CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
23. čer 2009

http://tehotenstvi.academy.sk/index.php?click=6 holky ak ste na túto stránku ešte nenarazili, tak doporučujem. Je krásne napísaná...vývoj od prvého tždňa tehotenstva 😵

miradka
23. čer 2009

Aha...no tak potom to bude tehotenstvom 😀 😀 ale nie..no chlapi sú chlapi a toho mojho stráááááááášne ľúbim 😵

simulin
23. čer 2009

Ahojky Snaho, jak se jinak cítíš? A já myslela, že těhotenské nevolnosti jsou jen ráno, ale v poslední době pozoruju, že mě začíná zlobit žaludek až odpoledne, ale zle mi zatím není. 😝

miradka
23. čer 2009

Toto ma úplne dojalo: "takže na konci druhého týdne naznačíš své drahé polovičce, že je na čase mít děťátko. Vykonají se potřebné úkony a přežiješ nepopsatelnou noc, den, podvečer a pro jistotu i ráno. Orgazmus šanci na oplození zvýši....atd" 😵 😵

chrobacek
23. čer 2009

miradko to jsou supr stránky

miradka
23. čer 2009

jj, je to pekne popísané...teraz musím skočiť do práce, dlho tam nebudem...

pilotkaanetka
23. čer 2009

Ahoj holky zdarvím vás 🙂 jj nevolnosti mi trvaly 3 měsíce pak 3 měsíce pohoda ated jak je mimi už asi velké mě je opět na zvracení 😝

simulin
23. čer 2009

Mir, taky jsem tak nakukla a už tam jem asi 30 min. 🙂 😅

gabina79
23. čer 2009

Miradko, tak to tam moc nepřeháněj a hlavně vklidu 😉 ..kukla jsem na ty stránky, vypadají pěkně, až budu mít víc času, tak si počtu 🙂
Ahoj Anet, a to si člověk myslí, že přetrpí první trimestr a bude to OK...no jo, zase někomu je asi blbě celé těhu 😒 ...a co ty, už se chystáš na prohlídku porodnice nebo je ještě brzy?

pilotkaanetka
23. čer 2009

gabina79 na prohlídku jsme objednaní asi v půlce července tak abych dřív neporodila 😀

gabina79
23. čer 2009

neee, to neee, to bude určo až v termínu 😉 🙂

lucka.adis
23. čer 2009

Zdravím, tak ještě stále píšu za Lucku já (manžel) a mám pro vás, doufám, poslední vzkaz, protože zítra by už snad mohla jít z nemocnice domů. Co mám tedy vyřídit? Že máme foflíka. Byli jsme dneska spolu na ultrazvuku a Čadová nám ukázala jeden 8milimetrový gestační váček a v něm asi 2 mm velké pidi-mini-mikro-mimi, takže je tam a je naše! Byli jsme fakt moc dojatí, však vám to Lucka zítra vylíčí.
Tak já mizím, ať se tu moc nepletu mezi holky, mějte se krásně.

snahapada
23. čer 2009

sim citim se blbe vubec nemuzu spat v noci ani pres den mam sileny depky jsem uplne zoufala mam strach o miminka nevim co mam delat dnes jdu k dr.. na neurologii snad mne ten blok v hlave odstrani ach jo mam hroznej strach

chrobacek
23. čer 2009

Petře ahoj to je krása ... fakt jsi šikovnej 🙂))) jupííí gratuluju vám 🙂

gabina79
23. čer 2009

Petře supeeer, gratuluji, tak jen tak dál 😉 ..zdravím Lucku 🙂

snahapada
23. čer 2009

petre taky moc gratuluji at to vydzi lucka do zitrka pozdravuj 🙂 🙂 🙂 a taky gratuluji 🙂 🙂

chrobacek
23. čer 2009

snaho nedepku z čeho????? vždyt jsi těhule !!!!!!!!!!!!!!!

simulin
23. čer 2009

Luci (Petře), moc vám gratuluju, pozdravuj Lucku a ať se mezi nás brzy vrátí. 😉

Snaho, tak že spánek pořád na prd? Tak to mě mrzí ani meduňkový čajík nezabírá, je zklidňující a na spaní. 😉 a z čeho máš snaho depky, máš nějaký problém nebo se jen bojíš těhu?

