CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
27. črc 2009

Dobré ráno, holky..

koukám, že tu řešíte ten screening. No já tam jdu v tom Srpnu a to budu už 12+ něco..jenomže dří neměli volno a ta paní se mě ptalav kolikátém jsem přesně týdnu a sama si to spočítala a podle toho mě taky objednala, takže těžko říct, jak to tam mají 😖 hlavní věc je, že tam s M jdeme a snad bude všechno o.k

Dneska mám ko. u své dr. tak jsem zvědavá na mimiňousa 🙂 snad bude všechno o.k

Ježiši, tam je zase pařák 😝 to počasí mě fakt zničí 😠

Jo, holky s tím nárustem ohledně prsů nezoufejte. Já mám teď tak pětky bo co, no mám je fakt velké a to jsem teprve v půlce třetího měsíce. Jsem zvědavá, jaké je budu mít v šestém 😀 Známí i rodina, si toho okamžitě všimli 😠

lucka.adis
27. črc 2009

Rio, mě to na tom Obi taky říkali, ale já jdu radši na to Veveří.. 😉

simulin
27. črc 2009

Mir, díky za odkaz. Je fakt, že prsa mažu 2x denně, ale ten nárust byl podle mě tak rychlý, že to asi bude mít následky. I manža minule čučel, kde jsem to prej nabrala. 😅

gabina79
27. črc 2009

dobré ránko 🙂
předně držím pěstičky Hanulce a Žabce...ať ji to dobře dopadne...snad nám dají brzy vědět
holky, chtěla jsem se zeptat..od kolikátého týdne se dělá normální utz a ne vaginální? ten screening ve 12tt už je normální nebo ještě ne?
Mir, s tím jídlem jsem trošku zoufalá, manža mi pořád brblá, že musím pořádně jest, ale když ono to nejde...když jsem došla z nemocnice, tak jsem měla o dvě kila míň a teď jsem se na té váze ustálila...snad se to brzy spraví....holky, jak jste na tom vy? Kolik máte navrch?...jinak ty prsa, taky mám pořád stejnou podprsenku, ale mám ji plnější 🙂 ...já v moc velký nárust nedoufám, bo nejsem moc vyvinutá 😀 ..a taky mažu elasti-q

simulin
27. črc 2009

Rio, no já právě přemýšlela, že bych zkusila to Obi, když tam v pátek jdu, ale nakonec jsem se teda objednala do Baťovky ve Zlíně, no snad to tam bude kvalitní. 😉 Jen vůbec nevím, kde to je, tak čekám co Irminka, zda mi poradí. 😅

gabina79
27. črc 2009

http://www.bnzlin.cz/
tady najdeš mapu nemocnice, i jak se tam dostat...podle mě je to na hlavním tahu z UH na Vizovice po pravé straně

miradka
27. črc 2009

Sim a čím sa natieraš?
Gabi, ja som pribrala len kilo a teraz som čítala že je v poriadku, keď do prvých 3 mesiacov nebriberiem. ďalší trimester by som mala probrať asi 4 kg a potom 6-8 tuším...

lucka.adis
27. črc 2009

Holky, mě ta váha tak nějak pořád kolísá, jednou mám přes 60kg potom mám 56kg 😖 takže si myslím, že nemá cenu se teď nějak sledovat.

Gabčo, mě dělala minulou ko.dr.ultrazvuk už normálně přes bříško ale je fakt, že to není tam moc dobře vidět, jak přes ten vaginální.. a dneska jak mě to bude dělat jsem celkem zvědavá 😉

gabina79
27. črc 2009

http://www.forumzdravi.cz/clanek-123-screening-...
našla jsem článek, kde se vysvětluje ten kombonovaný screening ve 12tt....kuněte

gabina79
27. črc 2009

ne kuněte ale kukněte 😀

gabina79
27. črc 2009

luci, tak bezy přes bříško 😕 ..to jsem nečekala...asi máš pravdu, asi je to tím vaginálním líp vidět, dokud je to takový prcek
tak jo holky, nebudu si s tou mojí váhou dělat hlavu 😉 ...abych pak ještě nepřibrala 20 kilo 😀

lucka.adis
27. črc 2009

Gabčo, mno zajímavé... velmi zajímavé. Ale člověk se v tom stejně blbě orientuje a akorát tak budu netrpělivá, jak to vyšetření dopadne, jestli to bude všechno o.k

lucka.adis
27. črc 2009

Gabčo, Jj..ale to bylo tím, že to zkoušela a za druhé to nechtěla dole dráždit, když jsem špinila, víš.
Ale je fakt, že bříško mi slušně narostlo 😅

Co vy a nárust bříška?

gabina79
27. črc 2009

ráno náznak bříška a večer vypadám jako ve čtvrtém 😉

gabina79
27. črc 2009

luci, ty to máš tak moc po tom ohss, ne?

