CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

gabina79
25. čer 2009

Sim,tak to je super, že jsou tam dva...tak snad to druhý bobek ještě dožene 😉 Gratuluji 😉 ..a máš fotečku?????

chrobacek
25. čer 2009

simul gratulujuůůůůů takže je vidět že i osmibuněčné se chytne ......

chrobacek
25. čer 2009

holky já vám tak strašně moc závidím, že se vá to takto krásně všem povedlo !!!!

gabina79
25. čer 2009

Luci, nemusíš dočítat, já ti to shrnu....čekala jsem na ms na další ivf a nedostavila se, tak jsem udělal test a vyšel pozitivní...jenže první hcg jen 54,6, pak jsem začala špinit, pak jsem teda přestala špinit, další tt byl taky pozitivní (kukni do alba)...a teď budu do zítřka čekat na hcg...ve zkratce...

simulin
25. čer 2009

Chrobi, děkuju moc a jak to vypadá s tebou, zatím jsem na první stránce, měla jsi nějaké problémy s Crhou? Já ho taky měla, je opravdu málo mluvný a na všechno se ho musíš ptát, ale jinak mi příjde docela v poho. Ráno na UTZ jsem měla Čadovou, už jsi tam volala?

gabina79
25. čer 2009

Jo, Chrobáčku, už si volala??? Jaké jsou novinky????

chrobacek
25. čer 2009

sim ne problém, ale asi jsem prostě čekala jinou reakci než že obdržím brožuru k endometrioze a laparoskopii ☹

chrobacek
25. čer 2009

jdu volat

gabina79
25. čer 2009

tak tfuj tfuj 😉

simulin
25. čer 2009

Gabi, taky mooc děkuju, snad to bobek dožene, no je to asi to menší osmibuněčně vajíčko, tak že mu to asi bude trvat dýl. Na další kontrolu jdu v pátek, tak budu vědět víc. Fotečku ještě nemám, Čadová mi to ukázala na Utz, bylo to strašně hezké a jsou nalepení hned vedle sebe, tak se k sobě asposň tisknou. 😉 Jinka říkala, že příště bude už fotečka, tak ještě musím vydržet. 😎

chrobacek
25. čer 2009

výsledky za hodinu
ale stejně to bude negativní fakt jsem začala mršit jak blázen a už jsem si lupla ibuprofen

gabina79
25. čer 2009

aha, to je škoda, že až příště...ale zase už tam budou líp vidět 😉

miradka
25. čer 2009

Ahoj Lucko, gratulujem k tehotenstvu, stal sa zázrak medicíny 😀 Zaujímalo by ma, v ktorej fázy IVF ste teda prestali? Máte nejaké embryá, keďže na OPU ste boli?

simulin
25. čer 2009

chrobi, to věřím, člověk tam jde s nadšením a pak toto, asi je to trošku rána a nečekané, prostě jsi na to nebyla připravená, proto tě to tak rozhodilo. Ale chce si to všechno v klidu ujasnit, podle mě ti dal jen na výběr z více možností a to jak se rozhodneš nechal prostě na tobě. 😉 Neboj a ať se rozhodneš jakkoli, bude to tvé rozhodnutí a bude správné. 😉

miradka
25. čer 2009

Sim gratulujem k srdiečku a prajem aby pri budúcej návšteve bolo aj druhé 😵 😵 Kedy ideš nabudúce? Ešte ťa chcú na OBI?

gabina79
25. čer 2009

Chrobáčku, zrovna dneska jim to tak musí trvat...takže říkáš, že to bude negativní?....tak uvidíš, co ti k dalšímu postupu řekne Čadová..každopádně se zrelaxujete na dovči a pak už se to stopro povede 😉

chrobacek
25. čer 2009

Sim asi máš pravdu nechal to hodně otevřené a nechal to na mě ..... takže já se domluvím doma s manželem a uděláme to co uznáme oba za vhodné .......

Miradko Lucka nemá nic kromě svého miminka v bříšku protože neměli nic na ET nic nezbylo.....proto je to takový krásný zázrak 🙂))

chrobacek
25. čer 2009

Gábi doufám, že tu krev mi řekne čadová a když ne tak se k ní objednám za měsíc na konzultaci

chrobacek
25. čer 2009

po dovolené a bud začneme a nebo ne.....

