CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

cincolina
22. zář 2009

Chrobi, Irmi, jo, je tam jeden, resp. byl tam i druhý váček, ale prázdný. Ultrazvuk mi dělala dr. Kalvodová a byla moc příjemná, asi už se nakazila od ostatních na oddělení ;). Jsem dnes 6+1, za 14 dní se mám objednat ke svému dr. tak třeba pak na tom ultrazvuku to srdíčko poznám i já (dneska jsem jenom přikyvovala, protože v tom fleku jsem ho teda nepoznala 😎 )

lucka.adis
22. zář 2009

Irmi, mě se taky z účtu strhávají platby za mobil a za půjčku a to zrovna tento týden, takže jsem nervózní, kdy mě je ty slepice pošlou 😠 😠

irminka
22. zář 2009

cin: hlavně, aby alespon to jedno mimi vydrželo a za 9 měsíců jsi ho držela v náručí 😉 .....

Lucka: jsme na tom podobně...potom si člověk připadá jak vyvrhel, když mu přijde dopis, že na učtu chyběly peníze, tož úžasné...

chrobacek
22. zář 2009

cin tak a ted už to bude naskakovat krásně týden po týdnu 🙂

lucka.adis
22. zář 2009

irmi, no mě zatím nedošel ani jednou... bych musela říct manžovi, protože nechci problémy 😠

Cin, a jak se vlastně cítíš... aspoň trochu těhulovsky 🙂

cincolina
22. zář 2009

Chrobi, to si piš, že mně brzo doženete, musíte.
Těhulovsky se vůbec necítím, spíš jsem furt nanervy z toho, aby to s náma moruše vydržela...

irminka
22. zář 2009

luci: mně ano, minulý měsíc, že se nestrhlo pojištění...doufám, že to bylo naposled....kurňa 😝

chrobi: do konce roku jsi také těhu.....

mucipuci
22. zář 2009

Ahojda holky, já bych se vás chtěla zeptat, jestli náhodou nevíte, který DC se dělá hormonální profil?? a udělá mi ho i praktická mudr nebo jen gyndr?? díky 😉

hanulamarkova
autor
22. zář 2009

Ahoj holky moc vás zanedbává a moc se omlouvám, ale je frmol. A hlavně u mě nic moc tak to moc neřeším. Už druhý měsíc čekám na mrchu a ona nikde, byla jsem se zeptat na Obi a Čadová mě hlásí že co by jsem chtěla z 5mm sliznice že určitě jsem jenom špinila...no to byl ale šok toto bylo min. měsíc. Já měla výtok asi o týcen dřív než normálně a asi jen 3 dni tak ona na to že to bylo určitě ono. No tak jsme prošvihli měsíc...ale neva aspoň jsem se s malou zaběhla do školy a tak...tak teť čekám na sebemenší záchvěv mrchy...zatím nic no musím si počkat už mě to celkem štve protože břicho bolí ale víno ani vana nepomáhajíííí 😒 ... už by jsem chtěla aby mě připravili na KET ale musím vydržet.
jo chrobi je mi líto že vám to nevyšlo jak pokračuješ jedeš do toho znovu nebo pauza?
cin gratuluji k miminku 🙂 je to super
těhulky hodně kopanců od miminek přeji 😀

hanulamarkova
autor
22. zář 2009

macipuci myslím, že se dělá 2 DC...aspoň tak mi to dělali na OBI a určitě tvůj gynař i když obvoďák by taky mohl napsat žádanku zavolej si a uvidíš.

chrobacek
22. zář 2009

ahoj Hani ... nepokračuju nejsem magor 🙂)) stačilo že jsem vyplácala dva cykly .... ted se musíme prvně někam posunout 🙂) hele zkoušela jsi kontryhel??

mucipuci
22. zář 2009

hanulko díky, já teď mluvila s obvodní, je tam nějaká na zástup, takže mi to nenapíše ☹ tak jsem volala gyndr a ta mi ho taky neudělá, že prý si mám počkat na další MS kdyžtak 😠 jenže příště já určo ms zase nedostanu, mám s ní problémy.....no to je na delší povídání, každopádně ti děkuju za info 😉

hanulamarkova
autor
22. zář 2009

a co kdyby si zavolala na Obi teda jeslti jsi tam zaregistrovaná a toto jim řekla myslím si že oni ti košem nedají

emers
22. zář 2009

cin: No téda, to je suprrr! Moc gratuluju! 🙂

lucka.adis
22. zář 2009

Irmi, tak snad to co nejdřív dostanem... ty prachy, ať nemáme průsery 😀

Hani, ahoj kočko.. si se tu dlouho neukázala a já už věřila, že jsi těhulka, když se ti ta mrcha pořádně nerozjela.
Tak ať se brzo dostaví, aby tě mohli připravit na další pokus 😉

hanulamarkova
autor
22. zář 2009

díky Luci, taky jsem byla v jeden moment přesvědčená ale na testu bíííílo 😠 no nic budeme zkoušet dál. 😀

petula82
22. zář 2009

Cin.to super,možná tam do příště budeš mít doopravdy ty mimča dvě 😉 A jestli se můžu zeptat,ty když si byla po Et,tak ty jsi ani nezašpinila? No dneska jsem už 6.den ,toto letí.Hani tak to ti to čekání nezávidím.Přeju ti hodně štěstí

cincolina
22. zář 2009

Petuli, tak to za chvíli už budeš testovat 🙂. Nee, nešpinila jsem ani trochu.

