CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

sajmona
3. kvě 2010

z toho mám docela strach já ,mám totiž pocit že já sama jsem na prasknutí natož ti moji folíci 😝 a to jdu 14 den na opu a vždycky jsem šla 13tý 😠 aby bylo vůbec co odsávat....to by bylo teda překvapení... 😒

klara.k
4. kvě 2010

zdravím vás,
jak se daří. Myslím na vás a držím palce.

Já jsem dobrala utroš a čekám na MS. Za jak dlouho po utrošu se asi dostaví?

Ty peníze se dávají kdy, až při odběru nebo hned jak se začíná píchat? A ještě pořád nevím proč se chodí na UTZ při MS? Na co tam koukají?

monul - držím palce dnes v RP

chanel
4. kvě 2010

Klarko: jak u koho,ale měla by dojít brzy! A hurá do toho!! 😀 Mono: tak konečně je to tady,hned informuj!!! Saj: neboj, dobře to dopadne!! Mariet: gratuluji ke krásnému zdravému a jistě šikovnému vajíčku!!! Krásně jsi to zvládla!!!! Veri: Ty jsi pacientka, Ty máš právo se ptát a ptát! Ale vždyt máš s Puregonem 6 vajíček, to je dobrý?? Na co jich mít dvacet a z toho půjde třičtvrtě do háje....paní co tam byla se mnou, po OPu měla deset vajec a při et stejně jako já jen dvě morulky, vy pořád chcete holky co nejvíc vajíček,ale není to pak na úkor jejich kvality? Přece jde o to,aby se pak chytly, takže záleží na kvalitě, na sliznici. Já se modlím,abych měla třebas jak Mariet,jedno a kvalitní a za devět měsíců ho měla v náruči. I MM. měla 4 vaj. a z toho jedno mimi.To je přece pěkný! Ne???????Ale zase by mě zajímalo, proč Chrobi měla na Obi, při první necelé morulky a ted nádherné blasty. Čím to je? Tím, že už vícekrát stimulovala nebo jiné léky, kvalitní vajíčka nebo lepší spermiogram? Já jsem se ted taky dohrabala k té skoro blastě a při druhém desetibun. a morula, tak čím to je?

veria
4. kvě 2010

Chanel, já myslím, že je to tím, že prostě pokaždé se natrefí na nějaká jiná vajíčka a spermie, nejsou všechny stejně kvalitní. Vždyť ani ty ze stejného "vrhu" jsou každé jiné - některá se ani neoplodní, některá se zastaví, zbytek dojde do moruly nebo blasty....Máš pravdu, že je lepší mít méně vajíček a kvalitní, ale to nevíš nikdy, jaká je kvalita a vždycky, když jich máš víc, tak je pravděpodobnější, že se to povede, si myslím. Vždyť si vem, jaký je "odpad"......Mluvím jen o pravděpodobnosti, samozřejmě někdo otěhotní i když má jedno-dvě a někoho nezachrání ani dvacet......

chrobacek
4. kvě 2010

jo já jsem četla, že pokud je stimulka OK tak zbyde cca 30% blast z celkového počtu vajíček

veria
4. kvě 2010

No, to by odpovídalo, z mých 6 se vždycky zůstaly jen 2 dobré.....

chrobacek
4. kvě 2010

jj u mě taky 🙂 12vajec 4blasty

marietea
4. kvě 2010

No, je pravda, radeji min vajicek a kvalitnich. Jenze kdyz jich je vic, tak ma clovek lepsi pocit, ze ma vetsi jistotu. Mne stve, ze mne ty ostatni asi popraskaly. Chci se na to zeptat Cadove jak tam pujdu. Rehulova mi na to nedovedla odpovedet. Synarel by preci mel to popraskani zamezit. Mela jsem ho dva striky trikrat denne. Od 7 DC mi prave zvysili z dvakrat denne na trikrat. Zitra si volam, jak to s bojovnickem vypada, tak dam vedet.

marietea
4. kvě 2010

Jinak ta moje znama, co ted taky chodi do CARU mela pres 30 folikulu, z toho 22 vajicek a nakonec prezilo jen 5 embyrii, nevim v jakem jsou stadiu, ale museli je zamrazit, protoze mela OHSS. Ked se chysta na KET a moc doufa, ze to tech 5 prezije. Ja bych nemyslela, ze z 22 vajicek bude jen 5 embyii, to by me vazne ani nenapadlo... Myslela jsem si, ze ma vystarano na par ET. Je to vazne veda a nikdy nevis...

