CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

muschka
19. črc 2009

Ahoj Miradkooo 🙂 ! zdravím Tě 🙂

Bylo to moje 1.IVF, já vím, co bych chtěla 😝 , všechno se nemůže zadařit hned...
A možná budu moct třeba i na dva KET

Asi půjdeme s manželem a pejskem odpo do lesa, to mně udělá dobře 😀

muschka
19. črc 2009

Jo a AH jsme neměli, bylo to poprvé, tak jsem nevěděla, ale příště asi dáme, no nemám zkušenosti, ale snad mi poradí

miradka
19. črc 2009

Muschko, ja myslím, že ti embryologička poradí AH. Oni to tak asi vždy robia, najprv skúsia bez a keď to nevyjde, tak doporučujú AH. Naviac ak niete mať krásne morulky, myslím, že to stojí za pokus. 😉

muschka
19. črc 2009

Určitě Miradko, v pondělí půjdu ještě na tu krev a domluvím se tam na další nějaký pokus 🙂 . Takže hlavu vzhůru - si řikám - a třeba už příští měsíc, uvidím co mi řeknou. Ten AH si už ale dám.

No aspoň jsme si s manželem udělali krásný ráno v postýlce 😉 . Je fajn, že jsme na to vždycky dva a máme se o koho opřít a navíc ti chlapi to naštěstí tolik neprožívají a to je fajn, protože kdyby to prožíval tak jako já, mohli bysme se jít zahrabat 😉 . Budu v po informovat, ale tomu kartáři od Ywuschky v pondělí volám 😎

ywushka
19. črc 2009

ahojky holky! My jsme byli v alektru na slovensku ve skalici a v hodonine se podivat na televioze a pracky!!! Tak jsem si vybrala🙂

sajmona
19. črc 2009

Ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla,ale dočetla jsem vás nebojte🙂
žabi : strašně moc gratuluju,to je fakt krása🙂
muschko: uvidíš zítra,jak dopadne krev,ještě to nevzdávej,ale pokud to nevyjde,tak bojuj dál.Máš spoustu mražáčků a v tom by byl čert,kdyby se nějaký u tebe nezabydlil 😉
Jinak jsem byla v pátek na vytahování stehů,byla tam sluníčko Čadová a tak jsme probírali to ivf,Ptala se mě jestli jdu do stimulky hned ted v tomto cyklu,což jsem byla překvapená,jsem teprve 11 den po laparce a mám mrchu dostat tak cca za týden,takže asi není nutný čekat min 6 týdnů.ale abych pravdu řekla,tak se na to ještě ted moc necítím,takže do toho jdu až ten další cykklus,takže tak koncem srpna,,pojedem na dovču a tak

elennka
19. črc 2009

ahojda holky, zdravím a hlásím návrat z dovolené, bylo super.. jen jsem se spálila ☹ a dost hrubě, i počasí nám vyšlo..

miradka
19. črc 2009

Ahoj Saj, Čadová je fakt zlatá a vieš o tom, že na srpen majú akčné ceny IVF? Kamoška mi to hovorila, tiež plánuje na srpen IVF. Vraj AH je zdarma a ak by si mala viac ako 7 vajíčok, tak potom už sa neplatí za ICSI...

miradka
19. črc 2009

Ahoj Elen, vitaj doma 🙂

elennka
19. črc 2009

Díky... potřebovala bych ještě jednu dovču, jinak mě poslední 3 dny bolí břicho a obličej mám jako pubertak, tak snad clostil něco vystimuloval...

ywushka
20. črc 2009

saj: Ja jsem taky chtela hned po laparce do dalsiho cyklu,ale mela jsem hormony uplne rozhozene,takze me nejdriv dala antikoncepci a pak jsme zacali az v dubnu!!🙂 Te akce bys mela vyuzit!!🙂