petula82
22. zář 2009

Cin.já se ptám,protože já pokaždý špinila,když jsem těhu byla,a jak to dopadlo ☹ Tak tak nějak doufám,že tentokrát mě to mine.Dneska jsem si byla nakoupit mamatest.Dneska jsem jak na kolotoči,motá se mě hlava,to asi ultrog.Jinak je mě dobře.A co ty ,ty máš PN?

cincolina
22. zář 2009

Já nemám žádné příznaky do teď, teda občas je mi blbě, ale to mám pocit, že si spíš sugeruju 🙂. Utroš zavádím, takže mi nic nedělá. No a jsem v práci... aspoň mi to všechno rychleji utíká.
Jó mamatest, ten je nejlepší, tak osmý den? 😉

chrobacek
22. zář 2009

Petul kdy testneš???

petula82
22. zář 2009

Nevím,kdy testnu,ručka by už chtěla,ale je brzo,tak nejdřív za 3 dny.Zatím pá.Jdu koukat na Ela 🙂

gabina79
22. zář 2009

Ahojte holky 🙂 a velká gratulace Cin k srdíčku - určo vydrží 🙂 ...a co fotečku, nechala sis udělat?
Jinak já zatím problémy se sociálkou neměla, zatím mi poslali prachy na den přesně, teď dokonce o něco dřív...tak to musím zaklepat, aby jim to vydrželo....a s těma splátkama to máme všichni stejné 😀 já si ale teď vždycky nechám na kontě ještě jednu rezervní splátku, kdyby prachy nedošly 😉
No a dnes jsem si vzpomněla na Lucku, protože jsem byla v obchodě a málem jsem se vyvrátila, naštěstí před ním byla lavička, tak jsem tam klesla a rozdýchávala to...super pocit 😖

lucka.adis
22. zář 2009

Gabčo, nemáš třeba problém s tlakem? Teď v těhu to tak občas bývá, jsem zvědavá zítra na sebe, kolik mi naměří...jdu do těhu poradny 🙂

gabina79
22. zář 2009

Luci, právě že jsem doteď měla tlak dobrý....to bylo asi spíš z toho, že jsem tam dlouho stála ve frontě a bylo tam dost lidí, takže i dost vydýchané 😒 ...každopádně uvidím v pátek v poradně 🙂

lucka.adis
22. zář 2009

Jj, v obchoďácích je to šílené... někde jsem už viděla, že tam mají spečl pokladnu pro těhulky a miminky s dětmi, aby nemuseli stát ty šíílené fronty.

ywushka
22. zář 2009

Ahojky holky,cely den nam nesel internet,delali na mistnim netu nejake opravy,takze az ted se konecne rozjel! My jsme s manzele od rana montovali nabytek na baraku-uz nam stoji stul i postel🙂,pak vam to vyfotim🙂!!! Mejte se krasne,ted jsem v posteli a pachworkuju🙂

irminka
22. zář 2009

a já jsem ted doumývala auto..takže jsem uplně hotová.Za chvilku mně přijede synátor ze školy, napíšeme úkoly, popapáme, potom se nám vrátí táta z tréninku a bude snad veget......

miradka
22. zář 2009

Ahoj holky, Ywush, ani nám nešiel net, celé dopoledne, myslela som, že ma niečo trafí.. 😠 zrovna keď ho človek najviac potrebuje...no nič, navarila som aj bez neho 😝
Dnes mám akúsi skleslú náladu..vobec neviem čím to je..asi hormóny. Nechce sa mi ani nič písať... ☹
Cin, to je super, že máš srdiečko...to je radosti...spomínam si na to 😉

simulin
22. zář 2009

Ahojky kočendy,
opět vás nějak nestíhám dočítat. Musím na to opět naběhnout. Tak že jen co jsem tak běžně proletěla.
Chanelko, moc mě mrzí, že to nedopadlo ☹ Nějak se nám tu holky množíte s těma negativníma testíkama. ☹ Ale nebojte určitě to jednou každé z vás vyjde. 😉 Moc vám fandím.
Sun, kontrola ve Zlíně dopadla dobře, tak teď už se jen budu modlit na tu velkou kontrolu ve 23tt, no a pak samozřejmě na tu další a pak porod, no a vlastně se budu asi modlit pořád, aby byly dětičky zdavé. 😝 😀
Saj, ty si užívej pěkně lázní a určitě zajdi i na nějakou procedurku nebo masáž. 🙂
Mir, kamarádka co měla dvojčátka mi poslala stránečky na fusaky do kočárku, jsou teď ve slevě a měly by vydržet na delší dobu, tak že investice není k zahození. 😉
http://www.babylife.cz/kombinovane/emitex-combi...