CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
31. srp 2009

no tak ty naše děti budou hodněéééé chtěné a vysněné to mají výhodu 🙂))

veria
31. srp 2009

Chrob - ten KET stojí 5100. Plus to mražení ty 3 tis. nebo 3 a půl, už nevím. Příště opravdu nedávám mrazit nic, co nebude 4. den morula.

chrobacek
31. srp 2009

veria to naprosto chápu ... a pak se mi divte, že šílím, že nemám dnes 8b aby zítra byly morule !!! 😀

veria
31. srp 2009

Chrob, já se ti nedivím. Fakt vím, o čem mluvíš. Ale určitě je ještě šance, že to zítra moruly budou.
Na krev čekat nebudu, vysazuju léky a modlím se, abych tu mrchu nějak přežila, bolí mně břicho jak blázen už asi týden.

chrobacek
31. srp 2009

sune ty mi děláš nervy :

sune • snž • 25. srpen 2009 ve 13:06

tak mám holky strašnou radost. Dvě jsou dnes 6 buněč. a 1 už 8 buněč.

veria jo šance je pochopitelně, ale víš jak po předchozí zkušenosti se prostě bojím, že to zase bude na levačku

chrobacek
31. srp 2009

veria a jaké jsi měla teda embrya v den ET ? morule a toto jedno zbylo nebo jen toto rozmrazili?

veria
31. srp 2009

No vidíš, a Sune pak měla dvě blastocysty ne?? Tak to jedno 6b muselo dohnat.

simulin
31. srp 2009

chrobi, bohužel ti to nepovím, protože mi to embryoložka neřekla. Jen vím, že poprvé když jsem si volala, tak mi řekla, že se ze sedmi oplodnily tři a jsou 2-buněčné a 4 buněčné po druhé mi jen řekla, že se to vyvíjí dobře a za další den bude ET. Pak když jsem tam přijela, tak mi řekli že mají 8-b. a morulka, třetí bylo taky 8-bun., ale se známkou fragmentace, čili nedoporučila zamražovat.
Ale Miradka bude určitě vědět kolik měla před Etíkem, myslím že to měla naopak, poprvé jí neřeki kolik a podruhé už jo. 😉

chrobacek
31. srp 2009

no mě taky neřekla kolik bylo včera... jen řekla, že jsou OK ....a přitom sune to napr. řekla... no to je jedno ani dnes mi to nechtěla říct až jsem se zeptala jestli ty 3 mají 8b tak řekla, že 6

mayllou
31. srp 2009

chrobi...no tak vidíš, nešil dopředu a nech je pěkně v klidu...zázraky jsou na počkání a kdo si počká ten se dočká.....fakt .....honíš je už od buněk, to nechci vidět, jak to bude vypadat, až budeš mít doma náctileté děcka v pubertě 😀 😀 😀

chrobacek
31. srp 2009

no jo to je ted jedno stejně zaléží na tom jak se ji bude dařít zítra 🙂)

simulin
31. srp 2009

No vidíš chrobi, tak to je pěkné, určitě to budou morulky nebo blastíci. 😉 Kdy jdeš vlastně na ETík zítra nebo ve středu?

veria
31. srp 2009

chrob, ale simulin taky mela 8 b. a muselo se chytnout, když čeká dvojčata. Takže ztracený to není ani s 8b, s čerstvým to může vyjít.

chrobacek
31. srp 2009

sim no právě proto, že jsou menší tak si mám volat zítra ráno jako sune ... asi proto, že minule byly chcípáci tak to chce řešit podle toho jestli to do zítřka doženou nebo ne po 90h tj zítra ráno by měly mít 12b pokud ne tak na ET nejdu

chrobacek
31. srp 2009

jo veria ... to mě drží nad vodou 🙂))) sim je totiž kabrnák 🙂)))

veria
31. srp 2009

On se jich člověk většinou musí výslovně zeptat, mně by na ten KET ani neřekli, kolik buněk má, kdybych se nezeptala!

chrobacek
31. srp 2009

veria no já včera říkam a jak vypadají ? a ona no tak jak mají .... no tak mi bylo blbé ještě říkat a kolik buněk
a dneska říká jedno má 4b to by mohlo mít víc a zbytek dobrý a já říkám takže mají 8b ? a ono ne 6 prostě by mi to neřekla kdybych se nezeptala asi to dělají aby nás nenervovali nebo já fakt nevím ....

veria
31. srp 2009

chrob, přesně, jak se nezeptáš, tak ti to neřeknou. Se mnou byla kočka na KET a ani nevěděla, kolikabuněčné jí dali, páč se sama nezeptala a oni jí to neřekli. Ale - ono je někdy možná lepší nevědět. Aneb - kdo se moc ptá, moc se dozví 😉
Ale sama bych to nedokázala, nezeptat se 😉

chrobacek
31. srp 2009

no nevím kor na tom KETu teda by mohli ne?? na ET ti to řeknou ... při ET kolik buněk zda dělali AH atd

ale jo když nevím nemůžeš o tom přemýšlet ....

veria
31. srp 2009

No, oni to pak napíšou do té zprávy, že.
Já si teď dám od Obi nejmíň půl roku oraz, nechci je teď ani vidět.

simulin
31. srp 2009

chrobi, no kabrňák to zrovna nevím 😀 😝 A nějak to nechápu, proč by jsi chrobi neměla jít na ET, kdyt nebudou mít 12b? Vždyť hodně holkám zavádějí i menší prďolky, se mnou a Mir tam byla jedna paní a té dávali myslím 8b a 10b., i když teda nevím jak dopadla.

chrobacek
31. srp 2009

sim jsi protože jsi to vybojovala i s 8b !!! sim protože se to minule nepovedlo a kdyby mi tam dali zase to co minule tak se to zase nepovede... a přišla bych o pokus... když je nechají na misce až do středy tak tam třeba nic nezbyde a na ET nepůjdu ... ušetřím 1 pokus

chrobacek
31. srp 2009

dávají prdolky mě je dali taky ale víš jak to dopadlo .... a u sune minule to stejný

chrobacek
31. srp 2009

jako můžou se chytnout, ale jak jsem dala na předch. stránku info... tak prostě se dělí ale jsou špatné a tak se dělí pomalu ..... a pak se zastaví ...

simulin
31. srp 2009

Aha, ale chrobi neboj určitě to vybojují i ty tvoji drobci. 😉

chrobacek
31. srp 2009

no však říkám, že jim budu muset dojít domluvit !!! at se koukaj dělit a nedělají blbiny porád lezou z misky provokujou ostatní ... a nedělí se 🙂

chrobacek
31. srp 2009

no popravdě bych si pro ně chtěla už zítra jít......

chrobacek
31. srp 2009

je mi po nich smutno 🙂 😉

veria
31. srp 2009

Chrob, ty máš 2. pokus?
Já půjdu příští rok na 3. a to si nenechám zavést nic než moruly. Nebudu to na 3., poslední, pokus riskovat.

ywushka
31. srp 2009

veria: tak to je mi lito,vim ze clovek s kazdym pokusem doufa a pak je smutny z kazdeho nepovedeneho pokusu....Me nikdy nic nezamrazili,takze jsem musela vzdycky absolvovat cele cykly!!!