CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

gabina79
18. čer 2009

Jenže Hani, u nás je to teď naopak - manžel chce, abych do toho teď šli a já to chci spíš o měsíc odložit ☹

gabina79
18. čer 2009

budeme ti držet pěsti, aby ti to vyšlo napoprvé 😉

sune
18. čer 2009

holky, s těma chlapama je fakt trápení. Chápu vás, vím, jak to bylo u nás. Ted už stimuluji,tak je i větší pochopení.A až budete těhulky, budou na vás VM hodní,uvidíte 😉
Žabi, já bych si to nepíchla sama. Na zdravce jsem nezvládla injekce, braní krve. Proto obdivuju vás, kdo si to píchnete sám. Třeba jak Sim i na wc- to je odvaha😉 A nikoho jiného tu nemám, jen manžela. On je tak trochu poloviční dr. 😉 A veřím mu, teda spíš musím 😉
Naše těhulky nám asi pospávají. Taky bych si zchrupla 🙂

simulin
18. čer 2009

Gabi, nevěš hlavu, uvidíš bude to dobré. 😉 A pokud ještě nemáš ms, tak bych se tím zatím netrápila, až když příjde, nebo nepříjde 😕 bych to řešila a dohodla se s manžou co a jak a taky zjistila názor doktorů. 😉

U nás s tím mojím, to bylo to samé a proč jako musíme na umělé, že to chce zkoušet přirozeně, že prej nic nezjistili, tak by to mělo jít, no prostě brblání, tak jsem mu řekla, že bych mu přála každý měsíc ms a ty bolesti, které mám a tu psychiku u toho a že než se nám zadaří, tak do té doby asi zhebnu. 😠 Tak se hned omlouval, že si to neuvědomil a už pak byl klid a pěkně šupajdil na to. Taky si dobře pamatuju, jak byl překvapený, když mu zjistili, že má trochu sníženou pohyblivost (před tím byl jednou na kontrole a tam bylo všechno v pořádku ), tak že si určitě uvědomil, že když jsem mu kolikrát říkala ať tolik nechlemstá to pivo, ať se pořád nekoupe v horké vodě......atd, že jsem mohla mít i pravdu. 😖 Prostě chlapům to nevymluvíš a musí na to příjít sami. 🙄

sune
18. čer 2009

Sim, přesně tak to bylo i u nás. Rady, nerady, až přijdou výsledky, dojde jim to samo. Ale trvá to!
Holky já na vás všechny moc myslím a držím palce, ať vám to vyjde! Těhulky budou mít zdravá mimča a snažilkám se ukáží // 😉

simulin
18. čer 2009

Jo Sun a samozřejměi ty budeš patřit mezi ně 😉 😵

chrobacek
18. čer 2009

jo přesně tak u nás to bylo proč nejdeme hned na co čekáme a ted na druhé nepůjdeme hned.... prostě každej měsíc jinak.....

zabicka007
18. čer 2009

JO, je to s nima na prd, u nás nebylo o čem mluvit, zkrátka oba vaječníky pryč takže žádná přirozená cesta pro mě prostě není...ale taky pěkně koukal, když mu zjistili pohyblivost 3% a množství ,,jen,, 14 mil....

chrobacek
18. čer 2009

zabičko vy jste teda taky supr páreček co? jakou má morfologii?

chrobacek
18. čer 2009

holky dotaz řekli vám, že máte dojít s mrchou ten 12 den? protože v té kartičce je napsané, že když máš mrchu máš poslat tu kartičku poštou.... a přitom Chanel musela i s mrchou na krev, tak tomu moc nerozumím

mě neřekli nic jen dali kartičku .....

gabina79
18. čer 2009

Koukám, že je to všude na jedno brdo 😅
Tak se lidi zatím mějte, valím k té doktorce, jsem zvědavá, co mi řekne...pak na vás ještě kdyžtak kouknu 😉

chrobacek
18. čer 2009

pááááá Gábi a bojuj

gabina79
18. čer 2009

jo, jdeš tam i s mrchou....

gabina79
18. čer 2009

pápá....mám bojovat s virózou nebo s manželem???? 😕 😀

chrobacek
18. čer 2009

s obojím přece 🙂))))

tak nechápu na co davají tu kartičku, kde je napsané, že při mrše odeslat ☹ 😠 😠 😠

