CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
29. čer 2009

gabi: ty chodis do prace,kdyz uz jednou se ti stalo to co se ti stalo??? To se nebojis??

Me zase manzel ujel,jen se najedl a uz je fuc!!!

chrobacek
29. čer 2009

canette tak vidíš stejně si to musíš naplánovat podle toho aby jsi mohla být tady a ne někde trajdat tak se objednejte na konzultaci a domluvíte se na postupu ... můžou vám doporučit ještě jiný vyšetření jako nám my taky hned po tomto nešli na ivf

ywushka
29. čer 2009

tady se to pekne zatahlo a hnusne hrmi!!! Fuuuuj to vypada na poradnou bourku

ywushka
29. čer 2009

ja jdu zitra na ten screening mam tam byt uz v 7:40,docela se toho bojim....

canette
29. čer 2009

chrobi, pokud doporučí něco mně, tak to určitě absolvuju. mému milému vypsali asi patnáct dalších doporučenek, ale zároveň mu řekli, že z toho možná zjistí max příčinu toho jeho současného stavu, ale nijak mu nepomůžou, takže je stejně nezbytné objednat se na IVF. no a on řekl, že zatím nebude ztrácet čas u doktorů a půjde jen na vyšetření, která by už s IVF souvisela. tak uvidíme, jestli mně budou chtít udělat taky laparku nebo co.
vy jste měli ten spg hodně podobnej jako my, musel jít manžel na chir. odběr nebo zvládli vybrat nějaký šikovný mršky z čerstvého vzorku?

canette
29. čer 2009

ywush, neboj, bude tam krásnej mimísek !!!! 🙂

chrobacek
29. čer 2009

canette myslím, že laparku ti nenabídnou .... to se dělá až po neúspěchu

a my máme spermiogram +- 1 - 3 % dobrých tzn. 200-600tis spermií na to není potřeba chir. odběr to se dělá když v ejakulátu nejsou spermie vůbec

ywushka
29. čer 2009

canette: no snad....ma z toho dost strach....ale snad to bude ok!!!!

chrobacek
29. čer 2009

ywush žádné strachy všechno bude OK

canette
29. čer 2009

chrobi, tak to jsem zvědavá, kdo z nás bude dřív. 🙂 Přála bych to Tobě, přece jen máš náskok. 🙂

chrobacek
29. čer 2009

canette třeba budeme stimulovat spolu 🙂

canette
29. čer 2009

chrobi, no ono to tak víceméně vychází, že jo? 🙂

zabicka007
29. čer 2009

Ywuš,tady už prší,chjo,jsem se chtěla jít projet na kole ☹

ywushka
29. čer 2009

sem prisla hnusna bourka!!! FUUUUJ se normalne bojim! Jsem si porucila od manzela privest kokyno a zase mi ujel ma neco s kamionem!!!

canette
29. čer 2009

holky, poraďte, měla jste některá na svatbě šikovýho fotografa? teď nějakýho hledám ... nebo se tu o takových věcech nediskutuje a mám se přesunout vedle? 🙂

zabicka007
29. čer 2009

Canette,já ještě nejsem vdaná takže neporadím 😀

ywushka
29. čer 2009

canette: sikovneho fotografa?? to nevim🙂 ja jsem mela segrinu kamaradku,neni fotografka,ale ma s tim zkusenosti🙂

zabicka007
29. čer 2009

Chrobi tak jsem se dívala na ten gonal a je tam psaný doplatek 5000,- Kč 😒 To mě teda vůbec nepotěšili 😠

canette
29. čer 2009

zabi, tak potom poradím já Tobě, až přijde čas. 😀 A kapelu Ti taky dohodím, když budeš chtít - jestli teda zrovna nebudu třeba kojit nebo přebalovat, při tom se špatně drží mikrofon a kytara. 🙂 😀

canette
29. čer 2009

ywush, no to je možná lepší. našla jsem jednoho fotografa, kterej fotí tak, jak by se mi to líbilo, ale jeho nejmenší balíček stojí cca 10tis, a to nejsem ochotná dát v žádným případě.
a u těch levnějších jsem našla takový fotky, jaký bych asi dokázala udělat sama ... a u jednoho (a není nejlevnější !!!) dokonce pokud není nevěsta opravdu přirozeně krásná, vypadá jako týden mrtvej krokodýl, což bych teda nechtěla.
nechápu, jak můžou mít ti lidi tu drzost vystavit na webu fotky, který by nafotil kdokoliv, kdo by šel náhodou kolem, fakt. 😒

zabi, a ten gonal je na co? na stimulaci folíků?