Jinak vam prejuuu krasny den plny slunicka,tady uz pekne sviti!🙂 pa

mayllou
20. črc 2009

přeji pěkný den, omlouvám se, že jsem vám vstoupila do diskuze, ale jsme jedná z vás, snažilka, již dva roky, v současné době jsme v CAR obilní trh, chodíme k doktore Čadové (žádné lepšího dokrora jsem nepotkala, je to zlatíčko), u nás je problém v přítelovi, má špatný spermiogram, v listopadu 8mil sprerm, nyní po kontrolním spg, již 20 mil, ale trápí nás špatná pohyblivost..já jsem v pořádku, všechny výsledky na jedničku...nyní jsme objedání k doktorce čadové se všema výsledkama na konzultaci a naplánování co nás bude čekát dál...hrozně se toho všecho bojím....při první konzultaci nám čadová řekla, že nás zajístné nemine IVF ☹ ale to jsme měli ten spg ve špatném stavu, nyní dle výsledků příteli vyšla nějaká astenosperia...původně měl oligospermia....holky, prosím vás nemáte někdo zkušenosti s tímto výsledkem spermiogramu??? Docela se všeho opravdu bojím, co nás čeká a nemime, na miminko se mooc těším, ale tak nějak jsem si myslela, že to bude příjemnější početí .....již jsem o jedno mimčo přišla před dvěma rokama zamklý těhotenství, to jsem byla těhotná snad hned prví měsíc od vysazení prášků a pak jsme měli půl po doporučení doktorky pauze a pak jsme to zkoušeli znova a znova a znova a je z toho jíž víc jak dva roky a nemůžeme příjít do jiného stavu, je to ten stejný partner...holky, myslíte si, aby před dvěma rokama nám to šlo jak po másle a ted nás najednou čeká IVF 😕 jsme jeden uzlíček nervů a už vůbec nevím co si počít.....přítel má veškeré výsledky v pořádku, byl i u dr. beharky, nenašel jediný problém a když se koukal na náš nový spg, tak prej se s tím dá už i normálně těhotnět...ale pohyblivost jsme měli jen nějakých 13% ...to je přece málo, nééé
ještě jednou se vám omluvám, že jsem vám vstoupila do rozjeté diskuze, ale hledám všude možně podporu a spřízněné duše a tak tajně doufám, že taky s váma se mě udělá na duši trochu líp..když vidím,že v tom nejsem vůůůbec sama a kolik vás tady je....doufám, že mě mezi sebe vezmete....byla bych vám za to všem moc vděčná...potřebuji se někomu vyzpovídat 😉

sune
20. črc 2009

ahoj holky, jak se máte? nestihnu vás dočíst ani, jak pilně píšete 😉 Já jsem od středy v práci,tak moc nestíhám.
Sim, jak se vede? A co Gabča, nemáte od ní někdo zprávy?
žabi, moooooooooc gratuluji, tak to je supr zpráva! Mám radost, že se tu zas daří. Jen tak dál holky 😉
chrobi, dr. mi řekli, že můžu jít hned v srpnu. ALe moje dr. mi dělala sono, mám ještě vaječníky 7 cm, volnou tekutinu a 5dc jsem měla folik. 19 už. Tak mi doporučuje minim. na 2 měsíce antikoncepci a pak jít do ivf, tak nevím. Prý se nám ted stejně přrozeně nezadaří nejspíš, protože mám nízkou sliznici ☹
Holky, nepomáhá na nárůst sliznice kontryhel. čaj?
Přeji všem krásný den

chrobacek
20. črc 2009

dobré ráno,

Žabičko gratulujůůůůůůůůůůůů !!!!!

Maylou ... ahoj jakou máte morfologii?? s pohybem 13% a mn. 20mi. to žádná pecka není !!! ale Beharku nesmíš brát až tak vážně nám taky řekl že můžeme na IUI což je blbost !!!

chrobacek
20. črc 2009

sune ahoj .... takže ty jsi šla na kontrolu k dr. ? ty jo to je hustý 5.DC 19mm folík já jsem naopak měla ovu až 18 den podle teplot.... tak těžko říct jak jsem na tom
hlavně utroš je na sliznici, ne?

mayllou
20. črc 2009

chrobacek .....morfo co????? 😀 jééééjda to já ani pomalu nevím, co to znamená, jsem v tomto oboru zatím začátečník 🙂....to se dá někde vyčíst z toho papíru od beharky??????

chrobacek
20. črc 2009

mayl.. morfologie a ta je důležitější jak pohyb takže se mrkni do papírů jak vám vyšel spermiogram komplet jo? a napiš poradím ti 🙂

sune
20. črc 2009

chrobi, k dr. jsem šla,aby mi napsala prášky, dává mi duphaston, po něm se prý mají vaječníky taky zmenšit a uklidnit. Ted by to ale chtělo nárůst sliznice. I když 2. ivf je jisté 😒 Ted už má folik snad přes 30, bolí mě záda, vaječníky, reaguji až moc. ovu zatím ale ještě nemám, to snad ted o víkendu. kdy jdete do 2. ivf?

