CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

irminka
4. srp 2009

zkus se podívat někde na diskuzi, jestli tam nějaké maminky nemají k tomu kočárku připomínky, třeba něco najdeš

simulin
4. srp 2009

Muschko, moc přeju ať se ti to podaří. Hlavně klííídeček a nohy v teple... 😀 😉

muschka
4. srp 2009

Holky, dííík 🙂 , budu se snažit, abych se s miminkama přidala k vám 🙂 . Teď mažu na cvičák a vůbec se mi nechce, úplně krutě, nejradši bych zůstala doma v postýlce 😠 ! Tak páááá doufám, že nezmoknem

ywushka
4. srp 2009

jupiii jsem se donutila jit do vany a uz jsem vykoupana i v pyzame,ted me uz chybi jen tech par kroku do postele,tak hezkou dobrou nocku vsem!!! Pa

hanulamarkova
autor
4. srp 2009

Ahoj holky no dneska byla stráááášně vošklivě venku. Sice jsme tam museli s malou se trochu nadýchat svěžího vzduchu ale kdyby jsem nemusela nevystrčím ven ani nos. No já zatím odpočívám teda hodně. Tak hoďku a pul po obědě spánku no to je moje 😀...Aspoň se už mám na co vymlouvat. Já ráda spím po obědě i když jsem nebyla těhule.
Včera jsem byla ale obvzlášť unavená a to jsem spala i dopoledne asi pul hodiny...no prostě to neřeším a když se mi chce tak jdu. Ještě že je malá tak rozumná a moooc hodná že mě nechá.
Začínám počítat dny a měřím metr už jen 4 dny 🙂 a dozvíme se co a jak...

rintintyna
4. srp 2009

júúúúúú já jsem napnutá jak kšanda 😵

ywushka
4. srp 2009

hanu: i se mnou

hanulamarkova
autor
4. srp 2009

🙂 😀 holky to je ještě dlouho co? Ale dneska mi manža řekl, že se mi změnili prsa ... chodil kolem jak mlsný kocour 😀 tak doufám, že je to jasný

zabicka007
4. srp 2009

Hanule takže v sobotu bude jasno? Nebo jinak - v sobotu bude další skvělá zprávička 😉 Jaj jaj tak už aby to bylo...a jak je? Co prsa a bříško? Ty už bys to přece na sobě měla poznat jestli jsi těhule, nebo ne?
Muschko, ahojky, jsem tě nestihla ale budu moc moc držet pěsti na KET a žádných pár dní těhotná, ale definitivně 38 až 42 tt!!! ´
A co chrobi? Nějak se dlouho neozvala... 😒

zabicka007
4. srp 2009

Sim a Ywuš, díky za pochvalu albíčka, ale nejkrásnější věci v něm teprve budou... 😉 Nic, jdu se zase pokochat pohledem na testíky a pak hezky do postýlky
Krásný večer všem 🙂

ywushka
4. srp 2009

jinak holky hlasiiim PRVNI CITELNE I VIDITELNE POHYBY! 😀 snad se to bude zesilovat 😀 bylo to paradni!! dokonce se mi i "nadzvedlo trosku brusko na leve strane pod pupikem🙂

hanulamarkova
autor
4. srp 2009

Žabi jasně že by jsem měla poznat ale ..., jo mám zvětšené bříško, víc se mi motá hlava, citlivější prsa a tmavší dvorce...takže to jede tím správným směrem...jen si říkám, aby to nebyl utroš...
ywuško gratuluji, to je bezva byla jsi v klidu a miminko se pohlo? No je to užasná správa, jen se nelekej, že by se třeba další dny nepohlo, to je v pohodě pak se zase pohne

hanulamarkova
autor
4. srp 2009

jinak přeju hezký večer a dobrou nocku

ywushka
4. srp 2009

hanu: jo hybalo se kdyz jsem sedela v naprostem klidu na sedacce a snohama na zidli!!! Byla jsem naprosto v klidu,byla to parada!!! tak uvidime jak bude dovadet ted!🙂!!! Ale kdyz to chtel citit i manzel tak prestalo 😀 ,to mu dela schvalne🙂

irminka
4. srp 2009

ywus: tak to je super, gratulace veliká . Já už si ani nepamatuji, kdy jsem měla první pohyby. Říká se, že u 2. těhotenství bývají pohyby dříve, ale nevím, nevím 🙂

