CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

mmorgana
23. únor 2010

veria: My byli posláni na genetiku minulé pondělí a jsme objednaní na zítra na Obilňák. Ale musíš se poptat!

monulkab
23. únor 2010

zdarec! jak to jde? já jsem v sobotu v olympii po 100 letech jedla u ťamanů, a co si myslíte, samozřejmě že jsem v jídle našla kus syrovýho masa - samozřejmě až po tom co jsem ho dala do pusy a zjistila že je narozdíl od ostatních kousků skoro studený. teď mám strach že budu mít salmonelu nebo něco takovýho...že jsem tam lezla! normálně tam nechodím, ale hlad byl silnější než já... 😝

chanel
23. únor 2010

Mončo: to snad néééé,ale chápu Tvé obavy, tak si skoč ke své obvodačce,at Ti vezme krev, raději!!

hanulamarkova
autor
23. únor 2010

ahoj holky tak se po dlouhé době zase hlásím a hlásím i zázrak kuk do profilu...
jo je to přirozenou cestou ... no za dost tragických okolností... člověk přejde myšlenky na něco jiného a hups a je to tu...´
tak posílám trochu optimizmu a držím palečky 🙂

elennka
23. únor 2010

hani gratuluju k mimískovi 🙂

hanulamarkova
autor
23. únor 2010

děkuji moc hlavně ať se prďola drží no budu se těšit z každého okamžiku nemá smysl myslet na to že možná odejde ale vám posílám moc a moc zdravíčka a štěstí... držím pěstičky

chanel
23. únor 2010

Hani, to je paráda, gratuluji a hlavu vzhůru, všechno dobře dopadne!!! Moc moc gratuluji!!!!!!! 😀

sysysy
23. únor 2010

Hani, gratuluju k mimískovi 🙂 Uvidíš, že všechno bude OK 🙂 🙂 🙂

hanulamarkova
autor
23. únor 2010

Opravdu moc děkuji za podporu a moc vám přeji zažít i tyto obavy no prostě vše jak je mi zle 😉 ...a ty těhu příznaky 😅

monulkab
23. únor 2010

hanula děkujeme za zprávu, je to úžasný, tuším že ty jsi byla zakladatelkou tématu nebo se pletu?

monulkab
23. únor 2010

chanel můj doktor si už tak myslí že jsem hysterka, kdybych přišla ještě s tímto tak by se asi složil.

rioko
23. únor 2010

zakladatelka tématu jsem byla já, tohle je pokračování, no tehdy jsem ho založila a chodila jsem tam dlouho jen já a dvě holky a teď vás tady je 🙂

veria
23. únor 2010

Morgano, z Obi tě poslali na genetiku na Obi? Nás poslala Čadová do dětské nemocnice 😕

Rio, jak ses tady ptala, jak se objednat na KET, tak určitě stačí, když si tam zavoláš měsíc předem, objednáš se k někomu, dají ti rozpis léků a pak hned můžeš po MS začít. Ten KET je jednoduchý, jen půjdeš jednou na UTZ, no a pak to rozmrazí a šoupnou dovnitř.

mmorgana
23. únor 2010

veria: Muže objednali na genetiku na Obi. Sviteková byla překvapená, že má tak brzký termín a někam volala, jestli přiberou i mě. A byla taková jakási překvapená, že genetiku udělají i na Obi. Ale myslím, že kdosi psal, že byl na genetice na Obi taky.

klara.k
24. únor 2010

veri - v dětské, bylo jsme zhruba dva týdny objednaní. doktor říkal že má dva měsíce na to to zpracovat a pak nám to pošle. Nám dali doporučení do dětské i na obi, zavolala jsem nejdřív do dětské a byl to dobrý termín, tak už jsem jinam nevolala. Myslím si že je to jedno kam jdeš. Zkus kde tě vezmou dřív.

Já byla u Dr. Beharky a o něm tady někdo psal, tak jestli nedělá v dětské i na obi.

rioko
24. únor 2010

verio díky, už jsem se domluvila mailem s Crhou že se k němu mám objednat na duben - ty jdeš v květnu na IVF pokud se nepletu, tak třeba otěhotníme obě najednou, hlavně Tobě bych to moc přála 😉

klara.k
24. únor 2010

a já s vama, taky budu duben květen, jak to vyjde.

rioko
24. únor 2010

Klari tak nás bude víc a budeme se povzbuzovat, super 😉

veria
24. únor 2010

Volala jsem do té dětské, dali nám termín na 19.3. Baba byla děsně důležitá a říkala, že mám vzít s sebou lékařské zprávy - např. o laparoskopii, spermiogram a tak. Čadová mi nic takového neříkala a já ty věci ani nemám, to mají v kartě na Obi. Měli jste to s sebou v té dětské?

chrobacek
24. únor 2010

veri jo my taky brali spermiogram .... sice nechápu na co když jsem tam šli právě kvůli patologickému sper... ale to asi nemá cenu řešit

chrobacek
24. únor 2010

resp. ty hodnoty byly napsané v té žádance

klara.k
24. únor 2010

tak my jsme sebou měli taky nějaké zprávy z urologie (tam byl i spermiogram, výsledky krve a moči u manžela), měla jsme to okopírovaný. Ještě ho poslal na další spermio a na utz prostaty přes konečník - chydák malá. Ale byli tam moc příjemní a milý, i ty sestřičky. Já byla v dětské s přístupem moc spokojená.

sajmona
24. únor 2010

Ahoj holky 😉 přeji krásný den;)
rioko: taky se chystám na další pokus duben max květen 🙂
monul tak co jaká???

rioko
24. únor 2010

sajmono tak super....stejně je to paráda jak se ta diskuze rozrostla, já jsem to neměla moc s kým prožívat - nebo spíš probírat co na Obi, jsem ráda že diskuze pokračuje

sajmona
24. únor 2010

to jo je to super;) i když v poslední době jsem tak nějak ladem tak sem moc nechodím ale pak to tu poctivě vše dočtu,at jsem v obraze.Už by měl zase někdo prolomit ledy a otěhotnět...tak adepti tu jsou 🙂

chrobacek
24. únor 2010

saj no já se budu snažit 🙂)))

mmorgana
24. únor 2010

Holky, na první stránce tohoto tématu je taková rychlá, přehledná tabulka. Co kdybychom ji udělaly, a pak průběžně aktualizovaly, abychom věděly, jak na tom jsme. Začnu 😉 Kdo se chce dopsat nebo dopsat jakékoli údaje, stačí zkopírovat text 😎

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
sajmona
klara.k
veria

STIMULANTKY:
aliseea
chanel
chrobacek
mmorgana (33) - 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel)

ČEKATELKY NA TT:
monulkab

TĚHULKY:
hanulamarkova

chrobacek
24. únor 2010

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
sajmona
klara.k
veria

STIMULANTKY:
aliseea
chanel
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 1.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl
mmorgana (33) - 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel)

ČEKATELKY NA TT:
monulkab

TĚHULKY:
hanulamarkova

chrobacek
24. únor 2010

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
sajmona
klara.k
veria

STIMULANTKY:
aliseea
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 1.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl
mmorgana (33) - 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel)

ČEKATELKY NA TT:
monulkab

TĚHULKY:
hanulamarkova

klara.k
24. únor 2010

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
sajmona
klara.k - 1. IVF - duben, květen - dlouhý protokol (utrogestan + Synarel)
veria

STIMULANTKY:
aliseea
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 1.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl
mmorgana (33) - 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel)

ČEKATELKY NA TT:
monulkab

TĚHULKY:
hanulamarkova