CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
7. zář 2009

🙂 no ja vim,ale ja jsem ten prvni mela hoooodne citlivy na nejakych tech 10jednotek a ten 7.den po et jsem mela i mamatest,ale ta carecka byla hodne slabounka a zkousela ses pak jeste na ten test podivat po nejake delsi dobe? Protoze ja jsem tenkrat ten 6.den po et videla test negativni,hodila jsem ho do kose a pak me to nejak nedalo,tak jsem ho vytahla snad asi po dalsi pulhodine a ta carecka tam byla🙂

irminka
7. zář 2009

chrobi: já bych tě fakt propleskla 🙂 . Čekej Azore! 😉

irminka
7. zář 2009

Pokud teda dámy budete vědět o nějakém dobrém sekáči kolem UH a HO, tak piště, piště....

chrobacek
7. zář 2009

😀 😀 😀 už jsem lehla 🙂))

yw já jsem měla taky citl.10 😉 jo a čuměla jsem na nej jestli neco nevykoukám 🙂

lucka.adis
7. zář 2009

chrobi, ty fakt dostaneš na prdel... s tím testováním si nedáš pokoj, že. Akorát tě to potom znervózňuje, když se ti ukáže na testíku jenom / místo //. Fat vydrž a uvidíš, že tam budou 😉

gabina79
7. zář 2009

Luci, já budu mít výsledky triplů v pondělí...pak se taky budu objednávat na to Veveří...jinak mě celý víkend pobolívalo bříško, ale spíš tak jako z boku, tak snad to nic není 🙂
Ahoj Sim, já se mám vcelku dobře, akorát si furt pozoruji pupík, jestli roste nebo ne a zdá se mi furt malý 😀 ...no třeba oproti Lucce je mini 😀 ...no on může ten utz udělat asi sám - myslím, že Monti psala, že jí dělal utz ve 20tt...tak se aspoň tvářil - jakože mě do Brna pošle, jen když budou špatné výsledky triplů 😒
Irmi, prubnu a dám vědět...jinak v Hodoníně jsou asi dva obchody s těhu oblečením, ale moc tam toho nemají (jeden na Iru a druhý naproti kina)...záleží, co chcete...v Kyjově je taky jeden obchod (na Skleňáku), ale ještě jsem tam nebyla...
Monti, tak držím pěstičky a pak budu chtít reference na porod v Kyjově 😉 a díky za tip 🙂

simulin
7. zář 2009

Ywushko, jinak pěkný pokojíček, teda barvičky, tyrkysová je moje oblíbená. 😵 Ywus, ty jsi tak sběhlá, nemáš nějaké stránečky s fotečkama pokojíčků pro mimi, hledám trošku inspiraci a taky máme docela malej pokojíček a navíc je spíš úzký-taková nudle. 😖

cincolina
7. zář 2009

Holky, tak HCG 206, takže prý je tam jedno, každopádně jupííí 😀 . Já teď letím na poradu.

simulin
7. zář 2009

chro, no ty jsi číslo, halavně že si to vždycky dokážeš odůvodnit. Nechceš jít dělat právníka?

lucka.adis
7. zář 2009

Gabčo, ten UTZ ti může udělat i dr.sám, ale já si radši nechám napsat lístek tam, i když moje dr.mi dělá UTZ na každé kontrole a asistuje tam i můj manžel 😀 (jen na ten ultrazvuk, na vyšetření ne e).
Určitě bych trvala na tom, aby tě poslal tam, zkus ho nějak překecat.