gabina79
25. čer 2009

jj, budu ti držet pěsti..aspoň abys mluvila s tou Čadovou 😉

zabicka007
25. čer 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Rioko.......Vojtíšek 16.3.2009......po 1.IVF
Xmersy ...Tobiášek

těhulky:
Majdula
PilotkaAnetka...... čeká holčičku
Blani2
Lea
Ivi34 na "mikuláše" čekáme dvojčátka
Ywushka--- Užívám: kyselinu listou, baby plan, kájenský pepř. 1.IVF 10/08-bez ET, 2. IVF 12/08-TT neg., začátek 3.IVF-cca 7.4.2009, 02/09-laparoskopie-endometrioza 1.st., OPU 17.4. ET 21/4 UTZ 4/5, 4/5 HCG 828
UTZ 11.5. 1 miminko, 18.5.-1 srdicko+1bublinka, 25.5. 2srdicka, dalsi KO uz na gynekologii 8.6 jedno miminko zůstalo u maminky

Miradka...6/08 laparoskopia, endometrióza 4. stupňa, 9/08 1.IVF, 2 vajíčka - 2 embryá (morula a 8 bunečné) - negatívne. 10/08-03/09 GnRH analogy, MS 05/09 - 2.IVF. 6 vajíčok - 6 embryí. 2 morulky na ET. 9.6 TT pozitvíny, 423hcg. 11.6 KO OBI 1152, 15.6 okolo 4400, KO 22.6 - posledná návšteva Brna

Snahapada... KET 05/2009

Simulin...5/09 - 1.IVF stimulace Gonal a Decapeptyl, 17 DC - OPU 7 vajíček - 3 embrya, 21 DC ET - 2 embrya
( morula a 8 buněčně ), KO 10. 6. TT pozitivní, hcg 928, 12. 6. - hcg 1802, 16.6. - hcg 6696, KO 25.6.

čekatelky a snažilky:
Hanulamarkova.....2001 missed abort (MA) v 19 tt., 18.3. 02 početí naší berušky (24.10.2002 se narodila), 2005 2x anembryomola - revize, 2006 MA v 12 tt. - revize do 2009 pauza na regeneraci (nejvíce nervů) 1.IUI 28.3.2009 Užívám Elevit pregnyl, Prednyson, Kyselinu listovou a od 1.4 Utrogestan, KO 10.-11.4 krev negativní, konzultace před případným IVF 20.5., užívám Elevit pregnyl, Kontryhelový čaj, Kyselinu listovou
15.6 začínám s HA, následně stimulace na 1.IVF

Gabina79.......09/2007 revize po missed, endometrióza, anovulace, azoospermie, 1.IVF 10/2008 - krátký protokol - 7 embryí - ET 2 blastocysty, 5 mražáčků, //, 11/2008 revize po missed, laparoskopie; KET (2 morulky) 3/5, krev 15/5 negativní. Konzultace 11.6., 2.IVF červen/červenec. Užívám: Babyplan, zinek, kontryhelový čaj, Super omega, kajenský pepř

Eva.a.....problémy se štítnou žlázou, partner asthenooligoteratozoospermie, IVF snad na konci léta. Užíváme C, E, Selen, Zinek, Spirulinu

Chrobáček......asthenoteratozoospermia, příčina: nezjištěna, 1.IVF+ICSI+PK červen začátek stimulace 29.5.2009 Gonal + Decapeptyl OPU 9.6. 4vajíčka ...ET snad 13.6. máme dva bojovníčky čekáme co bude dál

Sajmona... 4/2009 IUI - krev negativní; laparoskopie 7/09

Sune.... 03/09 IUI-negativní, 03/09 lapar. zjištěna endometrióza, syndrom PCO, neprůchodný vejvocovod. Nyní beru Dostinex na snížení prolaktinu, duphaston,kyselinu listovou. OPU 25.6. 2009

Žabička007....endometrióza - jejím následkem mimoděložní, 1. 4. odběr vajíček, 1. IVF, 6.4.2009 ET, na krev jdu 20. 4. 2009, krev negativní, 2. pokus IVF od 24.6.2009, začátek stimulky 24. 6. 2009 (Gonal,prednison,synarel)
Chanel.....
Tortojs....10/2008 1.IVF 2x9-ti buněčná embya. Krev negativní, 4/2009 2.IVF ET 2 morulky 20.4. krev opět negativní. Další předpokládané IVF podzim 2009 až jaro 2010 po nabrání sil a cvičení Mojžíšovky.

miradka
25. čer 2009

díky za pripomenutie chrobi, úplne som zabudla ako to bolo s Luckou. Teda to musela byť šťastná..ale neznamená to aj to, že na OBI urobili chybu? Špatne načasovali OPU?

simulin
25. čer 2009

Ahoj Miradko, na obi mě chtějí ještě vidět, jdu tam v pátek 3.7., a Čadová mi řekla, že už mi udělají i tu fotečku. 😉 Jinak se mě Crha ptal, jeslti mám všechno, řekla jsem že už nemám duphaston, tak mi ho předepsal a řekl u toho, že je do 12 tt, tak jak říkala Ywushka a asi se pak hned vysazuje. Jo a taky mi dal na výběr jestli duphaston nebo utroš, řekla jsem že radši duphík, když jsem v práci, asi bych to moc nezvládala zavádět. 😝

miradka
25. čer 2009

Sim, tento pátek alebo až ten ďalší? Asi ďalší, však? Krv ti už asi tiež nebrali, že?

