CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
2. črc 2009

Sim, u mňa zatiaľ funguje, že keď si dám niečo na jedlo, hoci aj o 10 večer, tak je mi lepšie. Grgá sa mi furt, ale zatiaľ ok. No včera sme piekli bůček. Ja ho nejem, ale mužík ho má rád. Z kuchyne sa linuli ohromné, veľmi silné vone a to mi vadilo príšerne, musela som zavrieť dvere do spálne a otvoriť okno, lenže ešte sme nešli spať a tak nám sem nalietali komáre a okolo 2 v noci nás zobudili. Bola som naštvaná. Dokonca som si dala po líci a uchu poriadnu pecku, až som zobudila mužíka. Tak som hľadala strojček do elektriny a našla som len tabletky. Tak nastúpila plácačka. Bola som poriadne nahnevaná, rozospaná, ale zabila som hneď 2 komárov. No a okolo 4 sa zobudil 3 komár, ale už som sa naň vybodla. 🙄 Keď budeš cítiť že to na teba ide, daj si krajec chleba, možno to pomože aj tebe...

pilotkaanetka
2. črc 2009

dobré ránko jj utíká mi to dneska si jdu balit tašku do porodky a pořádně připravit postýlku 🙂 ale to teplo mě zabije

miradka
2. črc 2009

Kummel sa má čo učiť 😀 Aj ja som sa ho pýtala akí veľkí sú moji bobánci a povedal mi, že ani nie 1 cm. Asi je to ťažké presne zmerať...je to moc malinké 🙂

miradka
2. črc 2009

Anetka, to je super že ti to tak rýchlo ubehlo, už len mesiac a 2 tt. 😵

ywushka
2. črc 2009

pilotka: noooo hezky se pobal🙂 nikdy nevis kdy bude chtit mala na svet,ale holcicky jsou odolnejsi-ty si jeste pred narozenim musi "nabarvit vlasky,udelat trvalou, poradne si vyfoukat" a pak teprve az jsou krasne tak se rozhodnou se na nas jit podivat 😀

miradka
2. črc 2009

Anetka, už máte zariadený pokojíček pre miminko?

miradka
2. črc 2009

Ywush 😀 😀 😵 😵

pilotkaanetka
2. črc 2009

pokojíček je už hotový jen načinčat postýlku 🙂 malá je o 2 týdny větší tak by mohla být koncem července ale termín porodu mi mudr nezměnil tak uvidíme 😀

lucka.adis
2. črc 2009

miradka: on mi toho našeho chtěl nějak změřit a potom řekl, že to ještě přesně určit nejde.. že když prý pohne s ultrazvukem moc, tak že mu tam naskočí nesmyslné čísla atd. prý je to nejlepší až tak kolem 12tt, takže si budeme muset počkat 😠 😀 ale já se ho v tu Středu zeptám, kolik to teda valstně má, ten náš prďola..

miradka
2. črc 2009

Jasne Luci, len nech to skúša, aspoň si to precvičí 😀 😝 ale nie, on je šikovný. Však pri normálnom tehotenstve sa ženám takto nevenujú a ktovie kedy zdeľujú takéto informácie. To nám bude vedieť povedať Gabi. My máme fakt veľkú výhodu, že sa o nás takto starajú, aj keď sme si to poriadne zaplatili 🤐
Anetka a akej farby je pokojíček?

pilotkaanetka
2. črc 2009

pokojíček je žlutozelený nechtěli jsme vyloženě nic do růžova 🙂 a tapeta s medvídkama 🙂

miradka
2. črc 2009

Aj ja uvažujem o nejakej neutrálnej farbe, tak trochu mám pocit že to bude holka a kluk, alebo dvaja kluci 😀

simulin
2. črc 2009

Miradko, tak to jsi si teda s komoušema užila 😀 😠 U nás zatím naštěstí nejsou, ale věří, jak bude takové horko, že jich bude jak much. ☹ S tím chlebem máš pravdu, příště si ho dám, než se takto trápit. 😝

Anetko, do kdy jsi ty brala prednison?

gabina79
2. črc 2009

Mir, já předpokládám, že se od Dr nic nedozvím, jen, jestli tam je a jestli je srdíčko...ve víc informací ani nedoufám..
Anet, tak když je malá větší, tak by fakt mohla přijít na svět dřív ..... aby ses nemusela ploužit přes ty největší horka 🙂
Jéé, holky, mám dotaz, jsme objednaná na úterý na melír, ale nevím, jestli je to pro prcoška dobré, jestli to nemám zrušit....někde jsem četla, že by to teoreticky nemělo vadit, ale doporučení tam bylo, pokud barvení vlasů, tak raději počkat až po prvním trimestru...co vy na to?

lucka.adis
2. črc 2009

Gabčo, já jsem měla jít taky na barvu, ale rozmluvili mi to... že mám radši počkat.

gabina79
2. črc 2009

já si taky myslím, že se raději nechám jen ostříhat...

miradka
2. črc 2009

Jejda, tak to ja som bola pred týždňom na melír, síce veľmi jemný, skoro neviditeľní, ale predsa 😨

gabina79
2. črc 2009

no jám mám melír docela výrazný na hnědých vlasech blond, takže dost razantní....tak asi fakt raději ne..už tak mám dost problémů

miradka
2. črc 2009

Jasne Gabi, buď radšej opatrnejšia. Ja mám na hnedých vlasoch hnedý melír, akoby vytiahnutý od slnka. Vypadá to prirodzenejšie. Tak snáď to neublížilo deťúrencom ☹

gabina79
2. črc 2009

určo jim to neublížilo 😉 ..to je jen pro jistotu 😉

pilotkaanetka
2. črc 2009

asi do 12 tt prednison 🙂

pilotkaanetka
2. črc 2009

barvení vlasů v těhu nevadí ted jsem to četla v jednou časopise pro těhulky 🙂

lucka.adis
2. črc 2009

Nevadí, ale radši počkat... barva může chytat jinak atd. já si radši počkám... i když jsem fakt na kraťoučko 😀 😉

miradka
2. črc 2009

tak to sa mi uľavilo 😔

elennka
2. črc 2009

Pěkné dopoledne 😉

miradka
2. črc 2009

Zdravíčko Elen 🙂

miradka
2. črc 2009

Ozaj holky, už dlhšie sa chcem opýtať, či nemáte problémy s akné v tehotenstve. Keď som stimulovala, tak som mala celkom fajn pleť ale teraz som pomaly ako puberťák 😠

chrobacek
2. črc 2009

miradko mě se vyrazilo milion pupínků jakmile jsem dostala MS a vysadila utroš při stimulaci jsem měla plet jak miminko ale jakmile jsem vysadila utroš a skončila se stimulací ..... tak se mi vyrazilo opravdu neuvěřitelné množství všude kam se podíváš takže vypadám opravdu luxusně ☹ 😠 😠

pilotkaanetka
2. črc 2009

mě se plet právě v těhu zlepšila mám ji jak miminko 😉

pilotkaanetka
2. črc 2009

a to se říká že když se čeká holčička má mamina plet pupínkovatou 🙂