Dobrou noc všem a hezké sny....

miradka
5. srp 2009

Ahoj holky, prajem dobré ránko. Už od pol 5 nespím. Zobudil ma blbý komár a wc a potom sa mi už nechcelo spať. Aj tak som spala okolo 8 hodín. Zaspala som totiž pred 8. Nepamätám sa ani ako skončili priatelia...

Hani, už sa teším na sobotu, to bude zase novinka 😉
Ywush, tak gratulujem k pohybom, len tak ďalej 🙂

Holky, včera som si kúpila lososa, podkovu...máte nejaký tip ako ho urobiť?

cincolina
5. srp 2009

Ahoj, už mooooc dlouho Vás jenom čtu, ale už se to přiblížilo i mně, tak bych se k Vám moc ráda přidala. Dnes mám poslední pilulku HA, a 2 DC na OBI začnu stimulovat na 1 IVF. Už jsem dostala injekci Decapeptylu.
Snažíme se tři roky, já mam syndrom PCO a manžel míň pohyblivé spermie, tak bychom se k mimču normální cestou nedopracovali :(.
Někdy v příštím týdnu tedy začnu stimulovat, ale na víkend mám naplánovaný výlet s kamarádkami na Slovensko na Vtáčník (spaní pod stanem). Je to zvládnutelné i při stimulaci? Jak je to s injekcema - musí být v chladu? Nemám představu jak to všechno bude a hlavně jak to budu snášet... prosím poradíte?

miradka
5. srp 2009

Ahoj cincolina, injekcie nemusia byť v chlade, ale tá posledná pred punkciou ano a aj decapeptyl. No neviem, či je ideálne stanovať v tvojom prípade, hlavne aby si neprechladla a doležitá je tiež hygiena...ja by som neriskovala. Inak každá holka stimuláciu znáša rozne. Záleží, ako budú reagovať vaječníky, ale budeš pod kontrolou, takže by to malo byť ok. 😉

zabicka007
5. srp 2009

Ahoj cincolino, v době stimulace bych si teda taky netroufla na výlet pod stan, jak píše Mir, nachlazení by to mohlo pěkně zkomplikovat...ale pokud jsi odolný typ tak asi není důvod se obávat.
Ywuš moc gratuluji k pohybům, to musí být úúúúúchvatný pocit! 🙂
MIr, s tím lososem, já ho mám nejraději jen tak na másle posolený a pokapaný citronem, to maso je totiž moc dobroučké samo o sobě a není třeba ho ,,kazit,, dalšími chutěmi...ale jinak na netu v receptech najdeš spoustu tipů

ywushka
5. srp 2009

zabi: taky je budes mit za chvilicku!!! Ted na ne budu cekavat kazdy den 😀

cincolina: ja kdyz jsem stimulovala,tak jsem jela max jen najeky chvilkovy vylet,ale abych spala ve stanu,na to bych se vyprdla! Decapeptyl musi byt v chladu!!! Budeme drzet palecky na stimulku at se vam to podari conejdrive!!!

irm:taky jsem slysela ze u druheho tehu jsou pohyby pry citit driv a ty vase dvojcatka ti to urco daji pekne vychutnat uz pekne brzy 😀

Krasny den plny slunicka

miradka
5. srp 2009

Žabi, díky za tip...ono je práve strašne moc receptov, tak je ťažké si vybrať, ale asi ho urobím tiež len tak jednoducho 🙂

simulin
5. srp 2009

Dobré ráno,
jsem vzhůru už od sedmi, vzbudil mě škaredý sen, screening mi nevyšel dobře, vyskytla se nějaká vada s očičkama a mimi mělo být slepé. ☹ Ach jo to jsou sny...!!!! 😠 Pak mě začalo bolet břicho, uplné křeče, tak jsem šla na záchod a jsem se po......a, průjem 😝 . No jde vidět co se mnou dělají nervy. Jsem objednaná na 11:30, ale jedeme se ségrou dřív, jelikož ji vezu kna kontrolu s očima. Jejda, možná má ten sen s tím spojitost. 😅
Ywuskhko, gratuluju a ať se miminko ozývá častěji... 😉

