CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
15. zář 2009

lucka: naaaaadhera!!! Holcicka mooooc gratuluju!!! Jejda vy se mate-ted budete nakupovat ruzovucke vecicky,ja tu barvu uplne zboznuju,nejradeji bych nakupovala i pro tea ruzovou,ale bohuzel😀 mi to manzel nikdy nechce povolit😀

lucka.adis
15. zář 2009

ywushko, to budou penízky lítat 😀 😀 ale ten modrý kočárek co má v Albu, tak toho se fakt nevzdám 😠 😅
Jinak proč by nemohl mít klučina něco růžového?

petula82
15. zář 2009

holky ,děkuju.

gabina79
15. zář 2009

Tak jsem se došla kuknout, jak dopadla Lucka (celý den nám nejel net) a vidím, že dobré zprávy a potvrzená holčička....tak moooooooc gratuluji, teď už to bude jen dobré 🙂
Jinak zdravím všechny ostatní...Mir, ty máš úplně úžasné břicho, hádala bych tě na větší přírustek než jen 5 kilo 😉 Mimísci se určitě nemají špatně 🙂
Ywuš, ty jsi teda šikula, ty tvoje výtvory jsou teda supr, já jsem si koupila pár koulí, al eještě musím koupit látku nebo stužky...ale stejně ještě skládám to puzzle, tak to vidím až na příští týden 😉
Žabi, aby ten tvůj pak nelitoval, že na tom utz nebyl....pro toho mojeho to byl úžasný zážitek a už se těší až tam pojedem z aten měsíc 😉 ...No tak si to užij aspoň ty a ať máš dobré výsledky...a pak hned chceme vidět fotečku 🙂
Sim, do pátku to uteče, uvidíš, a pak bude všechno OK...držím pěsti 🙂
Saj, ještě to nevzdávej, i když to teď vypadá jasné, počkej na krev 🙂

gabina79
15. zář 2009

Myslíte si, že stihnou uzákonit snížení mateřské a rodičovské než porodíme???? Já doufám, že to vejde v platnost až třeba někdy v průběhu příštího roku - většinou nejsou moc rychlí. Jinak mě tím taky nakrkli....včera nebo předevčírem byla nějaká reportáž, že Husákovi děti už odrodili a že se babyboom už zastavil, takže fakt naše populace stárne...a co udělají ti pánové nahoře? Místo, aby si sáhli na svoje platy, tak sáhnou na sociální dávky...magoři 😠

sajmona
15. zář 2009

Chrobi: jak kdy ale většinou po 26 dnech ale v posl době i 28,29.ale je to mrcha mrchoucí,žádný špinění,ale je to nějaký tmavý až černý.
Luci strašně moc gratuluji,vidíš my ti říkali že to dopadne dobře,ted už si to jen užívej!! 😉
Petul:nevadí že jsou jen dvě hlavně že jsou dobrý,jen tak dál držím pěsti!! 😉

sajmona
15. zář 2009

jojo gabi,je to bordel a prý se zase snížila porodnost...se ani nedivím,každý nemá prostředky na to mít dítě,někdo bydlí třeba v pronajatým bytě,a když by ženská šla namateřskou tak by to neutáhli.Je to hrozný.

gabina79
15. zář 2009

Jo ještě Ywuš, k tomu porodu....já budu rodit v Kyjově, teď, jak jsem tam ležela (i když teda o patro níž), tak jsem byla se sestrama i doktorama spokojená. Myslím, že se tam hodně změnilo, navíc nahoře na poporodním jsou tuším maminy po dvou a mají na pokoji sociálku i se sprchou, vaničku pro mimčo atd. a mají mimčo u sebe...no uvidíme, jaké reference nám podá Monti po porodu 😉

irminka
15. zář 2009

no a rybka je hotová i spapkaná, to byla rychlovka...manža by to nejedl, jen tak na másle a jen se zeleninkou...dnes jsem si musela udělat dietní obídek, protože jsem snídala asi půl kila nuttely.. 😝

irminka
15. zář 2009

já budu rodit v Hradišti, je tam také nová porodnice, ted v unoru, jak jsem byla na laparce a potom v květu ohledně OHHS, tak jsem tam byla moc spokojená. Jen , kdyby se nějak uspíšil porod, tak asi Zlín, mají tam spešl JIP pro novorozenata, tak uvidím...

