CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
26. dub 2010

nativ... 10 tis... icsi 1000 za vajo ... a doplatek za léky... pokud se teda stimuluje něčím víc než clostylem to je individuální

monulkab
26. dub 2010

já mám doma ještě skoro celý balení fostimonu, tak třeba ušetřím aspoň za tohle 😀

klara.k
26. dub 2010

veri - po synarelu máš mít za 3 dny MS? Já mám synarel od 21 dne a k tomu utroš na 7 dní, tak to přece nemůžu dostat ne? nebo jo? Já v tom fakt plavu. 😝

sajmona
26. dub 2010

chrobi: takže ono by to vyšlo nakonec cca stejně pokud bych ještě chtěla PK a AH........oni spíš dělají nativ bez ničeho,jen s minimálkou...ale to já bych nechtěla,my musíme mít icsi a PK a AH bych taky chtěla..pro jistotu...takže doufám že už ten nativ potřebovat nebudu🙂))

sajmona
26. dub 2010

monul taky mám ještě fostimon kdyby jsi chtěla...

monulkab
26. dub 2010

uvidím co mi naordinujou v Reprofitu! ale díky! 😉

chanel
26. dub 2010

Holky, všechny co stimulujete, přeji hodně vajíček a co nejpříjemnější stimulaci 😝 😝 😝 Moni: už máš konzultaci za dveřmi, oni jsou rychlí, hned se něco děje. Tak jak u mě, ve středu jdu na to, doufám, že si na mě vzpomenete 😝 , už bych to chtěla mít za sebou 😅

veria
26. dub 2010

Klarko, když bereš utroš, tak asi hned tak MS nedostaneš, ale já vysadím HAK a to mi to hned přijde za pár dní...Musím se na to přeptat ještě.
Tak u nativu těch nadstandardů není potřeba tolik asi, když máte 2 vajíčka třeba, tak to není tolik za ICSI, PK není třeba na dvě dělat....proč když není z čeho vybírat, a AH dneska v rozumnějších centrech už ani moc nepropagují, on prý skoro k ničemu není....
No nic, nebudu dumat nad nativem nyní, mě klapne to poslední IVF. Tak. 😝

chanel
26. dub 2010

Veri: myslíš, že AH není žádný zázrak? No mě nepomohl a měla jsem ho pokaždé, ted si říkám, taky jsem měla málo vajec a přesto mi byla PK doporučena, jestli to taky má význam,ale i když bych měla jen dvě vajíčka zase to udělám, aspon budu vidět, jak se jim daří

chanel
26. dub 2010

A samo, že Ti vyjde třetí ivf, o tom nepochybuji 😀 😀 😀 😝 😝

sajmona
26. dub 2010

ahoj Chanel 😉 já si vzpomenu určitě,vždyt víš;))
no já si nemyslím že AH k ničemu není,prý se to doporučuje ženským nad 30,já bych do něho raději šla,už proto,že jsem měla jen 2 vajíčka,nechtěla bych riskovat,že se nevyloupnou🙂)) a PK raději taky i u nativu,už proto,že ta uroda u nativu není nic moc velká.

veria
26. dub 2010

A na co ti bude PK, když budeš mít jen dvě vajíčka?

sajmona
26. dub 2010

no já měla jen dvě pokaždé,tak kdyby nebyly ok,tak do toho raději ani nejdu....

veria
26. dub 2010

PK na dvě vejce, k čemu, stejně vše zaplatíš, tak možná ušetříš za AH, kdyby se nevyvíjela, ale AH je téměř ničemu, jen když je ztluštělá slupka vajíčka, tak možná, ale to má málokdo a to by měli hned poznat. Nebudu vás přesvědčovat, klidně si CARům ty tisíce za AH plaťte, ale ve světě jsou výzkumy, že nemá žádný význam a upouští se od něj. Je to jen tahák na peníze.

