CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

sajmona
4. zář 2009

jako myslím když je to z papíru,nebo se pletu a je to z něčeho jiného??

chrobacek
4. zář 2009

saj 🙂)

ale nic ... naštvalo mě jak v heliosu nutí PGD a ještě říkají pohlaví dítěte co jim tam dávají ... vždyt to se nesmí !!!!!

gabina79
4. zář 2009

a přitom pgd je docela drahé, ne? 😕

miradka
4. zář 2009

gabi, je tam EKG - datum/nález a moj dr napísal Prosím o EKG + vyšetrenie - mojej obvoďáčke, resp. písala mi to tam sestrička z gyndy ale razítko dr.

chrobacek
4. zář 2009

jo je ... v heliosu 5.000 na jedno embryo ... většinou se platí kolem 25tis

však veria by nám k tomu taky napsala 🙂))

chrobacek
4. zář 2009

no prostě Helio jde fakt přes mrtvoly mi prijde

miradka
4. zář 2009

Saj, je to pomerne pevné, záleží koľko krát to nalakuješ a aký lak použiješ. Ja som dnes natierala lodným lakom, ten je vhodný aj na balkón, nevadí mu dážď. Je pevnejší než sportakryl, ale ten je zase vhodný aj pre styk s potravinami a pre deti...Je to z papiera 😉

miradka
4. zář 2009

čo je to pgd? 😕 to ako keď vkladajú embryo, tak vedia pohlavie?? 😨

chrobacek
4. zář 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš "Pohlaví budoucího dítěte lze předem určit pomocí techniky zvané preimplantační genetická diagnostika (PGD), kterou v indikovaných případech provádíme. Nutné je však oplození technikami IVF - mimo tělo ženy. Zákon ČR však určení pohlaví dítěte 'na přání' zakazuje.

veria
4. zář 2009

čau holky, jakpak se máte. Koukám, že se bavíte o H., tak můžu říct, že mi taky slibovali, že si mohu vybrat pohlaví, pokud si dám PGD. Nevím, jestli by to pak splnili.... ale pgd mi strasně vnucovali. Jo, při PGD zkoumají základní chromozomální odchylky a při nich samozřejmě zjistí, jestli je to XX nebo XY.

chrobacek
4. zář 2009

no jasně ale říkat ti to ?? a dát na výber sakra kde to jsme ?? to je nezákonné

chrobacek
4. zář 2009

to se dělá pouze pokud je genetická vada zjištěná u páru, že jedno pohlaví dětete bude postižené z tohoto důvodu se určuje pohlaví a to které by bylo špatné dle genetiky prostě nedají, takže tento pár ví už dopředu kdyt ivf podstupuje jaké dítě může mít dle předchozí genetiky, ale to jsou spíš vyjímky.....

sajmona
4. zář 2009

asi su debil ale nevěděla jsem že jde zjistit pohlaví už takhle:D

simulin
4. zář 2009

Jé holky na Čt2 je Crha a mluví o umělém. 😉

chrobacek
4. zář 2009

😀 😀 jo jde sim škoda, že nemám telku

sajmona
4. zář 2009

ted to tam zrovna řeší to pohlaví...... jééé Ventruba🙂)

irminka
4. zář 2009

Holky, přeji všem hezký zbytek dne...
Valíme s mužíkem a synátorem a bandou dalších lidí na chatu a to až do neděle.....samý les, krásná příroda, bečka piva, pro mě dobré papání ...a ani deštík nám nevadí....

Mějte se...

simulin
4. zář 2009

Tak jsem to skukla, i když jsem to neviděla od začátku.
Chrobi, zrovna tam o tom ten Ventruba mluvil, že při PDG se dá zjistit už pohlaví dítěte, vlastně ještě dřív než ti tam embrousky dají. 😉 Ale pak mluvil o tom, že to záleží na naší civilizaci, zda se k tomuto uchýlýme a bude to možné vybírat nebo ne. Tak že to určitě není povolené.

sajmona
4. zář 2009

taky jsem koukala škoda že ne od začátku 😒

simulin
4. zář 2009
simulin
4. zář 2009

jdu kukat 😉

lucka.adis
4. zář 2009

Ahoj kočky

Saj, moc gratuluju ke 4buňkám... jen tak dál 😵 😵

Ywushko, díky za odkaz, mrknu na něho.

