CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
15. dub 2010

jo

monulkab
15. dub 2010

chanel po clostilobegytu jsem blila jak alík 😝 ale vydržela jsem to těch 5 dní, to šlo, ale stejně jsem měla tuším jen 2 folíky, navíc se mi po něm asi udělala cysta, měla jsem 17 dní zpoždění a furt mě pobovlívalo na vaječníku, no a když nám vyšel blbě ten IUI spermiogram (to bylo ale jistě kvůli stresu, od té doby vozíme spermoňe z domu a je to monohem lepší) tak nám doki doporučila buď IVF nebo IUI s injekcema, abych měla víc vajec a tak i větší šanci...

jilcice
15. dub 2010

holky ahoj, tak už jen pár posledních týdnů si budu užívat bříška... bohužel vesele si píchám inzulín.. malá má skoro 3,5 kg..
petul.. je mě líto, že ...... ale všechny se určitě dočkáte. Já tomu nevěřila, že se to může povést... a za chvíli budu mít malou v náručí...

marietea
15. dub 2010

Diky moc za odpoved. Chanel, ty to taky pekne vysvetlis, neboj 🙂 MM skutecne podava skvele vysledky ve vysvetlovani, laicky a dopobrobna. Ale vsechny jste super. Chanel, diky za podporu, ja doufam, ze ten kratky zabere. Line vajecniky? Melas mene vajicek nez je obvykle a minimalka zabrala? Petul, no prave svatba je ten problem. Vziti nejsme, nejak se mi do toho nechtelo, jednou jsem byla, sice super, ale podruhe do toho moc nespecham. Ale uz jsme se o tom bavili, ze bychom to kvuli te adopci udelali. Nejak jsem doufala, ze zazadame bez toho s tim, ze rekneme, ze se do te doby vezmeme, ale vidim, ze tak jednoduche to nebude. Tri roky vdana? No to tedy budu mit vazne narok jen na pubertaka 😀 Petul, kdyz nekrvacis, tak je to dobry, je velka sance, ze ani nezacnes a vyjde to 😉

mmorgana
15. dub 2010

Holčiny, to je jen profesionální deformace - jsem učitelka. Ten můj mi říká, když začnu mluvit pomalu a opakuju věty, abych vypla učitelský mód 😵
Jen si to naplno přiznejme - jsme hrdinky! Trápíme se, trýzníme, chytáme každou špetičku naděje, a to jen proto, abychom mohli dát malému človíčkovi naději. Nevím jak vy, ale já se prostě strašně IVF bála. A mám kolem sebe naštěstí moc lidí, kteří nás podporovali. Někteří taky řekli, že by asi na celý ten proces neměli odvahu.
marietea: neházej flintu do žita, třeba ten krátký protokol vyjde 😉
chrobi, chanel: když to vezmete statisticky, jednou to vyjít musí 😎
monulka: možná je čas na změnu a po nepodařených IUI hned první IVF vyjde 😵
petula: ještě pořád zbývá naděje. A je dobře, že jste už schválení na tu adopci - aspoň máš nějaký jasný bod v budoucnosti.
jilcice: krásné břuško 😅 Držím palce na bezproblémový porod 😎

emers
15. dub 2010

ahoj holky,
chodím na vás mrkat jak se daří a doufám, že tu budou lepší a lepší zprávy a začne se víc dařit 😉

jilcice: taky zdravím, mě prý čeká inzulín asi už od příštího týdne taky, bohužel dietou to nezvládnu, lítají mi strašně hodnoty a přitom jsem už zhubla kilčo, takže navrch mám jen 3 kila od začátku těhu 😝 ale jinak dobrý no...

tak se holky mějte a držte se! 😉

sblanch
15. dub 2010

Ahojky všem,
jsem tady znovu cca po 4 měsících, tak se za tu dobu hodně změnilo. Gratuluju všem těhu - a zároveň jim držím pěsti - a nám stále čekajícím přeju ať se to konečně povede!!!
Zrovna dneska jsem byla na obi na embryotransferu, v rámci 2. IVF. Tak doufám doufám. 3 mě zamrazí, takže pojistka by tu byla. Jenom mě zarazilo, že chtějí peníze nejen za kryokonzervaci, ale i posléze za rozmražení a transfer... Fakt mě to sejří. Nemáte tu zkušenost, který CAR v Brně je nejlevnější? Myslela jsem že Obi, když je to státní zařízení, ale už silně pochybuju...