sajmona
26. dub 2010

no je to asi pravda,ale člověk už má strach že když neudělá pro to vše a pak to nevyjde,bude si to třeba vyčítat.Už jen to probuzení po narkoze a dr ti oznámí,že jsoujen dvě....už to je zklamání,

veria
26. dub 2010

Já jsem AH měla v Heliosu, tam to ani jinak nejde, tam ti rovnou šoupnou balíček PK plus AH, a nikdo se s tebou nebaví. Výsledek nic. V Obi jsem si AH nedala a jedno se mi chytlo (že pak umřelo, nemá už s tím nic společného. Takže já do AH nejdu v žádném případě, do PK samozřejmě ano, pokud by bylo více než 2 vejce. A ICSI si taky dávám pro jistotu, i když nejradši bych je nechala oplodnit přirozeně, ale zas se bojím, aby se jich dost oplodnilo, když jich mívám jen 6. Jinak spermio máme dobrý a ICSI by nemuselo být. Tak ještě nevím. Třeba by tam přirozeně doputovaly nějaký lepší matroš 🙂

petula82
26. dub 2010

Chanelko,hodně štestí ve středu,budu na tebe myslet. 🙂 Já mám v pátek tu kontrolu,tak snad budu dočištěná,ale bolí mě docela dost břicho chvilama.No uvidíme co mě poví na ultrazv.
veria,to víš že to třetí už ti musí konečně vyjít.pá holky

sajmona
26. dub 2010

no my máme i spermio na prd...prostě ach joooooo🙂)) já půjdu do všeho....za to nic nedám,jen víc prachů🙂)) 😝 a určo tomu neuškodí,maximálně pomůže....ale pokud bych měla jak ty 6 vaj tak bych nechala opl třeba polovinu a zbytek přirozeně

chanel
26. dub 2010

Saj: Ty jsi zlatíčko 😝 Petulko: děkuji, víš co já bych Ti přála, to určitě víš 😲 😲 😲 😲 a ono to jednou bude,jen ta cestička je klikatá. Já zase na Tebe budu myslet v pátek, at jsi vyčištěná! Veri: jenže víš jak to v Carech je, všechno Ti doporučí! A když se v tom nevyznáš, tak chceš prostě všechno,jen aby jsi měla dušičku v klidu,že jsi udělala pro embryjko všechno. U toho AH jsem taky četla, že není až tak důležitý.Ale tu PK bych dala i na jedno vejce, třeba se čtvrtý den přestane vyvíjet a tak by ET byl na nic,v RF mi dr. řekl, že se to stává a ET pak není. A jak to uděláš Ty? PK, ICISI a dvě embryjka si necháš dát?

xovicka
27. dub 2010

Holky prodloužila jsem si víkend, vyrazila ven a užívala si pěkného počasí. No a teď zpátky do reality, dostala jsem ms, pročež se opět přeřazuju ke stimulantkám. Dnes začínám zase s clostilem ve zvýšené dávce 3 pilule denně. A aby bylo veseleji, začli jsme plánovati svatbu, včera jsme zajistili termín, zítra si jdu pro šaty. Pokud si to nerozmyslíme, tak se v červnu vezmeme, dáme poslední pokus s clostilem, chvilku pauzu a pak se uvidí, co pan doktor doporučí dále.

ČEKATELKY A SNAŽILKY:
***********************************************************************
sajmona - 3. IVF začátek stimulace 25. duben menopur+ synarel
veria
rioko - 1 KET asi květen
elennka - PCo, zatím přirozeně, pokud neotěhu, tak 7-8/2010 inseminace s injekcemi
monulkab
aliseea - 1.IVF,dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel )
chanel 3.IVF, krátký protokol, 20.2. Puregon 175j, Decapeptyl,Prednison, ET 6.3., kontrola 18.3. krev - negativní
***********************************************************************
STIMULANTKY:
chrobacek 3.IVF, dlouhý protokol (Provera, Decapeptyl) cca od 4.3. stimulace Merional 225j + Decapeptyl OPU cca 17.3. od 8.3. 150j, OPU 18.3. zisk 12 vajíček, 23.3. 4ks mrazák na KET, 29.3. hysteroskopie odstraněn polyp...červen KET
sysysy - 1.IUI - začátek stimulace 17.3.
klara.k - 25.4. synarel + utrogestan
marietea - 23.4. kratky protokol (synarel + Menopur + Prednison)
xovicka - clostil, utrouš a samosnažo, nějak se ta ovulka nedaří
***********************************************************************
ČEKATELKY NA TT:
***********************************************************************
TĚHULKY:
hanulamarkova
antoaneta
mmorgana 1. IVF, dlouhý protokol (Utrogestan + Synarel), od 3.3. Puregon 225j + Prednison, OPU 15. 3., ET 19. 3., 31.3. hCG 475, 6.4. hCG 3201

