CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

monulkab
19. led 2010

koukám že tu jsou nové tváře, ahoj mirenkam!
holčiny nějak poslední dobou nemám moc času vás pročítat, v práci je (díky bohu) šrumec, tak mám pořád co dělat. moc jsem doufala že se to antoanetě povede a pak už budu číst jen samé úspěchy, ale...však víte. V sobotu odjíždím na hory, a po horách má přijít ms a s ní další stimulace na iuï, hrozně se ve mě teď střídají stavy, jeden den se těším až začnu se stimulkou, a druhý den si říkám že bychom s ní mohli možná ještě počkat...sama nevím co chci, resp. vím co chci, a taky vím jakým způsobem - přirozeně, ale to bychom se asi ještě načekali...na to už asi manža ani já nemáme nervy, jen tak to zase další rok zkoušet...je to boj....chtělo by to nějakou pozitivní vzpruhu!

chanel
20. led 2010

antoanetko: napsala jsi to tak, že mám slzy v očích.....Tvé pocity jsou mi dost blízké,já to tak prožila to zklamání čtyřikrát ☹ ,vím, že ted to tak nevypadá a chvilku to potrvá,ale zase najdeš v sobě sílu a chut jít do dalšího boje!! Mončo: taky si říkám, že se těším na stimulku a pak zase ve mě převládnou ty pocity, že ještě počkám 😖 Petko: díky za stránky, pořádně si je pročtu. Mirenkam: to vypadá nedějně 😝 ,kdy budeš vědět výsledek?

monulkab
20. led 2010

ahoj holčiny, tak mám další těhotnou kamarádku, už třetí těhuli. Vysadila prášky, a ms po prvním cyklu bez prášků už nedostala, šťastná to žena 😀 Jsem ráda že už mi to ani nepříjde líto, evidentně jsem se vnitřně dost zocelila... 😅

sajmona
20. led 2010

ahojky holky 😉
antoanet: ach jo,je mi to hrozně líto,ale tak nezoufej,příště to vyjde,tento rok to totiž vyjde nám všem!!!!!!!!!!!!!!
chanel ahoooooj 🙂 😉

chanel
20. led 2010

Saj: ahoooj, jaká? U mě klasika, jako před ms 😠 Mončo: to má ale kamoška štestí 🙂 ,my to taky vybojujeme!

monulkab
21. led 2010

chanel, no to doufám, snad to dopadne tak jak píše saj, tento rok už všechny, sakra ! 😠

chanel
21. led 2010

Mončo a můžu se zeptat, proč nejdeš na ivf, dřív? Místo iui? Máš z toho větší obavy? (o penězích ani nemluvě, to se šetří,kde se dá)

emers
21. led 2010

ahoj holky,
zdravím vás...

antoanetko: přeju co nejvíce sil...

monulkab: ahojky, co morčánek? berete ho s sebou na hory? 🙂 jinak dle mě jsi na dobré cestě s tím, že ti to už "ani není líto"... ono čím víc se člověk s tím srovnává, tím víc je vnitřně v pohodě a víš jak... 😉 (aspoň u mě to tak bylo, já jsem byla i ve stresu jen z toho, že ostatním to jde na šup a my nic a pak se mi podařilo se na to vyprdnout, bylo mi o moc líp 😉 ) Užijte si hory!!!

petula82
21. led 2010

Antoanetko,je mě to líto,že ti to nevyšlo.Moc jsem ti přála ať ti to výjde.Chvilu tě to bude bolet,ale pak to můžete zkusit znova.A ono to výjde.Chanelko,ahoj,tak jak je kočko.Koukala jsi na tu stránku.A víš jak jsem na to přišla.Já jsem byla v obchodě s bylinkama,protože mě dost často bolí břicho.Ale to až tady po té poslední revizi a ještě lítám každou chvilu na malou,to jsem taky tolik nelítala.Tam mě doporučily kontryhel a květ měsíčku zahradního,tak uvidím,jestli mě to pomůže.Mějte se hezky holky.pá 😉

chanel
21. led 2010

petulko: dívala a děkuji Ti za to. Bylinky jsou moc dobré,jenže hodně podporují endometr.,takže se musím brzdit,ale když jsem měla střevní problémy,moc mi pomohly sušené borůvky. Emers: jak pak se má štastná těhulka? Jak Ti je, vše o.k.???

emers
21. led 2010

chanel: díky, ťukám na dřevo, jo, vše ok a už i nevolnosti dávno pryč, je fajn... 🙂 akorát do té práce bych občas radši nešla, ale zase to rychle utíká 😉 teď mě čeká za 14 dní velký UTZ ve 20. týdnu, tak se těším a trošku bojím, ale věřím, že vše bude ok, daleko větší strach byl před NT a před triply, ale vyšlo to vše dobře.
No však si to zažijete všechny taky 😉 😉 😉 držte se, holky!!!

