CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
17. čer 2009

já mám na zahradě taky bylinkářství nechcete někdo medunku? mám jí opravdu hodně 😀 😀 😀

simulin
17. čer 2009

chrobi - ty taky vždycky najdeš, to co nemáš. Já zase minule jak jsem šťourala, tak jsme tam našla holčinu, která měla 4 a 6 buněčné a byla těhotná. Tak že zase neplaš, jo!!! 🙄

gabina79
17. čer 2009

vy jste teda fakt babky bylinkářky...to my, co nemáme ani zahrádku ani balkon se může me jít picnout 😉
Chrobi, to je ale stejně divné, že už nemáš Pregnyl...jak dlouho to je, co jsi ho píchala?? 😕

chrobacek
17. čer 2009

sim já vím čuchám dokud něco nevyčuchám a toto ted moc supr info není ☹

fakt? kterou? 🙂))) já jsem našla Pilotku na 2ivf a další co měly to co my a prd a až měla Pilotka morulky tak se jí chytly....

chrobacek
17. čer 2009

Gabčo já jsem asi celá divná 🙂))) néé Chanel ho 4 den taky neměla taky měla negativní test..... píchala jsem ho 7.6. 6500IU

chrobacek
17. čer 2009

z těla mizí za 7-10dní 5000IU jsem našla tak už je to fuč

gabina79
17. čer 2009

to jsi měla nějak málo jednotek, ne???

chrobacek
17. čer 2009

no měla jsem Ovitrelle a to je dávka 6500IU v té injekci ywuska si pamatuju, že měla pregnyl 7500IU

gabina79
17. čer 2009

jo aha, tak to je asi trochu jinak..já měla taky 7.500 Pregnylu.. a před tím myslím dokonce 10.000, ale to už si moc nevybavuju....

chrobacek
17. čer 2009

jo dává se i 10tis ale asi spíš na IUI ... každej má asi jiné dávkování .....

miradka
17. čer 2009

Ahoj holky, tak už som zase tu. V práci bola nakoniec pohoda. Dala som si obídek a fajne si pošmákla. Mali tam pangasia zapečeného so syrom, to milujem 🙂 Inak som napísala nejaké papiere a nakoniec pokecala aj so šéfkou. Bola celkom v pohode na moj podiv a asi ma tam moc už nechce vidieť. Vraj už má skúsenosti že všetky holky s IVF nakoniec ostali doma. Ono učitelia majú dosť nervy, tak asi preto a ja mávam tiež šialené nervy. Tak bude asi lepšie ostať na nemocenskej. Ešte k tomu so zástupom by som im to komplikovala, ale aj tak uvidím čo bude v září...🙂
Inak makáme s tetou a chystáme cukroví na svadbu. Tu sú také zvyky, že snúbenci pred svadbou chodia so svadobnými koláčmi po známych a do balíčku sa dáva hafo cukroví, tak máčame v čokoláde a ozdobujeme. Strašne sa teším 😵

chrobacek
17. čer 2009

Miradka tak dobře to dopadlo máš klid na duši, že?

simulin
17. čer 2009

chrobi - to už asi nenajdu, která to byla, vím to ale určitě, protože jsem se tak uklidnila, že i s tak malýma embryjkama to jde. 😉
Ahoj Miradko, tak to je fajn, že to v práci proběhlo v klidu. A teď se zase pěkně odreaguješ přípravou cukroví. Jindy bych řekla, že bych si táák dala zákusek, no ale víš jak to máme s těma chutěma, takhle kdyby jsi tam měla utopence, tak snad dojedu 😀

chrobacek
17. čer 2009

jejda sim proto tam byl ten smajlík pochopitelně nechci aby jsi mi to hledala 🙂)) protože to mi nepomůže k tomu aby se zahryzly 🙂

jo já vím, že to jde i s malým přece každý nemá PK dávají se i po 48 h dvou a čtyř buněčné a taky se to povede......

sajmona
17. čer 2009

Rioko.......Vojtíšek 16.3.2009......po 1.IVF
Xmersy ...Tobiášek

těhulky:
Majdula
PilotkaAnetka...... čeká holčičku
Blani2
Lea
Ivi34 na "mikuláše" čekáme dvojčátka
Ywushka--- Užívám: kyselinu listou, baby plan, kájenský pepř. 1.IVF 10/08-bez ET, 2. IVF 12/08-TT neg., začátek 3.IVF-cca 7.4.2009, 02/09-laparoskopie-endometrioza 1.st., OPU 17.4. ET 21/4 UTZ 4/5, 4/5 HCG 828
UTZ 11.5. 1 miminko, 18.5.-1 srdicko+1bublinka, 25.5. 2srdicka, dalsi KO uz na gynekologii 8.6 jedno miminko zůstalo u maminky