Mějte se a bojujte
B,

xovicka
16. dub 2010

Holky, aktualizuju tabulku. Podle bazálky mi ovulka vůbec neproběhla, tak se ani nepřidávám k čekatelkám na // ale pouze k čekatelkám. Nasadila jsem utrouš a čekám na MS abych mohla začít znovu a lépe. K té adopci jsem slyšela, že stačí být oddáni dva roky a miminka se skutečně dávají do třicíti. Což je teda docela drsné. Letos mi bude 28 a řeším pomalu svatbu, přítel je o rok starší, takže to už na miminko asi taky nárok mít nebudeme...

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
***********************************************************************
sajmona - 3. IVF duben květen????
klara.k - 1. IVF - duben, květen - dlouhý protokol (utrogestan + Synarel)
veria
rioko - 1 KET asi květen
elennka - PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
monulkab
aliseea - 1.IVF,dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel )
marietea - zatím přirozeně, 4-5/2010 kratky protokol IVF
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison, ET 6.3., kontrola 18.3. krev - negativní
xovicka - clostil, utrouš a samosnažo, nějak se ta ovulka nedaří
***********************************************************************
STIMULANTKY:
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 4.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl OPU cca 17.3. od 8.3. 150j, OPU 18.3. zisk 12 vajíček, 23.3. 4ks mrazák na KET, 29.3. hysteroskopie odstraněn polyp
sysysy - 1.IUI - začátek stimulace 17.3.
***********************************************************************
ČEKATELKY NA TT:
***********************************************************************
TĚHULKY:
hanulamarkova
antoaneta
mmorgana 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel), od 3.3. Puregon 225j + Prednison, OPU 15. 3., ET 19. 3., 31.3. hCG 475, 6.4. hCG 3201
petula82

petula82
16. dub 2010

Holky,tak už je po všem,začala jsem krvácet a to hodně silně i se sraženinama.Mám křeče i v zádech,tak snad nebudu muset na další čištění.Marietea: no nevím jestli vám tu žádost vezmou,když nejste vzití,oni todle berou,jak kdyby jste spolu ani nežili.S náma byl na přípravách jeden pár a ti byli vzití něco přes rok a měli s tím problémy.Nám řekli min.3roky,to my máme o dost víc.Kdyžtak mě smažte v tabulce.

mmorgana
16. dub 2010

petulo, to je mi líto 😢

chanel
16. dub 2010

Peto: Jsi bojovnice, musíš jít dál. Mrzí mě to 😔 Sblanch: to vůbec nevím, nikdy jsem mrazáčky neměla. Já myslím, že ty ceny se pohybují tak nějak podobně. Mariet: Ne, já jdu na minimálku poprvé, hned po zákroku, ale měla jsem vždy krátký prot.,ale jen 4 vajíčka a ted dr. říkal, že výsledek při minimálce bude stejný, tak uvidíme, během stimulace, mě budou dávky upravovat.Moni: ten Clostil, polykat nebudu,v Reprofitu mě ho nabízel, že je dobrý,já si raději seženu Puregon.Jak si vzpomenu na ty průjmy po Fostimonu, tak už nikdy více a to jsem taky vydržela, jenže když něco nesedí,nemá smysl se tím trápit a rvát to do sebe,pak to nedopadne o.k.

monulkab
16. dub 2010

chanel já právě fostimon snášela úplně v pohodě, jen ten clostil mě nesedl...
Pet drž se ženská, myslím na tebe!
sblanch-tak tě tady zase po dlouhé době vítám, přeju hodně štěstí, a nezapomeň nás informovat, ne že sem příjdeš zase až za 4 měsíce!
Emers tak jsem to teda hafo nestihla, přitom jsme si to tak plánovaly že ??? 😉 😠

sajmona
16. dub 2010

ahoj holky 😉
Monul: no jo ke Koudelkovi je dlouhá čekací doba...nevím proč k němu chtějí všichni jít,nevidím na něm nic zvláštního,chodila jsem k němu leta na gyndu do Heliosu a nijak zvlášt ve mě nenechal dojem,takže jsem řekla že je mě jedno ke komu mě objednají.určitě tam jsou odborníci všichni.
jinak přeji krásný víkend všem;)

monulkab
16. dub 2010

nevim saj, mě ho doporučila moje gynekoložka, tak jako mi doporučila Čadovou, tak se jejího doporučení držím... 🙂

