CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

blesq
10. srp 2009

Ja som za Vladimira bojoval ako drak 😀

lucka.adis
10. srp 2009

Holky, řešíte jména? No, my když to bude kluk tak každopádně Richard (Ríša, Ríšánek, Richie 😵 ) a nebo po tatínkovi Petr, když jsem to M naznačila, tak bylo vidět, že je nadšenej a docela o tom uvažujeme, ale je tady problém. Můj táta, tchán a brácha.. se jmenují Petr 😒 takže to ještě musíme potom promyslet, jestli to bude ten klučina a když holka, tak buď Barbora ( Bára, Barborka, Barča...) a nebo Adéla ( Adélka, Ája.. ) 😀 😀

Se fakt těším, až budeme vědět co to je..

irminka
10. srp 2009

já už se také těším , je mně to jedno jakého pohlaví budou, ale kvůli manžílkovi bych si tak trošku přála, aby tam byla alespon jedna holčička 🙂

cincolina
10. srp 2009

tak ja ode dneška stimuluju, Gonal, Prednison. Léky mi předával dr. Kummel (a byl i ráno na UTZ), je fakt hezkej 🙂. A dnes u něj u UTZ i u těch léků seděla nějaká mladá paní doktorka (?), jako kdyby ji zaučoval...

lucka.adis
10. srp 2009

cincoli, gratuluju k zahájení stimulky 😉 Kummel je fešák, Jj...

muschka
10. srp 2009

Irmi, u nás je to tak, že já bych chtěla holčičku a manžel samozřejmě chlapečka. Když já bych chtěla doma malou kámošku 🙂 . Ale samozřejmě je mi to jedno.

Cincoli, tak to je fajn, že jsi začala 🙂. Kummel je miláček, hezkej a hodnej. Tu mladou doktorku jsem tam viděla s ním i v pátek.

muschka
10. srp 2009

Holky, vzpomínáte si ještě jak brzy po ET jste cítily nějaké těhu příznaky? A kdy jste testovaly?

zabicka007
10. srp 2009

Zdar povídalky,tak jsem Vás dočetla,Muschka podala jíž zprávu,to je dobře! Teď tu čtu, že Cincolina tam dnes byla taky,ale nějak si tě nevybavuju z čekárny,byla jsem tam s kámoškou tak jsem se moc nerozhlížela... ☹
Ale musím Vám teda říct,že jsem dneska byla hodně zklamaná-na ultrazvuku byl Kummel s nějakou mladou kočenou na zaučení,takže to šlo o dost pomaleji než obvykle-v pořádku,každý se musí naučit.Pak mě zavolali,vnitřní ultrazvuk prováděla ona,ale tak necitelně,že jsem se na lehátku kroutila jak žížala,protože mám pořád spodek takovej rozbolavělej,tak jsem ji poprosila,že to dost bolí,jestli by to nešlo opatrněji-tak se na mě podívala,jako bych si objednávala večeři či co... 😠 Každopádně hned ode dveří hlásím,že bych chtěla fotečku,tu jsem nejen nedostala (ona zapomněla...),ale ani jsem se nic nedověděla-pouze si špitali mezi sebou,obrazovku mi vůbec neukázali a najednou bylo po vyšetření aniž bych se cokoliv dověděla.Tak jsem se zeptala,jestli je teda vše v pořádku a oni že jo,samozřejmě! Tak se ptám na tu srdeční akci a oni že ještě není a že se vše dozvím od doktora.Tak já se strachem k Crhovi,co se děje, a on jen koukl do papírů,zeptal se,jestli beru prášky,když jsem kývla tak prý ať je beru dál a další kontrola v pondělí. Toť vše.
Irmi,dívala jsem se,že ty jsi měla srdeční akci již v 7 tt a to jsi začínala první hcg 165 (já měla 169) a já jsem dnes první den 8 tt tak mám trochu strach, proč u toho bobka to srdíčko ještě není??? ☹

zabicka007
10. srp 2009

Chrobi,to špinění u antikoncepce je normální,doktor mi říkal,že můžeš špinit až tři měsíce,ale určo to ničemu nevadí,neboj!
Muschko,je to těžký,já vím,ale na těhu příznaky je ještě určitě brzy,buď v klídečku,procházkuj se a ono to dopadne,neboj! 🙂

irminka
10. srp 2009

zabi: to bude dobré, neboj....u každého je to jinak, vše bude ok.Kdyby ti něco hrozilo, tak by ti to určo řekli, to si piš...

hanulamarkova
autor
10. srp 2009

Ne blesq ty si speciální narcis to víme všichni...ale dúfam, že další dítě budete mít holčičku, aby nebyl další Vladimír popř. Branislav a pod. 😀 Jo ale holčička Mária by taky mohla být 🙂 i když Anna je taky hezká ale to by se už moc platlo tak co tak AnnaMária? hi

zabicka007
10. srp 2009

Embryo /většinou bílá ploténka v gestačním váčku/se může nejdříve zobrazit 6+1tt, ovšem opět pouze vaginální sondou, jako asi 2-3mm velké ztluštění stěny žloutkového váčku, pokud jeho velikost je 5mm a více, může být kvalitním přístrojem s vaginální sondou patrné již srdíčko. Ale pokud není, neznamená to ještě, že miminko není zdravé. Nejpozději by se mělo embryo objevit u vaginálního vyšetření při průměru gestačního váčku 20mm, u břišní sondy 25mm, takže ukončení 8tt.