čekatelky a snažilky:
Hanulamarkova.....2001 missed abort (MA) v 19 tt., 18.3. 02 početí naší berušky (24.10.2002 se narodila), 2005 2x anembryomola - revize, 2006 MA v 12 tt. - revize do 2009 pauza na regeneraci (nejvíce nervů) 1.IUI 28.3.2009 Užívám Elevit pregnyl, Prednyson, Kyselinu listovou a od 1.4 Utrogestan, KO 10.-11.4 krev negativní, konzultace před případným IVF 20.5., užívám Elevit pregnyl, Kontryhelový čaj, Kyselinu listovou
15.6 začínám s HA, následně stimulace na 1.IVF

Gabina79.......09/2007 revize po missed, endometrióza, anovulace, azoospermie, 1.IVF 10/2008 - krátký protokol - 7 embryí - ET 2 blastocysty, 5 mražáčků, //, 11/2008 revize po missed, laparoskopie; KET (2 morulky) 3/5, krev 15/5 negativní. Konzultace 11.6., 2.IVF červen/červenec. Užívám: Babyplan, zinek, kontryhelový čaj, Super omega, kajenský pepř

Eva.a.....problémy se štítnou žlázou, partner asthenooligoteratozoospermie, IVF snad na konci léta. Užíváme C, E, Selen, Zinek, Spirulinu

Chrobáček......asthenoteratozoospermia, příčina: nezjištěna, 1.IVF+ICSI+PK červen začátek stimulace 29.5.2009 Gonal + Decapeptyl OPU 9.6. 4vajíčka ...ET snad 13.6. máme dva bojovníčky

Snahapada... KET 05/2009
Sajmona... 4/2009 IUI - krev negativní; 5/2009 IUI - krev negativní; laparoskopie plánovaná na červenec

Sune.... 03/09 IUI-negativní, 03/09 lapar. zjištěna endometrióza, syndrom PCO, neprůchodný vejvocovod. Nyní beru Dostinex na snížení prolaktinu, duphaston,kyselinu listovou. Předpokládané IVF červenec 09

Žabička007....endometrióza - jejím následkem mimoděložní, 1. 4. odběr vajíček, 1. IVF, 6.4.2009 ET, na krev jdu 20. 4. 2009, krev negativní, konzultace na 2. pokus IVF 17. 6.

Chanel.....
Tortojs....10/2008 1.IVF 2x9-ti buněčná embya. Krev negativní, 4/2009 2.IVF ET 2 morulky 20.4. krev opět negativní. Další předpokládané IVF podzim 2009 až jaro 2010 po nabrání sil a cvičení Mojžíšovky.

Miradka...6/08 laparoskopia, endometrióza 4. stupňa, 9/08 1.IVF, 2 vajíčka - 2 embryá (morula a 8 bunečné) - negatívne. 10/08-03/09 GnRH analogy, MS 05/09 - 2.IVF. 6 vajíčok - 6 embryí. 2 morulky na ET. 9.6 TT pozitvíny, 423hcg. 11.6 KO OBI 1152, 15.6 okolo 4400, KO 22.6 - posledná návšteva Brna

Simulin...5/09 - 1.IVF stimulace Gonal a Decapeptyl, 17 DC - OPU 7 vajíček - 3 embrya, 21 DC ET - 2 embrya
( morula a 8 buněčně ), KO 10. 6. TT pozitivní, hcg 928, 12. 6. KO - hcg 1802

simulin
17. čer 2009

chrobi, no já už se lekla, že se budu prodírat tím neskutečně velkým množstvím dotazů a odpovědí a debat 😀 😝 , abych ti to našla.

