CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

zabicka007
31. črc 2009

Mir, bazalková polévka? Jsi mi udělala chuť, nehodíš receptík? 🙂

miradka
31. črc 2009

Zabička, hodím. Napíšem ti IP 😉 Bola výborná

Gabi, prečo nemožeš bazalku? 😕

hanulamarkova
autor
31. črc 2009

Hmmm dobře pojmenovaných 8 dní... místo čekání na Godota...čekání na můj test 😀 ...jsem se pobavila. Dneska jsem zase u utroše vytvrdla 😅 no teť jsem si píchla Fragmin a letím do obchodíku koupit nějaký balící papír. Sestřenkina dcerka má narozeniny tak musím zabalit dárek. Ještě že je fanda Littles Pet shop...dostane další...

elennka
31. črc 2009

s 20.8. jsem na tom stejně, můžu až po 16 h... 😖 ale nějak to dopadne

lucka.adis
31. črc 2009

Ajoj kočky, tak jsme zpět z Brna..

Tam je zase vedrooooo 😝 😝 😝 fakt mě to už nebaví 😠

Co je tady nového?

Já si pokoupila těhu věcičky a koupila jsem si i to tričenko s ručičkama a nožičkama + s nápisem " tady bydlím já " 😵 a potom mám ještě dvě objednané + kalhoty, dojde mi to do 14dní 😉

lucka.adis
31. črc 2009

...teď se jdu natáhnout, jsem unavená a budeme asi spát 😀 😀 mrknu později.

ywushka
31. črc 2009

Ahojky holky🙂 tady to nejak vazne!!! Ja jsem dneska odpoledne udelala manzovi chlebicky-ty on zboznuje🙂!!! Pak jsem jeste nalozila kureci masicko na zitra🙂 a prisla moje straaaaasne prechytrala sestrenka!! Jejda u kdyby jste znali tak se z ni asi zblaznite-nikdo nema lepsi dite nez ona!! Mala ma 10 mesicu a je nejlepsi a ona vsechno nejlip vi,jeste ze odesla za hodinku!!! Uz jsme s manzelem sami doma🙂 tak se valime na gauci a ted jsme si prohledali nejake miminkovske veci na netu!!Krasny zbytek dne

hanulamarkova
autor
31. črc 2009

Ahoj holky dneska jsem byla celé odpoledne venku. Nejdřív jsem si zajela do obchodíku pro balící papír na skútru...to bylo moc dobrý, pak jsem si sedla s vyšíváním na houpací lavičku a bylo to moc fajn.
Ywuško, takový lidi znám...a vem si že až se ti narodí mrňous tak ti bude pořád říkat: Když byla moje v tomto věku už uměla toto a toto... tak si obal nervy protože takoví lidi to dělají a nenechají toho.

lucka.adis
31. črc 2009

Ywush: chlebíčky, mňáááááám 😀 😀

pilotkaanetka
31. črc 2009

ahoj holky tak já hlásím že mi dneska v poradně udělali Hamiltnův hmat a když nic tak v pondělí mám nástup na vyvolání 🙂

hanulamarkova
autor
31. črc 2009

Tak to jo pilotko, má se to rozjet, ale nebývá to tak vždy tak pevné nervy a když tu v po nebudeš budeme vědět co a jak 😀 Bříško už máš sestouplé? Malá je dole? Hodně choď...je to nejlepší pro urychlení. 🙂 Držím pestičky

pilotkaanetka
31. črc 2009

hanul díky za pěstičky budeme je potřebovat právě že bříško nemám sestouplé vubec ☹

majdula
31. črc 2009

Pilotko a kam teda chodis, na Obi nebo jinam? A proc ti to vyvolavaji uz ted? 😲
Jinak me udelala dr. Hamiltona ve stredu (bez varovani 😠 ) a nic... 😀

miradka
1. srp 2009

Dobré ránko holky, dnes skoro vstávam, lebo ideme s tchýni do Polska na tehotenské gate. U nás je len jeden obchod a zistila som, že tam nič nemajú...bodaj by potom všetci nechodili do Polska 😠
Anetka, to je divné, že ti chcú vyvolať porod, keď termín máš až 15.8 😕 A čo je to za chmat? To má ako vyvolať porod??

Holky, tak ja som sa dozvedela, že budeme mať minimálne jednu holčičku, alebo dve a možno páreček...Jedna holka z inej diskusii to pozná podľa fotky tváre pred a v tehotenstve...vraj sa može mýliť, ale aspoň pre pobavenie je to zaujímavé 🙂

ywushka
1. srp 2009

miradka: dobre ranko a uzij si nakupy!!🙂

Pilotka: jeeee ja uz se tesim na prvni fotecky te vasi princezny!!!