chrobacek
18. čer 2009

nesnáším takové pokyny 😠

simulin
18. čer 2009

gabi, tak pak písni jak jsi dopadla. Snad to nebude nic dlouhodobého a brzo to vyléčíš.
chrobi - taky si myslím, že na krev jdeš i když to dostaneš, přeci člověk nikdy neví. 😉 V CARu mají rádi jistotu a to je krvička 😝 , i když já když šla ten 13-tý den po ETu na krev, tak první co bylo, že se mě sestřička zeptala, jesltli jsem si dělala test z moči a když jsem jí řekla, že ne, tak na mě nevěřícně hleděla 😀 , no a když jsem šla na konzultačku k Čadové, tak se mě na to taky ptala 😀 Pak mi řekla, že teda zbývá jen čekat co se ukáže na krvičce,že to vypadá nádějně, ale aby to prej nezakřikla, že se někdy může stát, že to i tak nevyjde a ms se dostaví do týdne po vysazení duphastonu, ale že bude držet pěsti. No, tak asi tušíte, že po tom co mi řekla, jsem si byla jistá, že těhotná nejsem a ms dostanu, jakmile to vysadím. ☹ A ty nervy, když jsem tam volala, však to určitě znáte, každá si tím projdeme, ať už po OPU nebo výsledky hcg. 😔

chrobacek
18. čer 2009

no sim to je právě to co nechápu pořád chodíš na konzultaci a přitom neví výsledky to mi přijde úplně debilní postup 3 minuty bavíš o ničem a pak jdeš, no tak jak píšeš když jsi netestla tak to asi bylo horší jak kdyby jsi veděla, že test je nega .... max tě může překvapit pozitivní krev .... takže já testuju !!! nervy jako ty teda nemám

simulin
18. čer 2009

Nj, já se chtěla nechat překvapit... 😉

chrobacek
18. čer 2009

to je hezký 🙂

chrobacek
18. čer 2009

ywushko to je krása 🙂) takové úžasné miminko na fotečce 🙂))

sajmona
18. čer 2009

Ahoj holky,já taky byla na krvi i když jsem měla ms.Myslím,že měli více případů,kdy některá měla a byla pozitivní,tak aby měli jistotu.
Iwi moc pěkný mimuško 🙂 😉

gabina79
18. čer 2009

Tak jsem doma...ale žádné novinky 😠 ...zítra tam mám dojít na stěry z krku, s močí a na krev...nechápu, proč má odpolední ordinačku, když stejně nemůže nic udělat a stejně tě odkáže na ráno...takže si zítra vezmu dovču a zase tam půjdu...jsem zvědavá, za jak dlouho budou mít výsledky...doporučila mi koupit si imunosin na posílení imunity a jinak se uvidí až podle výsledků...lidi, já za poslední tři dny nechala v lékárně asi 800, to je děs...nicméně imunosin jsem ještě nenasadila, čekám jak to celé dopadne 😉
no a manžel se trochu uklidnil, asi že vidí akci z mé strany 😀 ...dokonce se mě zeptal, kdybychom to teda o měsíc odložili, na kdy to asi tak vyjde (on mě dojímá k slzám, když po mně chce týden dopředu vědět, kdy začnu menstruovat...nějak si nedá vysvětlit, že to prostě nevím)..no ale musím to zaklepat na dřevo, teď šel s kamošem na pívo, tak kdoví s čím ještě přijde...

gabina79
18. čer 2009

Sim, sestřička se vždycky ptá, jak dopadl těhu test...oni s tím trochu počítají, že si ho každá udělá, dokonce to píšou do papírů... 😉

simulin
18. čer 2009

gabi, tak to jsi se moc u té doktorky nedozvěděla, tak že chřipka ani angina to asi není, to by snad poznala hned, ne? Snad ty zítřejší výsledky budou co nejdřív. ☹ A jak ti je, je to trošku líp? No vidiš, manžílek si zajde na pivečko, pokecá s kámošema a doma pak bude jak miílijusek, uvidíš. 😉
Vidíš a já myslela, že ty testy nepreferují. ☹ No, ale co už, nějak mi to nechybělo, jsem vcelku trpělivá, někdy až moc, že na to doplácím, třeba když na něco čekám, nebo mě někdo předběhne....., ale to jsem spíš blbá 😀

simulin
18. čer 2009

😀 😀 Takže holky, ne aby jste mě v CARU předbíhaly, byla bych tam tak do večera... 😀 😀

gabina79
18. čer 2009

uvidíme zítra (i když docela pochybuji, že výsledky budou zítra)...ale jinak je to trošku lepší, no a když budu zítra doma, tak to snad ještě vyležím...
To máš dobré, že jsi trpělivá, to já bych chtěla mít všechno hned...a pak jsem asi zbytečně ve stresu..
Kdy jdeš vlastně na ten další utz? Nějak jsem to zasklila 😅
Miradka nám asi emigrovala do PL 😀

miradka
18. čer 2009

Ahoj holky, tak asi 15 minut som čítala čo ste si dnes napísali...ste poridane ukecané, ale je super, že sa máme 😉 😉 Gabi, nakoniec som v PL nebola, 3 hodiny som varila polievku - to som si zase vymyslela recept...ach ale bola výborná 😎 Takže do PL idem zajtra 😀 Asi od 13 sme tu mali návštevu budúcich svokrovcov a švagrinú a tak...balili sme koláče a mladí rozvážali. Bolo to super. Už len nachystať hry na svadbu a bude hotovo 😵
Sim, vidím to tak, že máme fakt rovnaké príznaky tehotenstva. Ozaj, aj ty sa tak hrozne potíš v noci? Ja musím vždy vršok v polovici noci vymeniť...skoro ako pri prechode. 😠

