CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chanel
11. zář 2009

Saj: jak se cítíš?

chrobacek
11. zář 2009

chanel nemusím volat řeknou at dojdu jak minule

chanel
11. zář 2009

Jéé Saj. to jsme na sebe myslely, ve stejnou chvilku, no dneska mě bolí vaječníky, ale zatím nijak, bojím se druhé ivf, co bude dál..... 😖

sajmona
11. zář 2009

chanel: no tak nějak smíšený pocity,mám pocity na mrchu od včerejška od večera....tak se zkouším vsugerovat že je to těhu🙂))...ale kdo vííí...přemýšlím kdy testnout,dnes je 5 dpoet co myslíte??

chanel
11. zář 2009

chrobi: já jsem taky silněji krvácela a přesto,pak mi sestřička říkala, že to byla velká chyba přestat jíst léky...

chanel
11. zář 2009

Saj: to je brzy, tam nic nebude, možná až tak v pondělí po ránu,ale stejně...je to brzy.Taky mám smíšený pocity,píchá Tě taky ve vaječních občas? Já mám zácpu a jak se morduji na wc,tak pak pěkně cítím ten spodek .... 😝

sajmona
11. zář 2009

chanel .neboj se ,mimi se ti chytlo minule a tentokrát to bude zas...a na 9 metrů kočko🙂

chrobacek
11. zář 2009

saj netestuj tak brzo .... kdyžtak vydrž do neděle

chanel ... já nevím vždyt minule to bylo to stejné nejsem těhu jak ty.....tak co mám to brát do krve nebo ne??

miradka
11. zář 2009

Saj, testuj za týždeň 😉
Chanel, musí to teraz vyjsť...musíííííííííííííííííííííí 😔

chanel
11. zář 2009

Saj: nejhorší je, že nemůžeme nic dělat, je to v rukou přírody

chanel
11. zář 2009

Mir: ani nevíš jak bych si to přála!!Já jsem z toho smutná,ted nám ta druhá vlna ivf nevychází a mě to mrzí 😖 Máš pravdu Chrobi, i u mě z toho ve finále bylo prd..já ti nevím a co tím pokazíš brát si léky,tak tam zavolej a řekni jim jak to máš silné a jestli máš vyřadit léky, skoda, že ti tu krev nevzali dneska......Saj: drž se, Tvůj ppzitivní test by mi udělal obrovskou radost!!

sajmona
11. zář 2009

chanel: stejne můj případ,jako naschvál zácpa.....a bolely mě vaječníky a břicho nafouknutý ale to bylo předevčírem,tak jsem si koupila glycerinový čípeček abych nemusela tlačit🙂))) sestřička mi to říkala nesmí se prý tlačit,doporučila mi třeba denne misku kompotu,ale to já nemusím.
Je to pravda a navíc když to nevyjde začneš se štourat v tom jestli jsi třeba ty neudělala něco špatně...

sajmona
11. zář 2009

miradka : za týden tak to už budu mít po krvi,jdu totiž na krev ve čtvrtek.Správně jsem měla jít v sobotu ale to už budu v lázních.

chanel
11. zář 2009

Saj: nesmí se tlačit??? A sákra, tak to jsem si dneska trochu zatlačila 😠 tak já si uvařím heřmánkový čaj nebo si koupím od danone ty mlíčka, ted nevím jak se to jmenuje..jé tak to mě ted štve, že jsem tlačila 😖

yvett09
11. zář 2009

Chro - ja radsi tu laparku uz ted, at to mam brzy za sebou. Take by to melo zvysit sanci prirozeneho otehotneni. Nikdy nevis, zazraky se deji 🙂

sajmona
11. zář 2009

mě to říkala po etu ta sestra z embriologie

chrobacek
11. zář 2009

yv no to jsem si taky říkala, že kdybych šla hned tak budu vědět jestli má smysl se snažit přirozeně, ale zase říkají že potom máš jí na ivf tak teda nevím co zvolit

miradka
11. zář 2009

Saj, Chanel, tlačiť sa može ale nie plnou silou, proste len tak normálne...Inak aj ten horčík posobí fajne na zácpu.
Saj, lázne?? Ak budeš tehu, tak to asi nebude moc dobré...

chrobacek
11. zář 2009

yv jakej máte sperm?

chanel
11. zář 2009

chro:běž na laparku, co nejdřív,pro klid v dušu.Saj: aha, tak, že bych to přeslechla, to už je ted stejně jedno,jen vím, že říkala,někdo může lézt po skalách a udrží se to a jiný leží a nic....

miradka
11. zář 2009

chrobáčku, radšej sa tam s nimi dohodni. Ideálne je totiž ísť na laparku a keby tam nebol nejaký väčší problém tak hneď na IVF, ale neviem či by ti to dovolili, keď si bola teraz dvakrát po sebe...vaječníky si tiež musia spočnúť.

chanel
11. zář 2009

Mir: měla jsi nějaké vážnější nevolnosti v těhu?

chrobacek
11. zář 2009

miradko ja další ivf rozhodně nejdu

chrobacek
11. zář 2009

proto jsem si říkala, že bych šla na laparku až třeba v prosinci

chanel
11. zář 2009

Prednison je na udržený embrya v těle?

chrobacek
11. zář 2009

na imunitu aby jsi ho nevyloučila protilátkami

sajmona
11. zář 2009

mir: já budu jen jako doprovod,takže lehárko a nicnedělání🙂))

chanel
11. zář 2009

chro: tak mi teda řekni na co s laparkou budeš čekat do prosince, to bys už v té době byla zahojená a co Ty víš, třeba Ti navrhnou umělý přechod, nikdo se Ti do břicha nedíval a píšeš, že první den ms máš dost bolesti, to je první příznak endometriozy...ale samozřejmně být to tak nemusí!

yvett09
11. zář 2009

abych pravdu rekla, tak se v tech cislech moc nevyznam, ani do toho nechci moc stourat. Bylo tam myslim nejdriv 3 a pozdeji 5 % pohyblivosti.
Jinak co se tyce te laparky, tak na ni jdu ted, protoze mam stejne jeste minimalne dva mesice do dalsiho mozneho pokusu, takze tyto dva mesice muzem vyuzit a snazit se prirozene. I kdyz s timto vysledkem to asi pujde hur.

miradka
11. zář 2009

Chanel, klasické nevolnosti nie, len raz som mala hlavu v mise. Ale špatne mi bolo, nie moc..dalo sa to zahnať jedlom. Väčšinou to na mňa prišlo večer okolo 5-6.
Ano, prednison je na udržanie...alebo prijatie...utroš je tiež na udržanie - na sliznicu

CHrobáčku, asi by to bolo rozumné, ale Čadová ti najlepšie poradí