Ja jsem zase rano delala chlebicky-vcera jsem udelala jednu veku a manzel to vsechno snedl🙂 (ale jeste ja,sestrenka i stryc jsme mu s tim trosku pomohli)🙂!!! Dneska mame odpoledne tu grilovacku🙂,uz se tesim! Musim jit do obchodu! preju vam krasny den!!!

hanulamarkova
autor
1. srp 2009

Ahoj holky, Majdi, pilotce to vyvolávají protože je malá hodně veliká...Je to takový hmat, kdy krouživými pohyby v pochvě oddělí obaly od dělohy...no mělo by to pomoct pro odejítí hlenové zátky a následní porod. Ale asi se tam malé líbí. Já jdu dneska odpoledne na oslavu tak jsem zvědavá jaké to tam bude. Bude tam celá rodinka a dnes se mi vrací moje zlatíčka tak už nebudu doma sama 😀

lucka.adis
1. srp 2009

Ahoj kočky, jsem tu jenom na skok..
Jedeme s M do Brna na prochajdu-jdeme okukovat vypuštěnou Brněnskou přehradu a zajdem si tam na něco dobrého..možná si zahrajem i mini golf 😀 na kupko si to netroufnu, takže snad si to užijeme i takhle.

Mir, ať dobře koupíš těhu kalhoty 😉 mě dojdou za 13dní 😀 se už na ně docela těším..až je budu nosit.

Tak se mějte moc pěkně, pá pááá

miradka
1. srp 2009

Hani, díky za vysvetlenie toho hmatu..tak Anetko, nech to pomože 😉

Kalhoty sme nakoniec kúpili, ale stály 900Kč. Žeby bolo v Polsku lacno to sa teda nedá povedať. Aspoň tehu oblečnie je drahé až nehorázne. Ťažia z toho, že je tam len jeden obchod 😠 Až poležím s utrošom, hodím fotku...

majdula
1. srp 2009

Aha, tak at to Pilotko zafunguje! V srpnovkach delali Hamiltona vic holkam a skoro nikomu nezabral 😅
Ja mam pro zmenu malyho zas nejak moc malinkyho, porad byl o tyden starsi a vetsi a ted mi ho najednou odhadli jen na 2800g, tak mam strach co s nim je... tak snad jeste poporoste!

zabicka007
1. srp 2009

Nazdar mládeži, přišla jsem na Vás kuknout a dočíst abych toho v pondělí neměla na dočítání moc a koukám, že moje obavy byly zbytečné 😀 Ten Hamiltonův hmat dělaly kamarádce když už přenášela asi deset dní, dělali jí ho dvakrát s odstupem dvou dní a nepomohlo jí to...
Já jsem dneska dopoledne byla vybírat brambory, pak jsem povysávala a povytírala celej barák, což je u nás práce na 4 hodiny protože jsou všude celodřevěné podlahy takže se to musí ještě přeleštit no hrůza...prostě klidový režim se vším všudy 😅 No snad to miminku nevadí, byla jsem opatrná a pořád jsem v mezičase odpočívala.
Užívejte všechny víkend a pa pa

pilotkaanetka
1. srp 2009

ahoj holky tak pořád nic 2v1
majdula vyvolávají mi to že je malá o dva týdny větší a mám cukrovku ☹ ☹ ☹

hanulamarkova
autor
2. srp 2009

Ahoj holky tak jsme v plném počtu doma 😀 včera večer jsme ještě opíkali...tak byla legrace.
Pilotko tak se držte a ať je malá na to tata venku 🙂
jinak mi včera bylo celý den tak nějak divně...a bolela mě prsa tak snad to není jen z utroše.
Jo a musím vám říct mamkin sen: Seděla na chalupě u krbu a v krbu v plamenech viděla dvě děti kluka a holčičku a mezi nima byla ryba a otvírala hubičku. Mami si myslela jak tam v tom žáru může vydržet...tak tam sáhla a bylo tam moooc příjemně...tak z toho měla dobrý pocit 🙂
jen aby to vyšlo... 😅

lucka.adis
2. srp 2009

Hani, pěkný sen 😉

Jinak dobré dopoledne, copak máte dnesak v plánu? My včera výletovali, takže dneska jedem ke tchánovcům na oběd atd.

rintintyna
2. srp 2009

ahoj hanul, Ty mě asi neznáš, ale moc Ti fandím, já věřím na sny a spoustu dalšího a tento Tvůj sen určo nebyl samo sebou 😉 navíc, pokud by se děti narodily předčasně, tak budou ve znamení ryb 😵

hanulamarkova
autor
2. srp 2009

Jé moooc děkuji 😀 jj ryby jsou taky dobré...jen aby se to všechno povedlo a dopadlo dobře moc se těšíme. 😅

rintintyna
2. srp 2009

Držím palce a budu nakukovat, jinak bolest prsou myslím nebude po Utrogestanu, já ho dlabu už asi 3 týdny a prsa mě někdy bolí, někdy ne, nezávisle na Utroši 😉 joo a Pilotce a Majdulce přeji pokud možná hladký porod 😵

pilotkaanetka
2. srp 2009

ahoj holky tak dneska poslední dodělávky dobalení tašky a zítra ráno vyrážíme do porodky pro malou 🙂 manžel vám pak napíše co a jak 🙂

hanulamarkova
autor
2. srp 2009

Děkuji taky koukám, že čekáte miminko...tak ať vám dopadne vše nad očekávání a jste spokojeni. 🙂
Pilotko držím palečky moc teš se na holčičku s láskou a ona přijde... 🙂

miradka
2. srp 2009

Dobré ránko, Anetko, aký je to pocit? Ja by som asi mala plné gate strachu a zároveň hroooooooozne šťastná 😵 Držím palce, nech všetko dobre dopadne 😉

sajmona
2. srp 2009

Ahoj holky,hezky den preji. Pilotka: moc stesti a sil preji,at vse dobre dopadne a jste obe zdrave.