CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

monulkab
16. zář 2009

sblanch...ani vlastně nemám problémy s tchýní, ona není zlá, (asi), ale prostě je to úplně stejné jako u vás, předemnou si to nedovolí, ale do manžela často valí, že je zvědavá, jestli my dva někdy budeme mít děti, a pak když se o nás baví se švagrovou, která jí na to řekne že určo budeme mít děti, ale že asi ještě teď neplánujeme, tak jí na to tchýně řekne, ne, já tomu nevěřím že budou mít děti...a tak dále....vlastně toho je víc co bych mohla napsat, ale teď jsem v relativní pohodě, a při vzpomínání na různé situace s tchánovci se akorát vždycky na*eru, takže to uzavřu takhle, zážitky jsou, tchánovci nejsou špatný, ale vídat je každý týden nemusím.... 😉

chrobacek
16. zář 2009

no to já nevím ...... dopr... tak měla jsem ovu nebo ne??? to je jedinej profil kterej jsem měla..... a folik žádnej ... zítra si vezmu ty výsledky z krve

monulkab
16. zář 2009

počkej, zítra si zase půjdeš vypůjčit kartu na obilňák nebo co???? 😀 Já v tom krevním obrazu mám zvýšený nějaký erytrocyty a leukocity, byla u toho hvězdička za závorkou. A mám nějakej sníženej nebo zvýšenej prolaktin či co...já se v tom ještě moc neorientuju, tady v těch termínech, tak pardon za chyby.

chrobacek
16. zář 2009

3DC........FSH 7,1 ....LH...4,05.....E2...0,147 ..... testos.....0,82
12DC......FSH 8,54...LH...18,39....E2...0,442.....Prol.....415........Prog.....3,33

našla jsem to ..... jak z toho poznáš že je po ovu????

ywushka
16. zář 2009

sblanch: drzime palecky!!🙂 ajinak gratulace k urooodicce!!

My jsme ted byli s manzelem a se psem na prochajde a usli jsme kousek,sedli do travy na prdel a manzel me loupal orechy🙂 ha ha ha jaka idylicka romantika🙂

monulkab
16. zář 2009

no nic, konečně se to tady vylidnilo - dělám u BVV a jelikož probíhá stavební veletrh, tak tu je slušnej nátřesk, než se dostanu domů, nic...musím valit, zítra na vás kouknu. pá

chrobacek
16. zář 2009

sblanch aha to jsem nevěděla, že se to takto nedá ... škoda ....

sblanch
16. zář 2009

monulkab: souhlasím, vídat je každý den fakt nechci. Naštěstí bydlí 180 kiláků od nás, bohužel moje mamka stejně tak daleko... Takže kdybych byla těhu a pak doma s mimčem, neměl by mi nikdo moc pomoct. Manžu připravuju na situaci že se k nám mamka po eventuelním porodu na čas nastěhuje. Celkem se cuká, prý moc nadělám a že to zvládli všichni. Bohužel neví do čeho jde a že mi s tím pomůže, ale to nebude stačit... Ach jo...

chanel
16. zář 2009

Sblanch: s tou tchýní, to Ti taky rozumím! Má skorotchýně,je zlá a jedovatá baba, na mě se usmívá a za zády pomlouvá....škoda slov, omlouvá jí její vysoký věk...jinak gratuluji k urodě a kvalitě a doufám, že to je Tvé poslední IUI, prostě to vyjde!!! Chrobi: já se taky pořád dívám do papírů na ty hodnoty,ale vůbec se v tom nevyznám! Ywushko: úplně TI závidím tu pohodičku,klídek a těšení se na mimčo!!!! Co ta Saj??? Co s ní je??????????

ywushka
16. zář 2009

ja se jdu osprchovat a hura do postele´,tak dobrou noc!! Musim se tam jit uklidnit,protoze jsem se chytla s maminou kvuli tomu jak je porad silene akcni do nakupovani,uz dokonce volala moji sestre do anglie,aby koupila kombinezku a nejakou mikinku,nas uz to strasne stve,protoze od maminy neslysim nic jineho nez: " ja mu koupim,ja tam zajdu a ja toot a ja toto!!" Vim ze nam chce pomoc,ale dneska uz jsem to nevydrzela a rekla jsem ji,ze me nevadi,kdyz mu koupi nejakou takovou vec,co my by jsme s ni meli problem,ale co se tyce obleceni a takovych veci si proste chceme kupovat sami!! Byla jsem porad ticho,nic jsem ji neriala,ale dneska uz jsem to fakt nevydrzela,protoze my si s manzelem zaciname pripadat jen jako dve osoby kterych se to dite vuuubec netyka,protoze neslysime nic jineho nez jak ona s nim pujde,ona ho vezme,ona chce aby mel vsechno a podobne!! A co je moc to je moc!! Pak se semozdrejme urazila a hned to volala segre do anglie (jo podotykam vzdycky ji uprednostnovala prede mnou,i kdyz me trvdi ze to neni pravda,ale ja sama dopbre viiim co je a co neni pravda,uz to vidi i manzel jak je z ni uplne hotova)!!! Tak snad nemate i vy takovou maminu!!!
Kdyz jsme ji rekla,ze mu ted nakoupila toho spoustu tak me rekla ze to neni pravda,ale ja to nechci uz jen z toho duvodu aby to ona kupovala,protoze kdyz by jsme se pak pohadali meli by jsme to porad " na taliri" s recma jako:" kdyby nebylo me,tak...." no a ja opravdu po tomto netouzim!!!

