CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
8. črc 2009

miradka: me chodi vyplata z prace a ta me chodi kolem 10-13.den!! Pokud si dobre vzpominam,tak manzelovi jednou chodila vyplata ze socialky az kolem 20.dnu

Manzel me dorazil z cest,jeste si pekne vyspinkava!!! Preju vam hezky den!!!

simulin
8. črc 2009

Dobré ránko, tak tady se konečně trošku ochladil a pročistil vzduch. 🙂
Mir, manža když byl na pracáku, tak mu myslím penízky chodily až po tom 20. dnu. Ale jestli se to týká i nemocenské, tak to nevím. 😒

hanulamarkova
autor
8. črc 2009

Dobré ránko, no teda kočky řeknu vám ta změna počasí mi moc nesedí... 😒 čakám mrchu, břicho bolí a pořád nic 😠 😠 no snad se rychle spustí máme jet na víkend na chalupu tak nevím snad to zvládnu s OBI - uvidíme.

miradka
8. črc 2009

Dobré ránko, díky za odpovede. Dúfam, že peniažky dorazia čo najskor. Chceli by sme malovať už detský pokojíček. Teda, najprv strhnúť staré tapety, to bude celkom makačka...Manžel navrhol, že by jednu stenu pokreslil postavičkami z rozprávok...no to chcem vidieť 😀 😀 Myslím, že kreslí pekne, ale na stenu to teda neviem 😀

sajmona
8. črc 2009

ahoj holky,tak už pomalu vyrážím na ten obilňák:(vůbec se mi nechce,bojim bojim,držte mi pěsti,at to zvládnu:(
žabi moc gratuluju 🙂 to je krásná ůroda 😉 jinak se určitě domluvíme,až tam zase pojedu,tak napíšu a kdyžtak bych klidně někam za tebou dojela🙂to by bylo fajn a to už budeš určitě těhulka 😉
tak se mějte holky,napíšu,mám ten net na tele,mám ho ještě 2 měs zadarmo tak super papa

miradka
8. črc 2009

Saj, budeme na teba myslieť, neboj bude to dobré. Nie je to zase taká katastrofa. Keď som to ja zvládla, tak to zvládne kadžá baba 😉 Drž sa a daj čím skor vedieť ako si dopadla 🙂

irminka
8. črc 2009

ahojte,
s tou sociálkou jsem se na to ptala a bylo mně řečeno, že jsou 3 výplatní termíny, prostě a jednoduše - co nejdříve poslat lístek od doktorky a potom je výplatní termín brzy nebo také ne, když se uřednicím na sociálce moc nechce a mají na včechno čas, tak si počkáme...... 🙂

simulin
8. črc 2009

Saj, tak pevné nervičky 😉 , určitě to bude dobré. Měj se a ozvi se, jak jsi dopadla. 😉
Holky, tady je dnes nějaké pusto, kdepak jsou všechny treperendy, chrobi jela na dovču, ale co taková Sun, Gabi, Snaha se tu dlouho neukázala....... ☹

sune
8. črc 2009

hezké dopoledne holky,
Sim, moooooc gratuluji k dvojčátkům! To je teda zpráva a prý,že bříško ještě nemáš 😉 To já mám pěkné, tak moc doufám, že mi ms nedorazí a budu mít pozitivní test. Už mi začínají ty křeče před ms, píchá to z vaječníků do dělohy a mám citlivá prsa. Neměla jsi náhodu to stejné, že bych měla naději 🙂
Saj, neboj, bude to dobré. Děláš to pro mimčo. Myslím na tebe, vím, jak mi bylo.
Mirad. socka mi přišla snad až kolem 12. ,takže bys ji měla po neděli mít. Ale ty jsi na neschop. už delší dobu,ne? holky mají pravdu, nechce se jim,ale prý se nemá znepokojovat, že to dojde - snad někdy 🙂
Žabi, gratuluji k úrodičce! Ty jsi tu nejlepší nosnice - zatím,ne? Aspon chrobi by tě tak nazvala 🙂 Já to říkám pořád, že ty velký folik. mi byly na nic. Lepší menší a kvalitnější
😉

simulin
8. črc 2009

Sun, no je dost, že jsi se na nás taky podívala, už jsem si říkala co s tebou je. 😕 Jinak děkuju, dnes jsem se objednala ke svému gyn., no jdu tam až 20.7., ach jo to je ale doba. ☹ Snad to rychle uteče. 😝
Sun a kolikátý jsi vlastně den od ETu a budeš testovat? Prsa mě bolely hodně, nemohla jsem se jich ani dotknout, ale to bylo hned od začátku, jak jsem začala brát duphaston. 😖