zabicka007
29. čer 2009

Canette,tak to si ráda nechám poradit,ovšem víc bych potřebovala nějaké silné laso abych toho mého drahouška mohla dotáhnout k tomu otáři... 🙂
Možná zkusit v půjčovně svatebních šatů,tam by měli mít nějaké kontakty na dobré fotografy...
Gonal je na stimulaci vaječníků,takový injekce který si pícháš do břicha a po nich ti rostou folíci,v nichž jsou nebo spíš by měly být vajíčka

simulin
29. čer 2009

Mirado, tak to je škoda, že jsi nedostala fotečku. ☹ A já byla tak zvědavá. Ale neva, příště už určitě bude. No já jen doufám, že narazím na Čadovou, ta mi minule říkala, že příště bude, tak bych ji nerada vyptávala od někoho jiného.
Ywushko, neboj všechno bude v pořádku, uvidíš. 😉

Ahojky chrobi, jak se jinak máš? Doufám, že už jsi plná elánu do dalších případných pokusů nebo laparky. A když si odpočineš na dovči, tak to bude ještě lepší. 😎

Žabi, záleží jakou injekci na dopichy si zvolíš, já měla gonal a rozhodla jsem se i u něj zůstat, jedno balení tě výjde na 4600,- a vlastně při 262 děnně je to na dva dny, já ho potřebovala 2x, tak že jsem ještě na něj doplácela cca 8.600,- Nabídnou ti i fostimon, který myslím výjde o půlku levněji a to cca 2.500,- , ale píchá se vlastně do svalu a musí se nějak míchat, ale to by ti tam vysvětlili. Já radši zůstala u Gonalu, byla jsem v práci a něco si míchat a připravovat, bylo nad moje síly. 😝

simulin
29. čer 2009

Canette, tak to už se určitě nemůžeš dočkat. Já si svatbu moc užívala. A moje kamarádka se vdává teď v září a je taky z Brna, tak snad půjdeme s manžou mlsat. 😀 😅 My jsme měli docela fajn fotografa, ale nejsem z Brna 😖 Ale určitě někoho seženete. 😉

simulin
29. čer 2009

Jé, blbě jsem to spočítala, doplácela jsem na gonal 9.200,- no já jsem ostuda, teď si o mě myslíte, že neumím počítat do pěti. 😅 😔 ☹

ywushka
29. čer 2009

😀

ywushka
29. čer 2009

canette: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID... toto jsou nase fotecky,teda alespon techto par🙂

my jsme meli suuuuuper kapelu ze slovenska stala nas tenkrat 10tis. Sk!!! Ale byla uzaaaasna!!! Jsou to mlade decka a zahrali uplne vsechno!!Proste parada

canette
29. čer 2009

zabi a joooooooooo .... no jeden můj dávnej kamarád je snad nějakej mistr republiky v technikách s lasem a těma koulema, jak se házejí pod nohy divokým hřebcům ... chceš kontakt? 😀
hele třeba miláček zaslzí dojetím, až bude v bříšku mimísek a budeš vymýšlet, jaký šaty, kytku, šperky ... a tak. já jsem, když jsem byla požádána o ruku, statečně tvrdila, že teda jo, ale nechci se vdávat těhotná, takže mimi až potom. no a teď bych se klidně vdávala s pupíkem, když jsme zjkistili, že to tak jednoduchý nebude. ☹

s tím gonalem - to je teda pěkná pálka. a to je cena za jeden cyklus?

ywushka
29. čer 2009

canette: my jsme meli zakladni cenu za gonal i puregon 5300Kc,ale pokud vycerpas tuto castku a potrebujes vetsi davky musis si to doplacet!!!! Takze to vyjde cca vzdycky na takove castky,ale me se zda,ze nekdo doplacel trebas jen 2000kc,zalezi na davkach

canette
29. čer 2009

sim, no je to trochu jinak, na přípravy mělo být původně cca 9 měsíců (požádána jsem byla v prosinci a svatba je v září), jenomže potom jsme v lednu začali shánět a nakonec sehnali dům, resp hrubou stavbu, a začali jsme řídit stavební práce a zařizovat. nastěhovali jsme se teď v červnu, samozřejmě ani zdaleka není hotovo ... a ohledně svatby není uděláno vůbec nic. ☹ tak jsem navrhla, jestli ji neodložíme třeba o půl roku, ale neprošlo mi to. prý bych mu ještě utekla, tak si vzal seznam úkolů, které zařídí on, abych toho neměla tolik, a prý svatba bude v termínu. dneska jdeme definitivně vybrat a objednat prstýnky, ukecal zlatníka, aby na nás počkal ještě hodinu a půl po zavíračce. 🙂
ale teď tam je tak parádní počasí, že pochybuju, že tam dojedeme včas. :-/

ywush - máte krásný fotky, ale dovol mi jednu impertinentní poznámku: když někdo vypadá jako Ty, nemůžou být fotky jiný než skvělý. u nás to bude chtít šikovnou ruku a oko. 🙂

ywushka
29. čer 2009

canette: tady na tech fotkach v te dobe jsem mela ale jen 54 kg!!! Ted jsem uz jak valejici se soudek!!! Mockrat dekuji za pochvalu!!! me se libi spousta fotografu,ale opravdu jsou dost drazi!!!