chrobacek
20. črc 2009

já jsem teda fakt nic po ivf mrše nepozorovala ... prostě dál byl normální cyklus ovu dokonce později ... tak oni by mi to na Obi stejně ten 2 dc cyklu zjistili kdybych nebyla ještě uklidněná po hormonech ... ale my asi hned tak nepujdeme, protože v pátek jsme byli u MUDr. homeopata, který zjištuje metou založenou na reakci orgánu na přístroj, kde to ukazuje jaké orgány jsou OK mě řekl, že mám všechno v porádku vaječníky dělohu.... ale M má neco trochu na prostatě a ještě kdesi takže mu na to dal nějaké léky ....takže asi budeme čekat jestli to něco neudělá, ale mě se teda čekat nechce..... ☹ ale zase jsme si říkali, že by jsme se na to druhé ivf zkusila připravit cvičit Mojžíšovku atd odblokovat záda.....

sune
20. črc 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Rioko.......Vojtíšek 16.3.2009......po 1.IVF
Xmersy ...Tobiášek

těhulky:
Majdula
PilotkaAnetka...... čeká holčičku
Blani2
Lea
Ivi34 na "mikuláše" čekáme dvojčátka
Ywushka--- Užívám: kyselinu listou, baby plan, kájenský pepř. 1.IVF 10/08-bez ET, 2. IVF 12/08-TT neg., začátek 3.IVF-cca 7.4.2009, 02/09-laparoskopie-endometrioza 1.st., OPU 17.4. ET 21/4 UTZ 4/5, 4/5 HCG 828
UTZ 11.5. 1 miminko, 18.5.-1 srdicko+1bublinka, 25.5. 2srdicka, dalsi KO uz na gynekologii 8.6 jedno miminko zůstalo u maminky

Miradka...6/08 laparoskopia, endometrióza 4. stupňa, 9/08 1.IVF, 2 vajíčka - 2 embryá (morula a 8 bunečné) - negatívne. 10/08-03/09 GnRH analogy, MS 05/09 - 2.IVF. 6 vajíčok - 6 embryí. 2 morulky na ET. 9.6 TT pozitvíny, 423hcg. 11.6 KO OBI 1152, 15.6 okolo 4400, KO 22.6.; 26.6. už bijú 2 srdiečka. 29.6. predanie do péče GR gynekológa. Do 4. rokov ďalšia návšteva pre kryomorulku a 8bunečné embryo.

Snahapada... KET 05/2009

Simulin...5/09 - 1.IVF stimulace Gonal a Decapeptyl, 17 DC - OPU 7 vajíček - 3 embrya, 21 DC ET - 2 embrya
( morula a 8 buněčně ), KO 10. 6. TT pozitivní, hcg 928, 12. 6. - hcg 1802, 16.6. - hcg 6696, KO 25.6. na utz dva váčky, zatím 1 srdíčko, 3.7. už nám tlučou 2 srdíčka. 31.7. K.O - riziková poradna OBI pro vícečetné těhu. Jinka předána do péče svého gynekologa.

Irminka: 4/2009-1,stimulace- dl. protokol - Diphereline+ kys. listová + Prednison , i Menopur. 9.5. OPU- odebráno 15 vajíček-zralých 7 a oplodnitelných 6, 13.5. ET.... zavedeny 2 ks morulek, mrazáček bohužel žádný, OHSS-hospitalizace, TT - pozitivní- 2 miminka

lucka.adis....přirozené těhu při stimulaci na 1. IVF ))
čekatelky a snažilky:
Hanulamarkova.....2001 missed abort (MA) v 19 tt., 18.3. 02 početí naší berušky (24.10.2002 se narodila), 2005 2x anembryomola - revize, 2006 MA v 12 tt. - revize do 2009 pauza na regeneraci (nejvíce nervů) 1.IUI 28.3.2009 Užívám Elevit pregnyl, Prednyson, Kyselinu listovou a od 1.4 Utrogestan, KO 10.-11.4 krev negativní, konzultace před případným IVF 20.5., užívám Elevit pregnyl, Kontryhelový čaj, Kyselinu listovou
15.6 začínám s HA, následně stimulace na 1.IVF