irminka
15. zář 2009

ywus: a ty už jsi něco přibrala? Ani se nepochválíš..... 😉

gabina79
15. zář 2009

Irmi, tak ty máš asi UH nejblíž, že? ..Ségra bydlela ve Veselí a taky chtěla původně rodit ve Zlíně, jenže pak si zase řekla, než by tam dojela.....a kdo by tam za ní jezdil....tak nakonec rodila taky v Kyjově a byla ráda, protože tady asi 14 před porodem ležela a my jsme za ní takto každý den mohli přijít

chrobacek
15. zář 2009

saj ono je to asi tím utrošem....

ywushka
15. zář 2009

ja se ted rozhoduju mezi kyjovem a time bohuniceme a milosrdnyma!!! Manzel me rika ze bud bohunice nebo kyjov!!! Tak ja neviiim

chrobacek
15. zář 2009

koukala jsem na panděra ... vy teda jedete 🙂) ywushka už má taky pěkné...

irminka
15. zář 2009

no, ted jsem se na Tebe podívala Ywus, fajnové 😉
Ty ses ale změnila...Neříjí ti to známí?

irminka
15. zář 2009

pardon:neříkají 😠

simulin
15. zář 2009

Lucííí, tak to moc gratuluju, jsem moc ráda, že je všechno v pořádku a dáváš mi tak naději, že testy můžou být fakt falešně pozitivní. 😉 Kéž by to bylo i u mě.

Irminko, já byla rozhodlá, že půjdu do Zlína už kvůli tomu, že čekám dvě a asi jsou líp přizpůsobení na nějaké komplikace, ale teď jsem mluvila s kamarádkou a ta byla v Uh., no strašně si to chválila, přístup, vybavení, no prostě všechno, navíc si zaplatila předpor. kurz, dělá to nějaká por. asistentka a ta je i po porodnici a sálech provedla, všecho vysvětlia-je to asi 8 sezení za 1400,- a dozvíš se tam úplně všechno. 🙂 Tak nad tím uvažuju.

gabina79
15. zář 2009

Ywuš, no fakt, vypadáš tak nějak jinak...a bříško máš teda krásné...kolik kilčo navrch? 😉

ywushka
15. zář 2009

no kolik kilco navrh,to ti nereknu.protoze to sama neviiim,ale zitra jdu rano do poradny,takze to pal budu vedet!!🙂 zitra ti to reknu!! No vypadam jak mamina🙂

irminka
15. zář 2009

někdo se nezmění v těhotenství vůbec a někdo uplně. Mně říkají, že mně svítí očka 😉 Ještě, aby ne, když mám b bříšku dva rarášky 🙂

Sim: třeba se ještě v porodnici v UH potkáme- to by bylo žůžo 😉

gabina79
15. zář 2009

jé, to zase budeš poslouchat srdíčko?....já jsem teď přemýšlela, že jak půjdu příští týden do poradny, tak si zase zaplatím utz, no ještě uvidím

ywushka
15. zář 2009

no uz se i tesim na kontrolu,vzdyt jsem naposled byxla 12.8:-)

irminka
15. zář 2009

dnes v obchodě jsem viděla kamošku, která čeká druhé mimi přesně jako já a ona neměla , ale opravdu neměla vůbec žádné břicho.Normálně jsem na ni jukala jak praštěná, to není ani možné 😅

irminka
15. zář 2009

gabi, nic neplat, nanejvýš tak fotku...to není normální platit za to, že na tebe jukne přes utz 😠

lucka.adis
15. zář 2009

irmi, kočka od bráchy neměla žádné bříško až do konce osmého měsíce, potom ji to tak povyskočilo, že jsem si už byla jistá, že je fak těhule 😀 teď mají skoro osmiměsíční holku Adrianu.

lucka.adis
15. zář 2009

jinak já uvidím prcka příští týden ve Středu a potom máme velký UTZ 30.9 v Bohunicích a potom hned 9.10 další ultrazvuk, kde budou kontrolovat srdíčko, takže se jí nabažíme až až 😵 😵 no a na ten 3D bych chtěla až tak kolem toho 24-25tt.. dřív ne 😉 a to zase do Bohunic.

irminka
15. zář 2009

u každé baby je to asi fakt jiné...já spadám do kategorie velrybek 😉

lucka.adis
15. zář 2009

irmi 😀 😀 to si všechny řeknem na dalším srazíku.

irminka
15. zář 2009

jeee a kdy bude...to už přijedu na sto percent 😉