CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

antoa
4. pro 2010

@veria moc děkuji, ale...moc to nechci zakříknout. 😉

veria
4. pro 2010

Chápu tě, já si ten nezdárný konec zažila už dvakrát. Ale ono to jednou vyjde. Drž plod! 😉

antoa
4. pro 2010

@veria 🙂

kobla
6. pro 2010

Ahoj holky. Zitra jsem měla jít na konzultaci k dr Cadové, ale je opět nemocná,tak mi dali termín k ní na příští středu dopoledne. Ze by už tam zase chodila normálně a ne jen uterky? Každopádně mně ten odklad zase dostal. Jestli to není znamení,že už toho mám nechat,když jednoho prcka mám a "dát " šanci jiným. Antoa,jak se máš a cítíš? Už blinkáš ? 😀

antoa
6. pro 2010

Ahojky, tak se hlásím z dnešní kontroly. Tak od středy hcg 92 dnes 652. Dr. Čadová říkala, že čekala tak 300 😵 Progesteron i Estradiol mám také dost vysoké, tak snad to bude ok, ale musím pořád stát nohama na zemi....
@kobla ještě neblinkám, ale občas mi pobolívá podbříšek, údajně to je normální, mám citlivá až bolestivá prsa...nemám noc chuť na jídlo, ale okurčičky jsem nejedla několik let a za týden mám sluplé 2 sklinky :D a taky se mi zesílil čich, takže jet v šalině s lidima je zážitek 😀
Každopádně v listopadu tam dr. Čadová nebyla-nezastihla jsem ji a ted už podruhé jsem byla u ní, prý tam byl ještě doc. Crha a dr. Vrána tam ted není....asi taky dovybírají dovolený....

janajaninka
6. pro 2010

Ahoj holky, tak jsem po delší odmlce nakoukla 🙂 Antoa, moc gratuluju a držím všechny palce co mám 🙂 není to jednoduché, já už mám za sebou nervíky v podobě špinění a krvácení v 15 týdnu, pár dní jsem si poležela na obilňáku, teď už snad bude dobře.. důvod krvácení neznámý 😒 . Takže to je fakt boj až do konce. Mějte se moc hezky.

antoa
6. pro 2010

@janajaninka taky to vidím jako boj, zvláště po tolika letech snažení a po tom všem co člověk prodělal při IVF, možná kdyby si člověk jednou "skočil" a podařilo se mu to tak by to bral jináč, ale takto....boj a nervy 😕

majka43
6. pro 2010

@antoa Moc gratuluju, zatím teda potichoučku, aby se něco nezakřiklo, ale vypadá to slibně.

rioko
7. pro 2010

@kobla teda Ty máš pech s tou Čadovou tak snad už to vyjde

@majka43 tak máš dvě embrya u sebe?

já jsem byla včera na gynde na vyvolávačku a doktorka říkala, že jí ty moje vaječníky nepřijdou tak hrozné a že by zkusila jeden stimulovaný cyklus clostilem sama, když nemáme spg nijak hrozné a vejcovody jsou průchodné, tak jsem se s ním domluvila, ale teď mi to vrtá hlavou jestli to IUI v CAR by nebylo lepší, je pravda že spg není hrozné ale na druhou stranu se oplodnily vždy jen vajíčka u kterých jsme měli PCSI a samy žádné tak furt nevím, zase moje gynekoložka je blízko, má UTZ a Vojta to tam zvládl v pohodě i semnou, taky by tam nemusel jít m. tak co já vím

majka43
7. pro 2010

@rioko Tak to zkus, ten jeden měsíc tě nezabije a třeba to dopadne. Já mám dvě embryjka, jedno šesti a jedno osmi buněčný, tak snad to vyjde.

kobla
8. pro 2010

majka 43 -Taky jsem před 4 lety měla kombinaci 6 a 8buněčného embrya a jedno se chytlo a je z něj chlapeček. Ale zpětně se Cadová divila,že se to povedlo. Ale i minibunky mají šanci 🙂
rioko-stručně,šla bych do toho

majka43
9. pro 2010

@kobla A pamatuješ si kolik dní meli kultivace?

majka43
9. pro 2010

@kobla A pamatuješ si kolik dní měli kultivace?

kobla
9. pro 2010

majka 43-nepamatuju 🙂, ale mám chytrý sešitek,kam jsem si vše zapisovala. Takže-ve čtvrtek odběr,v neděli transfer.

majka43
9. pro 2010

Tak to asi byli v pořádku za ty tři dny.

majka43
9. pro 2010

Tak jsem to našla. Za 72 hodin mají být 6-8 buněčný. Tak to byli v pořádku, tak nevím proč se divila.

veria
9. pro 2010

Tak to taky nechápu, proč se divila. Minimálně to 8 buněčný bylo přesně dle předpisů 😉
Majko, ty je máš po kolikadenní kultivaci?

yvett2009
10. pro 2010

@majka43 ahojky, tak jak se citíš? kdy jsi přesně měla transfer? Já v úterý a zatím vůbec nic nepozoruju, ale myslím, že je moc brzy. Ještě že chodím do práce, doma bych se asi zbláznila. Takto mi to pěkně uteče 🙂

majka43
10. pro 2010

@veria Taky jako ty.
@yvett2009 Já jsem dnes 7DPO. Transfer jsem měla v pátek.

yvett2009
10. pro 2010

@majka43 takže příští týden už jdeš na krev, že? budu moc držet pěsti, ať ti to vyjde! Cítíš se nějak "jinak"? Ja vůbec ne, žádné chutě, nechutě, zkrátka nic takového. Akorát si večer po práci vždy naleju sklenku červeného vína - na prokrvení 🙂

majka43
10. pro 2010

@yvett2009 Já na prokrvení jím feferonky. Sice potom ráno pěkně pálí prdel, ale co bych pro to neudělala. Na krev jdu v pátek 17.12

yvett2009
10. pro 2010

@majka43 😀 tak to je originální, to jsem ještě neslyšela, to je síla, co všechno jsme pro úspěch ochotné udělat 😀

majka43
10. pro 2010

@yvett2009 To jsem vyčetla někde tady na koníku, že je to dobrý. Nikdy jsem to ještě nezkoušela, tak uvidím.

veria
10. pro 2010

@majka43 jako ja?? 😕 ja nejsem ted po et

majka43
10. pro 2010

@veria Ne, jak jsi psala, že jsi měla šesti a osmi buněčný. Tak mám taky třiddenní, jako ty 😀 Píšu jak blb.

veria
10. pro 2010

ale ja sem nemela osmi a sestibunecny. to psala kobla. ja mela vzdy moruly po ctyr dnech.
no tak to je mas po 3 dnech v norme, to je dobre, tak co jsi vysilovala. vic nez 8 bunek nemohly mit. drzim palce.

majka43
10. pro 2010

@veria No vidíš, že píšu jak blb. A tobě se někdy chytly?

veria
10. pro 2010

jo chytly, vzdy jedna, ale jedna konec v 11 tt a podruhy se chytla jen tak napul pres kramy a na spatnym miste, takze rychlej konec

antoa
13. pro 2010

Ahoj holky, je tu nějaké mrvo 😕 . Dnes kontrola-HCG 5205, vše ok a příští pondělí na uzv... 😉

rioko
13. pro 2010

@majka43 jak jsi na tom Ty?
@antoa blahopřeji 🙂
já tento měsíc IUI mít nebudu, sice jsem dostala konečně MS ale ultrazvuk mi vychází přesně na Štědrý den nebo pak 25. nebo 26.12 tak na to kašlu a nechám to na leden