CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
16. čer 2009

aby som to dala na pravú mieru - to že som mala krv pekne červenú povedal až keď som bola v kabínke 😀 stihla som tam zanechať stopy 😀 Inak po HA keď som mala dlhý protokol to bolo úplne o inom, skrv skoro žiadna, to bola skvelá ms. 😀

gabina79
16. čer 2009

Sim, to neeeee, takové naděje si nedělám 😀 ...i když jsme tento měsíc měli dobrou frekvenci 😀 ..ale u nás se zázraky nedějí 😒

miradka
16. čer 2009

Sim, som rada, že už mi končí, toľko tabliet to je hrůza a ešte by som si mala poriadiť nejaké komplexné vitamínky. Sim, ty si si už nejaké poriadila? Ja mám len kys. listovú a občas vit. C, Mg, Ca a Zn.

gabina79
16. čer 2009

prostě mě mrcha chce naposledy pořádně potrápit 😉

simulin
16. čer 2009

Miradko, vitamínky jsem si pořídila, hned po první krvi, ptala jsem se Čadové, tak mi doporučila GS mamavit a sem tam lupnu jednu lžičku dologranu tam je vápník, zinek, hořčík, ..... Jinak to nějak nepřeháním, myslím, že v tom mamavitu je snad vše. 😉
Gabi - mě poslední ms taky potrápila, nechtěla se vůbec dostavit, museli mi píchat Neofolin a pak agolutin. Potvora jedna!!!! 🙄

gabina79
16. čer 2009

Sim, no neděs mě, že dopadnu taky tak...já měla problém s MS jenom po revizích, to ne a ne přijít a musela jsem na injekce...musím jí holt dát trochu času....

simulin
16. čer 2009

Gabi- neboj uričtě přijde a nebo raději ne, ale z jiného důvodu. Třeba tě to překvapí. Moc bych ti to přála. 😉 😵

gabina79
16. čer 2009

Sune, jakpak jsi dopadla????? Podej info 🙂
Holky, myslím, že jsem vyhrála konkurz na největšího smolaře 😠 😢 : není mi dobře a mám zvýšenou teplotu. Valím do sebe čaje s citronkem a medem, lupla jsem paralen, ležím a nedaří se mi usnout...když jsem řekla manžovi, že to možná budeme muset odložit, tak se naštval, a že se nic odkládat nebude...tak nevím...teď bych si moc přála, aby se MS zpozdila ještě víc, abych se dala do kupy, ale začínám mít pocit, že se chystá na zítra...ježíš, to není možné, to se může stát jenom mně 😢

wrtulka
16. čer 2009

ahojky holky omlouvám se že vám sem lezu ale máme vedle starost o chrobáčka..
neozvla se někomu jak dopadla s ETem nebo jeslti je ok? předem díky...

gabina79
16. čer 2009

ahoj wrtulko, no ona říkala, že nemá doma net a do práce jde až zítra....takže musíme vydržet...ale aspoň to znamená, že ET byl 😉

wrtulka
16. čer 2009

gabino moc díky.. to jsme nevěděli...tak to je fajn že ET byl já už se moc bála jak to s ní dopadlo 😵

gabina79
16. čer 2009

nemáš za co 😉 ...držte jí pěsti, my jí je taky držíme 🙂

snahapada
16. čer 2009

holky jak se dostavate do te tabulky asi jsem blba ja tomu vubec nerozumim 🙂

wrtulka
16. čer 2009

gabina však my je taky držíme 😉 😵

gabina79
16. čer 2009

snaho, musíš si ji na předchozí stránce označit a zkopírovat do políčka, kam píšeš odpovědi...tam si potom upravíš, co chceš 😉

