CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

chrobacek
11. zář 2009

yv no právě dvakrát se mi děti nechytly takže to je alarmující musím s tím něco dělat !!!!!

yvett09
11. zář 2009

hm, myslim, ze jsme na tom celkem podobne. ja jdu do toho... laparka, cviceni, vitaminy, Femigard a hlavne SEX 😀

chrobacek
11. zář 2009

yv jo já dnes objednala vitamíny pro manžela a chtěla jsem pro sebe alespon ten femigard a tom kde jsem objednávala tam neměli ... tak mají to normálně v lékárně?

petula82
11. zář 2009

Ahoj holky,jsem doma.Chanel,moc tě zdravím,i vás ostatní

yvett09
11. zář 2009

myslim, ze ne. My to objednavame na internetu. Jaky vitaminy pro manzela objednavas? Jinak ten femigard u nas bral i manzel. Nejdriv se spiral, ze mu pry potom narostou prsa, ale pak se uklidnil a bral ho taky. Musi se dodrzet trimesicni doba - kazdy den, trikrat pred jidlem.

chrobacek
11. zář 2009

Eregma MAX power
Kyselina listová Super tbl.60
NATURVITA A.S.
MedPharma Vitamín E 200mg forte tob.107
MEDPHARMA S.R.O.
Nature's Bounty Manchurian ginseng tob.50x250mg
NATURE´S BOUNTY
Selzink Plus tbl.30
PRO.MED.CS PRAHA A.S., PRAHA
Vrbovka malokvětá 40 ml - Herba Vitalis
HERBA VITALIS

chrobacek
11. zář 2009

tak v tomhle pojedeme 🙂)) musí to pomoct 🙂))

pet tak jak???

yvett09
11. zář 2009

wow, to je pekny seznam, a zaznamenali jste nejake pozitivni zmeny ve spermiogramu pri tomto mnozstvi vitaminu?

chrobacek
11. zář 2009

hm tak já ještě mrknu na net co ještě dáváš chlapovi?

chrobacek
11. zář 2009

yv a zlepšil se vám spermiogram jak píšou???

chrobacek
11. zář 2009

máme stejnou otázku 🙂

toto nebral předtím ... ale multi macu a pak macu to bere od února a až ted se zlepšíla morfologie 1-3% na 15%, ale to nevím jestli to není tím, že mají nový mikroskop 🙂))))

chrobacek
11. zář 2009

Femigard pro muže má zřetelný účinek v sexualitě po týdnu, spermiogram se podstatně zlepší za 3-5 týdnů.

yvett09
11. zář 2009

bral ten zinek a femigard, to je asi vsechno. On by toho ani vic nezvladl 🙂 taky to bere tim stylem, ze kdyz jednou zapomene, tak si podruhe vezme dvojite mnozstvi atd. no zkratka chlap. Jakokoliv prasky moc nemusi.

petula82
11. zář 2009

Chrobi tak OPU budou v nedělu,sliznicu mám 9.a vajíček k dnešku nějakých 16 .Večer bude pregnyl.Minule jsem jich měla víc,ale jsem ráda,že jich je miň.V jednom vaječníku mám trochu tekutiny.A ty to nevzdávej,počkej na krev.

yvett09
11. zář 2009

no nic, za chvili padla, tak rychle domu. mejte se fajn. a Chrobi - jeste nehazej flintu do zita i pres to krvaceni to jeste muze byt OK. Krev to rozhodne 🙂

chrobacek
11. zář 2009

ten femigard je na měsíc nebo jak dlouho to vydrží ?

pet tak to je masakr to bude vajíček 🙂)))..... krev bude negáč není na co čekat 🙂

petula82
11. zář 2009

Chrobi já to měla tehdá u 1.ivf,testy z moči negativní,ms slabá a krev byla pozitivní.Ty testy jsou šmejdy,já jim nevěřím.Sice jsem si už nějakej koupila,ale to protože jsem baba zvědavá

monulkab
11. zář 2009

Holky, s tím cvičením Mojži, můj předešlý gynekolog, se kterým jsem probírala moji dělohu - mám jí prý o něco menší či co, tak při dotazu jestli by nepomohlo cvičení mojži, málem spadl ze židle, řekl mi že k otěhotnění je potřeba hlavně sex, kterej paní Mojžíšová neměla, a i přes všechny tyhle cviky, které vymyslela, nakonec otěhotněla, ale uměle 😠