Možnosti rozlišení časných stadií těhotenství jsou dány kvalitou přístroje a jeho rozlišovací schopností. Zhruba se dá říci, že v 5. těhotenství je vidět jen amniální dutina, v 6.týdnu zárodek embrya - tzv. embryonální pól, v 7.týdnu akce srdeční, v 8.týdnu pohyby plodu, v 9.týdnu placenta atd.
Takže je možné, že akce srdeční nebyla při vyšetření ještě vidět.

dr.A.Padrta

Tohle jsem si našla na netu ohledně srdíčka,a moc mě to teda neuklidnilo...navíc teď už by měl být určitě žloutkový váček,ale v papírech bylo psáno pouze o gestačním váčku... ☹ CHJO

ywushka
10. srp 2009

my se zaciname s manzelem poohledat po ruznych vecech! zrovna na tech strankach ktere jsem tu posilala batoleshop.cz maji do konce srpna akce na postylky-uz kompletne vybavenou,ale nevim jestli to neni zase zbytecne brzo ji ted kupovat,ja vim ze nektere holciny to neresi a nakupuji vsechno,ale zase u nas jsou vsichni povercivi-krome meho manzela-takze nam nic nechteji dovolit a kdyz jsme si koupili ted ty male chrastici "botecky" tak jsem je hned musela schovat

cincolina
10. srp 2009

Zabicka: podle fotky te taky nepoznam, snazim se vybavit kdo tam byl, ale nejak si to taky neuvedomuju. Mne delal UTZ Kummel, tak to jsi asi byla az po mne, protoze u mne se ta mlada doktorka jenom divala... Priste jdu v sobotu, tak to tam asi nikoho z Vas nepotkam ze? ☹

cincolina
10. srp 2009

Zabicka: jinak drzim palce, ale taky si myslim, ze kdyby neco nebylo vporadku, ze ti to reknou... v po urco srdicko bude!

muschka
10. srp 2009

Žabi, neboj u každého je to jinak, nikdo neví kdy se vlastně prcišek zahnízdil 🙂 . To by Ti přece řekli hned. Moc Ti přeju aby to vyšlo 🙂 !

Ale s tou mladou a Kummelem to je vážně síla. Se Ti nedivím, cítila bych se hrozně 😠 !

lucka.adis
10. srp 2009

Ahoj holky..

Žabi, neboj to srdíčko určitě v Pondělí bude.. nebo teda už by určitě mělo být, držím place. Já ho taky měla v 7tt. Jinak na tu dr.nemám slov, tak asi musí přiznat, že to dělala blbě, ne? Že tě to bolelo..chtěla bych vidět ji na tvém místě 😠 kór, když to máš dole ještě podrážděný jak jsi psala..

muschka
11. srp 2009

dobré upršené ránko 🙂, já od rána trochu uklízím spoušť po včerejšku, byl tu brácha se švagrovou, slavili jsme její narozky a bylo to fajn. Ale prochajda s psíkem naprd, prší a všude mokro. Tak jsme to ošulili a půjdeme později až to oschne. V poledne jsem pozvala kamarádku na oběd, uděláme si zapékanou zeleninu, to by s chlapama nešlo 😝.

Copak děláte Babulky? Už jste vzhůru? Asi si půjdu ještě lehnout, špatně jsem spala, neb mě pobolívalo bříško😔.

ywushka
11. srp 2009

krasne dobre ranko,i kdyz venku prsi🙂!!! Ja jsem se ted vzbudila,v noci jsem nejak spatne spala,teda nad ranem!! Ted se jdu nasnidat a prijedou nam namontovat satnu do domu,tak musim na ne cekat!! Mejte prijemny den!!! Pa

elennka
11. srp 2009

dobré raníčko, já mizím na obi na odběry, potom za kamarádkou do pojištovny...a odpoledne budu trochu slavit, opět jsem o rok starší....

muschka
11. srp 2009

Elenko, všechno nejlepší 🙂 🙂 🙂 ! Oslavu si pěkně užij 😀 😉 !

miradka
11. srp 2009

Dobré ránko holky, Elen, tak všetko najlepšie k narodeninám a hlavne aby vám vyšlo IUI 😉
My sme tiež uvažovali o adopcii, dokonca sme si kúpili aj knižku, teda manžel, ja som ju nečítala...nevedela som sa sžiť s myšlienkou, že by to nevyšlo. Naviac ak by som pristúila na adopciu, tak jedine malilinkaté miminko a na to sa čaká aj 3-4 roky...a to by som sa asi do vtedy zbláznila od smútku...