snahapada
16. čer 2009

gabi nevim nejde mi to jsem antitalent na to asi na to musim mit vysokou 🙂

sune
16. čer 2009

holky, vy na mně teda myslíte. to je strašně krásný od vás! krev ok, už mi píchli 1. dávku. Gabčo, tak zkus taky červený víno, ať mrchu přivoláš. A nebo si dát horkou vanu,ale abys třeba někomu neublížila 😉 Já to asi spíš dostala i z vyčerpání. Ten dr. Kummel je tam pořád. dělal mi sono a po 13. tam byl i s Katkou a jen se usmíval. Ráno, se taky jen culil, měla jsem co dělat, abych se neusmívala taky, i když mi nebylo moc do smíchu. Určo ho tam budeš mít taky, byl tam i minulý týden. Slíbil mi,že dostanu malou dávku,ale Katka mi nařídila 225, pak mám Decapeptyl a Prednison. A v neděli na kontrolu. Co vše jste si musely píchat vy? A kolik jste toho za den tak vypily? Mně už bolí vaječníky a záda dole,tak to roste! Taky jsem zvědavá, zda mi to manža píchne. Já sama to nezvládnu, ten Decapeptyl bolí jak čert, na to nemám. Jsem posera,no. Jinak pracuji pořád 😒 V práci se ptali co se děje, že tam musím znovu, tak jsem řekla, že to vypadá zas na cystu a že mi ji budou muset vzít. To abych nějak okecala neschop..
Sim, příště se hlaš 😉 Po deváté tam přišla nějaká dvojice a nastávající mamča se držela za bříško. Nebyla jsi to ty? Seděli jste na sedačce?

gabina79
16. čer 2009

Snaho, pomocí myši si označ text, který chceš zkopírovat, stiskni zároveň Ctrl+C - tím to zkopíruješ, najeď si dolů na místo, kam píšeš svoje příspěvky a stiskni Ctrl+V - tak to vložíš. Do vloženého textu můžeš vpisovat...to zvládneš 😉
Sune, tak super, že jsi začala...já měla taky 225 jednotek Puregonu plus Decapeptyl a prednison...držím pěstičky, ať jde všechno hladce 😉 ....Já ještě uvidím, jak na tom budu, zatím je mi pořád stejně nedobře, takže jestli se toho nachlazení nesklepu do prvního dne MS (prosím, ať se ještě opozdí), tak stimulku odkládám ☹ Manža mě asi zabije, ale co mám dělat?! 😢

gabina79
16. čer 2009

Sune a jinak ty tři litry denně bys měla dát 😉

simulin
16. čer 2009

Ahojky Sun, tak už ti to konečně nastalo, hodně síly a psychické pohody do stimulky. 😉 No já to asi nebyla, přišla jsem tak asi v 8:05, asi 15 min. jsem čekala před sesternou, než mi vzali krev, bylo tam fakt hodně ženských, pak jsem šupajdila na UTZ tam jsem ztrávila asi dalších 15 min., z toho 10 min. s Kumelem na utz při hledání g. váčku 😀 no a pak zase asi 15 min. v čekárně, no odcházela jsem z tama asi kolem té deváté. Jo a za bříško jsem se určitě nedržela, ještě žádné nemám 😀 , no a taky jsem tam byla sama.
Dobře Sun, příště jak vejdu do čekárny tak se zrovna zeptám, jesltli je tu nějaká Sun z Modrého koníka 😀 😀 😀

simulin
16. čer 2009

Gabi, ono se taky někdy říká, že když je čověk nachlazený, tak může být těhotný, něco takového jsem tady někde četla. 😉
Sun já měla 225 jednotek a pak mi je zvedli na 262 (ještě teď mám vaječníky docela veliké), pak decapeptyl a prednison a ke všemu jsem jich spotřebovala o dvě pera víc, čili jsem si je musela 2x dokupovat, čili asi 10 tis. navíc, no ale snad to stálo za to. 😅

gabina79
16. čer 2009

Sim, spíš to vypadá na pořádnou začínající virózu a já mám strach, že se to všechno zase spíš zkomplikovalo...manža už je nervózní a já se budu muset asi už zítra rozhodnout, zda zavolat na Obi, že přijedu nebo kapitulovat a zase čekat ☹

