CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

antoa
16. pro 2010

@olousek35 určitě bych teď zkusila jiný lék než Fostimon. Třeba Ti nesedí nebo může být stejný výsledek a zakopaný pes je jinde 😉

antoa
16. pro 2010

@yvett2009 držím pěsti 😉

yvett2009
16. pro 2010

@antoa děkuji, no uvidíme, je to běh na dlouhou trať 😝

majka43
17. pro 2010

Holky končím, krev negativní.

kobla
17. pro 2010

majko43-tolik jsem tomu věřila,je mi to moc líto a je to nespravedlivé a taky je to v PRDELI.

rioko
17. pro 2010

@majka43 to snad není možné, někde musí být problém protože to vypadá že se chytnou ale hned odejdou, je to fakt divné...je mi to moc líto

majka43
17. pro 2010

@rioko Doktor říkal, že chycený nebyli, ale ty testy prý můžu mít s léků. Ale proč nejsou pozitivní dřív, když ty léky beru tři týdny, to nechápu.

antoa
17. pro 2010

@majka43 moc mě to mrzí, vypadalo to tak slibně 😢

yvett2009
17. pro 2010

@majka43 to mě moc mrzí 😔

sajmona
19. pro 2010

@majka43 je mě to moc líto:(( tentokrát jsem myslela,že to pozitivní bude...achjo vím jak ti je....No to jsou ty blbý 10tkový testy,nejlepší je testovat 20kovým,ten falešně pozitivní nebývá,pokud tedy není v těle ještě pregnyl...někde jsem četla,že falešně pozitivní může být když je v moči krev,což může být před menstruací....a co teda dál?? budeš ještě bojovat a nebo to vzdáváš??

majka43
19. pro 2010

@sajmona Ještě možná jo, ale teď to ještě nevím. Musím počkat co přítel, říkal ať mu dám pár dní, musí se s tím taky srovnat. Je fakt, že jsem špinila, tak to možná tou krví bude.

veria
19. pro 2010

Majko, sakra. Já si ale myslím, že poslední pokus to nebude. To říkáš vždycky, ale jsi bojovnice 😉
A taky si myslím, že krví to nebylo. Test reaguje na hcg. A hcg vyrábí jen embrya. Myslím, že se na chvililinku chytly, ale nevydržely. Byla jsi na hysteroskopii? Možná by mohli zjistit, proč se nechytají pořádně.

majka43
19. pro 2010

@veria Byla jsem na ní na Obilním, měla jsem v děloze polyp.

veria
20. pro 2010

@majka43 tak to asi byly spatny embrousi. musis zkouset dal, snad uz natrefis na ty spravne!

majka43
20. pro 2010

@veria Taky si myslím, když ze šesti, zbyly jenom dva, šesti a osmibuněčný. A to mi den předem říkala, že tam má sedmi a osmi buněčný tak ty asi nepřežily a tyhle byly z druhý várky. Ale tvrdila mi, že jsou krásný.

veria
20. pro 2010

nojono, to oni rikaj vzdycky. prece nebude rikat, ze se ji nejak nezdaji. ale oni taky na tech par bunkach houbelec poznaji. to osmibun. bylo vyvojove v poradku, ale asi nebylo geneticky dobre a ona do nich nevidi.

elennka
21. pro 2010

Zdravím holky.. dlouho jsem tu nebyla, tak Vás jdu alespoň pozdravit 🙂 a držím palečky všem, ať v novém roce máme všichni více štěstíčka 😵 😵 😵

antoa
22. pro 2010

Ahoj holky všem přeji pěkné a klidné svátky, a v roce 2011 co nejvíce // a bříšek a štastných maminek!!!
My už byli na uzv a máme srdíčko!!! Dle uzv jsme dnes 6+5, ale do konce těhu a šestinedělí budu muset píchat Fragmin na ředění krve, ale to se dá vydržet.

rioko
22. pro 2010

taky všem přeji krásné vánoce a ať se líp a radostněj těhulkovatí 🙂

emers
23. pro 2010

ahoj holky,
kdo si na nás ještě pamatujete a i těm, které nezmáme,
chceme vám popřát KRÁSNÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY!!! A v novém roce všem zdravá miminka! 😵

sajmona
23. pro 2010

holky taky Vám přeji krásné vánoce a šťastný nový rok 2011 a at pro snažilky je štastnější než tento 😉

mirenkam
2. led 2011

ahoj holky, vše nej do nového roku vám všem, nám snažilkám brzké těhotenství a maminkám zdravé děti...
Holky včera a dnes na Obi asi nikdo není, že? Chci jít teď v lednu na KET - sestřička říkala, že 1.DC volat a to bylo včera (1.1.) - nikdo mi to tam nebere,měla bych brát Estrofem (snad prý od 5.DC - bere se až od 5.?)... tak tam budu asi muset zítra zajet rovnou - bez telefonování 😨

majka43
2. led 2011

@mirenkam Já myslím, že estrofem jsem brala od 1 nebo 2 DC, ale úplně na sto procent to nevím. A taky to může mít každý car jinak.

mirenkam
2. led 2011

@majka43 tak uvidím zítra... já mám pocit, že mi říkala, že prostě musím dojít do 5. DC, tak by se to muselo kdyžtak pak nechat až na únor... ☹

majka43
2. led 2011

@mirenkam Třetí den ještě není tak pozdě. Vezmi si esrtofem sebou, jestli ho doma máš, ať si ho hned vezmeš a bude to.

mirenkam
2. led 2011

@majka43 no právě, že ho ještě nemám, tak ho ppotřebuji "nafasovat"... 🙂

majka43
2. led 2011

@mirenkam Tak si ho tam v lékárně hned vyzvedneš a vezmeš si ho.

mirenkam
2. led 2011

@majka43 jj,uvidím, zítra 🙂

mirenkam
2. led 2011

@majka43 tak jsem se v brožurce z Obi dočetla, že před KET pac. dochází do 5. DC k rozpisu léků... 😉

majka43
2. led 2011

@mirenkam Tak to bude dobrý, v Sanusu se chodí dřív.