CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

gabina79
3. srp 2009

Holky, vy co jste na PN...jak máte psané vycházky? Nebojíte se kontroly?

chrobacek
3. srp 2009

Hani testovala jsi už????????????????? 🙂)))

vy jste holky prndalky 🙂

chrobacek
3. srp 2009

dobré dopoledne všem 🙂

gabina79
3. srp 2009

Nazdar Chrobáčku 🙂

irminka
3. srp 2009

gabi: já mám od začátku neomezené vycházky...

nazdar chrobi 😉

simulin
3. srp 2009

Irminko, no možná by to PN chtělo, i ten doktor ve Znojmě se divil, že chodím do práce, oni prej ženy po IVF a s dvojčátky automaticky nechávají doma, že by si to nelajzli. 😕 Když já se cítím celkem fajn. 😅 A taky teď jsou dovolené a kdybych na srpen odešla, tak všem holkám zruší dovolenou a to jim nemůžu udělat, srpen ještě vydržím a taky uvidím co mi řekne můj doktor na příští kontrole. Samozřejmě, kdyby řekl budeš doma a odpočívat, tak určo poslechnu. 😉
Gabi, no jdu tam tuto středu, už se těším a zároveň mám strach. 😉 ☹
Nevíte za jak dlouho jsou výsledky?

ywushka
3. srp 2009

gabi: tehulky maji pravo na neomezene vychazky!!!

gabina79
3. srp 2009

Sim, učo to bude dobré, budeme držet pěstičky...ta krev je myslím až tak za 3 týdny, ale to ti spíš řekne někdo, kdo už tam byl 😉 ...a měla bys spíš myslet na sebe a na mimísky 😉
Irmi, to máš jako napsané na neschopence neomezeně? To mi pak Dr asi nedá 😒 ...tak to máš v pohodě, to můžeš normálně fungovat...my teď řešíme manžovu dovolenou, nechce pořád chodit do práce, chce si odpočinout, ale zase nechce dovču strávit doma...chtěli jsme jet aspoň na chatu, tam bych to měla v pohodě, ale nevím, jestli si to můžu dovolit, abych nepřišla o peňouze ☹

gabina79
3. srp 2009

Ywuš, ty je máš napsané taky neomezeně?

simulin
3. srp 2009

Máš pravdu Gabi, poradím se s doktorem, co bude pro mimísky nejlepší. 😉 No, krev mi bude brát až můj doktor a posílat ji někam, tak že ve středu jen screening.
S těma vycházkama jsem taky netušila, že mají těhule právo na neomezené 😕

ywushka
3. srp 2009

gabi: jo!! Ale ani kdyz jsem je mela omezene,tak jsem to nedodrzovala!!!

Ja jsem ted vylezla z bazenu,manzel mi nafoukal lehatko a koupeme se i s prdoskem v brisku 😀 a je nam tam fajn🙂,ale na chvilicku zaslo slunko,tak jsem vylezla,jen jsem se osusila a preslekla zpet do trica a uz zase pari 😀 ,to nam asi dela schvalne🙂Manzel ted nejezdi s kamionem,musi udelat nejake zkousky aby mohl jezdit zase (on je slovak a do ted mel slovensky profesak na jezdeni,ale podle novych zakonu musi mit ten cesky)
Jejda uz by mohla byt priti tyden streda🙂,to jdeme na kontrolu

gabina79
3. srp 2009

Sim, aha, na tom Veveří berou i krev, ptala jsem se na to..a ten utz vyhodnocují hned, ne?
No, musím se příště zeptat na ty vycházky Dr a jak to funguje...ale to musím k obvoďačce, protože PN mám u ní 😉 ...Ywuš, tak to je vegáč...teď si manži aspoň užiješ a on tebe a rostoucího bříška 😉

simulin
3. srp 2009

Gabi, jestli hned tak to by bylo fajn. Člověk bude hned vědět na čem je.
A kdepak máme dnes Miradku?