veria
27. dub 2010

Chanel, ale když jdeš do nativu, tak to stejně vše zaplatíš, ať už k ET dojde, nebo ne. Pokud bych měla jedno nebo dvě embrya, tak je určitě na misce nechávat nebudu.
No nic, nebudu teď špekulovat, já teď počítám s více vejci, doufám, takže ICSI, PK, dvě embrya vložit. Mrazit si dám zbylá jen v případě, že budou čtvrtý den morula, žádné chcípáky si tentokrát mrazit nenechám.
Tak hlavně držím palec na zítra, neboj ničeho, to bude jak návštěva u kadeřnice (skoro) 🙂

klara.k
27. dub 2010

holky - můžete mi prosím říct co je AH? PK - je prodloužená kultivace, že jo? Ale AH fakt nerozluštím?
A ještě nevím co je nativ a minimálka? Kdyby se vám někomu to chtěla vysvětlovat, tak děkuju.

Jinak mé zážitky s utrošem, jsou docela srandovní, přes den pohoda, nemám žádné potíže nic, jen v noci z neznámých důvodů hekám a hekám. spím tak nějak divně, a budím manžela, který se děsil jestli neumírám 😀 , dvě noci po sobě prohekám. Tak nevím, jestli to takto bude pokračovat, tak bude manža spát asi jinde. 😀

rioko
27. dub 2010

ahoj držím pěsti všem stimulujícím aby měly co nejlepší výsledky
chanelko ty jdeš teď někdy na hysterku? 😉
verio ty máš třetí pokus IVF? to už musí vyjít, do třetice, strašně bych Ti to přála
já vlastně ani nevím jaké kvality mám mrazáčky, no budu doufat že to přežijí

chrobacek
27. dub 2010

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/reprofit...

tady máte něco k cenám Reprofit v nativu 🙂

chrobacek
27. dub 2010

Klarko AH ... asistovaný hatching naříznou obal vajíčka aby mohlo lépe ven... ale je to opravdu k diskusi jestli ano nebo ne

nativ... je odběr vajíčka z přirozeného cyklu bez stimulace zisk jedno vajíčko

minimálka ... je stimulace napr. clostylem, popr. dopichují i další hormony a odběr vajíček .... zisk 2-3 vajíčka (u někoho pochopitelně i víc) výhoda... může se chodit každý měsíc

chrobacek
27. dub 2010

Rioko určitě máš dobré mražáčky 🙂 jinak by je nemrazili ne?

xovicka
27. dub 2010

Klárko AH je asistovaný hatching, je to něco na ten způsob, že tomu oplodněnému vajíčku pomůžou se dělit, že mu propíchnou tu slupku. Je to dobré když má někdo příliš silný obal vajíčka, tak silný, že se samo od sebe nezačne dělit na další buňky.

chanel
27. dub 2010

xovicka: tak to gratuluji k blížícímu se snatku, kamoška se taky vdává,ale termín sehnala až na srpen 😝 Klárko: a zavádíš ho?Nebo polykáš? Na mě nijak nepůsobil, tak nevím, není to spíš tím, že se už něco děje a je v tom trošku psychika?Já vždycky první tři dny, taky nemohla pořádně usnout 😝

xovicka
27. dub 2010

Chanel díky. My plánujeme obřad v jedné malinké vesničce, kde mají do roka tak čtyři svatby, na jednom rozpadajícím se zámečku, takže problém s termínem nebyl, mohli jsme si vybírat den i hodinu zcela libovolně. Paní matrikářka pravila, že budeme její první svatba, takže bude více nervozní než my. Jsme tak trochu dobrodruhové, ono pak to zajišťování ubytování ve vesničkách okolo je fakt zážitek. Utrouše jsem pojídala tři denně a nic moc mi to nedělalo, občas mne pouze polil pocit horka, člověk se zničeho nic zapotí, ale to mi dělá i clostík a v podstatě všechny hormony.

klara.k
27. dub 2010

holky děkuju za vysvětlení. jak to píšete, vím že jsem to už četla, ale nespojím si to automaticky 🙂

Utroš zavádím, přes den mi je dobře, nemám žádný problém nic, vůbec nic (doufám, že to tímto nezakřiknu) a v noci normálně spím, můžu usnout, jen sem tam hekám, tak nevím. Já jsem fakt unavená ze stavby a vyřizování toho ostatního, takže si myslím, že na toto ani moc nemyslím. Jsem tak zahrabaná do všeho ostatního, ale možná podvědomí dělá svoje a i když na to nemyslím tak si to někde v sobě pěstuju, no uvidím. Snad přestanu hekat, aby se aspoň manžel vyspal. 😀

xovicko - svatbu si užij, je to fajn, v červnu to bude pěkné 🙂