CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

layde
14. črc 2011

@kobla tak moc drzim palecky at se jim u tebe moc libi a zavrtaji se.Moc ti to preji 🙂

kobla
14. črc 2011

děkuji,cítím se skvěle,úplně těhotně 🙂

kobla
14. črc 2011

a layde,koukám,vás taky není doma málo 🙂 i já bych si moc přála velkou rodinu. Už máme z OBI jednoho chlapečka- 3,5 roku.

sblanch
14. črc 2011

Ahoj všichni,
koukám samé nové tváře 🙂 Teda já tady nějaký ten měsíc nebyla, takže to bude asi tím. Ale znám Koblu - držím moc pěsti, ať ti to dobře dopadne a na testu jsou dvě čárky 🙂
Já jsem věrná zákaznice obi, už 2 ivf, jednou ket a úplně na začátku iui. Zatím nic, ale nezoufáme. Po posledním pokusu jsme si dali pauzu, chci jít ještě na konzultaci jinam po Brně, navíc jsem vázaná prací a taky budeme mít novou kuchyň, na což je potřeba se připravit. Konzultaci v jiném caru, jak se tady už psalo, vnímám jako věc psychiky, ne že bych nevěřila že pro nás na obi dělají co mohou.
Takže všem hodně štěstí a hlavně hezké léto i dovolené 🙂

layde
15. črc 2011

@kobla no to neni 🙂 ale kluci jsou z prvniho manzelstvy a navic strasne rychle vyrostli a holcicku mame taky z obi a tak by jsme s pritelem chteli alespon jeste jedno a on nechce ze sve strany jedinacka tak jsem rada 🙂 a ja sama pochazim ze 4 deti tak vim ze je lepsi mit vetsi rodinu nez malou...

kobla
15. črc 2011

@sblanch taky tě zdravím,říkala jsem si,jestli občas nakoukneš. Taky na tebe myslím. Já jsem zustala věrná OBI, ale pravidelně čtu diskuzi z UNICA. Dej pak aktuálně vědět,co je u vás nového.

vika29
15. črc 2011

@kobla ahojky, tak gratuluju ke koblížkům a teď už je to na nich - ať se do maminky pěkně zakousnou 😉 ...i já jsem byla OBI trochu nevěrná a objednala jsme se na konzultaci do Reprofitu - a byla jsem moc příjemně překvapená z první konzultace. Slova sice nejsou činy, ale fakt to bylo moc příjemny a musím říct, že pan doktor si na nás udělal čas, až mi přišlo, že ho musíme zdržovat 🙂

kobla
24. črc 2011

Ahoj holky,dnes,11 den po transferu test uplně bílý a začínající mrcha. Ani bych zítra na tu krev nemusela,je to uplně jasné. Jsme moc smutní. Zítra odpoledne ještě napíšu.

kobla
25. črc 2011

tak tohle je moje poslední psaníčko pro vás. Výsledky krve jsou negativní. Přeju vám všem úspěch,at se každá z vás jednou dočká a je štastnou maminkou...

vika29
26. črc 2011

@kobla ahoj moc mě to mrzí ☹ ...jsi statečná bojovnice a nevím proč je příroda tak nespravedlivá, snad se sama umoudří a stane se zázrak, moc bych ti to přála 😔 drž se !! nevím co víc napsat, každá moc dobře víme jak to bolí.

petula82
30. črc 2011

@sblanch Ahojky,snad si mě pamatuješ.Jdu tě jen moc pozdravit.My jezdili taky na obi.My vždycky otěhotněli a nikdy to nedotáhli do konce.A pořád budete zkoušet? Já bych chtěli jít na IUI,ale musíme to odložit.Měj se moc hezky pá

lentilkal
14. srp 2011

Ahoj vsem nevim jestli sem jeste nekdo chodi ale chtela jsem se zeptat jestli se na obilnaku delaj nativy a jestli s tim nemaj dr.problemy.A ke komu se da objednat na konzultaci protoze lekari co tam byli pred 5 ley kdyz jsem tam chodila uz tam asi nejsou.Diky za odpovedi

vika29
15. srp 2011

@lentilkal ahoj, jo jo dělají. Doporučuji MUDr. Sochorovou, ta je moc příjemná. Tak držím palečky 😉

lentilkal
15. srp 2011

A mohu se zeptat kolik to tam stoji

vika29
18. srp 2011

@lentilkal ahoj, no já jsme byla pouze na klasickém IVF a to mě stálo 23.000,- Kč....ale co jsem se bavila s holkama, tak nativ něco kolem těch 13 tis. ale samozřejmě pak záleží co si ještě připlatíš AH,PK taky záleží jaky máte spermie. Ceny na Obi a v Reprofitu jsou docela shodné, Obi je možná o něco levnější a veliký rozdíl v tom není. Někdo doma mám ještě ceník z Obi pokusím se ho najít a pošlu 😉

