CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

veria
7. črc 2010

Aha, tak uvidíš, co to bude. Hlavně když ti to přeléčí.

chanel
7. črc 2010

@chrobacek tak super!!! Ty dva flíčky jsou ale krásný!!! Gratuluji a přeji jen samé pěkné věci!!A kdy jedeš na tu dovu??
@monulkab Ty budeš rychlejší než já 😀 ..tak to budu od Tebe všechno vyzvídat, jak to v RF chodí, já na to jdu až přes jednu ms, asi 20 srpna 😝 a Ty špatné pocity znám, Ty nemáš ještě důvod,proč se trápit!! Všechno je před Tebou,ale já....to už je jen pokus, omyl a tak dále.....
@veria byla jsem v Itálii, krása, co mám povídat.... 😉 , já měla vždy cca 10 folíků a z toho 4 vajca, a byla jsem za to ráda, endometrioza je svińa, mohlo to být horší, ted si naopak namlouvám, že v RF jen s Puregonem bez Decapeptylu, jich bude 5 a budou kvalitní 😀 😀 😀 😀 .A nevíš, třeba jich budeš mít 7, dokud není opu tak nikdy nevíš, budu Ti držet pěstičky!!!!Hned v pátek jak se otřepeš z narkozy informuj!!!
@majka43 všechno zlý je k něčemu dobrý, myslím, že je lepší, že tam něco je odstraní to a jak chrobáček tak i Ty otěhotníš 😀 😀 ,akorát teda, když děláš v tom zverimexu tak dlouho,že ti to neudělali už dřív.Kde je Xovička??? Jak se holka máš?

veria
7. črc 2010

Chanel, Xovička je myslím na dovolené. Takže jsi měla vždy 4 vajca jo, no taky za ně budu tentokrát ráda.....Na Obi teď vše dělá Čadová, OPU i ET, Crha je na dovolené.......Jsem trochu zklamaná, ona je hodná, ale měla jsem pocit, že jí to při tom KETu co mi dělala, moc nešlo. To Crha byl šikovnější......Koho jsi měla na ET?
A kdy se chystáš na tu minimálku do RF?

veria
7. črc 2010

Ajo, vlastně to píšeš, že 20 srpna, jsem přehlídla 😉 Tak to teda taky budu držet palce.

monulkab
8. črc 2010

chanel musíme někdy zajít na to kafčo a zdrbnout troch reprofit 🙂

sajmona
8. črc 2010

ahoj holčiny tak jsem dorazila z dovči,bylo super 🙂
chrobi gratlujuju k dvojčátkům 😀
veri držím paluchy 😉
chanel ty si se taky dovolovala???? 😀

monulkab
8. črc 2010

ahoj saj, kdepak jsi dovolenkovala?

chanel
8. črc 2010

@veria vždycky ET Čadová,OPU dvakrát Čadová,jednou Crha. Neboj, tentokrát to udělá dobře!! Od ní mě to nikdy nebolelo,ale jak mě prohlídl v RF, tak teda jo 😠 , ale to je fuk, hlavně, že by mi mohli případně pomoci 😀
@monulkab jo to bysmě měly. Jsem strašně zvědavá, jak Ti půjde stimulka a jestli bude iui neb minimálka, já jsem teda raději pro minimálku,ale uvidíme, hlavně, že dobře sneseš ten Fostimon.A taky Ti k němu nedali, žádný Decapeptyl?Ani Prednison?Mě nic jen čistě Puregon a říkal,že začnem dávku 175, právě se divím, že Veria má 300, to se mě zdá strašně moc,já jsem poprvé měla 225 a vaječníky jsem cítila snad od prbního píchance.
@sajmona já jsem si říkala, že ses dlouho neozvala, jsi určitě nádherně opálená,já taky. 😀 😝 ,aspon něco,nóooo.A cvičila jsi u moře??Já ne, tak ode dneška zase cvičím, a po ms, jdu na narovnání té kostrče,už se šíleně těšííííím 😅

chanel
8. črc 2010

chrobáček už odjela?? Takže na 14 dní....já bych se moc bála 🙄

monulkab
8. črc 2010

chan no nic jiného k stimulaci nemám, o prednisonu mi říkal že u mě dle výsledků z imunologie nemá smysl, jinak se má praktikovat třeba 3 měsíce gumisex -tak to nazval Koudy sám 🙂 aby měl ten prednison význam či co.

monulkab
9. črc 2010

Holky tak šup šup sem, copak jste všechny na koupáku???

veria
9. črc 2010

ahoj, tak jsem zpět z Obi, vyndali ze mně 4 vejce. Byla jsem tam dnes s tou malou snůškou druhá nejlepší, ostatní tři holky měly 8, 3 a 2 vejce!! Tak zaplaťpánbu za ty čtyři a teď aby se dobře oplodnily a vyvíjely, když zbydou 2 pěkná na transfer, tak budu happy.

monulkab
9. črc 2010

budeme držet pěstičky veri. a to už jsi tak čilá po té narkóze? já jsem si myslela že je pak člověk celej oblblej klidně až do druhého dne 🙂

veria
9. črc 2010

Jo, jsem úplně čilá, nic mi není. Ta narkoza je fakt hrozně slabá, tentokrát jsem se probudila hned na chodbě, ještě než mne odvezli na pokoj a už jsem neusnula. Trochu cítím to břicho, ale žádné drama, po výkonu to bylo horší, ale dali mi infuzi analgetika. Dokonce jsme zvládli i oběd v řecké restauraci.

