znova ale to už bude pořádná kontrola 😀 dneska jsem je ani neviděla

monulkab
16. srp 2010

@chrobacek jé, 5 cm...tak to jsou už macci!!! 🙂

chrobacek
16. srp 2010

no však ono je to ne mě už i jako vidět 😀 ale maskuju to jak se dá 🙂

monulkab
16. srp 2010

hoď sem foto 🙂

monulkab
16. srp 2010

chrobi takže pokud jsem to pochopila dobře, tobě taky vraceli 4bb??

danissa
16. srp 2010

Ahoj holky, prosím vás, musím mít na Obilňák doporučení od svého gynekologa? Předem díky za odpověď 🙂

veria
16. srp 2010

@danissa Nemusíš.

danissa
16. srp 2010

@veria Díky

danissa
17. srp 2010

Dobré ránko, ještě bych se ráda zeptala ne cenu ICSI a prodloužené kultivace na Obilňáku. Na jejich stránkách to nemůžu najít.... Moc díky, hezký den všem 🙂

chrobacek
17. srp 2010

@monulkab ne na obil vrací po 96h to byly 8b a 9b, ale to že byly po 72 4b už bylo špatně a po 96h měly být morule... to jen na vysvětlení jak to psala Veria 🙂

chrobacek
17. srp 2010

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=News&f...

tady je ceník sice starý, ale ono to +- odpovídá

danissa
17. srp 2010

Moc díky Chrobi 🙂 Doufám, že se stále cítíš dobře, pěkně ty svoje miminka hýčkej 😉

chrobacek
17. srp 2010

@danissa děkuji jo je mi dobře 🙂 ale to utajování mě už přestává bavit tak se moc těším až to v neděli oznámíme rodině 🙂

danissa
17. srp 2010

@chrobacek Koukám, že už jsi 12tt, tak to už klidně oznamte, věřím, že už se na to moc těšíš 🙂 To bude radosti, navíc dvojité. Moc ti to přeju a jsi pro mě velká motivace, že i nám se brzy podaří 🙂 A ty choš pořád do práce, anebo jsi na PN?

chrobacek
17. srp 2010

čekáme na NT screening a na fotky, protože žádné nemáme a hlavně to budeme říkat na oslavě hromadně všem 🙂

já chodím do práce... i při stimulce jsem chodila... nic mi není tak co bych dělala doma ? 😉

hanulamarkova
autor
17. srp 2010

@chrobacek teda já se tak těším až přidáš tvoje prďolky aby jsme je viděli a věděli jak se daří tvým miminkám... tak hned po NT šup sem fotky 😀 držím palečky aby vše dobře dopadlo...
😀

chrobacek
17. srp 2010

@hanulamarkova děkuju moc 🙂 hned v pátek je sem dám 🙂 odpolko 🙂 už se na ně strašně těšíme 🙂))

danissa
17. srp 2010

@chrobacek Jasnačka Chrobi, taky bych neseděla doma, určutě je lepší být alespoň trochu aktivní, pokud to jde. Držím palec, aby bylo vše OK a na fotečky se taky těším 🙂

sajmona
17. srp 2010

ahoj holky,musím vás dočíst at vím co je novýho...jinak já jsem zkončila s pěkným zánětem močáku...o víkendu jsme byly slavit narozky a asi jsem se prochladla,tak ted pěkně trpím:( ach jo