marietea
17. dub 2010

Ahoj holky, jsme vazne bojovnice a hrdinky! Toto vsechno zvladnout je na metal! Petul, verila jsem tomu, ze to vyjde, je mi to tak strasne moc lito. Drz se, myslim na tebe. Jesteze mate schvalenou tu adopci. Preji vam vsem krasny vikend, dneska a zitra bude tak krasne, ze pojedeme nekam na vylet, uzit si pocasi... Papa

chrobacek
19. dub 2010

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
***********************************************************************
sajmona - 3. IVF duben květen????
klara.k - 1. IVF - duben, květen - dlouhý protokol (utrogestan + Synarel)
veria
rioko - 1 KET asi květen
elennka - PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
monulkab
aliseea - 1.IVF,dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel )
marietea - zatím přirozeně, 4-5/2010 kratky protokol IVF
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison, ET 6.3., kontrola 18.3. krev - negativní
xovicka - clostil, utrouš a samosnažo, nějak se ta ovulka nedaří
***********************************************************************
STIMULANTKY:
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 4.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl OPU cca 17.3. od 8.3. 150j, OPU 18.3. zisk 12 vajíček, 23.3. 4ks mrazák na KET, 29.3. hysteroskopie odstraněn polyp...červen KET
sysysy - 1.IUI - začátek stimulace 17.3.
***********************************************************************
ČEKATELKY NA TT:
***********************************************************************
TĚHULKY:
hanulamarkova
antoaneta
mmorgana 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel), od 3.3. Puregon 225j + Prednison, OPU 15. 3., ET 19. 3., 31.3. hCG 475, 6.4. hCG 3201

veria
19. dub 2010

čau holky, jak se máte, co nového? U mně nic, vleče se to, vleče...Už "jenom" dvě platíčka HAK a jdu na to....Mezitím si ještě odskočím na cvičební víkend, pak na dovolenou.....a pak na to vlítnem.
Taky jsem zvědavá, kdy nám dojdou ty výsledky z genetiky, jak přesně dlouho jste čekaly, než vám to z Dětské poslali, jestli to už někdo máte?

sajmona
19. dub 2010

ahoj holky přeji pěkný den;)
veria: já tam byla na té genetice cca v pol ledna a výsledky přišly minulý týden,takže si daly docela na čas...
zítra jdu na tu konzultaci k čadové,jsem zvědavka co se dozvím🙂)

veria
19. dub 2010

Saj, takže až za 3 měsíce?? 😕 😕 A vyšlo vám to dobře aspoň?

sajmona
19. dub 2010

jo vyšlo vše ok,tak jsem právě zvědavá co řekne čadová

veria
19. dub 2010

No tak co by na to říkala, že je to dobře, a že zkusíte další pokus.... 😉

klara.k
19. dub 2010

já na výsledky stále čekám a čekám, v pátek to budou dva měsíce co jsme tam byli.

v neděli začínám šplíchat, jupí

veria
19. dub 2010

Klárko, začíná se 20 DC šplíchat, že.....🙂

mmorgana
19. dub 2010

Tak v sobotu to budou 2 měsíce, co jsme byli na genetice - taky stále čekáme.
klara: držím moc pěsti a taky Ti držím místo v "Začínající těhulky z Brna" 😉

klara.k
19. dub 2010

verio - 21 den

mmorgano - děkuju, doufám, že to bude něco platné.
Já jsem teď tak strašně vyčerpaná a unavená, že se toho začínám trochu bát. Ale jdu do toho, i kdyby čert na koze jezdil.

monulkab
19. dub 2010

Klara budu držet pěsti!
holky já jsem taky napnutá na tu genetiku!!!! my tam byli asi 1. nebo 3. března, už nevím, a doki nám říkala že výsledky budou za 6-8 týdnů, tak furt čekám....už se nějak dlouho nic neděje, začíná mi to přiadat divný...

mmorgana
19. dub 2010

monulko, my byli 24. února - takže jsi v pořadí 🙂 A nám říkali, že minimálně 2 měsíce budeme čekat. A možná budeme i dýl, protože minulé pondělí musel ten můj znovu na krev 😠

emers
19. dub 2010

holky ahojky!

monulko: já vím, je mi to líto za tebe 😔 Ale tak budou holt o pár měsíců od sebe 😉 furt se pak můžeme vidět s prďolama... drž se! 😉

monulkab
20. dub 2010

Emers v poho, jsem ok 🙂
Babizny kde jste??????

mmorgana
20. dub 2010

Byla jsem u dentální hygienistky.