CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
7. zář 2009

sim no právě prd poznáš těhu příznaky mě z utroše bolí prsa ... to normálně nemám.... a test jsem zkusila.... je nega ... tak ted dostanu nadané 🙂)))

simulin
7. zář 2009

😕 🙄 😠 No si piš, že dostaneš nadané! Nééé, dělám si srandu, tak ten 10DPO už je to docela normálka, že holky testují, ale samozřejmě to ještě nic neznamená. 😉 Chrobi, určitě tam budou zítra nebo pozítří. Moc ti to přeju. 😉

chrobacek
7. zář 2009

jo já vím sim já jsem se dívala do galerie grafů a tam po ivf ten 10 den // jsou i ywushka měla i pilotka.... ale pochopitelně tam jsou i ty co měly nega a pozitivní byl 11 nebo 12 .... tak se snad ještě objeví ....

chrobacek
7. zář 2009

vím, že Rioko třeba měla až 9DPET //

simulin
7. zář 2009

To jo chrobi, je to prostě idividuální, tak že nezbývá než čekat. ☹ Moc držím pěstičky, aby tam ty vysněné byly.

chrobacek
7. zář 2009

je já vím, ale obávám se, že se jich nedočkám a budeme se sune válčit dál......nejhorší je, že budu muset na hysterku a asi i na laparku ....

miradka
7. zář 2009

Dobré ránko holky, dnes sa mi vobec nechcelo z postele, počasie nič moc, ale zdá sa mi, že sa tie mračná pretrhávajú.
Chrobáčku, som rada, že si kľudná aj napriek /, ale je to skoro. Ywushka mala poriadne vysoké hcg, to mala dvojky a možno aj preto mala už tak skoro //. Ostatné holky to už neviem...Skús zajtra a pozajtra. Hlavne zachovaj kľud 😉
Sim, už si na nemocenskej, však? Užívaš si ju? 🙂 Ja idem dnes o 10 ku kaderníčke, už mám takú dlhú ofinu, že poriadne nevidím 😀 Som zvedavá čo zase tá moja kaderníčka zmastí...jediná v meste s ktorou som spokojná..

chrobacek
7. zář 2009

Miradko já vím .... je to asi jednodušší pro mě vidět / než si říkat furt dokola kdybych testla tak by tam být mohly 🙂)) prostě stejně se mi to v té hlavě honí ... 🙂 jinak já mám zmaštěnou ofinu 🙂)) tak čekám až doroste 🙂))

simulin
7. zář 2009

Mir, ještě dobírám dovču asi 8,5 dne a pak jdu k dokimu pro neschopenku, jen pořád nevím jeslti si ji napsat od gyndaře nebo obvoďáka, mám strach že gyndař mi pak nedá neomezené vycházky. Jak tak čtu, tak většina holek Irminka a Ywushka je mají neomezené a to do obvoďáka.

hanulamarkova
autor
7. zář 2009

Dobré ráno holky dneska je tu sluníčko a krásně... 😀

hanulamarkova
autor
7. zář 2009

Chrobi nevěš hlavu je to skoro uvidíš budou tam s takovým materiálem aby nebyli 😎

chrobacek
7. zář 2009

Hanulko 🙂 no to jsme si s manželem taky říkali .... když už se nám povedly morulky... tak že tam musí být ....

simulin
7. zář 2009

Tak hoky frčím do Hraďáku k obvoďákovi, snad tam nebude moc lidí. Pa, pa, pak se ozvu. 😉

chanel
7. zář 2009

Sim: děkuji za podporu, volám si na děcka po 12h a celkem se bojím 😒 , Chrobi, Tebe taky svrběly prsty??Jak můžeš tak brzy testovat, sakra, vždyt ted se teprve vstřebal Pregnyl a i Čadová mě důrazně řekla, at testy hodím do koše, že sice mají být citlivé už od velmi nízké teploty,ale nejsou! A těhotenství ukazují až týden po vynechané ms!! Takže se vůbec nestresuj, protože tohle nic neznamená...já nevím, že holky si s těma testama nedáte pokoj..pamatuji se, že Miradka a Sim netestovaly a pak se těšily z pozitivní krve!!

chanel
7. zář 2009

Ne teploty ale hodnoty 😠

chanel
7. zář 2009

Peto, zdravím Tě, jak jsi dopadla na kontrole? Kdy vypadá, že půjdeš na OPU? Jinak držím pěstičky!! 😝

chrobacek
7. zář 2009

chanelko já věděla, že mě seřveš.... ale já to prostě nevydržela jsem děsnáááááááááááá já vím, že pregnyl nemám i minule jsem neměla.....já vím, že se nemá testovat...... ale pro mě ta nevědomost je ještě horší .... kor když tady vidíš jak mají ostatní těhu testy už 6 den po ET víš? je to fakt těžké ....