monulkab
11. zář 2009

I přes to jsem ale ochotná vyzkoušet vše, takže uvidím co se dozvíme na středeční konzultaci, a popřípadě se na to cvíčo taky zeptám...myslím že Čadová už pozná kdo chodí na koníka, páč se tady vždycky načne nějaký téma, a pak 100% všechny chodíme se stejnými dotazy 😀

monulkab
11. zář 2009

Chrobi, a copak ty vůbec děláš? termíny...děláš v marketingu či co??? 😅

monulkab
11. zář 2009

Jo a jinak, manža bral chvíli Tribulus, nevím jestli to píšu správně. Byl po tom nadrženej jak polární motýl....asi mu ho zase koupím 😉

ywushka
11. zář 2009

jejd avy jste baby ubrebentene🙂!! Ja jsem uplne zapomela,manzel me ted veze na slucak se spoluzakama ze zdravky🙂 Mame to v pul seste v kyjove🙂 Tak se na ne uz tesim,jsem je nevidla ani nepamatuju,to je jen takovy maly slucacek...jen par lidi🙂 Preju vam hezky vecer pa a zitra si vas doctu

chanel
11. zář 2009

Peto: tak to je dobrá uroda, ted se šetři a hodně pij..chtěla bych se zeptat, Ty jsi tedy taky měla u prvního ivf, pozitivní krvičku jako já, testy jsem taky měla neg.a ms silnou...ale pak už jsem měla jít na ultrazvuk, že se podíváme na mimi a bylo padla,krev šla dolů a proběhl spontální potrat bez revize,t.j., 14 dní silného krvácení a bolestí 😖

petula82
11. zář 2009

Já tehdá začala hodně silně krvácet,tak jsme jeli do nemocnice a tam mě třetí den,co jsem tam ležela čistili.Tak jsem je taky neviděla.A u druhýho mě nečistili,to jsem měla ty hodnoty nízký.Chanelko přece tu nebudeme probírat minulost,teď je důležitá přítomnost.Musíš myslet pozitivně a uvidíš,že to dobře dopadne!!! 🙂 Máš pejska,ten by tě rozveselil.Měj se hezky,pusť si třeba pohádku(žádnej horor).No jsem zvědavá na tu úrodu v nedělu,mě by stačily dvě a pořádný.Je to můj poslední pokus,tak to by bylo,aby nebylo.pak už si počkám kdyžtak na adopčátko,to máme taky za pár. 😉 To víš,řešení se vždycky najde.Měj se pěkně

elennka
11. zář 2009

pěkný večer 🙂 tak mě skončil náročný pracovní týden.. ještě jsme dneska stihli návštěvu manžových rodičů, já se projela našim novým autíčkem... a teď tak lehnout do postýlky...

irminka
11. zář 2009

dobrý večer děvčátka:

ta já dnes byla na velkém UTZ, objednána na 10:30 , skluz dve hodky, takže jsem vyšla v 13 hodin...

A víme co čekáme: Takže s manžou budeme navštěvovat další desetiletku hokej a fotbal 😉

Chrobísku , ty muj milánku, to je mně fakt líto, sakra je to nespravedlivé. Laparkou se na tebe kuknou, třeba tobude endoška, odstraní ji a budeš ok. Jenom na ni jdi, at jsi v pořádku 😉

ywushka
12. zář 2009

Ahojky holky,uz vztavam,manzel me privezl nekdy kolem desate vecer domu,byla bych tam i dyl,ale porad vsichni kourili,tak jsem to tam nechtela odsedet v takovem prostredi,ale byla jsem uplne rada,ze alespon nektere vidim po takove dlouhe dobe! Nevim co mam dneska uvarit,mamina sla s babickou pesky na pout (25km do zarosic). A my pro ne odpoledne jedeme zpatky-si koupim nejaky velky mekky sladky pernik-na ten se uplne tesim!

Preju vam krasny den!!

chanel
12. zář 2009

Peto: ale právě, jsem se dneska probudila s klasickými bolestmi na ms a ,že je poznám....tak do pěti dnů to dostanu,musím se taky zeptat na lázně, už moc řešení totiž není 😅

sajmona
12. zář 2009

Chanel: ja to samy,bolesti se stupnuji,zacala me do toho uz i migrena. Tak jsem rekla manzovi aby se pripravil na horsi variantu. No on to zatim nejak nebere. Minule jsi se citila jak?

miradka
12. zář 2009

Yvett, chrobáčku, práve som sa rozprávala s jednou kamoškou, ktorej teraz nevyšlo IVF a je rozhodnutá, že skúsi mojžišovku. Je z Brna, tak jej dám odkaz na vás. Myslím, že sa rada pripojí 🙂