CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
17. čer 2009

sim na OPU jsme byly 3 a na ET už jen 2 tak nevím co ta paní jestli jí nic nezbylo nebo neměla PK ale ta co tam byla se mnou tak měla 5 vajiček po dlouhém protokolu a zůstaly nakonec dvě morulky .... já jsem měla 4 po krátkém a zůstaly mi ty moje malobunkule 🙂)) a ted jsem v práci protože už by mělo být dnes vyřešeno jestli se zahryzly nebo ne.. víc pro to asi doma neudělám....

chrobacek
17. čer 2009

jo a měla jsem crhu a on říká tak jak? bojíte se ? a já říkám no já se bojím kolik mi jich zbylo..... nikdo mi to jako neřekl... že mám dvě .... asi to berou jinak....

zabicka007
17. čer 2009

Gabi, to s tím nachlazením je nemilé, já byla nachlazená v době transferu a doktor (tuším, že to byl Crha) mi řekl, že to ničemu nevadí...na druhou stranu se ti nedivím, že si to chceš posunout, chjo, to je fakt jak naschvál, každopádně si tu echinu obstarej, ty kapky jsou opravdu moc dobrý, uvidíš, že nemoc brzo odejde 🙂
Snaho moc gratuluju ke dvou srdíčkům, všem bych už přála ten krásný pocit zažít 🙂
Chrobi tak hlavně odpočívej ať se mimišenkům u tebe líbí 😎
Sim, mimoděložní těhotenství bys určitě poznala, já jsem u něho měla příšerný bolesti v podbřišku i záda, taková bolest co cestuje po celým spodku, no hnus...
Irminko, vítám tě mezi námi a držím pěsti na úspěšné IVF
Za chvíli vyrážím do Brna za dr. Čadovou, jupíííííííí 😀

chrobacek
17. čer 2009

zabičkoóóó držím palec na konzultaci 🙂)

snahapada
17. čer 2009

sim taky se dockas neboj ja verim ze vam to tady vsem dobre dopadne

simulin
17. čer 2009

chrobi- já šla taky po pěti dnech do práce, tak to říkala i sestřička, že tím že člověk leží se tomu stejně nepomůže a když mám zaměstnání v poho, tak proč tam nechodit, že.... 😉 Dnes se mi chce teda neskutečně spát, už mě nebaví to počasí a zdá se mi pořád nizíký tlak. 😠
Žabi - tak to jsi mě hodně uklidnila. I na Obi se mě pořád doktoři ptají, jeslti nemám nějaké bolesti, jestli nešpiním a tak, tak že určitě to mají pod kontrolou. Jsem v poho, jen mě hodně bolí prsa, už se mi zvětšily snad o číslo a půl!!! No jestli to tak půjde dál, tak snad je budu tahat na vozíku. 😠 😖
Žabi a ty jdeš na konzultačku? Tak pak podej reference. 😉

simulin
17. čer 2009

snaho - no snad jo, tento týden se mi určitě potahne. No ale ještě, že mám vás 😉

simulin
17. čer 2009

holky já tu asi hodím čelo, už aby aspoň byla polední přestávka 😎
A dlouho se tady neukázala Larrinka, ta je taky po ETu, myslím že na něm byla minulé pondělí, tak dnes by měla být snad 9-tý den. 😕

ywushka
17. čer 2009

ahojky holky,zrovna jsem se osprchovala a za chvili jedu do breclavi na kontrolu,mam hrozny strach!!☹ a jeste kdyz jsem to vcera videla v ordinaci v ruzove zahrade,tak me fakticky bylo hrozne☹!!!

gabi: nic moc!!! ale to je na dlouhe vypraveni!Byla tam moje sraaaasne "dulezita a velechytra" sestrenka a ty kecy se nedely ani poslouchat!!! To vis,ono vi vsechno,ale sama sve dite v deviti mesicich neumi ani poradne zivit-z mleka (sunaru) a takovych tech pudingu ze sunaru a hami presnidavek nikdy nebude mit dostatek vitaminu a zivin,ale to ona si nemysli a mala jeste neumi ani sedet a to ma 9 mesicu!!!

mira: neboooj bud v klidu nikdo na kontrolu neprijde!! Nikdo ti nebude volat,vhodi ti do schranky vzkaz ze tam byli a ty uz pak podle toho zacnes jednat,ale neboj vzdycky by se dalo neco udelat!!