No nic jdu se uklidnit tak dobrou

zabicka007
16. zář 2009

Ywuš s mamkama je to občas těžký, moje se mi naštěstí do ničeho neplete, ale spíš proto, že ji prostě nenechám...ale taky mi někdy dokáže pěkně lézt na nervy, i když je to mamka a mám ji samozřejmě ráda tak občas je to fakt na ranu... 😠 Ale dobře jsi udělala, že jsi jí to řekla, oblečení jsem taky oznámila mé i přítelově rodině že si budu kupovat sama a pokud chtějí něco koupit, tak prosím, ale ať počítají s rizikem, že to tomu malému taky nemusím nikdy obléct...no nebudu ti popisovat jak se na to tvářili, ale je to moje dítě, tak co 🙂

ywushka
16. zář 2009

zabi: no jo,to me proste strasne stve,porad jsme si to nechali a jen jsme potichounku nadavali,ale ted uz jsem to opravdu nevydrzela,ale kdyby treba prisla za nama a zeptala se nas,ale to ona proste neudela,prijde vzdycky s hotou veci!! a to je to co me straaasne stve

zabicka007
16. zář 2009

A co Saj? Zítra se ukáže zda se duch z papírku zhmotní nebo ne...budeme na tebe všechny moc myslet kočko a držet pěsti

monulkab
16. zář 2009

sblanch...chci se zeptat, kolik jsi měla folíků, proč ti dělali punkci, a jestli jsi na to IUI něco doplácela? Čadová mi říkala že to hradí pojišťovna...Dál se chci zeptat, jak to bylo s kontrolním UTZ před IUI, já nedostala žádnou žádanku, ten UTZ se dělá zase dole v té oddělené budově? a pak se jde s výsledkama zase nahoru na odd 16? a kdy si sebou mám vzít ten pregnyl...byla jsem tak vykulená že jsem se na to nezeptala. Mám rozpis na braní toho closti....ale na ten utz jsem se prostě nezeptala no...zavolám tam až začnu brát ty léky, ale chtěla bych si udělat nějaký obrázek jak to bude probíhat....

monulkab
16. zář 2009

jo, a nevím jestli jsem to už nepsala, ale dneska mi ještě vzali krev na imunologii. ...

ywushka
17. zář 2009

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=211407 kuknite holky tehulky na tuto prodejkyny,ma pekne kombinezky od Nextu a vyprodava je,takze je ma za mnohem nizsi ceny,uz jsem si od ni vcera jednu koupila!!! Hlavn ty holcickovske maa naaadherne!!!

jinak vam preju krasne rano,ja nemuzu uz spat....nekdy me vcera rozhodil ten rohovor s maminou a ted na to porad musim myslet!!

monu: ja jsem na IUI nikdy nebyla,ale UZV se delavaji tam v te oddelene budove dole!! A pak pujdes s tema vysledkama zpet na 16tku. Jinak pregnyl se picha az 26 hodin pred transferem nebo v tvem pripade pred IUI.

Preju vam hezky a prijemny den!!

chrobacek
17. zář 2009

dobré ráno,

monul... vždycky jdeš prvně na 16tsku tam ti vezmou krev a jdeš na utz bez žádanky....36h před IUI se píchá pregnyl, takže ten si neber kdy ti řekli brát clostil? a kdy první kontrola?

sajmona
17. zář 2009

Ahoj holky,vcera jsem se sem nedostala. Vezla jsem holku do tech lazni,zatim tam bude s babickou. V nedeli tam odjizdim za ni a budem tam min 6 tydnu. Tak jsem vcera ujela pres 400 km a prijela jsem vecer v 9 a KO. Ted pojedu na tu krev. Zkusila jsem jeste vcera test a bilo. Takze nadeje zmizla a mrcha je uplne moc:( az prijdu tak vas doctu

chrobacek
17. zář 2009

sajmon.. ☹ ☹ ☹ sakra já ti tak věřila.....

cincolina
17. zář 2009

Sajmon, ach jo. Mrzí mně to. ☹

monulkab
17. zář 2009

Chrobi, no já v tom mám zmatek, páč o tom že bych před iui měla jít ještě na krev jsme vůbec nemluvili, akorát říkala že když půjdu na ten utz 10 - 13 dc, tak se můžu rovnou zeptat na výsledky z té imunologie...asi tam budu muset zavolat, ten clostilbeyt mám brát od 2-6DC, při tom braní se taky chodí ještě na krev???

