CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
24. srp 2009

😎 ale doufám, že tentokrát se ty naše děcka polepší a budou se dělit jak o závod

veria
24. srp 2009

Neříkám na ET, to se holt už zkusit musí, ale nedávala bych je mrazit. Protože po tom rozmrazení ještě kvalitu ztratí, a je to na nic.

chrobacek
24. srp 2009

no jo ... aby nám vůbec něco zbylo na zamražení 🙂

ywushka
24. srp 2009

cin: 100% AH!!! Ja jsem mela sice pokazde,ani to nemusi pomoc,ale i tak bych do toho sla!!!Budeme drzet palce

Chanel: Nevolnosti jsou za nama🙂 Je to parada🙂

Gabi: Taky nevim co tom mam za UZV v tom 30tt,ale asi je to bezne!!

ywushka
24. srp 2009

jinak www.spuntik.cz maji za malo penez lahve avent!!! Maji je tam asi nejlevnejsi co jsem zatim kdy videla!!!

ywushka
24. srp 2009

http://www.lekarnaparizska.cz/avent-startovni-s... a tady jsem nasla lahve AVENT tu startovaci sadu uplne nejlevneji!!!

cincolina
24. srp 2009

holky, díky, takže AH určitě.

miradka
24. srp 2009

Ywush, hodíš sem nejaký odkaz na miminkovské oblečenie?

ywushka
24. srp 2009

mirad: kukni na www.aukro.cz tam se da vydrazit tolik oblecku a za dobre penize!!! Ja jsem zatim nakupovala jen pres aukro a taky jsou dobre veci na www.mimibazar.cz a kdyz cekas dvojcatka tak si myslim,ze i dost vyhodne!!! A jinak na www.kojenecke-obleceni.eu a na www.batoleshop.cz maji postlky

ywushka
24. srp 2009

a zrovna na aukru jsem nasla toto vsechno!!! http://www.aukro.cz/search.php?string=dvojčata&...

ywushka
24. srp 2009

a tady jsou oblecky na mimibazaru http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php?cat...

miradka
24. srp 2009

díky 🙂

ywushka
24. srp 2009

miradka: my jsme treba ted byli v tescu,jen tak jsme si vyjeli se kuknout a docela jsme nakoupily 3 pyzamka v baleni, 3 bryndacky, troje ponozky a jednu soupravicku kalhotek a bodycka a platili jsme 500Kc. Maji ted nejake slevy v tescu,jinak by to stalo mnohem vic!!! Takze pokud uz chces neco koupit,tak to stoji za to tam jit ted!!!

chanel
24. srp 2009

Verio, já mám taky endometr., přechod byl, musím souhlasit s Mirad., sklidnilo mě to a bylo mi líp,i když k otěhotnění mi to moc nepomohlo...o Heliosu jsem slyšela samou chválu,taky mě zajímá Tvůj nzor, chtěla jsem tam jít,ale když už mě operovali na Obi, a přechod mi taky dali na Obi, zůstala jsem,ale když se ted nepovede druhé ivf asi taky změním Car, je to ted už muj čtvrtý pokus, dvě IUI a druhé ivf...s AH nevím, můj gynekolog mi řekl, že to může pomoci stejně tak i ublížit, když se špatně nařízne a kdo mi zaručí, že to bude správně? minule jsem ho přesto měla.A hlavně mi řekl, že dvojčata nezvládnu,ale dát si tam jen jedno embryo je moc velký risk. Co je se SUne????Chrobi, zítra nejdu mám to druhý den a velmi silně krvácím zvlášt dopoledne a třetí den už jen malinkato, tak raději při tom ultrazvuku je to nepříjemné a ke všemu mě bolí břicho. Ale stejně i když už jsem tam zavolala, přemýšlím, e bych tam šla až další měsíc....přepadl mě šílený strach a bud se s tím vypořádám nebo to odložím...tak jako Veria, už těch umělých oplodnování mám plné zuby 😖

chanel
24. srp 2009

Ywushko, v Tescu mají pěkné věcičky, ale není to 100% bavlna, a miminko se v tom bude potit...

ywushka
24. srp 2009

chanel: tady vsude pisou ze je to 100% bavlna...!!! Tak ja nevim

ywushka
24. srp 2009

chanel: ja vim ze se po sve zkusenosti uz bojis,ale neboooj zkus ten strach prekonat a bude to parada!!!