Ja se jdu jeste oblect a pojedu,jedu zase s babickou,protoze nikdo jiny neni kdo by mi delal doprovoid🙂

chrobacek
17. čer 2009

sim jojo taky si to myslím dala jsem jim od soboty vegáč do včerejška a to už musím být dnes zakouslé takže nic víc pro ně neudělám už je to na nich, a vyplácat dovolenou na čekání na // to se mi teda nechce to radši pojedeme za 14 dní k moři.....

irminka
17. čer 2009

já bych také jela k moří......., jenomže můj chlapeček s tchýní letí tento pátek do USA na 1 měsíc, takže to také něco stálo, tak my s manžou budeme mít asi smůlu 🙂 .bazen na dvoře nebo jezero za městem to jistí 😉

chrobacek
17. čer 2009

irmi hlavně že jsou miminka v bříšku to já bych je taky vyměnila za dovolenou

simulin
17. čer 2009

Ywushko, neboj uričtě bude všechno v pořádku, já naštěstí na oridnaci nehledím, mám na primě VKV 🙂
chrobi - neboj určtě už jsou pořádně zahryzlé a nepustí se. 😉 A s tou dovčou to máš pravdu, já bych hned jela, mým snem je letět do Egypta, Tunis, nebo tak něco. No, ale můj mi řekl, že už asi do letadla nikdy nesedne, sleduje pořád ty katastrofické dokumenty a taky teď jak spadlo to letadlo 😠 , opravdu ti chlapi jsou poseroutkové.ˇMusím na něj jinak, řeknu mu, že pojdedu s kamarádkou a určitě ho strach přejde. 😀 🙂 😉

irminka
17. čer 2009

chrobi: jasně, jsem ráda, že se zatím drží,právě ted jsem jestě jednou volala gyndaři a sestra to vzala a že mám přijet dnes kolem 15.hod, pojedu, těším se, ale zároveň mám strach, že tam bude bít jen jedno srdéčko ☹
Ale , já vlastně budu ráda i za to jedno 🙂

Ted valím trošku pouklízet a umýt si kebuli at trošku vypadám k světu, zajedu za kamoškou, potom na gyndu a navečer se ozvu...

tak se mějte holčiny a přeji hezký den 🙂

ywushka
17. čer 2009

irmi: jejda ja jsem si ani nevsimla ze jsi tehulinka a myslim jsem ti ani negratulovala,takze mooooooc gratuluju!!!🙂

irminka
17. čer 2009

ywushko: ale já si tebe všimla, děkuji a tobě také moc gratuluji, snad to zvládneme do konce, teda úspěšně do 9. měsíce 🙂

ywushka
17. čer 2009

ir: no snad jooo budeme si jedna druhe drzet palecky!Ja jdu na kontrolu a jsem pos.... strachy☹

chrobacek
17. čer 2009

Irmi dvě srdéčka budou dvě 🙂))

Sim tak to je posera protože letadlo je nejbezpečnější dopravní prostředek 😉

ivanalysonkova
17. čer 2009

holky, můžu mít dotaz. Příští týden se chystám do Brna na tu laparku. Jsou na pokoji sprchy a WC? Kolik je asi na pokoji lůžek? díky 😉

simulin
17. čer 2009

Irmi, taky věřím, že budou dvě 😉
Chrobi, no já mu to říkala, že větší pravděpodobnost nehody je na naší D1, přes kterou bohužel jezdí do práce a každý pátek z práce. ☹ No musím ho nějak zpracovat, i když teď to asi na dovčku k móooři nevypadá.

Ivko, nevím kam přesně půjdeš na jaké oddělení, ale když jsem byla na OPU a před tím na pokoji, tak tam byly asi 4 postele a sprchy a wc, tam teda nebylo. Ale to ti asi líp poradí holky, které byly přímo na laparce. 😉

chrobacek
17. čer 2009

sim no jo s chlapem nehneš ... mají prostě svoji hlavu 🙂

simulin
17. čer 2009

to máš pravdu, na venek hrdinové, ale u vnitř je jen malá dušička. Např. když jsem si píchala injekce, tak se pořád divil, co mi tak dlouho trvá a proč to tam pořádně nezarvu, tak jsem mu jednu vyměnila a řekla ať se hrdina ukáže, no v první moment nechtěl a couval, 😀 ale pak si to tam teda vrazil, no a to už byly zase řeči, že je to pohodička.

chrobacek
17. čer 2009

😀 😀 no jo oni jsou prostě chlapi 🙂

holky moje já vím to tak závidím..... že jste už těhulky 🙂

simulin
17. čer 2009

chrobi, neboj budeš, uvidíš. 😉 A vydržíš netestovat?

