CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
7. zář 2009

Díky Luci, hneď sa mrknem 🙂

irminka
7. zář 2009

mirad: není zač, každý má rád něco jiného- možností je hojně...
Ywus: hod do albíčka to své dílko, já miluji patchwork, hlavně deky a přehozy

sune
7. zář 2009

holčiny děkuji moc, jste hodné. moc nadějně to ale nevidím, začínají i bolesti ☹ Já se snad uřvu, jsem přecitlivělá 😒 Každá jsme si tím prošla a zvládly jsme to.
Cin, mooooc gratuluji k hcg. užívej si to i za mne.
Chanel, jak jsem už psala. Tvá embrya to zvládnou, jsou statečná a bojovníci, tak jim věř a netruchli! budeš mít morule. Držím pěsti!
Těhulky- Sim, Mirad., Irmi, Žabi, Lucka, snad jsem vyjmenovala všechny. Kdy se dozvíte pohlaví mimčů? Aby tady byly nějaké radostné zprávy.
Saj, ty budeš taky těhule za chvíli. máš dobré příznaky, mimča se tam zabydlují

simulin
7. zář 2009

Mir, to pončo je nádherné 😵 Já teda košíčky neplánuju dělat, jsem na takové věci strašné nemehlo. 😝
Luci, ty stránečky jsou fajn a docela levné, mají tam i ve slevě tu startovací sadu AVENT za 699,- dnes jsem se na ni kukala v obchodě a stála tam 850,-
Holky, nemáte nějaké ty stránečky nebo odkazy na ukázky pokojíčků? Potřebuju nějakou inspiraci i když barvička bude asi modro-krémová a sem tam oražová, tak ho máme totiž vymalovaný a nechci ji dávat úplně pryč, no musím to ještě vymyslet.

lucka.adis
7. zář 2009

Sim, vím že nějakou sadu Avent kupovala i přes nějaký obchůdek na internetu Ywushka, akorát teda nevím za kolik ji sehnala. Já jsem pro Avent pevně rozhodnutá, ale nechci nic uspěchat a objednávat to dopředu 😉

Tak jo, jdu chrupčet. Pěkný večer!!!!!

simulin
7. zář 2009

Jo, já vím, mám od Ywushky odkaz a mám ho uložený, myslí že stála taky tak nějak. 😉 No já to právě taky nechci uspěchat, tak vyčkávám. 😉
Tak dobrou.

lucka.adis
7. zář 2009

Sim, tak mi potom ten odkaz prosím pošli do IP 😉 kují
...a teď už vážně utíkám do pelechu.

simulin
8. zář 2009

Dobré ránko,
zase nějak nemůžu spát a to jsem šla spat kolem 12h. ☹

simulin
8. zář 2009

Luci, poslala jsem ti ten odkaz, snad dobře... 😉

chrobacek
8. zář 2009

dobré ráno...... sune moc tě chápu .... ☹

ywushka
8. zář 2009

MIR+IRM🙂-ja delam ale patchworkove ozdoby na stromecek🙂,abych si mela cim nazdobit nas vlastni prvi stromecek🙂!!! To se nesije,to se jen picha do polystyrenu,zrovna cekam na balicek novych kouli🙂 a nejakych dalsich nesmyslu,chystam se delat i takovou girlandu Teovi do pokoje🙂,jen nevim jak mi to pujde,protoze ten druhy zpusob jsem jeste nezkousela,ale jinak kdyz chcete tak vam to pak vyfotim do albicka!! Me se taky libi ta patchworkove deky,ale nevim nevim jestli bych to zvladla,to bych asi musela jit na nejaky kurz!!

sim: taky jsem vcera nemohla spat🙂

chro: ty uz taky nespis?🙂

Preju vam krasny dne

chrobacek
8. zář 2009

ywush nespím.... a asi dlouho nebudu ..... ☹

simulin
8. zář 2009

jak to chrobi, stalo se něco? 😕

chrobacek
8. zář 2009

sim nic se nestalo... ale tím, že si člověk není jistý toho moc nenaspí a jestli si budu dávat naděje až do příštího pondělí tak potěš koště....

miradka
8. zář 2009

DObré ránko holky, Chrobi, zase si testovala, však? Ešte je brzo na smútok 😉
Teraz som mrkla na inú diskusiu a jedna holka potratila dvojčatá v 24.tt. Leteli do Řecka na dovču a v lietadle ju chytili kontrakcie a hodinu po pristání porodila jedno mŕtve dieťa a druhé zomrelo do 3 minut ☹

chrobacek
8. zář 2009

Miradko co??? to snad né ......ty vo... to aby člověk fakt seděl na prdeli doma.... na které to je? o dvojčatech?

cincolina
8. zář 2009

Chrobi, fakt je ještě moc brzy... dala jsem do alba ty svoje testy...

chrobacek
8. zář 2009

cin jak brzy ty jsi tak testovala..... 😉 😉

chrobacek
8. zář 2009

cin děkuju 🙂)) ty jsi hodná jak to máš pojmenované 🙂)) já myslela že jsi testovala i ve středu ?? tak to jsem asi nepochopila první byl ve čtvrtek???

simulin
8. zář 2009

aha chrobi, já už jsem se lekla, ale zase to třeba bude stát za to.... 😉 a pak budeš moct spát pořád. 🙂

Mir, to je hrozné, nestraš hned po ránu.... 😢 ☹

chrobacek
8. zář 2009

sim já to mám vždycky jak vím, že se dá už testovat... i pri prirozeném snažení .... tak nemůžu spát 🙂))

simulin
8. zář 2009

nj, ty jsi prostě naše testovatelka 😅 Drž se a hlavně vydrž 😉

miradka
8. zář 2009

Chrobáčku, neviem či by si to mala čítať, je to len taký kúsoček. Nepíše kedy s ato stalo, ale je dosť mladá
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
Sim prepáč....ja myslím že lietať v tehotenstve je poriadne riziko... 😖

Ywush, hoď nejaké foto, neviem si to predstaviť 🙂

miradka
8. zář 2009

Sim, ale o pár stránok,myslím o jednu dozadu je krásny príbeh ako Arwenka porodila mimča a aj Beruška o pár dní skor. Na Arwenke sa možeš pekne nasmiať a má tam aj fotky 😉

chrobacek
8. zář 2009

miradko.... ta holka má pravdu nestojí to za to .... je lepší fakt asi nic nedělat..... a to těhu si uživat jen v klidku ....

simulin
8. zář 2009

Mir, no já bych v těhu asi moc necestovala, hlavně teda ne někam daleko a už vůbec ne letadlem... ☹

miradka
8. zář 2009

No a v 24.tt to je hazard... ☹

miradka
8. zář 2009

Sim, čítala si o Arwenke? To je niečo na vylepšenie nálady https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

simulin
8. zář 2009

Mir, ještě ne, ale určitě si to přečtu. 🙂

irminka
8. zář 2009

dobré ránko,
holky teda potom může být těhotná ženská klidná a v pohodě? No, nemůže- nikdy neví, co se může stát....

Ale ten druhý příběh o porodu dvojčátek je úžasný, jsem tak dobře zasmála, musí to být fajn holka...