CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
9. zář 2009

Saj, tak to máš ohromnú úrodu, to si veru nepamätám kto mal toľko vajíčok. Obi to drží dosť nízko...gratulujem 🙂

sajmona
9. zář 2009

Mir já ne ale petul
já měla jen 2🙂 a ty mám v pupíku,teda doufám.....

cincolina
9. zář 2009

Jé Petulo, tak to jsme možná byly spolu v ordinaci? Ležela jsi jim tam na křesle? A já jsem tam šla jenom na jednu ampuli..

petula82
9. zář 2009

Cin,já si myslela,že jsi to ty.

cincolina
9. zář 2009

Já to věděla, že se mám zeptat, jestli tam někdo nebude, abych věděla, jestli se mám rozhlížet... Tak snad příště si tě pořádně prohlédnu 🙂

petula82
9. zář 2009

no to víš,na mě dneska nebylo nic ke koukání.Kontolu mám v pátek a odběry asi neděla,nebo pondělí.Ale radši bych nedělu,v pondělí nevím,kdo by se mnou jel.

cincolina
9. zář 2009

😀

sajmona
9. zář 2009

holkýýýý musíte na sebe houknout🙂
Cin.jak ti bylo po et? měla jsi jaký pocity,bolelo tě břicho? já mám uplně oooobr pupek jakoby natlakovanej,nevim jestli na menzes ale je to divný,mám strach.

petula82
9. zář 2009

saj.musíš myslet pozitivně.Tady ti napíšu vtip,ať se pořádně zasměješ. :Leze chlap do postele a žena mu povídá:"Dnes nic nebude,bolí mne hlava."A on na to:"Já to čekal,tak jsem si namazal ptáka ataralginem-lizni si!" 😀
Cin,kdy máš další kontrolu?

cincolina
9. zář 2009

Saj, mně po ET bolelo břicho ještě asi 4 dny, nafouklý, že nešlo zatáhnout a jak se otřásalo třeba při chůzi, tak mně to bolelo. A není to OHSS?

cincolina
9. zář 2009

Petuli, další kontrola v pondělí. Tak uvidíme, jestli se uvidíme 🙂

sajmona
9. zář 2009

to já právě že nevím ale bolí mě v podbřišku a tak jak říkáš nafouklý břicho a otřásá ssemi při chůzi a ani na záchod na velkou nejdu protože mě to bolí a bojím se zatlačit.ale jako ta bolest se dá vydržet,proto to asi nebude ohss,to je myslím daleko intenzivnější bolest

cincolina
9. zář 2009

Tak to máš možná to stejné co já, bolelo mně i při čůrání, ale pak to najednou přešlo.

ywushka
9. zář 2009

saj: tak to je ohss jak vysity!!! Hodne tekutin-ja jsem pri poslednim IVFKU se nemohla nekdy ani pretocit ze strany na stranu jak me to strasne bolelo,dokonce jsem se zacala "dusit kaslem" kdyz jsem si lehla treba na pravy bok!!!! Takze to zkus trosku rozpit,ja jsem vypila 5-6 litru za den-hlavne si kontroluj i curani-jestli odpovida prijmu!!!

snahapada
9. zář 2009

ywusko A MIRADKO DIKY ZA UKLIDNENI jste fakt vazne velka podpora a to nemluvim o ostatnich holkach 🙂 gabine atd.. chtela jsem rict holkam co cekaji na // at vydrzi mne taky bolelo bricho aji zada tak to bude dobre znameni 🙂 gabi a kdy chces testovat a jeste kolikaty den jsi po ja jsem necetla dozadu protoze mne blbne pc jo a holky ja si koupila andilka po ketu a vyslo to tak 🙂 saj 🙂 a gabi tfuj tfuj

sajmona
9. zář 2009

Petul: ted jsem precetla ten tvuj vtip🙂)))) tak to je moooc🙂 to musim zavolat manzovi. Mozna je to tim ze je pryc,je pracovne v praze je me smutno. Ale dekuju trosku pomohlo🙂 ywus myslis? Ja nevim bolest to ale neni nejak ze bych mela pocit ze umru. Spis jak kdybych to mela dostat kazdou chvili. Bylas tenkrat na obi kvuli tomu?