lucka.adis
27. črc 2009

Gabčo, ne ne... po OHSS mi krásně splasklo. Neblázni, už zpátky do nemocnice nechci-nestraš 😀 😀 teď ho mám krásně vypouklé pěkně dole a nezapnu už ani pár kalhot 🙂

miradka
27. črc 2009

Gabi, dobrý článok. S tým bruškom to mám tak ako ty. Ráno akoby malinkaté bruško a večer sa mi zdá, že mi praskne. Asi sa tam hromadí voda alebo vzduch...je to divné...
No mne robil v 9 tt vaginálny a to som mu hovorila, že som začala špiniť. Som zvedavá čo bude zajtra. Idem aj s mužíkom 🙂

lucka.adis
27. črc 2009

Po OHSS mi akorát zbyli ty velké vaječníky na pravé straně, což doufám, že budou už dneska v pořádku. 😠

gabina79
27. črc 2009

http://www.prenatal.cz/
našla jsem i stránky na to veveří...tam jsou taky otázky a odpovědi 😉
já bych řekla, že pokud bude teď prcošek OK, tak se objednám sem...stejně to tady asi nikde blíž dělat nebudou...anebo možná zkusím Obi...zeptám se toho svého úžasného Dr (manža mi brblá, ať k němu už nechodím, jenže co mám dělat 😒)

lucka.adis
27. črc 2009

Mir, manžel jde semnou taky dneska.. chodí semnou na každý UTZ 😅 chce prostě mimiňouska vidět 😀

miradka
27. črc 2009

Kalhoty už ani ja nezapnem, len tie čo mi padali a aj tie, keď si sadnem do auta hneď rozopínam 🙂

gabina79
27. črc 2009

tak kalhoty jsem na sobě neměla hezky dlouho, tak nevím...většinou se doma pohybuju / ležím jen v noční košili nebo triku...uvidím ve čtvrtek, co na sebe natáhnu 🙂
já si nedovedu představit, že by se mnou manža šel na ten vaginální utz...myslím, že by to pro něj bylo nepříjemné..a pro mě asi taky 😒
no jsem zvědavá holky, luci dnes a mir zítra, jak vám ten utz budou dělat...písněte 😉

gabina79
27. črc 2009

luci, ty jdeš na veveří, že?...tam ti vezmou i tu krev nebo tu ti bere tvůj Dr?

miradka
27. črc 2009

určite napíšem Gabi, práve aj mne to prišlo blbé, ale už som mužíka pripravovala na ten vaginálny..Naviac minule ma kontroloval aj zrcátkami a aj rukou..to by chlap asi odpadol 😀

lucka.adis
27. črc 2009

já jdu na Veveří až v Srpnu na ten screening.. tak uvidím jak to tam budou vůbec dělat.
Dneska mám ko.u své dr. a ta mi bere taky krev, moč, měří mi tlak, vážím se aby věděla, kolik jsem přibrala nebo ubrala.... ale těhu průkajdu ještě nemám 😔 to až 10.Srpna. a 11.mám to Veveří.

Jinak já s tím problém nemám, když je MM na vaginálním UTZ, byl tak i ještě na Obi, když zjistili že jsem těhule a to si padl do oka s Kummelem, takže si ze mě dělali oba dva srandu 😠

lucka.adis
27. črc 2009

Mir, můj manžel dojde až na ten UTZ na vyšetření ne e, to ani nechci.. potom pro něho jde sestřička 😉

gabina79
27. črc 2009

Mir já myslím, že když dělá vyšetření, tak je chlap venku a zavolá ho až na ten utz...všechno opravdu vidět nemusí 😅
už vám dr dělal stěry na prevenci?

lucka.adis
27. črc 2009

Gabčo, něco takového mi dělala a poto mě prohlížela a večer jsem začla špinit 😒 takže bojím, bojím... z dalších.

gabina79
27. črc 2009

no já se toho právě taky bojím, aby se mi potom nerozjelo špinění nebo hůř...pro mě je to vždycky docela nepříjemné až bolestivé vyšetření...a prý se dělá hned na začátku těhu...takže by mě to čekalo ve čtvrtek, protože doteď jsem pro mého dr nebyla těhotná, takže když jsem tam byla na prvním utz, tak mi nic nedělal...

lucka.adis
27. črc 2009

no, jak mě to dělala a potom i prohlížela, tak to moc bolelo i skrz to, že se mi snažila dělohu posunout dopředu, protože ji mám po porodu hrozně vzadu a večer jsem začla 😔
Potom jsem byla dvakrát na pohotovosti a tam mě teda nic nebolelo, i když mě prohlíželi zrcadlama, takže nevím a potom jsem ani nezašpinila.