Gabina79.......09/2007 revize po missed, endometrióza, anovulace, azoospermie, 1.IVF 10/2008 - krátký protokol - 7 embryí - ET 2 blastocysty, 5 mražáčků, //, 11/2008 revize po missed, laparoskopie; KET (2 morulky) 3/5, krev 15/5 negativní. Konzultace 11.6., 2.IVF červen/červenec. Užívám: Babyplan, zinek, kontryhelový čaj, Super omega, kajenský pepř

Eva.a.....problémy se štítnou žlázou, partner asthenooligoteratozoospermie, IVF snad na konci léta. Užíváme C, E, Selen, Zinek, Spirulinu

Chrobáček......asthenoteratozoospermia, příčina: nezjištěna, 1.IVF+ICSI+PK červen začátek stimulace 29.5.2009 Gonal + Decapeptyl OPU 9.6. 4vajíčka ...ET snad 13.6. neúspěch, konzultace 22.7.

Sajmona... 4/2009 IUI - krev negativní; laparoskopie 7/09

Sune.... 03/09 IUI-negativní, 03/09 lapar. zjištěna endometrióza, syndrom PCO, neprůchodný vejvocovod. Nyní beru Dostinex na snížení prolaktinu, duphaston,kyselinu listovou. Začátek stimulky 16.6. (Decapep.,Puregon,Prednison,Dostinex),OPU 25.6. 2009-oplodněno 5 vajíček ze 6, zůstali 2, zavedeny 2 emb., krev negativní. 2.IVF snad srpen/září

Žabička007....endometrióza - jejím následkem mimoděložní, 1. 4. odběr vajíček, 1. IVF, 6.4.2009 ET, na krev jdu 20. 4. 2009, krev negativní, 2. pokus IVF od 24.6.2009, začátek stimulky 24. 6. 2009 (Gonal,prednison,synarel),6.7. oplodněných 9 vajíček z 9
Chanel.....
Tortojs....10/2008 1.IVF 2x9-ti buněčná embya. Krev negativní, 4/2009 2.IVF ET 2 morulky 20.4. krev opět negativní. Další předpokládané IVF podzim 2009 až jaro 2010 po nabrání sil a cvičení Mojžíšovky.

Elennka....snažení od 1/2007, PCO+ manžel oligoastenospermii, clostil, utrogestan, přírodní léčba, BT, 5/2008 laparka potvrzení PCo, průchodnost v pořádku, klínová resekce ovárií, 3-6/09 antikoncepce+redukce váhy, 23.7.09 objednána na konzultaci na Obi / jinak již léčba v jiném Caru- nevyhoval mě přístup/

simulin
20. črc 2009

Dobré ráno kočendy,
tak jsem vás konečně dočetla, přes víkend jsem nějak nestíhala, byly ty Slavnosti, tak jsem ráda, že už je to za náma. Dnes jdu v 10:30 na K.O., tak jsem zvědavá jak se daří mimískům, snad jsou v pořádku až přijedu podám info a zkusím vyškemrat i fotečku. 😉
Sun, daří se mi vcelku dobře, jen jsem v pátek začala zase špinit, ale bylo toho moc, prostě velkej zápřah, dnes už skoro nešpiním, tak snad to bude zase dobré. A ty jak, všechno v pořádku, jak se cítíš? Jedete někam na dovču?
Maillou, vůbec nevadí, že jsi se k nám přidala 😉 vždyť proto tu naše diskuse je, aby se člověk podpořil a snad i trošku poradil.......no spíš se svěřil se svými zkušennostmi. 😉 Kontryhelový čajík jsem taky pila a měl by být na růst děl. sliznice i když doktoři to moc neuznávají. Jinak jak říká chrobi je na ni dobrej utroš nebo duphaston, nebo injekce agolutin, ale to je vše na předpis.
Muschko, nic ještě nevzdávej, pokud nešpiníš nebo spíš nekrvácíš, není nic ztracené. Uvidíš z krvičky a kdyby se nezadařilo, máte spoustu mrazáčkůl, tak jim věř a těš se na ně, určitě tam některý z nich bude ten, co se pořádně zakousne. 😉 🙂