zabicka007
23. čer 2009

Gabi, máš pravdu, půst je ideální držet o úplňku, ale novoluní taky ničemu nevadí - hlavně jsem měla víkend plný obžerství, tak jsem to musela trošku spravit tím půstem 😅 Obdivuju tě, že vydržíš netestovat, ale na druhou stranu máš pravdu - druhá čárka ještě neznamená, že máš vyhráno, zvlášť když to přišlo tak nečekaně jako v tvém případě...jsi ale statečná, to se musí uznat! 🙂
Chrobi nevzdávej to, po transferu mi sestřička vykládala, že se jim nejednou stalo, že to některé holky dostaly nebo to vzdaly a tím pádem vysadili léky, a potom jim z krve zjistili, že jsou v tom! A byla by obrovská škoda kdyby kvůli tvé netrpělivosti se něco pokazilo...ty dva dny to ještě přece vydržíš ne, když už jsi vydržela čekat tak dlouho!
Mir, gratuluju k svatbě, óóó, jak já ti závidím, mě se ještě přítele nepodařilo ,,přinutit,,ale všechno bude, i když on to ještě neví 😉

gabina79
23. čer 2009

Žabi, já ale vůbec nejsem statečná...spíš posránek 😒, co ale můžu dělat??? Nic, jen čekat ...ups, myslím, že svatbu má miradčin švagr 😅

simulin
23. čer 2009

Žabi, Miradka se určitě nevdává, ta už myslím je... 😉 😀

chrobacek
23. čer 2009

Žabičko dobře léky budu aplikovat dál, i když nebudu v tom procentu, které bude těhu 16 den po ovulaci ☹, ale abych měla čisté svědomí 😉

monterka
23. čer 2009

Teda holky vy ste se rozjeli po ránu 🙂 Musím vás ještě dočíst a jen sem chtěla,ze srdíčko miminku buší tak jak má a je vše OK 🙂 Dnes vás asi nebudu stíhat,pác jedu ještě k našim,tak se mějte na pěkňučko 🙂

chrobacek
23. čer 2009

monterko supr 😉

snahapada
23. čer 2009

sim ja sama nevim hrozne mne vzalo to ze mi pritrl rekl ze nechce dvojcata a od te doby se to tahne jsem na tom dost zle je mi porad spatne a porad hubnu medunka vubec nepomaha ja to asi nezvladnu mam sileny depky

chrobacek
23. čer 2009

snaho ☹ to je mi moc líto jak toto mohl říct??? holka já kdybych mohla tak mu jednu fláknu!!!!!!!!!!!!!!

co my by jsme za ty dvě daly oba !!!!!

co zkusit homeopatika?? co radila chanelka

snahapada
23. čer 2009

uz jsem brala na spani a nepomohlo a jsem rozhodla ze kdyz bude vse v poradku tak si ty mimca budu vychovavat sama ja ho k nicemu nepotrebuji mamka mne pomuze celou dobu je mi velkou oprou ale taky musi chodit do prace

zabicka007
23. čer 2009

Snaho jsou to tvoje miminka a příteli dej čas, zvládnete to, ale musíte chtít oba! Sedni si s ním a vysvětlete si to! A pokud ti to pomůže tak mu klidně vynadej do čeho chceš, hlavně ať se tobě uleví a jseš v klidu, JDE PŘECE O TVOJE VYTOUŽENÁ MIMINKA!!!!!!!!

tanyja
23. čer 2009

snaho, ten tvoj priateľ je nejaký divný - mohol počítať s tým, že budú aj dvojičky , takže bud deti chce alebo nie. Ale teraz už je pozde nad tým rozmýšľať, detičky budú a ty sa hlavne nestresuj, aby sa babenkam nič nestalo a priateľ by ťa mal nosiť ne rukách !!!!!!!!

snahapada
23. čer 2009

holky jste strasne hodne tet tu sedim a brecim kdyby tak slo abyste tu tet byly se mnou