miradka
25. čer 2009

To je fajn, že ti dal na výber. Ja som dúfala, že teraz v pondelok to bude moja posledná návšteva Brna, no asi fakt záleží či budú obe srdiečka. Aj ja som mala dutinky hneď vedľa seba, bol to zaujímavý pohľad 😵 Dnes bola na utz Čadová? Tú som tam tuším zažila len pri prvom IVF

zabicka007
25. čer 2009

😀 Lucko dodatečně moc gratuluji,musíte být oba šťastní jako blechy,už se moc těším,až ten pocit zažiju taky!!! 😀
Sim ty nám taky děláš radost, jedno bijící srdíčko,já myslím,že to nejhorší máš za sebou,teď se rozbuší i druhé a jsi za vodou nastávající maminko!
Gabi ty zkus být v klidu,vždyť podle té čárky to sílí!
Chrobi držím pěsti,vím,že už jsi to vzdala a asi nejlíp poznáš,jestli to dopadlo nebo ne ☹ Ale pořád to je první pokus,v podstatě zkušební tak nezoufej!

simulin
25. čer 2009

Chrobi, ještě jedna věc, já zase když byla poprvé na konzultaci u Vrány, tak jsem se ho snažila přesvědčit, že bych šla na laparoskopii (nikdy mě tam nikdo neposlal a já chtěla vědět co je ve mě) a on mi zase navrhnul, že léčba léky na půl roku bude dostačující a připadalo mi, že do mě moc nechtějí vrtat. ☹ Ale já byla asi jiný případ, protože jsem měla endošku v to m. m., ta byla odstraněna, ale teď mám zase nález z venku m. m. a dělohou. A když jsem se bavila s Crhou co je pro mě lepší, jeslti operace, to už by ale bylo s šitím a plastikou m. m, nebo IVF, tak jednoznačně řekl IVF. Ale to je asi trošku jiný případ, já ji tam prostě mám. 😠 Určitě bych to zkusila probrat s tou Čadovou, je to přece jen ženská a podle mě má k tomu trochu jiný přstup než ti chlapi a pak s manžou a uvidíte. 😉

miradka
25. čer 2009

Chrobi, keď tak uvažujem nad tým, čo ti povedal Crha, tak asi urobil dobre. Vieš prečo? Práve preto, lebo mnoho žien nechce ísť hneď do IVF a on ti vlastne ponúkol ďalšie možné sposoby ako prísť na príčinu nepodareného pokusu. Pre istotu vylúčiť ďalšie komplikácie. Niektoré baby fakt nadávajú, že ich tlačia dr do IVF a nedajú inú možnosť. A tiež ďalší dovod mohol mať, že si nebol istý tvojim rozhodnutím, horká hlava...treba sa trošku ukľudniť a prebrať si to...zato ani nepovedal, že nemožeš hneď ďalší mesiac na 2. pokus. Povedal 1-3. mesiac. Tak ja myslím, že ti skor dal priestor na premyslenie a kľudne si tam možeš zavolať druhý deň ms a skúsiť začať stimulovať. 😉

simulin
25. čer 2009

Mir, jo ten další pátek. Čadovou jsem tak měla po druhé v životě, poprvé snad 2DC a pak už jen Kummela 😉
A ty tam jdeš kdy v hned v pondělí? Jinak hlásila 6+0, tak že jsme asi šestý týden. Jestli jsem ji teda dobře pochopila. Další návštěva bude asi poslední. Jinak Crha říkal, kdyby se cokoli přihodilo, přijet kdykoli 😉
A jak se jinak cítíš Mir? Mě dnes trošku pobolívá levý vaječník.
Gabi a kdy budeš mít teda ty výsledky té krvičky, zítra? A co to máš prosímtě za doktora, no já bych ho asi taky radši změnila. Udělala jsem to taky, protože jsem asi rok chodila za mým gynekologem, že mám neskutečné bolesti při každé ms, hlavně při čurání a on mi rok říkal, že to tak prostě některé ženy mívají a že tam nic nevidí. Do té doby jsem s ním byla spokojená, ale je fak, že jsem vždycky přišla nechala si napsat antiko a šupajdila pryč, tak že se mnou velké starosti neměl. 😠
Žabi moc děkuju a strašně moc doufám, že i to druhé srdíčko tam bude, už prostě beru, že jsou tam dva a chtěla bych je oba. 😵

chrobacek
25. čer 2009

miradko on řekl, že se musím objednat 14 před ivf na ivf .... tj. za 14 dní

to nestihnu takže se objednám po dovolené a uvidíme