chanel
22. led 2010

Emers tak to moc gratuluji,a chci se zeptat trvaly nevolnosti dlouho? Bylo Ti hodně zle? Toho se trochu bojím 😅 ,ale něco musíme holt pro ty děti vydržet

emers
22. led 2010

chanel: 🙂 no docela bylo teda... hlavně to nebyly žádné ranní nevolnosti jak se to nazývá, ale permanentní a hlavně večer bylo nejhůř, ale dalo se to přežít úplně v pohodě, i do práce jsem chodila stále, prostě žádná tragédie. Občas jsem se teda přistihla, že jsem si říkala, že to snad není možný, aby to tak dlouho trvalo a furt a i nechutenství bylo, ale prostě už je to zapomenuto 😉 Pravda furt jsem ještě nepřibrala, jen max 1 kilčo, ale to se spraví časem.
Tccc, prosímtě a vy takové statečné holčiny, které jste podstoupily takové věci jako IVF, se nemusíš bát vůbec, to zmáknete levou zadní nějaký trapný nevolnosti 😝 😉

prdecek
22. led 2010

ahojky holky,

chci se zeptat, zda nevíte co si mám vše připravit na laparku na obilňáku. Jestli i vložky a tak.

elennka
23. led 2010

ahojda holčiny.. nestíhám ☹( jinak u mě žádná změna...

chanel
23. led 2010

Emers: děkuji, tak ted už jen aby se to ivf povedlo a budu štastná jak blecha a zvládnu to 😝 Prdečku: na laparku nic, ráno se nasnídáš,pak půjdeš na příjem, celý den nejíš,druhý den laparka a všechno Ti dají. Jen nevím,jak je to s klystýrem,mě doporučili,abych si koupila Yall(180,-), jinak asi Ti tam dají ten jejich a vložky taky, takový buněčný bez lepícího pásku. Hodně štstí, přeji,at Ti to dobře dopadne 😀

jilcice
24. led 2010

hojda holky 🙂 vidím tu nové práce... stále chodím do práce.. takže o zábavu postaráno.. bříško pěkně roste 🙂

jilcice
24. led 2010

mělo být nové tváře 😎 😎

rioko
24. led 2010

holky prosím vás jak je to na Obi s KET? platí se za to? A jak dlouho trvá případné braní hormonů a tak k transferu? mám nějaké mrazáčky a chtěli bysme zkusit na jaře KET tak ať vím co mě čeká

elennka
25. led 2010

ahojda holky, přeju pěkný den.. Valím se školit 🙂) a dneska začínám s clostilem.. tak jsem zvědavá

cincolina
25. led 2010

Holky, taky všechny zdravím.
Anotan, ach jo, to je mi moc líto. Už víte jak dál? Kdy další pokus?
Jil, kdy budeš nastupovat na MD? (pojď za námi sem 😎 https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...)

chanel
25. led 2010

Rio: to nevím,s tím Ti neporadím 😒 ,ale přeji at Ti Ket vyjde! Holky kde jste kdo?? Jak to vypadá s Mirenkam?

mirenkam
25. led 2010

ahoj chanel, se mnou to vypadá asi blbě - jsem nachlazená a včera jsem testovala (11.den) a nic - úplně bílo, ještě zkusím zítra, ale asi už teď by tam muselo něco být.... Na příští středu jsme objednaní na konzultace na Obil. trh k Dr. Vránovi.....

klara.k
25. led 2010

ahoj holky, tak vás tady zdravím.
Mohla bych vám občas taky napsat, začali jsem chodit s manželem taky na obilnák. zatím nás čekají všechna vyšetření a pak nám poradí co s námi. Už jsme to podstoupili v Heliosu, ale raději jsme šli na obilňák, tak uvidíme co bude teď. Já mám jít na krev, už jsem 38 den a pořád nic, tak nevím, test jsem si dělala a nic, tak prostě se jen mrše nechce, abysme aspoň konečně věděli co nás čeká 😒 a co budeme muset podstoupit.
Jaká je úspěšnost, víte? Jak se dlouho už snažíte za pomoci CARu?

veria
25. led 2010

čau holky, zdravím po dlouhé době, kdo si na mě pamatuje, u nás nic nového, na další pokus v červnu.

Rio - KET stojí 5000 korun, od 1. DC se bere Estrofem, pak kontrola UTZ, Pregnyl, Utrogestan.....a kolem 17 DC transfer. Estrofem a Utroš se pak berou až do testu. Dál nevim, dál mi to nevyšlo. Ale asi stejný postup, jak při normálním IVF.

chanel
25. led 2010

Mirenkam: fakt? To je k vzteku 😠 ,tam je zase Vrána? Dlouho tam nebyl, dělal mě iui a docela dost to od něj bolelo,jinak je hodný. Klarko: vítáme Tě v klubu 😀 , úspěšnost, nó jak kdo někdo se tší hned z prvního ivf a někdo jako já má před sebou třetí pokus 😖 ,ale jsou hodní a snaží se a to se cení,no ne?? Verio: ahoj, zdravím Tě po dlouhé době,jak jsi na tom? Jak se máš? 😝

veria
25. led 2010

Chanel, zdravím tě taktéž, no jak se mám, tak jak píšu - nic nového, třetí pokus v červnu 😝 Zatím se odhodlávám vůbec zavolat na OBi a objednat se ke konzultaci. Nevíš, jaké jsou čekačky na Čadovou?

mirenkam
26. led 2010

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, znáte, nebo chodíte někdo k Dr. Vránovi?Díky

mirenkam
26. led 2010
klara.k
26. led 2010

holky - můžu se vás zeptat jestli jste na obilňáku spokojené a je něco na co byste upozornili ať si dáme pozor nebo si pohlídáme?