chanel
24. srp 2009

Ywushko, mám strach z potratu 😒

sajmona
24. srp 2009

Chanelko uplne chapu tvoje pocity. Zrovna vcera jsem nervove uplne kixla,zaclo to tim pichanim. Nekecam hodinu jsem drzela to pero v ruce a odhodlavala. Bylo me uplne spatne ale tak nejak psychyck. Tak jsem s tim sekla ze jdu od toho,ze to treba bude zbytecny. Manza na me koukal... A tak me musel trochu uklidnovat a pichl me to on. Strasne jsem se na stimulku tesila a nejak to na me vsechno dolehlo. Ale dneska uz v pohode tak snad uz bude jen tak. Tak uvidis jak se budes citit,ale vís ze my jsme tu pro tebe a jsme na jedne+lodi+a+budeme+se+podporovat+navzajem.+

lucka.adis
24. srp 2009

Ahóóóoj kočky, tak jsme zpět z prodlouženého víkendu z Rakouských Alp 🙂
Bylo tam SUPER, jezero krásně čisťounký a průzračná voda jako u moře, fakt super..

Musím vás dočíst, abych věděla, co je tady nového 😉

sajmona
24. srp 2009

Chrobi tentokrat to vyjde takze zadna laparka!🙂 ale kdyby ne a to je max 1 % tak jdi do toho,treba mas na tom vajecniku srusty nebo neco a proto nemuze fungovat.

sajmona
24. srp 2009

Ahoj Luci vitame te z vyletu,muselo tam byt krasne.

muschka
24. srp 2009

Ahoj Holky, tak hlásím, že jsem objednaná na tu operaci. Jdu příští pondělí na příjem a ve středu na to. Takže máme po dovolené, ale zkusíme ji posunout o týden. Doufám hlavně, že mi pomůžou 😉

Ahoj Luci, to muselo být super odpočinkový 🙂.

muschka
24. srp 2009

Holky, držím palečky ke stimulkám a Verio, ať to vyjde a uchytí se mimi 😉

lucka.adis
24. srp 2009

Holky, díky za přivítání.. Jj, bylo tam fakt nádherně, ani se mi nechtělo domů 😅 ale museli jsme, přece jenom jsem na PN.

Mushko, držím palečky, aby ti to dopadlo dobře a bylo brzy mimčo.

Verio, nehaž flintu do žita... také držím palečky, aby se mimi uchytilo 😉

..... a ostatním, kdo stimulují nebo budou držím móóóóc palečky, aby jste byli brzy těhulky 😵 😵 + i ty co mají před ET.

Chrobi, mě si tam pohlídali, ale nikdo nám neřekl, že nemůžeme sexovat před OPU 😀 😀 a abstinenci jsme dodrželi, akorát jenom jeden den jsme prostě nevydrželi.

Holky, navčer dám pár fotek do Alba z té menší dovolené, tak můžete mrknout, jestli budete chtít.

chanel
24. srp 2009

Saj: Moc děkuji!!!!! 😉 A přeji, aby Ti to vyšlo!!!!! A všechno bylo bez problémů, to stejné i Muschce k laparce!!!Všechno dobře dopadne!!!!! 🙂

sajmona
24. srp 2009

Mushko tak to je super,cim driv tim lip.uz brzo to budes mit za sebou,drzim pesti🙂

lucka.adis
24. srp 2009

Chanelko, teď to určitě dobře dopadne, uvidíš 😉 když mimi není v pořádku, tak je většinou lepší, když to tělo samo vyloučí, než aby se člověk potom rozhodoval, jestli mít doma postižený mimi nebo ne.
Držím ti moc palečky, kočko a opravdu uvidíš, že se to tentokrát podaří.

elennka
24. srp 2009

Hojda holky a pěkný večer... jsem se nezastavila a odpo jsem byla na injekci, záda se nedaly vydržet ☹

ywushka
24. srp 2009

mush: tak to je super!! Ale nechapu proc jdes na prijem v pondeli a az ve stredu na laparku?? Ja jsem sla hned druhy den a pak treti domu,tak se teda chodi pokud tam neni zadny vetsi zakrok!!

lucka: jeeee jak ja ti tu dovolenku zavidiiim!!! My jak dokoncujeme ten barak tak si muzeme o dovolene nechat jen zdat!!!

saj: hlavne zadne negativni myslenky!! Ty jeste nikdy nikomu nepomohly!! Ja jsem pak zjistila ze cim min se na to soustredim,tim je to lepsi! Supni injekce do briska a je to....🙂