Inak ja už začínam šalieť..mamina furt čosi vymýšľa...včera večer začala piecť a keďže sme nemali suroviny, tak krém dokončuje teraz. Nedokáže nečinne sedieť..😅

snahapada
11. srp 2009

ahoj holky tak jsem prolezela sobotu az do pondeli v nemocnici vcere odpol. mne pustily v sobotu jsem zacala strasne krvacet to byl takovy sok tak si mne tam nechaly nechtela jsem ale mamka rozhodla za mne a dobre udelala nesnasim spitaly delaly mne uz miminka jsou nastesti v poradku mnela jsem posunutou placentu mimo jine po sexu tak uz zadny nesmim tet jsem uz doma vse dopadlo dobre mam lezet tak doufam ze to vydrzim az do konce a mimo jine pritel po mne vyzaduje od vcerejska redukci tak nevim co bude ja na ni samozrejmne nepujdu

ywushka
11. srp 2009

elen: GRATULUJU!!!!

snaha: pritel se vratil??? ZADNE REDUKCE!!! ON NEMUZE S PROMINUTIM BYT ASI FAKT NORMALNI!!! Nohy nahoru,nic nedelat a jen odpocivat!!!

miradka
11. srp 2009

Ahoj Snaho, no to si si teda vytrpela, ale tvoj priateľ je fakt na hlavu. Horko ťažko si sa z toho dostala a ešte začne otravovať..drž sa holka a teraz pekne v klídku a v postielke polež.. 😉

chrobacek
11. srp 2009

ahojky holky

žabičko no co na to říct... myslím, že je přednější pacientka jak zaučování doktorky, ale nenaděláš nic.... jinak tam co jsi našla, píšou že srdičko je v ukončeném 8tt což ty nemáš takže další kontrola to jistí a srdíčko bude neboj 🙂 a díky za uklidnění se špiněním, ale vesele si špiním dál tak předpokládám, že se prošpiním až do mrchy.... sice nevím jak pak určím 2DC no ale to ted řešit nebudu

snaho vidíš stojí ti za to ten člověk???? máš akorát problém kašli na něj !!!! opravdu za to nestojí jak může říct takovou ohavnost !!!

simulin
11. srp 2009

Zdravím všechny obilňačky... 😀
Tak včera jsem už nějak nestíhala, na kontrole všechno v pořádku, dokonce jsem se domluvila i na té neschopence, zkusím si v září vybrat ještě nějakou dovču a od půlky bych šla marodit. Jinak v 16tt jdu zase na krev a pak za týden na k.o. 🙂
Jinak jsem včera byla úplně hotová od rána na nohách, nakupovala jsem nejdřív s kámoškou a to do oběda a pak mi volala tchýně se švagrovou, jestli by jsme nezajely do Trenčína, je tam nové nákupní středisko, něco jako Vaňkova, no samozřejmě, že jsem neváhala ani minutu. 😅 😀 Nakoupila jsem hadříků a rifličky pro těhu, tak dneska se vynasnažím je dát do albíčka. 😉
Ted jdu papkat a pak vás musím dočíst, vůbec nevím co nového. Snad je vše v pořádku. 😎

muschka
11. srp 2009

Snaho, babulko, já si říkala, že tu dlouho nejsi. No to musel být šok, ještěže jsou miminka v pořádku. Ber to jako dar možná trošku varování a važ si toho, že se jim nic nestalo 😅 . Žádná redukce, představ si jak by sis to vyčítala. Je on vůbec normální 😠?

Moje kolegyně čekala jedno mimčo a ten její chtěl aby šla na potrat a ona se s ním rozešla a teď má fajn manžela a ještě druhé dítě a je to krásná rodinka 🙂. Jak by se Ti líbilo žít s člověkem, který Tě donutil vzdát se toho co miluješ???

gabina79
11. srp 2009

Ahojte holky, tady prší a je hnusně 😝
Snaho, drž se, odpočívej, nic nedělej...takové šoky po ránu...musím říct, že ten tvůj přítel je fakt hovado..a měla bych i jiné pojmenování...vykašli se na něj, máš oporu ve své rodině, zvládneš to 😉 Držím ti pěsti 🙂
Žabi, kdyby bylo něco špatně, tak by ti to řekli....vzpomínáš na mě? U mého Dr srdíčko nebylo a pak za tři dny na pohotovosti jo a to se tam Dr taky tvářil (než udělal utz), že už je pozdě...prostě se zakouslo později...třeba už dneska začne bít a ty to zjistíš až v pondělí...neboj a snaž se být vklidu 🙂
Sim, tak super, že je vše OK, i s tou neschopenkou, akorát jsem myslela, že na ni půjdeš hned 😉 ....takže nakupuješ? Taky se na o těším 🙂 ..Jak pojedeme na ten screening, tak si taky koupím nějak ty rifle, abych prčoška neutlačovala 🙂
Cincolino, gratuluji ke stimulce, tak ať folíky rostou 😉
Elen, všechno nej... k narozeninám...a pořádně to oslav...dokud můžeš 😀

gabina79
11. srp 2009

Jé, já zapomněla, že jsem držela pěstičky Lucce na ten screening...už ho má určo za sebou 🙂