sune
8. črc 2009

Sim, já jen přežívala v tom horku. Jsem zvyklá být venku u mamky doma na zahradě,ale ted jsem kvůli neschopence museli zůstat doma. To je pro mě jak za trest. Plně využívám vycházky,ale je to málo pro mě 🙂 Myslela jsem, že tě budou hlídat ještě na Obi. Tam už nejdeš? Já jsem byla na ET 30.6. a ted v sobotu jdu na krev,tak jsem zvedavá. Chci testnout zítra. Dřív to nemá cenu. Jééé, já bych tak moc chtěla,ať tam jsou //. Jsem skromná,co 🙂 Prsa mě zas tak nebolí, spíš jsou citlivá, jak před ms.
Holky, vy, které jste na neschop., dodržujete přesně vycházky? A co kontrola, byla na některou z vás?
A co Gabča, kde je jí konec? Doufám, že je ona i prcošek v pořádku.

lucka.adis
8. črc 2009

Ahoj holky
tak jsem zpět z kontroly a všechno je o.k mimiňous krásně roste a odpovídá týdnu.. vaječníky mám pořád ještě zvětšené, ale Kummel říkal, že je to pořád ještě následek OHSS. Mám se šetřit, aby se mi náhodou vaječníky neotočili.. což by byl průšvih. No a propustili mě k mé dr. s tím, že kdyby náhodou cokoliv bylo-nějaký problém atd., tak můžu dojet k nim 🙂

lucka.adis
8. črc 2009

... o návštěvě u mě v práci radši mluvit nebudu, protože to bylo děsný 😠 😔 jsem ráda, že tam budu muset až někdy koncem Září. Papír na peníze, ji budu pořád posílat, i když ho po mě chtěla, abych ji to pokaždé donesla. Nemusím ji vidět, fakt ne.. stejně mi v Září končí smlouva a ona mi ji neprodloužila, takže na ni s... 😝

simulin
8. črc 2009

Sun, na Obi jak jsou srdíčka, tak už asi posílají ke svým doktorům. Jinak si mě pozvali ještě na jednu kontrolu a to 31.7. a to je nějaká riziková poradna pro vícečetné těhu a jdu tam k dr. Vránovi. Tak jsem docela ráda, že mají ještě zájem, zjistit jak na tom jsem. 😉
Sun, tak to jsi dneska 8. den., to bych ještě s testováním určitě vydržela, ale samozřejmě záleží na tobě, jak moc jsi trpělivá. 😅 😉 Ale neboj, určitě jsou mimísci už pěkně zahryzlí. 😉

irminka
8. črc 2009

sun: budu na tebe myslet, ještě vydrž a uvidíš, že tam budou // 🙂 🙂 🙂

Včera jsem byla u svého dr. a šla jsem tam s hrůzou, jesli jsou tam ještě 2 srdíčka...a jsouuuuu 🙂 , mám to v albíčku, to menší už dorůstá mají mezi sebou už jen 1 mm a to nic není, jsem moc ráda.
Tak za 2 týdny půjdu na testy vývojovývh vad - a už mám zase nervy, aby byli mimča ok......, takže stres fur a neustále 😉

irminka
8. črc 2009

ted jdu před barák hubit plevel, manžel navařil lektvárek a jsem zvědavá,aby to nevyžralo vše i s dlažbou nebo se také mužeme zítra ráno probudit a mít před domem křoví jak v šípkové růžence,že? 🙂 No, uvidíme.....

simulin
8. črc 2009

Irminko, to je hezké jen tak dál, určitě to druhý mimísek rychle dožene. 😉 Pěkné fotečky. 😉

sune
8. črc 2009

Sim, já právě nevím,jak se to počítá. Tam se nepočítá ten den ET,že? Já vydržím, co o to,ale manža by chtěl vědět už víc.Pořád se vyptává na průběh 🙂 V pátek testovat nestihnu,tak mi jedině zbývá zítra a nebo počkám v sobotu na kreva bude to 😉 Já jsem rpávě hned 2. den po ET přenášela peřinu, dávala jsem ji na balkon,aby mi pěkně vyvětrala, tak doufám, že jsem jim neublížila nějak. Ted si to vyčítám, že jsem neležela na zadku 🙂
irmi, díky a mooooc blahopřeji, že tak hezky postupuješ. Krásné fotky. Už abych takové taky měla 😉 Já už se tu cpu obídkem, mňam 😉

simulin
8. črc 2009

Sun, tak manža je netrpělivější jo...? 😀 Tak to je hezké. 🙂 Tak uvidíš jak moc bude naléhat a my budeme třeba taky zvědavé 😅 Sun, neboj, určitě se mimískům nic nestalo. Vím, že jsem po ETu, taky jen neležela, chodila jsem se psem na procházky a ke švagrové na besedu a sem tam něco uklidila a to bylo hned ty první tři dny a až když jsme byla utahaná, tak jsem si prostě lehla, ale ne na dlouho, prostě mě to nebavilo a navíc mě pořád bolela záda. 😒

sune
8. črc 2009

Sim, on asi naléhat nebude, ale ptá se často 🙂 Máš pravdu, taky se mi to líbí, že má takový zájem. co bych za to dala,abych mu dělala radost s // 🙂 Tak snad se mě pevně chytli hned při ET a nevypadli už 😀 Tobě to pěkně letí,že? koukám, že už jsi 9t, to je krásné. Kde tě ta záda bolela? Když bolí dole (u ledvin), tak je to prý dobré znamení, že je to těhu. Ale mě to bolívá tak i u cysty, když mě tlačí. A to tě začla bolet hned po ET?

