CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
23. lis 2010

no já říkám, že na každého jednou dojde 😀 😀 tak došlo i na nás 😉

majka43
24. lis 2010

@antoa
@sajmona Ahoj holky, jak se máte? Budete testit, nebo počkáte na krev?

majka43
24. lis 2010

@rioko A co je s tebou? Ani se neukážeš 😉

sajmona
24. lis 2010

@majka43 to víš že já budu,asi o víkendu,to už by neměl být v těle pregnyl... jinak je mivíc a víc jak před ms...ale doufám,že to teda tak má být...

majka43
24. lis 2010

@sajmona Má to tak být, aspoň to tady říkali skoro všechny těhulky.

sajmona
24. lis 2010

@majka43 tak to jsem potom tedy těhotná 😀

majka43
24. lis 2010

@sajmona No vždyť jo, jednou to musí přijít. Já budu taky, kor když mi včera řekli, že od ledna mám výpověď.

sajmona
24. lis 2010

@majka43 jéjda tak to je radost,hlavně to nehrotit,já to taky loni hrotila kvůli práci,abych otěhu,než dám výpověd a pak jsem se nervovala a nic:( tak v klidečku všechno....a co už bereš estrofem??

rioko
24. lis 2010

@majka43 ahoj no já čekám na mrchu mám nějak spoždění, dnes jsem DC a to mívám mrchu po 28 dnech tak nevím co je, asi budu muset jít na vyvolávačku - jsem nemocná, tak to asi k vůli tomu je to spoždění nevím ( mám zánět hrtanu a průdušek fakt nic moc, s Vojtou nemám šancí se léčit, tak doufám že antibiotika zaberou i bez ležení), až dostanu mrchu tak začnu ten Clostil a snad vyjde IUI pokud teda bude nějaký folík 😒
Tobě držím moc pěsti aby se konečně stal ten zázrak

majka43
24. lis 2010

@sajmona Jo jo beru už devátý den. V pondělí ultrazvuk a když to bude v pořádku, tak do pátku transfer. Práci začnu řešit až podle toho, jestli to vyjde nebo ne. Zatím mám neschopenku, abych se zbytečně nenervovala.

majka43
24. lis 2010

@rioko Nenapsala jsi kolik jsi DC. To nevím jestli antibiotika zaberou když neležíš.

vika29
25. lis 2010

Ahoj holky, ráda bych s přidala do vaší diskuze. Taky se snažíme o mimi už dva roky a stále nic. Před půl rokem jsme navštívili CAR v Brně a máme za sebou 2 nevydařené IUI a příští týden mě čeká 3 IUI. Pokud nedopadne, tak od nového roku jdeme na IVF 😒 ....někde jsem četla, že bych měla mít připraveno cca 60 tis. Kč než se pustíme do IVF, tak nevím? ...jinak všem vám moc držím palečky, sice dnes píši poprvé, ale tyhle stránky sleduju už nejmíň půl roku, tak vás skoro všechny znám 🙂

petula82
25. lis 2010

@sajmona hodně štěstí při testování.
Chanel a Moni jak pokračujete vy holky? Ani nevíte jak často si na vás vzpomenu.Jinak nám se to už krátí,ta čekačka.
@vika29 Ahoj,na tolik by tě to Ivfko vyjít nemělo,aspoň né na obi.Tobě nejspíš bude přispívat pojištovna,ne?Nás vyšlo vždy do 20tis. Přeji ti hodně štěstí,ať se vám brzy zadaří. 😉

sajmona
25. lis 2010

@vika29 ahojky vítáme tě 😉 hodně štěstí,at iui dobře dopadne....60tis ne,záleží jak hodně bude potřeba doplácet léky a potom,jestli budeš mit icsi,PK a AH a pokud budeš mít mražáčky....já při prvním IVF platila něco přes 12tis,při druhým kolem 17 tis a třetím 23tis...ale třeba se ti zadaří ted a tak se tě to nebude týkat;)) Kam chodíte do caru??? na Obilňák??

sajmona
25. lis 2010

@petula82 ahojky takže mimušo bude za chvíli u vás??To je fajn...a nebo jdeš teda na další pokus?

sajmona
25. lis 2010

@majka43 jojo s tou neschopenkou souhlasím,bud v klidu doma,to bude nejlepší

vika29
25. lis 2010

@petula82 jé tak děkuji za info, to se mi trochu ulevilo. Jo pojišťovna by mi měla přispívat. Taky doufám, že se brzy zadaří. Poslední nevydařená IUI mě docela dostala - bulila jsem jak malá, i když vím, že u IUI se málo komu zadaří.