sblanch
19. srp 2011

@petula82 Taky moc zdravím - to víš že pamatuju 🙂 Omlouvám se za prodlevu v odpovědi - nějak nestíhám. Zkoušet to budeme dál, co to půjde - peněženka snese a taky moje tělo zvládne... I když doufám, že na to těch pokusů už moc potřeba nebude, doufat se musí pořád. V pondělí jsme byli na konzultaci v Unice, celkem se nám to líbilo a tak tam asi přejdeme a ten poslední hrazený pokus absolvujeme tam. Vím, že na obi nedělají nic špatně, ale trošku to v unice dělají jinak - léky a tak - třeba mě to víc sedne. Někdy v září startujeme, čekám na MS.
A co ty a to odkládání IUI? Kvůli zdravotnímu stavu? Jednou už to musí vyjít nám všem... Až se do toho dáte, tak vám držím pěsti 🙂

hp
19. srp 2011

Zdravím všechny 🙂 mám na Vás takový malý dotaz.Jsem po IVF dnes jsem byla poprvé na krvi a ultrazvuku a mímo je tam 🙂 Jsem léčena na štítnou žlázu a prolaktin,ale dnes mi řekl v sanatoriu lékař,že mam medocriptin na prolaktin vysadit,Vím měla bych mu důvěřovat,ale nemáte s tím někdo zkušenost????????Děkuji moc za odpovědi

petula82
20. srp 2011

@sblanch ahojky,no u nás se to odkládá z jiného důvodu.Napíšu ti do IP

janulka2310
24. srp 2011

@sblanch ahojky, taky se chci zeptat jak je? Zda ti novy CAR pomohl? Ja jsem cerstve po revizim takze jsme si toho stesticka moc neuzili, tak snad dolsi pokud dopadne s koncem jaky ma byt 😉

janulka2310
24. srp 2011

@lentilkal Nativy urcite delaji dneska jsem se na ne informovala 😉

sblanch
24. srp 2011

@janulka2310 Právě jsem ti napsala komentář k tvému článku - ještě jednou hodně štěstí a hlavně klidu a pohody🙂 Jak mi to prospělo zatím nevím, ale z Uniky mám dobrý pocit. Zatím jsme tam byli jen jednou na vstupní konzultaci. Pokud vše půjde dobře, tak čekám na MS - jeden cyklus budu do sebe prát jejich prášky - něco jako antikoncepce, než se vrhneme do stimulace, tím se trochu liší od Obi. Prý se tím dobře nastaví cyklus a je vyšší šance, nevím. Po posledních zkušenostech s Obi - tahanicích o opis karty - jsme se definitivně rozhodli pro Uniku. Nemyslím, že by na Obi dělali něco špatně, možná - snad - mě víc sedne to, jak to mají nastaveno v Unice.

sblanch
24. srp 2011

@hp tak to moc gratuluju 🙂 To je super - tak ať se vyvíjí všechno na jedničku 🙂 Můžu se zeptat - první IVF?
S tím prolaktinem ti nepovím, asi bych věřila doktorovi...

janulka2310
25. srp 2011

@sblanch Měla jsi nějaké problémy se získáním karty? Jsme si přece dělali srandu, že ji normálně vezmeš a jdeš, ne? 😉 Já mam teď taky na 3 měsíce HA, sice jsem na doktorku koukala jako vír, ale snad ví co dělá, říkala, že se tím lépe nastartuje tělo na další těhu, tak snad 😉 tak ať tam jsi spokojená a zdárně se o tebe starají, určitě pak dej zase vědět 😉

hp
25. srp 2011

@sblanch ahojky, děkuji.Jojo bylo to první IVF.Nejsem z Brna,ale z Českých Budějovic.Jste jedna z mála diskusí,které se drží tématu,proto jsem se obrátila na vás 🙂 Tobě držím pěstičky 🙂 🙂 🙂