marietea
4. kvě 2010

Jeste jsem se vas holky chtela zeptat, zacinam zitra utrogestan. Ma se to pouzivat zejmena vaginalne, pry to ma vetsi ucinek. Ale pri nejhorsim take oralne. Zkusim si to tedy zavest co nehloubeji, jen doufam, ze to nejak nevypadne. Mam to 3x denne dve tabletky, tak to budu aplikovat i v praci. Nastesti delam v kanclu, ale i tak jsem z toho trosku nervozni. Rozpousti se to rychle nebo je treba chvili sedet, lezet, ci nevim co.., aby to hned pri chuzi nevypadlo? 🙂 Na co se mam pripravit? Jinak zase strasne zeru, doufam, ze to brzy prejde, mam stale hrozny hlad 🙂

majka43
4. kvě 2010

Marieta v práci bych ho radši polkla, nebo z tebe hned vyteče. Je lepší si po zavedení aspoň na hodinu lehnout. Já si třeba ráno dala budíka o hodinu dřív, zavedla si utrogestan a pak spala dál.

majka43
4. kvě 2010

Holky zítra jedu zase na ultrazvuk, tak mi držte palce ať tam nějaký folík je.

monulkab
4. kvě 2010

ahoj holčiny, doma máme hrozně pomalej net tak vám napíšu až zítra z práce, jinak koudelka se mi moc líbí, je to hezkej chlap, a s přístupem jsem taky spokojená, víc napíšu zítra.pá

chrobacek
5. kvě 2010

dobré ráno,

moni šup sem se zažitky

majko honem pak napiš jak jsou na tom folící

marietea opravdu moc držím palce na bojovníčka

sajmona
5. kvě 2010

dobré ránko 😉
mariet já teda nevím,ale já jsem si utroš zaváděla,jednou jsem to zkusila polknout a bylo mě tak zle,že jsem nebyla schopná fungovat ,natož ty v práci,já bych se nebála,že by to hned vypadlo,rozpustí se to rychle.
jinak holky já měla včera takovou migrénu,že jsem i zvracela,volala jsem si na obi jestliu můžu vzít léky co mám na migrénu od neurologa,včera jsem mohla ale dnes už ne,naštěstí dnes v pohodě.Jen tak mimochodem,migrény mám v době ovulace,a před ms takže ovulka pravděpodobně proběhla včera 😠 .Přemýšlím,mám tohle říct dr,je to myslím zbytečný,monulka to taky říkala 😒
holky a co jinak Majka a mariet,co nového?

chrobacek
5. kvě 2010

Sajmon vydrž !!! snad ti nic nepopraskalo ... možná je to reakce na Pregnyl .. .bylo to až po nebo před?

majka43
5. kvě 2010

Tak já jsem v prdeli, jenom jeden 6mm, jestli se do pátku nerozjede, tak končíme.

veria
5. kvě 2010

Majko, tak to je hrozné, držím palec, ať se to rozjede! Ale před tím jsi vždy nějakou reakci měla, ne?

monulkab
5. kvě 2010

Saj myslím že na obi tě stejně poženou do té punkce, i když jim budeš tvrdit že ovulace už byla, od mé doky mám ale info, že folikuly po prasknutí jsou rozpoznat od neprasklých podle tvaru, takže si vydup určitě aspoň UTZ, ať se juknou !!!
Tak a moje zážitky, no nejdřív jsem byla taková v rozpacích, páč jsem si připadla spíš jak v recepci v hotelu než na klinice, to víte, já jsem byla zvyklá z obilňáku na čekárnu plnou lidí, všude nástěnky s letáčkama od léku a tak dále, když jsem došla na WC kde to vonělo, byl tam toaletní papír a dokonce i mýdlo!!!! 😀 tak jsem měla hned lepší pocit.
Doktor Koudelka, jak jsem již psala, je pohledově velice, ale velice v pořádku 😅, to je ale vedlejší, takže, jsem dokimu řekla jen že se snažíme 2 roky, máme za sebou 3 IUI přičemž jsem u všech měla pocit že probíhají až po ovulaci, u mě problém nenašli, manža má horší spermio, no a že jsme se rozhodli to posunout dál a proto jsme na doporučení mé gyndařky přišli za ním. Čekala jsem že se rovnou domluvíme na IVF, a všech těch věcí co jste většina z vás už řešili, ICSI, AH....a podobně, ale doktor na mě vybalil spoustu informací, který jsem tak tak pobírala, a výsledek byl ten, že nám vzhledem k mému (údajně nízkému) věku nabídl dovyšetření průchodnosti vejcovodů, ne laparkou, ale RTG, takže jsem objednaná na červen k milosdným bratřím, pak mi udělal ještě UTZ a řekl že by se rád podíval ještě v pátek, aby viděl, jestli u mě probíhá ovulace přirozeně, když prý bude vidět pěkný folikul, tak by mi udělali IUI v nativu, pak odjedu na dovču, manža si možná ještě příští týden skočí na spermigram, aby měli čerstvé výsledky, pokud bychom nešli do toho IUI teď, No a jak přijedeme z dofči, tak mi vezmou krev na hormonální profil, pak bych měla jít na ten RTG vejcovodů, a po všech výsledcích bychom se domluvili, buď na IUI s minimální stimulací, nebo možná v nativu (říkal že dodávat hormony tělu který funguje spíš může být na škodu než k užitku) nebo bychom šli do tzv. malého IVF, tzn. takového, abychom měli třeba jen 2-3 folikuly. Když se díval do mé okopčené karty, tak se trochu pozastavil nad tím, v jak velkém rozsahu u mě probíhala stimulace, na IUI to prý bylo až moc, čemuž i věřím. Takže děvčata, já 100% přecházím do RF, ale jestli se nebudete zlobit, zůstanu v tématu tady u vás, přece jen se už známe, a ráda bych to s váma všechno konzultovala.... 😉

