CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

koubovii
18. dub 2014

@martas14 jj dělala jsem 10 DPO a / .. teda tobě se to už blíží 🙂 kdo ti píchne pregnyl? 😝 antibiotika mám na 7 dnů takže příští týden už to bude dobré mám to v začátku

martas14
18. dub 2014

@koubovii tak to je škoda, sice malá šance ale i tak no 😒 JoJo po víkendu jdu na stůl 🙂 no to s tím pregnylem bude komedie, už tak jsem si psala popis jak kdyby to měl být přinejmenším plánek na stavbu ponorky 😀 😀 ale nějak to zkoulime a píchnout to bude muset můj 🙂

koubovii
18. dub 2014

@martas14 já bych to nezvládla - ani namíchat ani pichnout a mojému bych to nesvěřila 😀 .. mně bude stačit to pero 😝 už se na něho těším - obhlížela jsem ho u kolegyně (má cukrovku).

pekova
12. zář 2014

Ahojte,chodi nekdo do Brna na Car?Postoupila jsem tam uz
3 ivf v srpnu

snicek
16. zář 2014

@pekova ahoj.od aprila hodime spolu s mojou polovickou.Zatial mame za sebou vsetky uvodne vysetrenia,a manzel je po 3mesacnej vitaminovej kure,lebo sme mali zly spermiogram ☹ .Ku komu chodis?

m_o
28. pro 2014

Ahoj, chodim tam uz 7 mesicu a mam za sebou 1 ivf a bez uspechu. ☹

evabrno
20. bře 2015

zatím nemám dobrou zkušenost,mám za sebou 1 ivf ,neúspěšné,teď se připravuji na ket.
Platili jsme 40 000 kč,,čekala jsem o hodně míň,je tam příjemný a hodný personál,ale moc Vám toho nevysvětlí,do teď ani nevím v jakém stadium bylo embryo,které mi transferovali,nic Vám sami neeknou.Podstoupím tam ket a určitě změním kliniku,chtěla bych Unicu Brno.

m_o
21. bře 2015

@evabrno ahojky, to mě mrzí. Taky nemám dobrou zkušenost, taky jsme zaplatili 40 a pak dalších 10 za KET a vše bez úspěchu. Už tam nechodíme, přešli jsme do Heliosu. Tam se hodně divili, už jen tomu jak a čím mě stimulovali a to že nám prováděli PICSI když manžel má spermiogram naproto v pořádku, a není to vůbec potřeba. A nejvíc se divil pan doktor tomu že při rozmražení 6 embrií zbyly jen 2. Dále mi transferovali 2 moruly - naprosto nevhodné pro transfer.. Moc chyb na jednou!!! Jen mě štve, že jsme tam ztráceli čas a peníze!! Ted mám před 2 ivf v heliosu a naprostá spokojenost 🙂 jsem přesvědčená že tady to vyjde 😉

evabrno
22. bře 2015

@m_o Ahoj,mám na to stejný názor,my měli stejnou metodu,možná zbytečně.s úspěšnosti v Ket na obilňáku moc nepočítám,máme 2 zmražené embrya,dokud jsu nakopnutá hormonama,tak do toho jdu,pul roku si dáme pauzu a podstoupím 2.ivf určitě v jiné klinice,doufám,že tam už to vyjde 🙂 .Je mi 33 let,není na co čekat,jsem z toho neúspěchu hodně zklamaná,doufala jsem,že to určitě vyjde na poprvé,bohužel...
Můžu se zeptat na kolik Vás to v Heliosu vyjde?Přeji ti hodně štěstí,teď už to musí vyjít 🙂

m_o
23. bře 2015

Ahoj, no uvidis, jestli ty dve embrya vubec prezijou rozmrazeni. Nam den dopredu rozmrazily 2, byly spatny, dalsi dve, opet nic a ten den, kdy jsem mela jit na transfer rozmrazili posledni a ty najednou byly "krasny" jak rikala ebryolozka. Pritom se musi nechat kultivovat jeden den a oni mi je transferovali par hodin po rozmrazeni, vubec nemohli vedet, jestli jsou zivota schopny. Me osobne prijde ze je tam neco spatne. V heliosu nas to vyjde na 20 🙂 ale jeste se rozhodujem, zda nebudem mit PGD s tim do 35 se vlezem. Hlavu vzhuru, jednou to prece musi vyjit 😉

evabrno
1. dub 2015

@m_o ahoj,jen jsem tě chtěla informovat ,dnes jsem měla podstoupit ket,ani jedno embryo do rána nepřežilo,opět jsem to obrečela.ujistila jsem se,že to co jsi psala je naprosto přesné .chyba obilnaku je,že transferuji morule,už to mě zarazilo embryologie asi není na dost dobré urovni,beru obilňák jako nedobrou zkušenost.Doufám,že jsi stále v Heliosu spokojená,já tě budu nejsíš tak v srpnu následovat,rozhoduji se mezi Heliosem a unicou.přeji hodně štěstí 🙂

soleilll
1. dub 2015

@evabrno To mě moc mrzí. Snad jinde budeš spokojenější a získají si tvou důvěru.