Jinak já tam budu volat ten příští týden na to objednání, tak snad nebude pozdě na to,a by mě někam šoupli 😀 člověk fakt neví, kdy tam má volat-v kolikátém týdnu.
A neboj, výsledky dopadnou dobře...já jsem na ně taky zvědavá.

ywushka
7. zář 2009

sim: tady jsem hledala inspiraci ja!!! http://www.detskydesign.cz/index.php?cPath=43&o...

lucka.adis
7. zář 2009

Cin, GRATULACE k HCG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵

gabina79
7. zář 2009

Cin, super, gratuluji...akorát nechápu, jak si můžou být tak jistí, že je tam jedno...Irminka taky měla první hcg docela nízké...každopádně pak uvidíš na utz..tak hlavně ať hcg roste 🙂

ywushka
7. zář 2009

cin: parada!!! gratuluju

simulin
7. zář 2009

cin, tak moc gratuluju a ať hcg pěkně stoupá. 😵 😉
Gabi, aha no já myslela, že každej na to nemá oprávnění a musí být na to vyškolený. No já jsem zvědavá, co ten můj gyn. a kam mě v to pondělí pošle on. Minule mi připadala, že Zlínskou nem., kde jsem byla moc nemusí. Ale já bych tam šla klidně zase.

gabina79
7. zář 2009

Luci, jo určo budou výsledky dobré...i tvoje 😉 ....tvůj dr ti musí dát žádanku na to Veveří? Já na tom budu trvat, i kvůli manžovi, tak uvidím 😉

chrobacek
7. zář 2009

cin jenom jedno? s testem ve středu no mě hrábne.... já tam prd... všichni mi tu nadávají přitom ty jsi testila o dva dny později a už tam byla vyšítá

chrobacek
7. zář 2009

s jedním mímem 😉 i když jak říká gabča taky si myslím, že tam klidně můžou být dvě ....

gabina79
7. zář 2009

Sim, ten druhý screening je asi trochu o něčem jiném...ale sám říkal, že na Veveří na to mají speciální utz, takže je to kvalitnější a dokáží snáze odhalit nějakou tu vadu, než on na tom jeho chrastítku (toto už teda neříkal on 😀 )

chrobacek
7. zář 2009

hele fakt to je blbost

irminka HCG 12 dnů po ET 165
cin 13po ET 206 ........jak můžou říct že tam je jedno???

simulin
7. zář 2009

Gabi, chrastítkem.... 😀 😀 😀 😀

lucka.adis
7. zář 2009

chrobi, samozřejmě to neví, to ukáže až UTZ... 😉 já měla HCG přes 400 a to jsem měla jenom dva dny spoždění od MS a Kummel mi říkal, že to z toho nepoznají. Všechno prostě odhalí až ultrazvuk.

Gabčo, Jj.. měla by jsi dostat žádanku, aby jsi neplatila 🙂 kdy tam budeš volat, kočko? Že by jsme se tam mohli vidět 😀

chrobacek
7. zář 2009

lucko no já si taky myslím.....

irminka
7. zář 2009

cin: no to je paráda,gratuluji moc moc 🙂 🙂

gabi: myslím, že cin chtěla napsat, že jedno je tam každopádně......

simulin
7. zář 2009

Tak že žádná z vás se nenechá překvapit do porodu, co to bude? No já už jsem teď zvědavá, jestli to ta doktroka ve 12 tt. odhadla dobře. 😕 🙂

irminka
7. zář 2009

sim: Já bych to asi nevydržela nevědět to.....to neeee, doufám, že to půjde poznat

simulin
7. zář 2009

no, nic letím k bábině. Dnes mě hooodně pichá na pravé straně vaječníků, někdo už to tu myslím psal, žemá podobné bolesti, tak snad to brzo přejde. ☹

chrobacek
7. zář 2009

holky a to já bych i vydržela 🙂) až tam mimís bude.... tak je mi docela jedno co to bude 🙂)) teda chci holka ale beru i kluka 🙂)

simulin
7. zář 2009

Irminko, taky doufám že se mimísci nebudou schovávat a napínat nás. 😉

irminka
7. zář 2009

já jsem si také včera na chodbě musela kleknout na kolena jak mně píchlo v podbřišku, takže sem tam je to asi normální...
sim: pozdravuj bábinku 😉