chanel
5. kvě 2010

Monulko: tak to je super,ne??? Taky jsem si tam připadala jako v hotelu než na klinice,a mají tam pěkný pokojíky, s sprcháčem, wc a čisto. Podle toho co píšeš, tak to vypadá, že mají zájem Ti pomoci a ne hned ivf a všem stejná lajna.Takže at dobře dopadneš, a u milosrdných rtg dělají a ptala jsi se jak to probíhá? Proč by jsi tady nemohla zůstat, vždyt jsme všechny "staré obilnačky" a známe se 😉 . Majko, sakra, jak to? Máš puregon? myslíš, že ti nesedí, podívej taky na jiné holky, jiné léky, jiná stimulace. Každopádně, at v pátek hlásíš lepší zprávy. Saj: tak to snad ne! Snad Tě už čadová zná a ví jak reaguješ, třeba praskl jeden dva a zbytek v plné parádě, zítra odsají 😀 😀 Veri: no právě, když je vajec hodně, tak stejně třičtvrtě jdou do kytek a když je málo, tak obyč. víc vydrží. Já se v tom právě nevyznám,ale je fakt, že každá stimulace je jiná. Ale čím si pomoci,aby vajíčka byla kvalitní, nějakými vitamíny? Co Éčko?Chrobi: Tys mě úplně překvapila, nádherné blasty, to je radost !!!! Takže šance na vylepšení je vždycky! A sama sisi to vyběhala, nebála ses změnit Car,léčbu, jdeš si tvrdě za svým.....to se mi líbí, co na Obi by jsi zase měla prd.

chrobacek
5. kvě 2010

Monul krása !!!! a jen potvrzuješ moje myšlenky 🙂

Májo co ti na to řekli?

Chanelko .. doufám, že i budu ty // hlásit nejpozději po dovči v červenci 🙂))

chanel
5. kvě 2010

Chrobi: už to musí vyjít, špatné je za Tebou!!!

chrobacek
5. kvě 2010

a už jen strach o miminka přede mnou 🙂)) chanelko děkuju jsi moc hodná a stejné si myslím já o tobě moc věřím Reprofitu fakt tam dělají zázraky, ale to už jsi si načetla dopředu sama, že? 🙂)) mají opravdu jiný přístup... ale na obyč. ivf bych tam asi nešla

chanel
5. kvě 2010

Chro: já už taky mám ivf vybrané, tak ted mi stejně nic jiného nezbývá........ale věřím, doufám a modlím se 😅

chrobacek
5. kvě 2010

jo přesně myslím, že jít tam je opravdu nejlepší cesta po vyčerpaných ivf

lucka.adis
5. kvě 2010

Ahoj holky, jdu na vás zase jenom mrknout... snad to nevadí, že sem občas vlezu a napíšu, když už mezi Vás nepatřím.

Chrobi, nedočítala jsem, ale podle všechno máš krásné blasty, tak držím palce, aby to tentokrát vyšlo na jedničku a na testíku byli náádherné // 😵 😵

Chanelko, jak jsi na tom ty? Stimuluješ nebo si teď necháváš pauzu.. omlouvám se, ale dočíst vás, by bylo nad moje síly 😅

Saj, držím palce!!!!

chrobacek
5. kvě 2010

já když čtu ty úspěšné nativy ... resp. minimálky 🙂)) tak jsem naprosto v klidu protože vím, že se prostě povede (dřív nebo později)

chrobacek
5. kvě 2010

ahoj Luci děkuju jen čekám na KET bohužel ... tak mi to moc neutíká 🙂

chanel
5. kvě 2010

Luci, ahoj!! Chro: musím tomu věřit, jinak bych do toho nemohla ani jít 😎

lucka.adis
5. kvě 2010

Chrobi, uteče to jako voda... uvidíš, ani se nenaděješ a budeš mít miminka u sebe v bříšku 😵 😵