m_o
2. dub 2015

@evabrno ahoj, to je mě líto ☹ nemají dobrou pověst s rozmražováním, a ta embryologie je celá špatná, hlavně ta embrioložka mě přijde, že o tom moc neví, že si udělá svoje a jakej bude výsledek ji nezajímá. Fakt už je ten že jsme tam podstoupili i dvě inseminace + ivf + ket a ani jednou jsem neotěhotněla. Potkala jsem se na transferu se dvěma holkama a ani těm to nevyšlo. Takže nejsme jediný. Vím čím si procházíš, já si tím prošla taky a říkala si, že nikdy děti mít nebudu. Na obilnáku určitě ne!! ale jinde určitě 😉 i ty, uvidíš, za chvilku budem vozit kočárky 😀 Jinak v Heliosu jsem naprosto spokojená, teď čekám na MS a začínám se stymulací, tak už se nemůžu dočkat 😀 komunikace naprosto v pořádku, měla jsem nějaký dotazy, psala jsem jim mail o víkendu a do hodiny jsem měla odpověd, opravdu si nemůžu stěžovat. Uvidím jakej bude výsledek, ale pomohli spoustě lidem, pomůžou i nám, věřím tomu 🙂 Záleží to jen na tobě, pro jakou kliniku se rozhodneš. Každopádně jsme museli všechny vyšetření absolvovat znovu + genetiku (tu jsme ani na obilnáku neměli). Tak držím palce, zase se ozvy, jak jsi na tom 😉

evabrno
2. dub 2015

@m_o Dobré ráno,tvá zpráva mě hodně podpořila 🙂 ,děkuji.Včera jsem měla poslední konzultaci na obilňáku,
když viděl doktor,že brečím,najednou mě nabídli genetiku za 10 000 kč,už mi plánovali další termín ivf,tam už nikdy,chybu vidí v partnerovi,měl špatný spermiogram,to věděli snad už před zahájením ivf,ale loni jsem otěhotněla přirozeně,ale v 10 tt jsem potratila,Užijem si léto a koncem srpna by jsme taky zvolili Helios 🙂 , kde už podstoupím vše co bude potřebné,do té doby nasadím příteli nějaké vitamínky na zlepšení toho spermiogramu.Budu sledovat tvé příspěvky,musí to vyjít,mají hodně dobré výsledky 😉 .Zajímala by mě potom konečná cena,na to je teď asi ještě brzo 🙂 .
Ke komu chodíš,dr.Texl?

m_o
3. dub 2015

@evabrno ahojky, není za co 😉 to si děláš srandu za 10 tisíc?? Nám ji v heliosu dělali zcela zdarma. Jo to mě taky plánovali další termín ivf. A taky nám řekli že má manžel horší spg že je potřeba dělat picsi, icsi a v heliosu ho má na jedničku 😀 A tak když už jsi otěhotněla, tak třeba se zadaří znovu prirozeně, a nebude ivf vůbec potřeba. Já mám opačný problém, mám problém vůbec otěhotnět. Jo tak je to potřeba si trochu vyčistit hlavu, a ted když bude léto, tak je ideální příležitost 🙂 My jsme teda na na nic nečekali, po 3 měsících pauzy jsme se vrhli znovu do toho 😀 doufám, že už je to naposled, je to opravdu psychicky náročný. O penězích ani nemluvím.. Ano, chodím k dr. Texlovi. Budu informovat o ceně, průběhu atd.. 😉

jesie28
11. dub 2015

@m_o
@evabrno Ahoj holky. můžu se zeptat, proč se nemají transferovat morule? Mě je na IVF dávali 3* a dvakrát se podařilo. Mám 3 letého chlapečka a druhýho jsem čekala, ale v 17tt jsem potratila. Teď máme v plánu KET, ale jak koukám, tak na OBI prý špatně rozmrazují. Máme 4 embyjka, tak mám strach, aby to vyšlo. Je to naše 3IVF a na další už nejsou peníze.