miradka
17. zář 2009

Dobré ránko, Saj, to ma teda mrzí. Normálne mám pocit, že toto je špatné obdobie pre IVF. Takto pred rokom som aj ja bola a nevyšlo to. Na jar to vychádzalo skoro každej druhej...Príde mi divné, že sa to zastavilo, ešte k tomu mali na OBI akciu a nakoniec ani HA nepomohla mnohým...krásne morulky, blastulky a nič? Fakt ma to štve ☹

monulkab
17. zář 2009

Tak už v tom mám jasno, volala jsem na obi, takže:
2-6DC clostilbegyt - krev se neodebírá
10-13DC UTZ,krev se neodebírá, zjistím výsledky z imunologie, zajít s kartou na odd 16, tam si mě zapíšou a pošlou na UTZ dolů, zároveň si mám vzít i Pregnyl sebou, aby mi ho kdyžtak bodli. Tak, jsem ráda že už vím co a jak....ale začínám z toho mít obavy už teď.
V příbalovým letáku u Clostilbegytu se píše, že by se při užívání nemělo řídit auto, že to zhoršuje vidění, já mám už tak 3 dioptrie, nevím jak bych jezdila do práce když né autem...????dělalo vám to něco ?

ywushka
17. zář 2009

saj: i ja jsem byla na IVF loni v rijnu a nevyslo nam to,asi nejlepsi obdobi bude to jaro/leto podle meho nazoru!!! Je nam to vsem moc lito,ale neboooj nevyslo to ted,vyjde to jindy,hlavne neztracej nadeji!!! Taky jsem byla 3x- na to treti uz jsem nedoufala vubec. U 2.IVF jsem mela krasne jednockove morulky i s AH a nevyslo to....proste bud a nebooo!!

hanulamarkova
autor
17. zář 2009

dobré ráno kočky tak jak se máte? 😀 jdu si vás dočíst zatím pa
🙂

ywushka
17. zář 2009

mamina se mnou od toho vcerejsku vuuuuubec nemluvi☹ uplne me to stve☹,asi jsem ji to nemela rikat☹

monulkab
17. zář 2009

ywush...už se stalo tak se tím netrap, znáš maminy, za chvíli jí to přejde....pokud jí to nakupování nějak neruinuje, a nestrádá kvůli tomu finančně, tak ji nech, je to dospělá baba s občankou, tak ať si dělá co chce ne? nikde není napsaný že bys ty oblečky malýmu musela oblíkat, když si to nenechala vysvětlit jednou, tak je to její problém.

miradka
17. zář 2009

Ywush, nevieš v akých cenách sa pohybujú fusaky? Taký normálny obyč...len tak som mrkla na pár stránok a zdá sa mi to dosť drahé..1600 a viac 😕

ywushka
17. zář 2009

miradka: no jo vetsinou jsou v takove cenove relaci,levnejsi mozna sezenes jen pouzity!!! Pockej podivam se ti na mimibazar co tam maji. My jsme si koupili za 1450Kc primo co je do kocarku casualplay co si budeme kupovat!!!

simulin
17. zář 2009

Dobré ránko,
tak jsem si vás pomalu dočetla, včera jsem nějak neměla čas, pořád bylo co na práci, ale jsem ráda, aspoň mi to utíká a zítra už mě čeká ta kontrola ve Zlíně. Mám docela strach, ale věřím miminkám, že budou v pořádku.

Ywushko, s tou tvojí maminou tě úplně chápu, mám něco podobného i když ne zrovna s tím, že by se mi do všeho montovala. Tento týden jsem byla u ní asi 3 dny a to jsme se dva dny z toho hádaly pak ještě smskovaly. 😒 Jenže ona je taková, že se pohádáme a za 5 min. jako by se nic nestalo, ale já jsem pravý opak, mě to leží dlouho v žaludku a nedokážu to jen tak zahodit za hlavu, nejsem prostě splachovací. 😠

Saj, taky mě to moc mrzí, jak říká Miradka, nějak se nám tu přestalo dařit, ještě že je tu cin a třeba ještě chanelka to tu trošku zachrání. 😉 Saj, ale teď si pěkně odpočineš v lázních, pročistíš hlavu a pak vzhůru do dalšího pokusu a miminko určitě bude.

Sun, děkuju že na mě myslíš, zítra se rozhodne co dál, jestli budu muset na plodovku nebo ne. A jak se jinak máš, co teď plánuješ, možná jsi to někde psala, ale asi jsem to přhlédla...?

Chrobi, no s tou ovulací, já si myslím, že kdyby ti proběhla dřív, tak to doktoři musejí poznat z krve.... 😕
Sblanch, vítám tě mezi náma a přeju úspěšné IUI. S těma tchýněma to fakt některé z nás nemají jednoduché, já mám velké štěstí, protože moje tchýně je zlatá i když se sem tam taky do něčeho zamontuje, ale to je vždy jen z dobré vůle a nemám ji to za zlé, chce prostě pomoct.
Monul, taky hodně štěstíčka do snaženíčka. Clostil jsem brala taky a normálně jsem jezdila do práce 40 km autem, neměl na mě žádné účinky, tak že uvidíš jak na tebe bude působit. 😎