sblanch
26. srp 2011

@janulka2310 No s kartou to bylo fakt tóčo 🙂 Když jsme byli naposled kvůli výsledkům na Obi po posledním neúspěchu, tak jsme řekli Sochorové, že uvažujeme o konzultaci na jiném CARu a z tohoto důvodu bychom chtěli zažádat o opis karty. Byla trochu kožená a že snad nebude ani opis potřeba, že nám zařídí výpis. S tím jsme teda souhlasili, což jsme nevěděli, že výsledkem bude jeden papír kde budou napsaná data, kdy jsem co absolvovala 😎 Což mě trochu dožralo a na sekretariátu jsem před cca 14 dny zažádala opravdu o opis, chtěla jsem toho co nejvíc. Opět mě zavolala Sochorová jako k čemu to potřebuju a že se na to podívá. Tentokrát byly výsledkem 2 listy za 8 pětek... Člověk neví jestli se smát nebo brečet... Asi to mají jako obchodní tajemství, nechtějí to pustit z ruky. To mě trochu posunulo k tomu, že jsem se rozhoupala ke změnu CARu definitivně. Ale jinak si na ně nemůžu stěžovat, všude je holt něco. Doktorku Sochorovou jsme si považovali, asi ji fakt trochu zklamal náš úmysl odejít.

sblanch
26. srp 2011

@hp tak to je fakt úspěch, hned napoprvé 🙂 Musíš průběžně referovat, jak se to vyvýjí - držím moc pěsti. Já budu to štěstí potřebovat... Zatím nám ukazuje záda. V práci se nám poslední dobou množí těhu - tři jsou už na mateřské a 2 tam směřují, tak se taky snad v dohledné době přidám. Prý je to nakažlivé 🙂

mazlicek77
4. zář 2011

Ahojky dlouho čtu tyhle diskuze, dokonce jsem byla na posledním 5 ivf s sblanch na jaře. Můžu jen říct, že jsme obi dlouho věřili i paní dr.Sochorové, ale po posledním neúspěchu kdy nepřihlédly k tomu co jsem cítila a říkala,tz.že ovulace došla o 5 dní dříve než plánovali a na oplodnění zbylo jedno jediné vajíčko, které bylo poslední autsider a neprasko. To dopadlo špatně i když se podařilo oplodnit. Odcházela jsem s tím, že jedinou mojí možností je darované vajíčko (drsná pálka a nikdo vám nic nezaručí). Vzdali jsme to jelikož jsme vždy museli mít icsi nebo picsi, když jsme dali vajíčko ke sperniím neoplodnilo se. Já osobě jsem řekla že to ještě jednou za rok zkusím ale už jsem to nechtěla zkoušet. Stalo se, že jsem se ponořila do práce 16hodin denně, o stresu ani nemluvím. Pár měsíců po ivf mi bylo pořád špatně-brala jsem to hopen do roka jsme byli 5*.Nakonec jsem šla k doktorovi a ten zkonstatoval, že tento měsíc nemám počítat s menses.Stal se zázrak jeden vejcovod neprůchodný a druhý na 5 %.dle lékařú bych nikdy v životě nemohla otěhotnět přirozeně. Mám rizikové těhotenství hlídají mě dělají testy, ale zatím je to ok už nám naskočilo i srdíčko. Holky držte se zázraky se dějí

vika29
6. zář 2011

@mazlicek77 ...tak to je nádhera, moc držím palečky ať je vše ok 😉 ...to muselo být krásné překvapení.....já jsem z obi šla do reprofitu a jsem mnohem spokojenější a díky panu doktorovi i věřím, že se nám to miminko jednou povede. ...na obi mě docela zklamali, tvdili nám, že přítel má katastrofálí spg, já že zas neovuluju, to tvrdila MUDr. Pánková, na další návštěve to Sochorová vyvrátila a říkala ať na to zapomenu, že je to ok. Třeba sestřičky, ty jsou tam skvělé. Nemůžu říct , že by obi bylo úplně špatné, jsou to profíci. Ale jsou strašně vztahovační, když se člověk rozhodne pro jiné CAR.

mirenkam
6. zář 2011

@mazlicek77 gratuluji, tak ať to dobře dopadne 😉

sblanch
7. zář 2011

@mazlicek77 Jé, ahoj 🙂 To je náhoda, já myslela že na tyhle stránky nechodíš 🙂
Moc gratuluju, to je fakt paráda, super, super 🙂 Věřím, že musíte být strašně štastní. Je mi jasné, že se doktoři někdy zmýlí a když je to takhle pozitivním směrem, tak je to super. Tak ať je všechno i nadále tak jak má být a vy se v pořádku dočkáte malého prcka. V kolikátém jsi???
U nás zatím žádná změna, jen jsme dali Obi sbohem, nakonec jsme se rozhodli pro Uniku. Uvidíme. Teď čekám na MS. Po pravdě - v práci se nám množí těhu, začínám z toho mít depku... Snad k nim taky jednou budu patřit.
Drž se 🙂
Blanka