CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

monulkab
2. črc 2010

děvčice kámošku taky hafo bolelo břicho, patří to k tomu, nebojte 🙂

veria
2. črc 2010

Jo, bolení břicha je určitě normální, už vám tam embrouši roztahují ručičky....🙂
Tak zítra jdu na kontrolu se snůškou, tak jsem zvědavá, co se urodilo.....

chrobacek
2. črc 2010

jj ono je to takové chvilku jo chvilku ne ...

napiš já si to v pondělí přečtu jdu do práce 😉

veria
2. črc 2010

Jasně, napíšu. Jaktože nemáš net doma, jak to můžeš vydržet?🙂

xovicka
2. črc 2010

Holky jsem lehce v šoku. Mám hcg 13.838. Zdá se mi to, nebo je to na šestý týden nějak moc? Dřív jsem určitě otěhotnět nemohla a na ultrazvuku byl opravdu před ovulací jen jeden pořádný folikul... Na obilňáku se nou už skončili, dále se mám objednat ke svému gynekologovi...

chrobacek
2. črc 2010

@veria tak doma teda fakt čas na net nemám 😉 😀

chrobacek
2. črc 2010

http://www.tehotenske-testy.net/tehotensky-test... řekla bych, že tam máš dvě až tři 😀 😀 😀

rioko
2. črc 2010

@xovicka a proč Ti neudělali UTZ? jinak já myslím že hcg být tak vysoké může, kamarádka ho měla snda vyšší ještě a měla mimčo jedno, uvidíš na UTZ

chrobacek
2. črc 2010

tady máš kolik žen asi ze 3 tisíc mělo tak vysoké hcg

chrobacek
2. črc 2010

teda z 1700 😉

xovicka
2. črc 2010

Díky holky, moc si neumím představit, že já, která se bojím pochovat cizí dítě bych měla zvládnout hnedle dvě. Teď se na týden odmlčím, užiju si volno a pak budu strašně zvědavá na ten ultrazvuk, to už by mělo být jasné kolik srdíček tam bije.

monulkab
2. črc 2010

Ježiš xovi, já budu ten týden napnutá s tebou! to je detektivka!

veria
2. črc 2010

Chrob, a co pořád doma děláš, že nemáš chvíli na net?? 😕 😉

monulkab
4. črc 2010

Veri tak jakou máš úrodu????

veria
4. črc 2010

ahoj, no úroda nic zvláštního, měla jsem 5 folíků kolem 10 mm, a další menší, Čadová se tvářila, že je to na začátek stimulace o.k., ale pak mi dle krve zvýšila dávky z 250 na 300. Další kontrola v úterý. Tož uvidíme, jak se to ještě vyvrbí.

chrobacek
5. črc 2010

čauky... tak tech pět máš jistejch .... a k tomu ještě něco bude 😉 jinak slušnou dávku jsi dostala.... já smrdím v práci dodělávám věci před dovčou ☹

veria
5. črc 2010

ahoj, já jsem taky v práci. Taky musím dodělávat, páč teď ty svátky a v pátek asi půjdu na OPU......

chrobacek
5. črc 2010

tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama 🙂 a jak zvládáš ? všechno v pohodě ? já měla dnes sen, že jsem byla na utz a tam byly jasně vidět 4 malý miminka ... 😖 😀 😀 😀

veria
5. črc 2010

ahoj, jo, docela v pohodě všechno. Zítra jdu zas na Obi.
Tyjo, 4 malý miminka, tak to bych ti ani nepřála 😀 😝

chrobacek
5. črc 2010

😀 😀 😀 no však já jsem v tom snu přemýšlela co nima 🙂))

tak snad bude zítra vše jak má vyfasuješ další injekci a ve středu to ukončíš ať je v pátek punkce 😉

veria
5. črc 2010

A kdy jdeš na utz? Až po dovolené?

chrobacek
5. črc 2010

ve středu 13,10 objednala jsem se na gyndu protože bych to nevydržela tak doufám, že mě ta moje šílená gyndařka neprohodí dveřma...toto mají u mě velké minus v Hel. že se tam neřeší ten počáteční vyvoj jak na Obil. protože 12 po et krev nebo test a pak utz za 3 týdny to je masakr

veria
5. črc 2010

Tak oni s tím počátečním vývojem nic nenadělají, ale je to o nervy čekat 3 týdny.....
Co by tě prohazovala dveřma. Přijít v 6 tt na ultrazvuk snad není nic výjimečného. Tak držím palce.

chrobacek
5. črc 2010

jo já vím, že to tam prostě bud je nebo ne .... a to se jim prostě v tom 7-8 tt potvrdí ... ale je to šílené čekání ... i když na čekání jsem zvyklá, že ... no víš co tam moje gyndařka není nic moc... ona normálně při preventivce vůbec utz nedělá, resp. mi utz nikdy nedělala tak fakt nevím co mě tam čeká, ale doufám, že se tentokrát pochlapí a překvapí mě vstřícným jednáním 🙂))

chrobacek
5. črc 2010

vlastně v 8-9tt

veria
5. črc 2010

Crha mi minule říkal, že životaschopnost embrya se projeví do 10 tt.....To když jsem mu říkala, že minule jsem měla už srdco a stejně pak nic.....No říkal to tak nezúčastněně a chladně, že bych ho plácla.

veria
5. črc 2010

Jako že je to vlastně normálka a že tak skončí 20% těhotenství. Jako ale pro nás, co nemůžem otěhotnět normálně a musíme podstupovat tyhle šílené procedury je to malá tragoška, že......to si asi vůbec neuvědomuje, chlap jeden 😠

chrobacek
5. črc 2010

ty popravdě já to tak beru dokud nebude kontrola z 12tt OK tak to asi pořád budu brát krapet s rezervou i to jesti neuvidí dvě, ale jedno, protože dost holkám se to druhé ukázalo až na utz ve 12tt co sice až tak moc nechápu, ale je to tak