CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

majka43
24. čer 2010

@xovicka Přeju ti krásný start do manželství i s miminkem.

xovicka
24. čer 2010

chrobacku taky gratuluju, testa nemám vyfoceného, mám nějakého rapid cleara, zaujalo mě, že funguje jako ty americké testy, že nemusím odchytávat moč do skleničky, ale stačí ho jenom počůrat. Nicméně je fakt hodně citlivý, takže zítra radši zkusím nějaký normální máčecí a pak kdyžtak vyfotím. Jenom mě uklidňuje, že ta čárka je opravdu viditelná, není to jenom takový ten duch. No a jak je to teda s těmi doktory? Poraď nezkušené. Když budu mít druhou čárku i zítra, co mám dělat dál?

chrobacek
24. čer 2010

@majka43 děkuju věřím, že tam budou do března 😉

chrobacek
24. čer 2010

@xovicka hele jestli jsi na obil ted stimulovala tak tam zavolej že máš pozitivní test kdy můžeš na krev... no problem

rioko
24. čer 2010

@xovicka tak si na Obi zavolej a oni Ti řeknou, nebo zajdi ráno na krev a domluvíš se, buď si zavoláš odpoledne, nebo Ti řeknou abys odpoledne přišla - to spíš, mě to tak řekli když jsem měla po IVF // a domluvíš se pak co dál, ještě se pak chodí myslím 2x až 3x na hcg a když je dost vysoké aby šlo něco vidět, udělají Ti UTZ a k TVému gynekologovi Tě předají až budeš mít srdíčko, záleží na tom, jaké budou hodnoty hcg ale počítej s tím, že se chodí ještě na krev tak co 3-4 dny

xovicka
24. čer 2010

jé, takže na krev se dá jít i odpoledne? to je super, moc se nechci nechat pouštět z práce, když jsem se sotva vrátila z líbánek.

rioko
24. čer 2010

@xovicka ne ne na krev musíš ráno, já myslela jako že Tě pak ještě pozvou na odpoledne, abys ses přišla domluvit co dál když bude krev pozitivní - nebo se rovnou objednáš na další krev pak po telefonu, až si budeš volat na výsledky

xovicka
24. čer 2010

@rioko aha, děkuji za vyčerpávající odpověď.

majka43
24. čer 2010

Tak výsledky budu mít asi příští pátek. Prý to dlouho trvá.

magieee
24. čer 2010

@xovicka gratuluji k miminku.Třeba se mi to taky povede během dovolené,která se už tak hezky blíží! 😀

monulkab
24. čer 2010

Tak a mám doma opět zásobu injekčních stříkaček a jehel. Dnes konzultace + UTZ (jsem 14DC) pan doky se obává že ovulace již proběhla, je vidět velký folík a ukázková sliznice. Pro jistotu mi píchli pregnyl, dnes a zítra sexík a když nic, tak od 3DC 1 ampule Fostimonu, stimulace na IUI, v případě že bude více jak 2-3 dominatní folíky, tak to spláchnem minimálkou. Takže tak u mě 😀

chrobacek
24. čer 2010

😀 jů supr né ? ... a když tam je velkej folík tak snad neproběhla ne?

veria
24. čer 2010

Chrob, ty budeš testovat až do března? 😀

chrobacek
24. čer 2010

ne do UTZ 😉

veria
24. čer 2010

Myslíš do toho velkého ve 20 tt?? 😀 😀

chrobacek
24. čer 2010

pak jednu naštěstí pryč a po dovolené už budou srdíčka 🙂

chrobacek
24. čer 2010

nené do 7.7. 😉

chrobacek
24. čer 2010

do 20 tt to už tam hcg ani není ne ? 😉 😉

veria
24. čer 2010

Tak doufám, že jsi dobře zásobená. 😉
Na tu dovo tedy pojedeš? Asi děláš dobře, odpočineš si tam psychicky.

chrobacek
24. čer 2010

to víš holka musím si to užít a vykoupit ty negativní testy ted těma pozitivníma... neříkej že ty by jsi nechtěla vidět jak sílí 🙂 😝

veria
24. čer 2010

Myslím, že HCG je na testu vždycky. Ono to nějak klesá, ale ne zas tak, aby se to neprojevilo na testu. Myslím.

chrobacek
24. čer 2010

@veria jasně pojedu nešetřila jsem se po KET tak nebudu hysterčit a jedu o tom žádná

chrobacek
24. čer 2010

max kdyby se něco po... na tom utz což dost pochybuju že něco poznají

veria
24. čer 2010

Chrob, já jsem to fakt nedělala. Dělala jsem 2 testy, polotlusté čárky mě uspokojily a dál jsem netestovala, když jsem chodila na krev.

chrobacek
24. čer 2010

no jo ale já na krev asi nepůjdu ... to pak je zbytečný testovat ... a ted budu testovat dokud nebude tak mimin stejná jak tak kontrolní ... to budu vědět, že to je OK 😉

chrobacek
24. čer 2010

no prostě mám z toho strašně dobrej pocit jak ta čárka nabíhá v podstatě hned 🙂

monulkab
24. čer 2010

chrobi ty nepůjdeš na krev? tak přece nepoznáš jestli jsou 2 nebo 1.....já bych teda šla na krev, pak bych už netestila....pak bych už jen lítala po UTZ 😀

monulkab
24. čer 2010

a jinak jsem se rozhodla, že budu následovat chrobi a hotovo, buď tento, nebo max. další měsíc!!!!!!!! 😀 😀 😀

marietea
24. čer 2010

Ahoj holky, tak uz mam po hysterce. Citim se docela dobre, jen spinim a trosku me boli bricho. Vsechno je v poradku, tak mam radost. Jsem zvedava jakym dalsim smerem se to bude ubyrat. Xovicce gratuluju ke svatbe a k tehotenstvi 🙂 Holky, drzte se.

Jinak jsem cetla zajimavy clanek, ze se lepe embryjkum libi v lete, ze se vic drzi, tak holky vsechno do toho 🙂

marietea
24. čer 2010

Ahoj holky, tak uz mam po hysterce. Citim se docela dobre, jen spinim a trosku me boli bricho. Vsechno je v poradku, tak mam radost. Jsem zvedava jakym dalsim smerem se to bude ubyrat. Xovicce gratuluju ke svatbe a k tehotenstvi 🙂 Holky, drzte se.

Jinak jsem cetla zajimavy clanek, ze se lepe embryjkum libi v lete, ze se vic drzi, tak holky vsechno do toho 🙂

xovicka
25. čer 2010

Neodolala jsem a po vzoru chrobáčka jsem také vyfotografovala své dva testíky. Chrobi kdypak vy jste počali? my asi devátého června...