chrobacek
7. zář 2009

chanel a jak ti je ? je to lepší po OPU ? nemůžu se dočkat na ty tvoje šikulky jak se mají

yvett09
7. zář 2009

Ahoj holky, omlouvam se, ze vam vstupuji takto do rozjete diskuze. Uz jsem tu parkrat byla a je to tu fakt zajimave. Takze se asi obcas takto pripojim. Chanel: jestli se nepletu, tak mas prave po laparce, bohuzel me taky brzy ceka (2 neuspesne IVF). Chci se zeptat jak to vse probiha, jak se ted citis, jestli po operaci davaji cevku atd. Diky.

yvett09
7. zář 2009

uuupsss, asi jsem se spletla, ty vase prezdivky se mi pletou 😵 na te laparce byla myslim Muschka? ☹

chanel
7. zář 2009

Chrobčo: Ty jsi číslo!!! Tak se na to vyprdni, že jiné holky mají....moje kámošky taky těhotní bez pomoci lékařů a mě to nejde, nesmíš se ohlížet na to co mají jiní, každá na všechno reagujeme jinak, třeba se chytilo jedno embryjko a to je ještě čas,aby o sobě dalo vědět!!! Nestresuj se!! Yvett: já mám po laparce,ale tu mi dělali v r. 2006, ted mám po OPU, 5.9., dneska si volám na embryjka, jinak se k nám přidej, vítám Tě mezi nás,bojovnice!!!! Ta laparka nic není, přijdeš do nemocnice, celý den nejíš, jen piješ, vyčistí ti střeva(nic to není 😀 ), druhý den Tě operují, a další den jdeš domů, já jsem šla až čtvrtý den,protže jsem měla cysty a musela jsem ležet déle zacévkovaná.Určitě na to jdu, očistí Tě a v klidu a úspěšně absolvuješ třetí pokus!!

chanel
7. zář 2009

Yvett: máš za sebou dvě ivf, předtím TI nezkoušeli inseminaci?

chanel
7. zář 2009

Já jsem zvědavá, když mi nevyjde druhé ivf,co mi nabídnou dál, laparku mám, umělý přechod taky, dvě IUI,dvě IVF...tak snad lázně??

yvett09
7. zář 2009

Chanel - dekuji za vrele prijeti 🙂 kdyz najdu chvili casu v praci, tak se sem urcite mrknu. taky diky za info ohledne laparky. Vim, ze na ni musim jit, ale zaroven se celkem bojim. Hlavne doufam, ze budu brzy fit, laparka bude zrejme nekdy koncem pristiho tydne a v polovine rijna mam v planu sluzebni cestu. Do te doby musim byt OK, tak doufam, ze do me nebudou prilis rypat ☹

cincolina
7. zář 2009

Holky ahoj po ránu,
Chrobi, s tím testováním tě úplně chápu. Ale nevěš hlavu, pozítří už tam budou!
Já budu na výsledky volat dnes v jednu, sestřička se dost podivovala, že pozitivní test a nešpiním... tak snad to v té krvi bude 😖 . Čadová měla ale radost a na kole do práce prý můžu 😉 .

chrobacek
7. zář 2009

cin děkujiííí za pochopení, ale ty jsi vydržela já ne 🙂 jěžiš co ti to říkala ???? proč by jsi měla špinit?????? to je snad dobře že nic .... budeš mít hcg jak víno a dvě mimíska na utz 🙂

cincolina
7. zář 2009

Chrobi, já se přiznám teda 🙂, já testovala poprvé ve středu, ale dneska tam ještě nic být snad ani nemůže!
No, možná mi to tak jenom přišlo, ...aha aha, test máte pozitivní? aha aha a nešpiníte? hmhm... ", ale je fakt, že pak to zakončila, počkejte si chvilku na konzultaci s paní doktorkou, ať má taky radost 🙂

chrobacek
7. zář 2009

cin právě, že může ... ☹((( a ty jsi měla dvě už ve středu?? a nic jsi nám neřekla ??? no tedáááááááááá 🙂))) hod je do alba ty testy ... všechny....

no možná se jen ptala jak jsi na tom ... jestli špiníš ... a jelikož ne tak jsi na jedničku s hvězdičkou 🙂)))

sajmona
7. zář 2009

dobré ránko holky🙂pžeji krásný den.Chtěla jsem se zeptat i když mi sestřička říkala,co a jak po et,že můžu běžně fungovat.Já tak nějak funguju běžně jen se snažím abych třeba nic netahala ale stejně se psama musím jít a to 8mi měs tak trochu tahá,ale do břicha to necítím.Jak jste se chovali po et vy?? já si n edovedu představit ležet,mě to uplně ubíjí🙂)

chrobacek
7. zář 2009

saj ležením nic nevyležíš, ale s tím psem opatrně .... nezatínej břicho když tě tahá