simya
14. dub 2015

Ahoj, mohl by mi tady kdyžtak někdo poradit? Už dvakrát jsem prodělala spontánní potrat v 7tt a na gynekologii mi bylo doporučeno objednat se právě do CAR obilní trh, aby mi udělali nějaká vyšetření. Nemá někdo ponětí, o jaké vyšetření by se jednalo a kolik to tady stojí, případně jestli je vyšetření jen v rámci zdravotního pojištění? Díky moc..

m_o
14. dub 2015

@jesie28 ahoj, tak treba pro to, ze prirozene se embryo ve stadiu morula nachazi ve vejcovodech a oni ti ho daji do delohy, kam se dostava az 5 den. Tudiz je hodne mala pravdepodobnost, ze se uchyti. Me se s morulama nezadarilo, a na obilnaku ani s blastocistam. Myslim, ze nejsem jedina. Jo s rozmrazovanim je to katastrofa. Dneska mi rekli v mym caru, ze u nich museli rozmrazovat dalsi embryo jen ve dvou pripadech za 1 rok 😀 coz je opravdu smesny co predvedli v nasem pripade. Tam uz bych nesla, ani kdyby mi to udelali zadarmo 😀

m_o
14. dub 2015

@simya ahoj, myslim ze by se mohlo jednat o geneticke vysetreni. Nevim, jestli se na obilnaku plati nebo ne, nam ho nedelali. Ale jina vysetreni proplacela pojistovna.

vampiras
18. led 2016

Ahojky,

jsem po neuspesnem IUI.Ted jsem stimulovana na kratky protokol.

Chci se zeptat jaký máte zkušenosti s IVF na Obilňáku? a jaký jsou doplatky za pripadny KET?

Mám Gonal a jsem nateklá jak balon 🙂
😎

evabrno
19. led 2016

Ahoj,já mám špatnou zkušenost,mám za sebou neuspěšné ivf na obilňáku,zaplatili jsme 40000 kč.
Strašně jsem doufala,že nám to tam vyjde,ale bohužel klinika není na dobré úrovni.Přečti si staré diskuze,vše tam je přesně popsané.Já doufám,že budeš mít jen dobrou zkušenost,přeji ti hodně štěstí.
Ket myslím stojí 5000 kč.Obilňák je cenově přestřelený,troufám si říct,že nedražš v Brněí.Teď chodím do Heliosu a platili jsme 22000 kč,kamarádka v Heliosu 16000 kč

jesie28
22. led 2016

Tak nám se na Obi.zadařilo napoprvé. Každý tělo je jiný a jinak reaguje. Neřekla bych, že je nejdražší. Podle ceníků jiných center bych řekla spíše naopak.

vampiras
22. led 2016

Dekuji za Vase poznatky a zkusenosti.

Dnes jsem byla na OPU a i kdyz jsem mela 28 folikulu byl jen jeden zraly, chtelo se mi brecet :(

Koukala jsem po cenicich a neni nejdrazsi... Nekde se to hodne miji 🙂

jesie28
22. led 2016

@vampiras a kam chodíš do centra? Držím palečky, ať se bublince daří a uchytí se. 😉

vampiras
22. led 2016

@jesie28 chodim na obilnak...Kez by ano, v pondeli budu volat jak se bublince dari...snad to bude bojovnik po mamince 😉 Dekuji 🙂

jesie28
25. led 2016

@vampiras tak jak se drží bublinka?

vampiras
25. led 2016

Ahojky, dneska jsem tam volala a paní mi řekla,že se krásně vyvíjí,takže jdu zítra na ET 😀 😀 😀 Mam velkou radost,ale jeste neni vyhrano,vím... A ty jsi na tom s tím snažením jakpak? 😉

jesie28
25. led 2016

@vampiras tak to je super. To znám tohle čekání. A počkat 10 dní než se člověk dozví jak to dopadlo. U nás už je snažení skoro rok a pořád nic :-/Když jsem se zmínila manželovi o Brnu, tak se na to moc netvářil. My už máme i ty 3 cykly vybraný. Tak u nás jedině IVF s minimálkou a nebo celý IVF jako samoplátci a na to nemáme.t

jesie28
3. únor 2016

@vampiras Ahojky, tak jak jste na tom s IVF?

vampiras
3. únor 2016

Ahojky, já jsem jak na trní ☹ Byla jsem 26.1 na IVF jednoho podle dvou lékařů skvělého embryjka s PK.Ted cekam a strasn se bojim si udelat test :(