CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

antoa
18. lis 2010

já mám akonec všech šest ok! takže zítra ET. Dokonce budeme i mrazit. Když jdeš na KET co máš za přípravu? a kolik se platí, jaký musí být odstup mezi IVF, atd....dík za odpověď.

sajmona
18. lis 2010

@antoa no ohledne KETU jsem tu už psala petrah na této str tak koukni,já budu platit i s AH kolem 8 tis. ale jak to je s odstupem tak to nevím,ale nestraš,nebudeš potřebovat;) tak teda tfuj tfuj;) třeba se uvidíme;)

majka43
21. lis 2010

@antoa
@sajmona Tak co holky, jak těhotníte?

antoa
21. lis 2010

@majka43 ahojky, zatím to jde, ale nervičky určitě přijdou :D, třeba se aspon jeden prcek zakousne. A co ty Saj?

majka43
21. lis 2010

@antoa Držím vám oboum palce, mě to čeká za pár dní. Ty nervičky. To vy už budete těhulky.

antoa
21. lis 2010

@majka43 děkuji :D , ale po minulé zkušenosti nechci ani dýchat , abych něco nezakřikla... 😉

sajmona
22. lis 2010

@antoa ahojky no já ani nedutám,radši se nechci ani nijak pozorovat,je mi tak jak vždycky po et... 😒 ale strašně moc doufám,a co ty jak se cítíš???

sajmona
22. lis 2010

@majka43 tak to budeme držet pěsti pak tobě;)

chrobacek
22. lis 2010

ahoj holky

saj moc moc držím palce hlavně hlavu vzhůru a pozitivní myšlení jo?

sajmona
22. lis 2010

@chrobacek jééé ahoj chrobííí,prosím pořádně mě na dálku poplivej 😉 já strašně moc doufám,jsi můj vzor,taky mám v sobě dvě blasty,tak snad aspon jeden prcek se chytne...musííí 😉

chrobacek
22. lis 2010

no jasně tfuj tfuj a chci vidět // na testu jasný? blasty? no tak to je nádhera nám ty naše taky vyšly 😀 😀 😀 a dnes se na ně jdeme mrknout 😀 😀 😀

majka43
22. lis 2010

@sajmona Moc děkuju, budu to potřebovat.

majka43
22. lis 2010

@chrobacek Jak se máš? Ani se neukážeš.

chrobacek
22. lis 2010

@majka43 no dobře pochopitelně jak jinak ... a neboj sleduju vás jak pokračujete 🙂

majka43
22. lis 2010

@chrobacek A chodíš ještě do práce, nebo už jsi doma?

chrobacek
22. lis 2010

no normálně chodím do práce 🙂 těhu není nemoc, že? 😀 😀 zvládám to zatím naprosto v pohodě, takže nevidím důvod proč ne a až mi bude bříško nějak zavazet nebo tak něco tak skončím to je jasné, ale zatím mám požehnání i od dr. že nevidí důvod proč bych měla být doma... bych přemýšlela o blbostech akorát 😀

kobla
22. lis 2010

Jé,všem držím palečky! Celá tahle stránka je krááásně pozitivní. Myslím na vás. A kdy máte jít na krev? A Antoa,prosím,vy jste mrazili,že? to musel jít manžel na krev,jestli se nepletu. V kolik hodin a kam šel?

antoa
22. lis 2010

@kobla ahojky, oba jsme museli mít odběry, nemusíte být lační, udělají Ti je kdykoliv během prac. doby na odd. 16. Mrazí se na 18 měsíců za 3500,- a dále každý měsíc za 100,- Na krev jdeme se Saj 1.12. 😉

kobla
22. lis 2010

antoa-ten odběr krve vás obou musel být ale před zmražením,že? Děkuji za odpověd a 1.12 je tu hned a s ním i dvě čerstvé těhule 🙂

sajmona
22. lis 2010

@kobla no my v to doufáme že Antoa 😉 děkujeme;)

antoa
22. lis 2010

@kobla děkujem, optimismus potřebujeme obě se SAJ, odběr nám dělali v den ET...

simulin
22. lis 2010

Ahoj holky,

po hooodně dlouhé době jsem zavítala na tyto stránečky a nevím, jestli si mě některé z vás budou pamatovat. Ale nedalo mi to. Měla jsem trošku větší problémy v těhu, ale nakonec jsme to zvládli a za nedlouho oslavíme s klukama rok. 😵
Chrobi, ty čekáš dvojčátka, jéééé to je nádhera, chci ti moc pogratulovat, držím palečky a hlavně se šetři.
😉
Saj a jak se máš ty?
A co ostatní holky-maminy....? 🙂 Doufám, že porodily všechny v pořádku. Snad budu mít teď trochu víc času a občas na vás juknu.

sajmona
23. lis 2010

@simulin jééééé ahojky,moc jsme se o tebe bály,co se stalo,že jsi přestala sem psát uplně naráz.Jsem ráda,že je vše v pořádku a kluci taky 😉 já zrovna ted bojuju,jsem po Ketu.Vlož fotečky jsem zvědavá;)

chrobacek
23. lis 2010

@simulin ahoj moc děkuju a jsem fakt ráda, že tě vidím 🙂 no já se snažím se šetřit, ale víš jak ono to moc nejde když mě to těhu nijak neomezuje 🙂 dětičky mi krásně rostou včera jsme byli na kontrole a všechno je OK do konce roku bych ještě ráda chodila do práce normálně a pak se uvidí jak budu zvládat

lucka.adis
23. lis 2010

Ahoj holky, jdu mrknout co je nového 🙂

@sajmona jéééééé, tak pěkně odpočívej a rozmazluj ty svoje dětičky 😵 😵 držím palce!!!!
@chrobacek to je dobře, že kontrola je OK a co nějaké fotečky? V albu skoro nic nemáš... 😕 😅 už přemýšlíte o jménech 😀

chrobacek
23. lis 2010

@lucka.adis ahoj já moc nefotím 🙂 a jména jsme vybrali hned jak jsme věděli co čekáme, ale mám zákaz je říkat 😀 😀 😀

simulin
23. lis 2010

chrobi, no já vím, že to nedá. Ale já chodila do konce srpna do práce, pak jsem nastoupila na rizikovku a to ještě sama od sebe, doktor by mě klidně nechal pracovat. Ale, když jsem všude četla, jak je to po umělém oplodnění rizikové a hlavně u dvojčátek, a že by měl člověk odpočívat, tak jsem si řekla, že už bych s prací mohla seknout, dělala jsem do čtvrého měsíce těhu, no a pak ve 24tt mě odvezla záchranka. Tak že proto holky budte na sebe opatrné.

simulin
23. lis 2010

Jinak libesbrif (nevím jak se to píše) jsem napsala sem 😎

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/tehulky-...

chrobacek
23. lis 2010

sim díky za upozornění ☹

simulin
23. lis 2010

Chrobi v poho, já jen že čekáš ty dvojčátka, ale je to úžasné, jsem moc štastná, že se ti to povedlo. 😵
Jinak holky díky, že jste na mě myslely, já na vás pořád. Fotky dám asi až večer, bo s těma prckama to fakt nejde, pořád jsou někde vylezení. 😠
Saj, moc držím palečky, jeslti jsem dobře pochopila, tak máš mrazáčky u sebe?