Jinak mi vyhovuje ten termín 20.8., pak už nemůžu, ale to víte. 😉

irminka
3. srp 2009

gabi: normálně na neschopence mám napsáno : vycházky neomezené, tož tak...

gabina79
3. srp 2009

Irmi, Ywuš, díky....uvidím, jak se pak domluvím s Dr....zatím se mějte, jdu si na chvíli zdřímnout 🙂
Miradka je beztak v PL 😀 😉

irminka
3. srp 2009

šak gatě už má....... 😉

miradka
3. srp 2009

Ahoj holky, Sim, som moc rada, že ste v poriadku. Myslím, že to špinenie čaká ešte aj mňa...ale aspoň už nevyšilujem. Horšie by bolo, keby sa spustila krv...Dr hovoril, že ešte tam mám nejaký hematom. Tebe nehovoril?

Irmi, tak to je fakt divné, že máš celodenné vychádzky. Ja mám nemocenskú vypísanú od Obi a tam dávajú len na 4 hodiny, moj dr mi predĺžil na 6 hodin. Kto vypisoval tebe nemocenskú? Asi záleží aj na tom.

Gabi, v PL som nebola😀 , ale lietala som s mužíkom po meste. Boli sme v nemocnici s jeho achilovkou a potom obedík a tak... 🙂

Inak švagrová bola včera v PL v Ikei, síce je to až pri Katoviciach, čo je skoro 100 km od nás, ale nakúpili perfektne. Skriňu čo mali vyhliadnutú u nás kúpili o polovicu lacnejšie a aj tie PAX skrine majú lacnejšie než u nás. Akurát také že nože...to sú nemšie sumy, takže to mali zhruba narovnako, naviac ten skvelý kurz... 🙂

irminka
3. srp 2009

miradko: já mám neschopenku od svojí praktické dr., ale bylo mně řečeno, že po IVF a když jsou dvojčata, že je to velmi rizikové těhotenství, takže vycházky dávají neomezeně a vlastně stejně si skoro pořád doma, takže se toho moc nezneužívá

veria
3. srp 2009

ahoj holky, taky chodím na IVF na Obi, do této diskuze jsem chodila na podzim, Miradka si mne snad pamatuje - gratuluju k dvojkám, to je super, že se to takhle krásně nakonec povedlo. Ale měla bych na vás hlavně dotaz, páč si nic nepamatuju. Dělají na Obi ultrazvuky (měření folikulů) i o víkendu? Vím že jsem tam byla v sobotu na odběru, ale jestli i na utz, to už nevím. A co neděle? Díky za odpověď.

simulin
3. srp 2009

Mir, právě že mám ve zprávě napsané bez hematomu, nikde nic, tak že prostě asi ta cévka. No už aby byla středa a já viděla zase bobky, jeslti jsou v pořádku, protože pořád špiním a člověk neví co se tam s prďolama děje. ☹ Taky jsem zvědavá, co mi řekne můj doktor, jeslti mi navrhne sám, abych byla doma nebo se s ním budu muset o tom pobavit sama 😕
Taky jsem slyšela, že je polská Ikea o hoodně levnější. A 100 km, není zase taková hrůza, když si vemu, že já mám obě 100km a to jak do Brna, tak do Bratislavy. ☹

muschka
3. srp 2009

Ahoj Holky, tak KET přecejen, v páteček, hurá 🙂 🙂

simulin
3. srp 2009

Ahojky Verio, já si tě docela pamatuju. Nezapojovala jsem se sice tenkrát do diskuse, ale občas jsem si vás pročítala. Jak se máš, jdeš do dalšího kola?
Já si pamatuju, že mi vyšel 2DC na sobotu a to mi brali krev a dělali i utz, tak že určitě to dělají i o víkendu. 😉

simulin
3. srp 2009

muschko, tok to je super, moc ti přeju, aby to tentokrát vyšlo. 😉 😵

miradka
3. srp 2009

Ahoj Verio, jasan že si na teba pamätám 😉 Díky...no teraz to už vyjde aj tebe. Ktorý je to tvoj pokus? Inak utz aj krvičku berú vždy, čo je sobota alebo nedeľa..