monulkab
9. črc 2010

Kde jste byli? Já znám v Brně jen 2. Pontos a Anena.

veria
9. črc 2010

V Pontosu. Anenu neznám, to je kde?

monulkab
9. črc 2010

Jé tak to jsi byla kousek ode mě. Anena - tu radši ani nehledej!!! Byli jsme tam jen jednou s kámoškou, je to pod Šilingrákem v takové boční uličče. Bylo to tam nic moc.

veria
9. črc 2010

Ty pracuješ někde na Výstavišti?

monulkab
9. črc 2010

Jojo, u výstaviště kousek od Pontosu.

monulkab
11. črc 2010

veria tak jak to vypadá???kvůli tobě jsem teď zapnula PC a info nikde! 🙂

xovicka
12. črc 2010

Hlásím návrat z dovolené. Vidím, že co odjela chrobacek, tak to tu docela upadá. Tak šup holky, jak to s vámi vypadá? Mě pomalu začínají trápit "ranní nevolnosti". Teda ale představovala jsem si je úplně jiné. Čekala jsem, že se člověk ráno vyzvrací a pak to je fajn. Mě je většinou půl dne blbě, na jídlo se nedokážu podívat bez pocitu znechucení, ale když se nenajím je mi ještě hůř, čištění zubů začíná být docela adrenalinový sport, ale abych se vyzvracela a ulevilo se mi, tak to ne, úplně cítím, jak se mi žaludek svíjí, ale asi mám nějakou silnou záklapku. Zítra jdu k doktorce, tak jsem zvědavá, co se dozvím z ultrazvuku. Můj doktor má jako naschvál zrovna dovolenou, tak jsem se objednala ke kolegyni, co ho zastupuje.

klara.k
12. črc 2010

ahoj holky, tak vás jdu zase jednou pozdravit. Já mám stále ten hyperstimulační syndrom, stále břicho metr, beru léky a píchám injekce, ale já se konečně cítím lépe. Už se můžu trochu hýbat a nemusím jen ležet. Jestli do čtvrtka neuplasknu, tak budu zase ležet na obi, což se mi nechce. Jak mi není dobře, tak ani nebydlím doma, ale u rodičů a sestry a nemám se moc jak dostat na PC, ale je tady pohoda. Jinak jsem v 9 týdnu, srdíčko je a vše je snad v pořádku. Jeden den jsem začala krvácet, tak jsem panikařila, do druhého dne to přešlo, mám v děloze pod plodem hematom, prý je to normální, že jak se děloha roztahuje, tak někdy praskne stěna a může se stát.

Nové těhotný moc gratuluju a vy co se rovna snažíte držím hrozně moc palce až se zadaří. Jak zase budu moc tak se sem podívám. Přeju krásné dny a hodně štěstí!

monulkab
12. črc 2010

Ahoj holčiny!!!! Já jsem dnes začala se stimulkou, takže píchám 1amp. Fostimonu. Na to že jsem to už dlouho nedělala mi to šlo celkem dobře. Těhulím gratuluju!

veria
12. črc 2010

Zdarec, tak se nám ze 4 oplodnila 3 vajíčka, dnes máme 3 embrouše, dvě osmibuněčné a jedno pětibuněčné, takže to vypadá zatím dobře, zítra budou doufám dvě moruly a jdu zítra na ET.

Monul, ty stimuluješ zas na IUI?

monulkab
12. črc 2010

Jak jsem tady už psala, stimulace je na IUI, ale pokud by se zadařilo mít víc jak 2 folíky, tak mi udělají punkci a rovnou IVF. V sobotu nebo neděli musím na ultrazvuk, tak doufám že bude vše ok.

sajmona
12. črc 2010

ahoj holky 😉
@monulkab držím pěsti na tvou poslední stimulku 😉 ...jo a byly jsme na Krétě...bylo tam super
@veria budu na tebe myslet zítra,at se u tebe embroušci zabydlí teda na těch 9 metříků 😉
@klara.k jejda pořád tě trápí ten hyperstimulák....tak at ti je co nejdřív líp,at nemusíš být v té nemocnici
holky jsem uplně mimoza z toho vedra asi to se mnou škrábne brzo 😝 😀

monulkab
12. črc 2010

o vedru ani nemluv, máme v kanclu asi 50´C.....to chci vidět až mi začne být teplo ještě ze stimulky, co tady budu dělat....Kdepak jste byli na Krétě? já tam byla loni v Paleochora.....

veria
12. črc 2010

Saj, kde jste byli na Krétě, taky mně to zajímá 😉 My byli před pár lety u Chanie, na severu, ale příště bych jela na jih, Paleochora, jak píše Monul, nebo Plakias.....Líbilo se mi tam víc, takové klidnější to tam bylo.

monulkab
12. črc 2010

Veria tak co, odpočítáváš hodiny do zítřejšího transferu???? 🙂

veria
12. črc 2010

Jj, odpočítávám a těším se 🙂