miradka
5. srp 2009

Sim, určite sa ten sen spojil, na takú vadu snáď ani nemožu prísť. Určite to dobre dopadne, som veľmi zvedavá čo ti povedia a aj na fotečky 🙂 Kedy vyrážate? Myslím na teba 😉

cincolina
5. srp 2009

miradka, ywushka, zabicka007: děkuju, já to musím ještě zvážit, má to být jenom na dva dny. Vím, že to teď asi vypadá, že nehodlám obětovat výlet mimčovi, ale zároveň bych nerada zklamala kamarádky. Navíc ale bojuju s tím, že to budu muset před nimi maskovat, jsou to sice kamarádky, ale kdyby to nevyšlo, tak jim to nechci říkat.

miradka
5. srp 2009

Cincolina, radšej to zváž, nemusíš im hovoriť čo a ako...možeš sa proste necítiš na stanovačku alebo také čosi..

ywushka
5. srp 2009

jdu si vyfoukat vlasy a musim zajet do obchodu a na postu,jejda jak me se nechce!!!

lucka.adis
5. srp 2009

Dobré ráno, holky..

dneska bude pěkně-aspoň to tak teda zatím vypadá a já budu zase sama doma 😠 MM odjíždí za chvilku do Brna, bude lítat po Úřadech a potom má RMČ, takže ho uvidím až večer po 18hodině. Se asi unudím, protože mě to doma už fakt nebaví a u nás se ani pořádně nikam nedá jít, to bych musela jedině autobusem do Brna a tam někde prolézat obchody 😖

ywush: moc gratuluju k prvním pohybům 😵 😵

mir: tak jak píše žabička, udělala bych toho lososa přesně tak. MM ho teda tak dělá a je výborný, takže ti už dopředu přeju dobrou chuť 😉

sim: držím palečky na dnešek!!!

ivi34
5. srp 2009

Ahj všichni, po dlouhé době jsem se mrkla na naše stránečky a nevycházím z údivu - jedno miminko za druhým. Takže moc všem blahopřeju 🙂
My už jsme se přehloupli přes polovinu a už řešíme, kam pojedeme s našima dvojčátkama do porodnice. Kyjov i Břeclav jsme zavrhli, pro klid v duši to bude asi Brno, ale nevíme které - poradíte?

zabicka007
5. srp 2009

Ivi ahojky, já jsem se slyšela, že nemocnice u milosrdných bratří v Brně je dobrá, hodně si ji chválily ženský, protože tam není těch porodních lůžek tolik ,takže se ti více věnují než třeba na Obilňáku nebo kdekoliv jinde-tam je to jak na běžícím páse...ale z ověřených zdrojů to nemám 😒

gabina79
5. srp 2009

Dobré ránko 🙂
Ahoj Ivi, to je super, že ses na nás koukla..takže všechno v pohodě? 🙂 ...co se týče těch porodnic, tak myslím říkali, že nejlepší péče o malé miminka (kdybys s dvojčátkama rodila o trochu dřív) je na Obi, ale jinak nevím...no samo držím pěstičky, ať je ve v pohodě...a zase nám dojdi říct, jak to s tebou vypadá 😉
Ywuš, já mám doma ten velký míč a budu na něm cvičit, ale teď ještě radši ne, dokonce mám jakousi brožurku, kde jsou uvedené cviky vhodné pro těhule, tak se kukni do nějakého knihkupectví, ať víš, co můžeš a co ne..a blahopřeji k prvním pohybům, to musí být úžasné 🙂
Sim, to ta nervozita, taky to tak mám před něčím důležitým...neboj, miminka budou v pořádku...už se těším na fotečku a jak to probíhalo 😉
Hanulko, takže si jasná???? A bude teda ten testík nebo ne???? 😀 Držím pěstičky, ať máš v sobotu krásné hcg!!! 🙂