sajmona
17. čer 2009

Ahooooj holky,nějakou dobu jsem se nedostala na pc a vůbec nevím co je nového,navíc nová diskuze tak mi určo něco uniklo.:(
Kdo je tu nový těhu???? 😉

miradka
17. čer 2009

Chrobi máš naprostú pravdu, strašne sa mi uľavilo 😵 🙂
Sim, ani ja nemám chuť ujaedať z cukrovíčka, ale je tak fantastické, že musím aspoň ochutnať. Inak vobec naň nemám chuť, ani na čokoládu čo tu mám od mojej polovičky...ale také fajnú polievočku s jidášovým uchom a chilli mmmmmmmmmmmmmňam a zajtra budem robiť čínsku polievku 😝

simulin
17. čer 2009

Jj, Miradko já jsem taky polévečková, mňam, mňam, hned bych si nějakou dala.
Ahojky Sajmono, my se moc neznáme, ale dřív jsem si tě tu pročítala, jak se jinak máš a jak se připravuješ na laparku?

sajmona
17. čer 2009

Ahojky,taky jsem tě tu už viděla🙂
No čeká až se dostaví ms...teda doufám že se ani nedostaví a já jako zázrakem budu těhotná🙂....no a pak ten 10 dc jdu na to,takže ted momentálně ani nevím kdy přesně,ms si chodí pokaždý jinak.Ale každopádně v práci se mnou nepočítají celý léto,tak se to po té laparce budu snažit vydržet na PN...udělám si takový menší prázdniny...teda doufám že mě po té lapar nechají na pn až do ivf,nebo iui....
Jinak jak ted nestimuluju,to je uplně super,nic mi není,nic mě nebolí,já si to normálně holky užívám🙂

sajmona
17. čer 2009

sim koukám vlastně taky těhulka...to je krásný 😉

ywushka
17. čer 2009

ivanalysonkova : vsechny male pokoje a nadstandartni pokoje byvaji obsazene,vetsinou nas davaji na 4-luzkovy pokoj a sprcha a zachody jsou dva na chodbe! Ale treba budes mit stesti ja jsem mela i nadstandart zarezervovany,ale stejne me bylo pak pri prijmu receno,ze takovych nas bylo nekolik a ze je to obsazene!!

jinak jsem po kontrole,jeste jsem byla v hypernove pro jidlo a v obi pro kartac na dlazbu co si porucil manzel🙂!! Na kontrole jsme dopadli dobre, jsem dneska 10+2 a plod 10+4 a ten druhy se nevyviji a pomalu se ztraci,zastavil se v 8+5. DR. se me zeptal,jestli chci ten screening (nebo jak se to pise) co je ve 12cte tydnu a hradi se cely-tj.1500kc,tak jsem se hned objednala na 30.6. a jinak na dalsi kontrolu jdu az 15.7 (to je silena doba) A jinak nemam nic noveho!!!🙂

simulin
17. čer 2009

jj vypadá, to že jsem, ale zatím si to pořád nějak neuvědomuju, možná až bude srdíčko, tak tomu pak člověk uvěří na 100%
to je fajn, že si to užíváš, není nad to když je člověk v klidu a pohodičce a třeba se i zadaří bez pomoci. 😉 Myslím, že pokud se s doktorama domluvíš, tak tě určitě na PN nechají, na obi jsou moc vstřícní, jinak ať to dobře dopadne a bude všechno v pořádku. 😉

simulin
17. čer 2009

Ywuskha, tak to je dobře, že je vše v pořádku. Šampionek ti to všechno vynahradí. 😉

ywushka
17. čer 2009

no snad ano!!🙂

rioko
17. čer 2009

ywushko na Obi to stojí 1000 kč běž tam je to levnější

ywushka
17. čer 2009

rio: me je to jedno,ja bych tu 500kc stejne projela na benzinu a breclav mam podstatne bliz!!Uz jsem objednana tam!!🙂 ale dekuji za radu

snahapada
17. čer 2009

YWUS to je mi lito ale hlavne ze ten druhy mimousek je v poradku a bude krasny dite ja byla v pondeli na UZ a obe srdicka tlucou zatim tak uvidime jak dopadnu 30.6. na kontrole zatim mne porad boli bricho ale dneska jsem uz spala skoro celou noc

ywushka
17. čer 2009

snaha: tak to gratuluju!!!! jsi sikulka!!!🙂

to je ted "urodicka" tehulek,konecne se to tu trosku prolomilo po tech mesicich neuspechu!!!

jinak ja jsem si trosicku pospinkala...🙂 a ted se chci kukat na telku!
preju vam krasny vecer a dobrou nocku

irminka
17. čer 2009

ahoj děvčátka,
tak jsem opět tu....
Tak na UTZ jsou pořád dvě miminka a srdíčka jim bijí na poplach Dala jsem to do albíčka...To druhé mrně je pořád menší, tak uvidíme, jak to zvládne