chrobacek
17. čer 2009

nevydržím 🙂)))) už jsem dnes jeden očurala a žádné hcg už v těle nemám takže pokud budou na dalších testech // tak to není pregnyl, ale miminka 🙂)

sune
17. čer 2009

Gabčo, nezoufej. Manžel má prostě nervy. My se ted taky hádali. měla jsem nervy na zkošuku, práce+hormony před ms a on to neustál. Věděla jsem už, že budu msuet do IVF, že přirozeně to nepůjde,tak byla taky tichá domácnost a ne jednou. Pro chlapa to jsou taky nervy, jenže nic neřekne, aby nás utěšil a pak takto vybuchne. Ale má tě rád, jen to neumí správně ukázat. Kup si tu echinaceu a pak jsem užívala homeopatika -oscillococcinum- a to mi taky pomáhalo. Ted bych ale dala tu echin.,aby byl rychlejší účinek.
Sim,jo,jo, to jsem byla já 😉 Víš, že jsme se potkaly už 2x? proto si tě pamatuji. Poprvé jsi seděla vedle mně v čekárně, bylo to v dubnu. Byla jsem po laparce. Mně tentokrát vzali až úplně poslední, což mě už zlobilo, spěchala jsem do práce.To je supr, že to vyšlo hned poprvé. Ještě jednou moc gratulujiiiiii. A jestli můžu radit, pokud míváš průjmy nebo slabší zažívání, nejezdi do Egypta, Tunisu! Já odsud skoro neodjela. Chytla jsem tam 2x průjem a podruhé i zimnici, křeče a nemohla se hnout ze záchodu, nic nezabralo,ani ty jejich léky. Jeďte radši jen po Evropě, tam máš větší jistotu a nemusíš se tak strachovat.Tu endomet. mám taky. Má to tu hodně holek. Ms je taky hodně bolestivá. Pokud se mi ted nezadaří, chce mi Ventruba navodit umělou menop. Tak si moc přejem,aby to vyšlo.
Ivi, pokoje na oddělení 17 jsou po dvou. Teda dva pokoje po dvou a sprcha+wc je společná pro všechny 4.
Ywa, držím pěsti,at ti to dobře dopadne! Jinak to ani být nemůže, neboj!!
Chrobi, neboj, už jsi taky těhu

sune
17. čer 2009

Sim, injekci ti píchal manža? Já uvidím, jak to bude u nás. Sama si to nepíchnu, nešlo mi to ani v nemocnici,jsem divná! Ale manža se o to dost zajímal, tak jsem zvědavá, jak dnes nastoupí 😉 Já bych jen spala, jak mi to včera píchli, málem jsem usla v šalině a dnes jsem spala jak zabitá a to je co říct. Ty musíš být hodně utahaná, to říká každá těhulka. V práci si dej šlofíka 😉 🙂

chrobacek
17. čer 2009

sune nejsi divná já jsem řekla hned že to prostě píchat nebudu tečka !!! ani v nemocnici před sestrou nazdar

simulin
17. čer 2009

Teda chrobi, ty jsi ale rychlá 😕 Tak že budeš čůrat každej den?
Sun, ty jo fakt?! Tak to čučím, že si mě tak pamatuješ. Já tě nemám moc zafixovanou, vím že jsi na UTZ seděla za mnou a já přemýšlela, jestli jsi přede mnou nebo ne, ale pak jsi se v té sukýnce vyřítila a viděla jsem jen culík
😀 Ale kdybych tě viděla, tak tě snad poznám. 😉 S tím zažíváním teda zrovna problémy nemívám, spíš teda naopak, občas trpím zácpou 😖 Tak že ty jdeš první do IVF a pak když tak do umělého přechodu? Neboj určitě se zadaří a přechod nebude potřeba.

simulin
17. čer 2009

Né, já si to píchala sama, jen jsem dala manžovi injekci, ať se zkusí píchnout sám, když má tolik řečí. 😀 Jinak jsem to celkem zvládala, Gonal byl v poho, to je taková krátká malá jehlička, ale ten decapeptyl, to jsem vždycky píchala jak posera a hodně pomalu, jak to vždycky začalo štípat, tak jsem zpomalila nebo přestala uplně a pak zase. 😒 I když je fakt, že to je asi psychika, protože několikrát jsem si to musela píchat v Brně na záchodě a to jste děvčata neviděli tu rychlovku ani nevím jak se mi to podařilo. 😀