simulin
16. čer 2009

Jejda gabi, tak to mě mrzí, tak horký čajík s citronkem a pořádně zabalit do deky a vypotit. Třeba to bude jen nějaká dvou nebo tří denní vyrózka, většinou se MS při nemoci zpozdí, tak třeba příjde až budeš fit. 😒
Zkus vydržet co se z toho vyklube, na Obi máš jit 2DC? Já bych počkala aspoň do prvního dne ms a pak bych zavolala a poradila se co dál a podle situace. Moc ti přeju ať se vykurýruješ co nejdřív. 😉

sune
16. čer 2009

Gabčo, jejda! Imunita zlobí?? Dej si echinaceové kapky, ty zabírají. Zmírní nachlazení, povzbudí imunitu, jsou vážně bezva. S nima přečkávám zimu bez rýmy. a když to mám dostat, jsem taky nachlazená, káchám, kašlu, ale teplotu asi nemívám. Gábi, vyžeň bacila a jdeme na to spolu!
Sim, jasně příště volej 😉 Tak mě napadá, že buď jsi se učila angličtinu a nebo spíš mi vycházíš na tu sympaťačku, co se na každýho usmívala. Neměla jsi bílé kalhoty? A kolikátý je to tvůj pokus? Měla jsi i AH? Omlouvám se za výzvědy 🙂
Holky a proč dávají ten decapeptyl? Ten zhoršuje akorát příznaky hyperstim. Jsem z toho jelen. Stejně je to ted jen zkouška, vůbec nemám naději, že by to vyšlo hned na poprvé. Vyšlo to vůbec některé tu poprvé?

gabina79
16. čer 2009

Díky holky, je mi tak trochu do breku...zkusím si kapky, snad zaberou...jinak to už jsem zjistila, že mám imunitu v pr...i...za poslední dva měsíce jsem už počtcrté nachlazená....no uvidíme
Sune...třeba Sim vyšlo ivf napoprvé...nebo Ivě s dvojčátkama...anebo i mně (na chvíli)...je potřeba tomu věřit 😉
Podle mě je decapeptyl antagonista puregonu..tzn. že působí proti účinku puregonu, takže asi reguluje akci vaječníků, aby to nepřepískly...to je teda můj názor

simulin
16. čer 2009

Sun, tak angličtinu jsem se neučila a bílé kalhoty jsem bohužel taky neměla, no a s tím usmíváním, jsem taky šetřila, nějak jsem byla zamlklá, přemýšlela jsem nad tím utz. 😅 A ty jsi tam byla v kolik a jaké máš vlastně vlasy?
Gabi, s těma kapkama má sune pravdu, jsou dobré na posílení imunity a v období chřipek a nemocí. A kolikátý DC jsi nemohla by jsi fakt být..... 😵

gabina79
16. čer 2009

Sim, ty jsi pokušitel 🙂 ..no dnes jsem teprve 30 DC, takže ještě žádná trága 😉 ..hned ráno valím do lékárny pro ty kapky😉

simulin
16. čer 2009

Sun jinak AH jsme si nedávali. 😉
gabi- tak já jen tak, když říkáš, že frekvence byla častá 😅 , tak proč ne. No však uvidíš, buď ji oddaluje ta nemoc nebo těhu. 😉 A jak dlouhé míváš cykly a máš už nějaké pocity na ms?

gabina79
16. čer 2009

Normálně do těch 30 dnů...odpoledne jsem měla takový divný pocit jako že už MS bude ale pak to zase odeznělo, tak nevím...někdy to tak mívám, že se spustí z ničeho nic a někdy mě zase břicho bolí dva dny dopředu...tak uvidíme...ale nedělám si plané naděje 😉

ywushka
16. čer 2009

jejda holky malem jsem vas nenasla🙂!! a ted nevim co je noveho,kdyz ted nemame tu starou diskuzi! Ja jsem se vratila z chaty uz dneska!Vubec jsem si neodpocala,sice me nenechali vuuuubec nic delat,ale zacaly mi otekat nohy,takze ted uz lezim se zdvizenyma nohama🙂!! Jinak zitra jedu odpoledne i na kontrolu,dost se bojim! Musim se zeptat pana doktora co mam jist,kdyz mi ted nic jineho nez mlecne vyrobky,zeleniny,rohliky a presnidavky a mozna nejaky syr,nechutna!!! Preju vam krasny vecer