lucka.adis
9. zář 2009

Saj, to OHSS nemusí být ze začátku otlik bolestivé, nemusíš se ani dusit...ale je fakt, že když jsem ho měla já, tak se mi zvětšilo břicho, když jsem šla na wc tak jsem se bála tlačit, protože mě to bolelo a o čůrání ani nemluvím, moc jsem toho nevyčůrala. Být tebou, tak jim ráno brnknu..stejně ti Čadová řekne, že se máš hlídat ohledně čůrání a bolesti břicha a potom zvětšení obvodu.

sajmona
9. zář 2009

Ja tam zitra zavolam

lucka.adis
9. zář 2009

Pokud se ti mimísci zahryznou a rozběhne se ti OHSS tak máš hodně velkou šanci, že budeš těhulka 😵 když jsem tam ležela, tak dovezli kočenu, která byla po ET pár dnů a rozběhlo se ji OHSS a dr.Vrána když ji viděl, řekl, že je určitě těhule a fakt byla 😉 to stejné i ta kamoška, se kterou jsi tam ležela 🙂

lucka.adis
9. zář 2009

...ale i tak ti moc držím palce, aby ti to vyšlo i bez OHSS 😵 😵 !!!!!!

A vůbec, přeji to všem kteří čekají na vytoužené // 😉 a nebo na zvýšení HCG

lucka.adis
9. zář 2009

(když to tak vezmeš, tak i mě se rozjel OHSS pořádně, až když jsem byla těhule 😀 😀 ... však víte, ne?!)

sajmona
9. zář 2009

No to je presne, ze spatne je k necemu dobre. No abych nemela ohhs a nic. No ja myslim ze to nemam,spis abych nedostala mrchu.

lucka.adis
9. zář 2009

Saj, neboj... všechno dobře dopadne. OHSS mít nebudeš, ale těhulka určo budeš, ale musíš tomu věřit!!!!

lucka.adis
9. zář 2009

Holky, jd do hajan... zase mi klesl tlak a jsem K.O není mi vůbec dobře 😔 Brou noc..

sajmona
9. zář 2009

Dobrou noc 😉 😔

ywushka
10. zář 2009

saj: na obi jsem s tim nejela,jen jsem s nima komunikovala pres telefon,jelikoz se to dalo jeste vydrzet,tak jsem nikam nejela,jen jsem mela nafoukle bricho-jednou min jednou vic a pak jsem mela ty bolesti,ale reknu ti ze OHSS po ET je dobre znameni!!! Drzime palecky!!! Taky jsem OHSS mela az u toho tretiho cyklu!!!

preju vam krasny den,manzel me utekl do prace🙂,tak se budu nudit sama🙂

petula82
10. zář 2009

Holky,mrknite na to! Aspoň mají snahu nějak to urychlit.

http://www.blesk.cz/clanek/pro-zeny-rodina/1223...

ywushka
10. zář 2009

dobry cklanek!!!! Ted jeste aby to takfungovalo....

petula82
10. zář 2009

no právě.Kdoví,jaký je tam ale

miradka
10. zář 2009

Dobré ránko holky,

Saj, prepáč, poplietla som si vás s Petulou, Peti tak gratulujem ku znáške 😀

Holky, ja som mala v noci taký kŕč do lýtka, až som začala aukať a vyplašila som mužíka..už sa zľakol že sa deje niečo s mimčami. Bolo to hrozné, ten šumivý horčík z kaufu mi vobec nezaberá ☹ Beriete niekto ten horčík čo predpisuje dr? Myslím, že mi občas aj tvrdne brucho, ale niesom si istá...