vika29
25. lis 2010

@sajmona ahoj, díky za přivítání, v pondělí ještě uvidím jestli vůbec budou folíky, tak snad jo.ale na IUI už moc nevěřím 😖 , léky na stimulaci před IVF je na doporučení lékaře? ...někdo má injekce Menopuru a někdo používá pero.
Můžu se zeptat čím jsi stimulovala před IVF? Jo jo chodíme na Obilňák .

antoa
25. lis 2010

@majka43 ahoj, určo testit, asi po neděli 😉

sajmona
25. lis 2010

@vika29 já stimulovala 2x donalem a jednou menopurem,tem mi líp vyhovoval...někomu může vyjít i iui,já byla na iui 2x,ale nic,pak laparka a zjistili mě neprůchodnost vejcovodů,takže iui bylo zbytečný

vika29
26. lis 2010

@sajmona menopur se podává pouze injekcí, nebo se dá aplikovat i perem? já si právě nejsem jistá, jestli si zvládnu píchnou injekci sama 😅 ...mám taky neprůchodný levý vejcovod, ale i přes to bylo rozhodnutí doktora, že uděláme 3 iui a pak ivf. držím ti palečky ať se zadaří 😉

monulkab
26. lis 2010

@petula82 ahoj, já mám teď stimulační pauzu, příští týden jdu do RF na konzultaci, a uvidím, jestli mi vymyslí něco extra, když ani druhé IVF nevyšlo...

klara.k
26. lis 2010

Ahoj holky, nevím jestli je tu někdo kdo si na mě pamatujete? V květnu jsem otěhotněla měla jsem hyperstimulák a pak už moc nepsala. Nevím jak se vám daří, ale doufám, že dobře.
Chci vám napsat, že naše miminko umřelo. Na začátku 7. měsíce. Nevíme proč. 9. listopadu jsem porodila chlapečka, byl moc krásnej a nám je po něm moc smutno. Učíme se žít se ztracenou nadějí, ale jde to těžko.
Takže začínáme od začátku, jenom je nám o moc hůř. Ale všem vám držím palce a doufám, že se dočkáte nejen dvou čárek, ale i živých a zdravých miminek. A doufám, že se toto přání týká i nás.
Hodně štěstí vám přeju

sajmona
26. lis 2010

@vika29 díky 😉 ..myslím,že se aplikuje jen injekcí,já to nejdřív taky nezvládla,ale nakonec jsem se odhodlala a bylo to pro mě lepší,než kdyby mě to píchal někdo jiný. iui se může zadařit i s jedním vejcovodem,držím taky pěsti;)

antoa
26. lis 2010

@klara.k Ahoj Klárko, moc mne mrzí čím jsi musela projít, já o mimiska přišla v 7tt , dlouho jsem se z toho nemohla dostat, ale samozřejmě nemůžu srovnávat své trápení s tvým. Mohu Ti jen popřát, ať s manželem naberete rychle síly a najdete co nejdříve znova vytoužené //. Alena co s tebou ležela v červnu na Obilňáku.

klara.k
26. lis 2010

@antoa Ahoj Alčo,
pořád na tebe i Jitku myslím, že vám to chci napsat, ale není moc síla.
Děkuju za přání a doufám, že to bude pravda.
Jak se daří vám? Podařilo se vám, psala jsi tuším, že na podzim to zkusíte znovu. Chodíš pořád na obilňák nebo jsi jinde?

sajmona
26. lis 2010

@klara.k ahojky,pamatujeme si tě,to je strašný,co se stalo 😢 přeji vám,aby jste v sobě našli hodně síly a aby vás co nejdříve potkalo štěstíčko.

rioko
27. lis 2010

@klara.k je mi moc líto co se stalo a že jste o miminko přišli, nedovedu si představit jak se cítíte, posílám sílu a odvahu a naději, že podruhé už to dobře dopadne ☹

majka43
27. lis 2010

@klara.k Já si na tebe taky pamatuju, je mi tě moc líto. Sakra když už to vyjde, tak proč zase tohle.

petula82
28. lis 2010

@sajmona Ahojky,no na další pokus teď určitě nejdu.Teď dostane mimčo do adopce pár před náma a pak už jsme na ředě my 🙂 .Akorát těch dětí má JM kraj hodně málo,tak si ještě počkáme,ale to nevadí,už se nemůžem dočkat.A jak si dopadla s testem.Víš mě se do dalšího pokusu ani nechce,vždyť já otěhotní i přes IUI,Ivf a stejně jsme o mimča 4xpřišla,kašlu na to.Asi to takhle nemá být.

@klara.k Klárko,je mě to moc líto,že vám to nedopadlo 😔 .Ráda bych tě něčím povzbudila,ale myslím,že to vyléčí až čas.Přeju moc sil a ať si brzo v pořádku