CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

sajmona
1. pro 2010

@majka43 čadová neřekla nic,jen že tomu u mě hodně věřila a jestli teda půjdu do dalšího pokusu,mám ještě dva mražáčky

majka43
1. pro 2010

@sajmona Tak jdeš po vánocích?

sajmona
1. pro 2010

no asi jo no...uvidím jak se budu cítít,ted jsem to asi zakřikla,to že newbrečím,prostě to na mě padlo a já jsem jak želva 😢

majka43
1. pro 2010

Musíš být silná, ono to vyjde. Vem si mě, 45 let, já už moc šancí nemám, ale ty jsi mladá. Vyjde to, uvidíš že jo.

sajmona
1. pro 2010

@majka43 vím,že ty si tím taky procházíš,je to boj,moc ti fandím...

majka43
1. pro 2010

@sajmona Díky, já mám poslední šanci.

sajmona
1. pro 2010

@majka43 jak to,že poslední....vím je to těžký,taky si říkám,kdy skončit,nejde to do nekonečna,taky není dobrý donekonečna do sebe cpát hormony....a ty peníze taky...takže kdy říct konec,nevím,jestli se taky na to nevykašlat.... 😒

majka43
1. pro 2010

Ty máš ještě čas, ale když to vyjde, tak až mu bude 20 tak mě 65. Tak po 45 už do toho nejdu.

kobla
2. pro 2010

Ahoj antoa-moc gratuluju a užívej si ten krásný pocit. Přímo si v tom chrochtej 🙂 A saj- ten pocit,kdy je člověk naštvaný na své tělo moc dobře znám. Je mi to líto,myslela jsem na vás na obě. A taky by mně zajímalo,kolik IVF muže žena podstoupit, jestli je někde nějaká hranice,kdy ty davky hormonu spíš tělu začnou ubližovat.

antoa
2. pro 2010

@kobla ahoj, děkuji za přáníčko,ale nechci to moc zakřiknout...po minulé špatné zkušenosti, ale určo radost mám. 😉 No a počet IVF - co sneseš ty a tvoje bankovní konto 😉 v CARU vždy doporučují další a další ivf- to víš je to jejich výdělek 🤐

majka43
2. pro 2010

Holky tak zítra mám transfer. Embryjka jsou zatím jedno sedmi, dvě šesti a zbytek čtyř buněčné. Zítra vyberou ty nejlepší a v jednu mám transfer. Budu mít tři, ale můrovala jsem o čtyři, tak uvidím.

mirenkam
2. pro 2010

@majka43 ahoj, to jde 4? 😕 Já mám 3 embrya zamražený, tak jsem si právě říkala, jestli mi je dají všechny 3 a nebo budou chtít jen 2. Mám za sebou 2x ET a 1x KET....a pořád bez úspěchů..... ☹
@antoa gratuluji 😵

majka43
2. pro 2010

@mirenkam To nevím, ale za zeptání nic nedám. Tři už jsem měla třikrát.

mirenkam
2. pro 2010

@majka43 měla bych si o ty tři říci a nebo to sami nabídnou?

majka43
2. pro 2010

@mirenkam Sami ti to asi nenabídnou, já si taky řekla, ale oni se mě vlastně zeptali kolik jich chci zavést. Tak se tě třeba taky zeptají a když ne, tak si o ně klidně řekni. Kolik ti je? U nás starších s tím problém nedělají, ale u mladších nevím.

mirenkam
2. pro 2010
majka43
2. pro 2010

@mirenkam Tak to nevím, no zeptej se.

majka43
2. pro 2010

@mirenkam Uvidíš taky jak se rozmrazí, jestli všechny přežijí. Na to je brzo o tom přemýšlet. Kdy se chystáš na KET?

mirenkam
2. pro 2010

@majka43 jj uvidíme, v lednu.. 😉

rioko
2. pro 2010

@mirenkam šance že přežijí všechny 3 je fakt malá, já měla 3 vydrželo jedno a i před tím mi říkal Crha že je skoro vždycky nějaká ztráta

antoa
2. pro 2010

@majka43 držím pěsti ať se kluci vyvíjí 😉 a pořádně zakousnou

majka43
2. pro 2010

@antoa Díky moc a pak mi musíš poslat nějaký těhu bacily.

sajmona
2. pro 2010

@majka43 na zítra držím palušky a bud na sebe opatrná 😉

majka43
2. pro 2010

Holky dík. Jsem zvědavá kolik mi dají sněhuláčků.

antoa
2. pro 2010

@majka43 tfuj tfuj posílám těhu bacilky.... 😉

yvett2009
3. pro 2010

@majka43 taky se pripojuji k prani, at to dobre dopadne! 🙂 Ja jsem ted v RF a zitra jdu na OPU. Tak uvidime, jak to bude probihat. Zatim velka spokojenost 🙂 Hodne stesti nam vsem! 😉

majka43
3. pro 2010

@yvett2009 Díky moc, tak to budeš za chviličku za mnou. Jak jsi na tom s folíčkama?

yvett2009
3. pro 2010

@majka43 na ultrazvuku jsem byla v úterý a bylo jich tam kolem 8. Více na pravým vaječníku než na levým. Uvidíme zítra, jestli v nich něco bude.

majka43
4. pro 2010

Ahoj holky, včera jsem neměla vůbec náladu psát. Nakonec mám jen dvě embryjka, jedno osmi a jedno šesti buněčný. Víc jich nezůstalo. Myslím, že je to v kelu.

veria
4. pro 2010

@majka43 Proč by to mělo být v kelu?? Standardně se dávají dvě embrya a kolik je z toho těhotných!!
Tak neházej prosím flintu do žita, a těš se ně.

Jinak já nemám nic nového, nic teď okolo IVF nepodnikáme, takže nemám čím příspívat, ale sleduji vás! 😎
Antoe gratulace a přání, ať to tentokrát dojde do zdárného konce!
Mějte se a opatrujte se.