Ahoj Gabčo, na ten druhý UTZ se budu teprve objednávat, až mi řeknou příští týden v Pátek výsledky z tripplů.
Netuším kdy by se tam mělo volat, tak snad tam nebudu volat brzo nebo pozdě. Bylo by fajn, kdyby jsme se tam potkali 🙂 hihi

Chrobi, je to vážně zakázané, ale říká se něco o Obi, že když jdeš na genetiku, tak že by ti prakticky mohli potom říct, ale nevím jak to je. Každopdáně vy si to určitě zjistíte 🙂

Jéééé, já jsem se tak dobře vyspala a spala bych ještě dál, jenomže musím něco upéct atd. takže večer padnu za vlast 😝 😀

simulin
4. zář 2009

Saj, úplně jsem ti zapomněla pogratulovat. Tak hurá do boje kočko. 😉

miradka
4. zář 2009

Tak to je repríza, práve pred mojim prvým IVF som toto video videla a preto som mala väčšiu doveru v tento car... 🙂

simulin
4. zář 2009

Aha Mir, já to ještě neviděla. 😎

zabicka007
4. zář 2009

Vy jste mi zase dali zabrat...vypila jsem dva hrnky čaje než jsem vás dočetla! 🙂 Dočítala jsem asi 30 stránek dozadu,začala jsem na maličkým papírku že si budu značit reakce na jednotlivé ,,vstupy,, holek, jenže jak toho bylo hodně a já si to psala jen heslovitě tak teď na ten pidi papírek koukám a nejenom že to malinký písmo nemůžu přečíst, ale hlavně už nevím, co ty moje jednotlivý hesla vůbec znamenaj...no nic, tak jen co přečtu a pochopím 😀
Předně moc gratuluju Cin k dvou čárečkám, tiše gratuluju,ale hlasitě věřím, že krev to už jen potvrdí!!
Chro,tobě se podle toho co píšeš určitě zahryzly, i ta tvoje nálada je skvělá, fakt jsi mě pobavila s tou upomínkou na sex, jsem se tady smála jak trhlá...jinak my jsme mělí sex od OPU jednou někdy v prvním měsíci no a pak jsme to nevydrželi včera,ale jak píše Mir,moc si to neužiješ, máš strach,takže lepší asi počkat...
Sim,za 14 dní jdu na ultrazvuk do Brna na Veveří,takže sem dám konečně fotku až odtam,přece jen bude kvalitnější
Gabi,psala jsi,že mi závidíš vycházky,zkus určo poprosit doktorku,něco si vymysli,určo ti to taky schválí,jen musíš být přesvědčivá 😉
Chanel,tys mě trošku rozhodila s tou paní,co krvácela a pak o mimiš přišla, v kolikátém byla týdnu nevíš?
Saj,obrovskáááá gratulace ke dvou bojovníčkům, jen tak dál!!! Taky musím pochválit nové foto, jsi fakt kočka!

chanel
4. zář 2009

Žabko ta paní nevím,ale byly jsme spolu na ET 17.5 a je to týden co se to stalo. Taky jsem si připomněla jak jsem mohla být daleko... ☹

chanel
4. zář 2009

Saj: taky moc gratuluji, máš šikovné dětičky!!!

ywushka
4. zář 2009

Jejda holky,vas docitat to aby si clovek vzal pul dne volno 😀 !! My jsme se dneska rozhodli s manzelem ze vymalujeme ten detsky pokojicek-teda ze manzel ho vymaluje,ja jsem tam s nim do ted jen sedela na prdeli a kolmetovala kde ma smouhy a nejake nedostatky-koupili jsme si barvy-tyrkysove modrou a slunickove zlutou-jedna pulka, ke stropu je zluta a pak k zemi je modra🙂,zatim je to mokre,zitra se natre druha vrstva,jeste koupime nejakou borduru s obrazkama a mame to🙂!!! Ja jsem mu jen odasistovala tekove to lepeni igelitu a delani te linky aby jsme to meli presne,jsem zvedava na vysledek,ted uz se jdu hodit do vany a do pyzamka,postel uz me dneska ceka🙂!! Preju vam krasny vecer a dobrou nocku,dneska se ale bude krasne spinkat kdyz tam porad prsi!! Pa

lucka.adis
4. zář 2009

Ywushko, vy už máte i pokojík pro malého? Není na to ještě tak trochu brzo 😅 😅

Brou noc a pěkný víkend všem!!!!