simulin
18. čer 2009

Ahoj Mirako, no už jsem se taky lekla, že jsi zůstala na polské straně. 😀
Tak s tím pocením, to zatím problémy nemám a ani nestraš, stačilo mi to při umělém přechodě! 😝
Gabi na další kontrolu jdu 25.6., to jde i Chobacek na krvičku 😉

simulin
18. čer 2009

| Zruš Rioko.......Vojtíšek 16.3.2009......po 1.IVF
Xmersy ...Tobiášek

těhulky:
Majdula
PilotkaAnetka...... čeká holčičku
Blani2
Lea
Ivi34 na "mikuláše" čekáme dvojčátka
Ywushka--- Užívám: kyselinu listou, baby plan, kájenský pepř. 1.IVF 10/08-bez ET, 2. IVF 12/08-TT neg., začátek 3.IVF-cca 7.4.2009, 02/09-laparoskopie-endometrioza 1.st., OPU 17.4. ET 21/4 UTZ 4/5, 4/5 HCG 828
UTZ 11.5. 1 miminko, 18.5.-1 srdicko+1bublinka, 25.5. 2srdicka, dalsi KO uz na gynekologii 8.6 jedno miminko zůstalo u maminky

Miradka...6/08 laparoskopia, endometrióza 4. stupňa, 9/08 1.IVF, 2 vajíčka - 2 embryá (morula a 8 bunečné) - negatívne. 10/08-03/09 GnRH analogy, MS 05/09 - 2.IVF. 6 vajíčok - 6 embryí. 2 morulky na ET. 9.6 TT pozitvíny, 423hcg. 11.6 KO OBI 1152, 15.6 okolo 4400, KO 22.6 - posledná návšteva Brna

Snahapada... KET 05/2009

Simulin...5/09 - 1.IVF stimulace Gonal a Decapeptyl, 17 DC - OPU 7 vajíček - 3 embrya, 21 DC ET - 2 embrya
( morula a 8 buněčně ), KO 10. 6. TT pozitivní, hcg 928, 12. 6. - hcg 1802, 16.6. - hcg 6696, KO 25.6.

čekatelky a snažilky:
Hanulamarkova.....2001 missed abort (MA) v 19 tt., 18.3. 02 početí naší berušky (24.10.2002 se narodila), 2005 2x anembryomola - revize, 2006 MA v 12 tt. - revize do 2009 pauza na regeneraci (nejvíce nervů) 1.IUI 28.3.2009 Užívám Elevit pregnyl, Prednyson, Kyselinu listovou a od 1.4 Utrogestan, KO 10.-11.4 krev negativní, konzultace před případným IVF 20.5., užívám Elevit pregnyl, Kontryhelový čaj, Kyselinu listovou
15.6 začínám s HA, následně stimulace na 1.IVF

Gabina79.......09/2007 revize po missed, endometrióza, anovulace, azoospermie, 1.IVF 10/2008 - krátký protokol - 7 embryí - ET 2 blastocysty, 5 mražáčků, //, 11/2008 revize po missed, laparoskopie; KET (2 morulky) 3/5, krev 15/5 negativní. Konzultace 11.6., 2.IVF červen/červenec. Užívám: Babyplan, zinek, kontryhelový čaj, Super omega, kajenský pepř

Eva.a.....problémy se štítnou žlázou, partner asthenooligoteratozoospermie, IVF snad na konci léta. Užíváme C, E, Selen, Zinek, Spirulinu

Chrobáček......asthenoteratozoospermia, příčina: nezjištěna, 1.IVF+ICSI+PK červen začátek stimulace 29.5.2009 Gonal + Decapeptyl OPU 9.6. 4vajíčka ...ET snad 13.6. máme dva bojovníčky

Sajmona... 4/2009 IUI - krev negativní; od 7.5.2009 stimulace inj Fostimon...iui?

Sune.... 03/09 IUI-negativní, 03/09 lapar. zjištěna endometrióza, syndrom PCO, neprůchodný vejvocovod. Nyní beru Dostinex na snížení prolaktinu, duphaston,kyselinu listovou. Předpokládané IVF červenec 09

Žabička007....endometrióza - jejím následkem mimoděložní, 1. 4. odběr vajíček, 1. IVF, 6.4.2009 ET, na krev jdu 20. 4. 2009, krev negativní, konzultace na 2. pokus IVF 17. 6.

Chanel.....
Tortojs....10/2008 1.IVF 2x9-ti buněčná embya. Krev negativní, 4/2009 2.IVF ET 2 morulky 20.4. krev opět negativní. Další předpokládané IVF podzim 2009 až jaro 2010 po nabrání sil a cvičení Mojžíšovky.