miradka
8. črc 2009

Holky, neviete podľa čoho sa vypočítava materská? Uvažujem, že keď som furt na nemocenskej, tak asi nebude moc vysoká... 😠

majdula
8. črc 2009

Miradko bud v klidu, pocita se z hrube mzdy a pokud jsi na neschopence, tak se jde zpatky dokud se nenarazi na posledni plat a z toho se to vypocita, byt by to bylo pul roku dozadu...

simulin
8. črc 2009

Sun, no docela to letí i když 9tt nejsem-spíš 7-8, ale to se asi dozvím přesněji, až budou mimísci větší. n 🙂 Nejhorší je to v práci, přes léto je tu taková nuda, děs! 😠 Dnes jsme nějak unavená a taky je mi od rána na zvracení, ale zatím se držím. No nevím, jak to vydržím do těch osmi. Ale budu muset. 😝
Sun, záda mě bolela pár dnů od ETu, ale myslím si, že to bylo spíš z postele a že jsem byla přeležená i když jak říkám s válením jsem to moc nepřeháněla. 😎 No a teď mě bolí dole jak říkáš u ledvin, ale spíš na levé straně, ale to je asi zase skříplý nerv, snažím se cvičit a různě to protahovat, ale nepomáhá. Tak nevím co s tím budu dělat, protože někdy mi dělá i problém vstát z postele a taky levou nohou když nakračuju, tak to hodně bolí, nemůžu udělat ani dlouhý krok. ☹ 😝 Hold, asi patřím do starého železa 😠 🙄

Mir, taky už jsem nad tím uvažovala, jak se vlastně počítá mateřská, jestli to bude z nemocenské, tak to bude děs, protože nás rizikovka určitě nemine a tak nebo tak určitě budu muset jít marodit dřív. 😠

simulin
8. črc 2009

Majdulo fakt, tak to jsi mě potěšila. Tak že nejlepší by bylo poslední měsíc oddělat co nejvíc a mít pořádnej vejvar a pak by mohla být i mateřská veselejší. 😉 A je to z posledního platu nebo průměr za poslední tři měsíce?

sajmona
8. črc 2009

Ahoj holky,tak jsem byla prave na konzultaci na 16. Mluvila jsem s Kummelem a Cadovou. Zitra budou u zakroku oni tak mam radost. Holky,chci se zeptat,taky jste podepisovaly souhlas o tom,kdyby bylo nutne odstraneni vejcovodu? Pry kdyby byly spatne,hrozi mimodel.opl nebo to muze ohrozit zivot.

sajmona
8. črc 2009

S tou materskou to bylo driv posl. 3 mes ted je to prumer za rok,me to rikala kamoska co je na materske

hanulamarkova
autor
8. črc 2009

Ahoj sajmi taky jsem to musela podepsat...asi to dělají všem ale nevzali mi je 😀 asi když jsou nenávratně poškozené tak je vezmou pro jistotu.

miradka
8. črc 2009

Majdi, díky že si napísala, teda ale sa mi uľavilo. Už som videla to minimum...ešte pri dvoch deťoch...ach...díky moc 😉

Sim, teda to máš blbé ešte s nervom... 😒 Aj ja uvažujem a chlap ma furt postrkuje, že by som mala začať cvičiť, ale neviem ako...neviem aké cviky možem robiť a či vobec už možem. Chcela by som chodiť na cvičenia pre tehotné, ale neviem či pri rizikovom to je možné. Určite sú nejaké cviky, ktoré by som mohla cvičiť, ale nevycucám si to z prstu 😀

Saj, to je super, že tam budeš mať zlatíčka Čadovú a Kummela, určite to bude dobre odvedená práca. Nepamätám si na taký papier, viem že som čosi podpisovala, ale zrovna o odstraňovaní vnútorností asi nie. Ale moj dr s tým asi počítal...myslím že mi povodne ani nechcel nič brať.

ywushka
8. črc 2009

sajmona: budeme ti drzet vsechny palecky co mame a budeme na tebe myslet!!!

zabi: drzime palecky na Et!!!!

ywushka
8. črc 2009

ja jsem se ted trosku prospala,venku jsou porad hrozne bourky!!!