CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
22. čer 2009

Sim, určite sa ti tam objaví aj druhý vačok, mne sa tam nemohol dostať a preskúmať, tak musel upraviť lůžko 😀 a podarilo sa 😵 Myslím si, že už by si mohla mať aj srdiečko a ak nie, tak potom. Ale určite sa u teba niečo deje, inak by si už špinila.. 😉

simulin
22. čer 2009

To máš pravdu Chrobi, asi se tím moc zaobírám, taky musím myslet pozitivně, ale nějak to dnes na mě dopadlo. ☹ Tak prýýýýýč s takovýma myšlenkama a těšit se na čtvrtek.

chrobacek
22. čer 2009

jojo na miminko/ka 😀 😀 😀 ono je to těžké se ubránit když to těhu na sebe neupozornuje co?

simulin
22. čer 2009

Miradko, díky za povzbuzení, vždycky to pomůže a hned je líp. 😉 A kdopak ti dělal Utz, že by náš oblíbení Kummel? 😀

monterka
22. čer 2009

Holky žádná z vás nepanikaří! Já měla // pěkné,ale testů sem si dělala asi deset a jeden mám v peněžence pro štěstí 🙂A bát se budete až do porodu. Jestli srdíčko bije,pak aby byli výsledky v poho a netrpělivě čekáte na pohyby.

chrobacek
22. čer 2009

bsik .....kolik jsi měla hcg u toho 1ivf? při první kontrole? když jsi měla pozitivní až 10 den.... to nemuselo být moc nebo je to to co píšeš těch 126?

gabina79
22. čer 2009

Sim, určo to bude dobré a srdíčko (nebo dokonce dvě) bude....neboooj 😉

chrobacek
22. čer 2009

tipovala bych to na Kummela, protože ten vždycky hledá a nemůže najít 🙂))))

miradka
22. čer 2009

Jj, náš fešák Kummel, bol fakt zlatý, nechcela som mu veriť, že sú tam dva, tak mi natočil monitor a ukazoval, bola som z toho úplne paf 😀

monterka
22. čer 2009

Holky na ult.je nový doktor?

chrobacek
22. čer 2009

jůůůů mir to je krása 🙂 udělal ti fotečku?

mont jojo je tam mladoch 🙂

gabina79
22. čer 2009

Já vám sem asi vnáším pesimismus...to nechci, aby kvůli mně měl někdo černé myšlenky i u sebe ☹

miradka
22. čer 2009

nie, fotečku ešte nie. zdalo sa mi to moc skoro, ale až budú srdiečka/srdiečko, tak si vypýtam 😵

simulin
22. čer 2009

gabi - díky, snad ano, jen mám trošku obavy, ale já říká chrobi a monterka, člověk bude mít asi pořád o mimi strach. 🙂

chrobacek
22. čer 2009

Gábi myslím, že ten pesimismus vnáším já ..... já furt hudrám 😉

chrobacek
22. čer 2009

teda já jsem fakt anomálie já bych chtěla fotku i těch co byly na misce 😉 kdyby to šlo

simulin
22. čer 2009

chrobi a gabi, vy jste prdlé, co by jste sem vnášely pesimismus, právě naopak bez vás si to tu nedovedu představit. 😉

miradka
22. čer 2009

Gabi mrzí ma, že máš špatnú náladu, ale úplne ťa chápem, si v prekérnej situácii...no ono sa to "vystříbří"...uvidíš ako sa budeš cítiť a čo manžel... 😉

simulin
22. čer 2009

chrobi opravdu co napíšeš to je perla 😀 😀 😀 😀

chrobacek
22. čer 2009

😅 no jo .....

chrobacek
22. čer 2009

já asi ráno nedospím test.... takže si asi testnůůů až prijdu z práce....

simulin
22. čer 2009

S tebou se asi tvůj nenudí, co a v práci, to určitě taky ne.... 😀

miradka
22. čer 2009

chrobi, na špatnú náladu sme tu my - my vás z nej vytiahneme 😉 a sim sa to dobre darí 😀

chrobacek
22. čer 2009

v práci se neprojevuju 🙂 😀 😀

ale doma jo manžel říká, kde by takovou druhou našel, že to nehrozí 😀

simulin
22. čer 2009

Miradko, jak jsi na tom s jídlem, já mám dneska žaludek jak na vodě a nemůžu do se nic moc dát, nějak nemám na nic chuť. Ani kafe jsme si dnes ještě nevařila a to ho musím mít každý den.

simulin
22. čer 2009

No, to mu věřím, ale aspoň se nenudí. 😀 A ještě jedna otázečka, kolik máš koupených testů 😀 Já jen, jeslti jsi si to dobře matematicky spočítala a vyjde ti to? 😀 😀 😉

chrobacek
22. čer 2009

sim neboj ještě zbydou, protože zásoba byla i na testovaní po krvi, ale na to asi nedojde... protože krev bude nega tak to testovat fakt nebudu 🙂)))) tak mi zbydou na další ivf původní stav bylo 20ks

bsik
22. čer 2009

Chrobi, HCG 126 jsem měla 12 de od ET 😉 tak vydrrrrrž

bsik
22. čer 2009

Chrobi a tos ty tt kupovala najednou nebo postupně? Protože kdyby naráz, tak už jsi mohla žádat množstevní slevu, ne? 🙂 a nebo by mysleli, že jsi překupník a chtěli by po tobě, aby jsi z toho zaplatila daně.

chrobacek
22. čer 2009

no jo no .... musím vydržet 🙂