chrobacek
20. črc 2009

sim ahoj vyškemrej fotečku 🙂)) my chceme miminka taky vidět 🙂

sajmona
20. črc 2009

Ahoj holky,jj mela bych te akce vyuzit,urcite do toho jdu,jsem hlavne zvedava,jak to vsechno bude probihat,jak se budou vyvijet vajicka. Kdyz uz vime v cem je zadrhel,tak snad v tomhle problem nebude. Nastesti jak me delali pri lapar histolku tak vse ok i pry sliznice odpovidala v dc jak ma. Preji hezky den.Brno je nejaky zatazeny,takze asi zadna opalovacka

mayllou
20. črc 2009

chrobacek, simulin....děkuji holky, že jste mě sem příjali, třebas mě dokážete taky docela povzbudit
chrobacek...ok, určitě se na to podívám a dám vědět zítra nebo ve středu, dneska nám budou asi odpojovat počítače, tak uvidím, kdy se ozvu...každopádně vás všechny moc obdivuju, že to tak zvládate.....
Holky, je to tak hrozné si píchat ty injekce a tak celkově podstupovat to IVf...co je na tom to nejhorší???? Možná třebas už předbíhám, ale tak nějak se připravuju na tu nejhorší variantu a tak bych chtěla vědět, co to obnáší....a hodně tady čtu o různýn typech injekcí (péro nebo normální injekce) a různé názvy těch injekcí....to vám takto stanoví dokorka nebo na čem to všechno záleží.....děkuji mooooooooc

mayllou
20. črc 2009

jak moc to všechno bolí, jsem totiž abnormální posera??? a to si ty injekce pícháte uplně samy??????? 😖

irminka
20. črc 2009

ahojky babky,
mayllou: nazdar, jasnačka, že tu můžeš být, proč ne? 🙂

chrobi: ahoj, jsi dlouho nebyla, kočendo jedna....

Já dnes valím na ten screening, ale až na 17.hod a už mám bobky ted jak to dopadne.....ted pojedu do práce, něco povyřizuji a hrrr do Zlína...

dnes jel manža pro tchýni a chlapečka do Krakowa na letiště, takže po měsíci uvidím naživo synáčka, už se moc těším....

tak pa, ozvu se z kanclu 😉

chrobacek
20. črc 2009

Irmi trochu nestíhám po dovolené 🙂)))

May neboj je to OK ivf není vůbec hrozné .... je to jen strach z neznáma, ale to druhé pro mě bude brnkačka 🙂 já jsem měla jen strach ze všeho nového ... a injekce mi píchal manžel já bych to sama dělat nechtěla... a pro něj to nebyl problém a můžeš si i nechat píchat v CARu, ale mě to od sestry bolelo a od manžela ne, takže určo si to píchej pak doma s manželem 🙂 je to větší pohoda a klid 🙂.... a co pícháš stanoví doktor a pero nebo injekce mi přišlo úplně stejné... je to jedno protože injekce jsou taky předchystané a malé ... prostě pohoda není to tak hrozné jak ti to pripadá

Irmí jééé tak to budeme moc držet palec at to dnes dobře dopadne

sune
20. črc 2009

Sim, tak pořádně odpočívej, jasan? 🙂 Jaké jste měli slavnosti? Jsi z Uherského Hradiště přímo? Já se nějak psychic. vzpamatovala a plánuju, kdy půjdem znovu. Šla bych ráda už v srpnu,abych stíhala práci, školu, ivf,ale asi počkám na zklidněni vaječníků. Dovu jsme plánovali jet opět k moři, ale hormony mi pěkně reagují, osypala jsem se ze sluníčka, už to mám týden a nelepší se to. Používám 50 faktor a nic. Tak si můžu nechat o moři jen zdát. Uklidňuji se tím, že bych tam beztak měla zas průjem 😉
Mayllou, já jsem posera taky pořádný a zvládla jsem to. Injekce nejsou nic příjemnýho,ale manžel mi je píchal a v pohodě. já dost často zatahovala sval,tak to trochu víc bolelo a krvácelo,ale ženský jsou na zvyklé na horší věci,ne 😉 Neboj, to zvládneš v pohodě. Na obi poradí, co by ti nejlépe sedělo

chrobacek
20. črc 2009

sune tak to jsem měla asi taky z hormonů já sice mívám sluneční alergii, ale tentokrát to bylo peklo!!! měla jsem to komplet všude ....

snahapada
20. črc 2009

ahoj holky chci se zeptat neznate nekoho kdo bral v tehu lexaurin