Sim, mňa z Obi posielali s tým, že žiadny hematom nemám a nakoniec sa vytvoril, takže oni sa možu vytvoriť...to ti do správy napísali teraz naposledy? No a jedna holka z dvojmamiek písala, že furt ale furt krváca a dr jej nič nemohli nájsť. Ona bola presvedčená, že je to z utrošu, ale s tým sa ešte nikto z dr nestretol, tak jej to neverili a nakoniec po mnohých diskusiách dr došli na to, že to predsalen bude z utrošu...ale ona ho brala po 3. mesiaci tehotenstva, čo je moc ale moc divné...ale ty nemáš utroš, tak neviem.
Inak keby som dopadla na Obi s Vránou ako ty, tak by ma asi trafilo...nechápem čo si mysleli, že snáď nepojdeš za celý ten čas k svojmu dr??? To by ma dopálilo..ale asi skor nemal čas...
Keď som bola na poslednej kontrole u mojho dr, tak mi hovoril, že mu práve v ten deň volali, ale moc som z neho nevytiahla. Asi sa na mňa pýtali 🙂 Sú zvedaví, či sme nepotratili alebo tak...asi...to si myslím.

miradka
3. srp 2009

Muschko, držím palečky na KET, určo to dobre dopadne 😉

Holky, pred chvíľkou som sa dozvedela, že kamoška čaká 4. baby..má ich tesne po sebe, odstup asi necelé 2 roky..maniačka 😀

veria
3. srp 2009

Holky, díky.
Miradko, jsi si jistá, že utz i v neděli? Jedu příští týden na dovolenou a přijedu až v sobotu, takže poslední den na utz kontrolu před KETem mi vychází na neděli. Moc tomu KETu ale nedávám, popravdě řečeno zcela minimální šanci, páč byla ta embrya nějaká pomalejší....Jdu tam jen proto, že to chce manžel.
Ale proč si trochu nepocuchat nervy za 5 litrů, no nekupte to 😀 Zatím jsem měla 2 pokusy IVF, potom loňském MA jsem se zatím k ničemu neodhodlala.....

muschka
3. srp 2009

Holky dík 🙂 ! Jsem moc ráda a těším se 🙂 .

Dnes se jim UTZ moc líbil, takže mi hned píchli Pregnyl a Agofolin a mám od zítřka užívat Estrofem 2xdenně 1tabletu a zavádět Utrošek. Jenže já blbeček se přehlídla a vzala si jednu tabletu Estrofemu už dnes, no hňup. Ale snad to tolik nevadí... 😠 .

Ve čtvrtek mám volat na embryolku, aby mi rozmrazili embryjka. Nevíte kolik se jich rozmražuje a zda můžu teď mít styk? Aby se nakonec nechytlo víc vajíček, hehe 😉 ...pá, dík

simulin
3. srp 2009

Mir, právě že teď jak mě kontroloval ten doktůrek ze Znojma, tak mi tan nic nenašel, žádný hematom. Tak že asi ta cévka, no uvidím co bude dál.
Vrána podle mě věděl, že tam jdu jen na jednu kontrolu a neměl moc času, tak mě prostě odbyl. Ale jak říkám, nějak mě to nevadilo-se teda divím, jindy bych zuřila. 😉 Ale jelikož jsme to měli po cestě do toho Znojma, tak se nedá říct, že by jsme jeli zbytečně. 😝
Duphaston zatím mám, ale minule mi můj doktor řekl, že už ho příště postupně vysadíme, že se většinou bere tak do 12tt. Už se na to moc těším, ale nevím, nevím, když špiním, jeslti mi ho ještě nenechá. 😠

muschka
3. srp 2009

Veria, určitě, UTZ je každý den, i o víkendu. Můžu potvrdit, mně to nějak dost vychází na ty víkendy. Byla jsem tuto sobotu taky, UTZ a krev, pak pohovor u dr.

miradka
3. srp 2009

Verio, tak nejak mi to už z hlavy vypadlo, že si mala MA. To ma mrzí...verím, že to chce čas, ale tento rok je plodný, pozri koľko je tu tehuliek 😉

Sim, ja končím s utrošom v piatok, v sobotu by som mala byť 13+0. Celkom ma prekvapilo, že dr mi neuberal dávky. Proste s tým mám seknúť a basta. Asiže som aj ja na tej predchádzajúcej kontrole krvácala..
Fajn, že to tak bereš, detičky potrebujú kľud a nie nervy 😉