CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
5. srp 2009

gabi: aha tak to je v tom pripade problem!!!!

Ja jsem se skoro cele odpoledne valela v posteli a ted jdu do vany,uz si nekdy umim na pustit i trochu vody a na chvilicku si do ni lehnu,ale vetsinou me studi nez hreje,mam strach si napustit trosku teplejsi vodu,ale stejne me "nezakryje vic nez trictvrte stehen",takze to je takova koupacka🙂

Hezky zbytek odpoledne

zabicka007
5. srp 2009

Sim, tak hlavně, že je všechno v pořádku ne? To je přece skvělý!!! Jsi šikulka i s bobiškama! 😀
Gabi s tou neschopenkou jsi mě teda dostala, já nemám ani jmenovku na schránce a ani číslo baráku ještě není přiděleno - kolaudovat budeme až teď v úterý, no musím to teda nějak dořešit, protože já doma víc nejsem jak jsem, a to mám vycházky jen od 8:00 do 12:00 😒
Muschko tak přeju dobrou chuť manželovi, to moje drahá polovička dneska měla smaženou cuketu, no to mu ani nemůžu říct, jelikož on palačinky zbožnuje 😀

irminka
5. srp 2009

já jsem dělala také opět palačinky, protože u nás spí ti Ríšánkovi kámoši a každý jí něco jiného a na palačinkách se shodli všichni, tak jsem opět smažila..... 😝

S tou neschopenkou fakt nevím, automaticky mně to doktorka napsala a vůbec neremcala, fakt asi záleží na doktorovi.....

Dnes je u nás divadlo na vodě, tak pošlu mužíka s klukama at se jdou podívat a já si konečně za celý den porvé lehnu, uf, jsem hotová....

papapapa

muschka
5. srp 2009

Ahojky Žabi, manžel posilněný palačinkama odešel se psem ven. A já že s ním nejdu, protože musím žehlit, ale zatím vám píšu, hehe 🙂 .

Hanuli, moc držím pěstičky. Poslouchej, to se možná páte na OBI uvidíme, jestli se ovšem poznáme. Ty jdeš na hcg? Nevím ale kdy se na KET chodí, minule jsem byla na ET až v 11h, tak to se možná nepotkáme. Zítra mám volat na embryolku, potvrdit rozmražení embryjek.

Holky, tentokrát tomu budu věřit, budu mít pozitivní přístup jako Žabička a třeba to vyjde 🙂 !

Sim, super, že jsi ok 😉 !

Holky, já jdu na neschopenku zřejmě hned, kdybych byla těhotná, mám trochu rizikovou práci. A tak se vám vůbec nedivím, že jste doma. Po tom všem si to přece zasloužíte. Kamošky na mateřské mi ale fakt říkaly, že kontroly nechodí...tak nevím. papa,m

miradka
5. srp 2009

Sim, gratulujem ku krásnym výsledkom, hodíš nám sem aspoň tú jednu fotečku? 😉 Škoda, že si si včas nespomenula, ale aj ja by som čakala, že to bude automaticky...Ako dlho to celé prebiehalo?

Holky s tou nemocenskou ste ma teda vyplašili...my chcem na dovču aspoň na 4 dni ☹ len tu kúsok od nás, žiadne dlhé trajdanie...

miradka
6. srp 2009

Dobré ránko holky, už zase som prvá...resp. zase som nemohla spať. Mužík odišiel do práce a potom to začalo ako obvykle, wc a škrkanie v žalúdku..no a to už nejde zaspať 😒

Čo budete dnes robkať? Ja musím skočiť do práce, zase uzávierka... 😔

ywushka
6. srp 2009

dobre ranoooo vsem🙂!!! Uz me nebavi spat!🙂

Miradka: to nevim co dneska budu delat,jen vim ze ve 12:00 mam jit na manikuru

Preju vam hezky den

zabicka007
6. srp 2009

Dobré ránko všem, muschko, v kolik si máš volat na ty embryjka??? A budou teda dvě? A co se týká toho pozitivního myšlení, ne že ,,třeba to vyjde,, ono to vyjde, uvidíš!!!
Mir, i když je to mateřství nádhera tak to má i své stinné stránky, já jsem dneska v noci zase nešla celou noc čůrat, což normálně chodím alespoň jednou, ale asi jsem spala nějak tvrdě či co no a ráno mě tak moc bolel močák a trubice, že jsem lezla pomalu po čtyřech...povoluje to pomalu až teď ☹ Ale děláme to pro miminka 🙂

miradka
6. srp 2009

žabička, obávam sa, že moje materstvo, teda tehotenstvo nebude žiadny med...vobec nemám chuť na sex a ako to tak čítam u dvojmamiek, tak furt sa len sťažujú čo ich bolí, nemožu spať atď...Mňa tiež občas bolí močák, je treba viacej piť, ale to zase budeme ešte viac lietať na wc. Keby si mala odhadnúť, koľko toho za deň vypiješ? Vypiješ aspoň 2 litry? Ja sa obávam, že mám od toho ďaleko 😖 Zato keď sa mrknem na fotečky miminiek, tak som v siedmom nebi 😵

miradka
6. srp 2009

Ywush, ja myslím, že čo nevidieť budem musieť aj ja na kozmetiku, resp. na pedikúru 😀 viz obrázky (galerie tehuliek) http://www.dvojcata.kat.cz/

miradka
6. srp 2009

Holky, väčší doják som ešte nevidela, ešte že som kúpila kapesníčky... 😢 😢 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=zPOayqtX3Ks
zabicka007
6. srp 2009

Mir, já vypiju za den s bídou litr, snažím se pít ovocné čaje neslazené, ale většinou vypiju jen jeden hrnek ráno a tím to končí...chuť na sex teda taky nemám, ale spíš z obavy, aby to tomu prďolovi nějak neublížilo - nějak se nám to s přítelem zvrhlo předevčírem, ale byli jsme oba moc opatrní a já jsem si to vlastně ani neužila protože jsem ho pořád hlídala aby nešel moc hluboko a tak...takže jsme pak stejně usoudili, že bude lepší počkat než se takhle stresovat, na tohle mám naštěstí tolerantní polovičku 🙂 A to jsem teprve na začátku, navíc ty tam máš dva bobišky takže to máš všechno dvakrát horší...ale pak zase bude dvojnásobná radost 😉

miradka
6. srp 2009

Žabi, tiež si hovorím, že potom budem mať dvojnásobnú radosť...len vydržať až do konca a hlavne čo najdlhšie ich mať v brušku..Ja som naposledy bola tiež na nervy, furt som ho kontrolovala a nebolo to ono, bola som rada, keď sme skončili...snáď sa to zlepší

zabicka007
6. srp 2009

Mir, určitě se to zlepší, až budeš vidět, že je vše v pořádku a nic nehrozí, tak to bude dobrý 😉

hanulamarkova
autor
6. srp 2009

Ahoj kočky...teda ja dnes budu dělat palačinky tak jste mě navnadili téda mnamky... ohledně sexu můj může pořád a pořád, ale já fakt nemám vůbec chuť...no bude muset vydržet ale zase je tolerantní, že se se mnou jen lehounce mazlí a tak to jde... 😉

irminka
6. srp 2009

dobré ránko děvčata, právě jsem přišla od gynekologa...
miminka jsou ok, mají přes 10 cm, ale fotečky jsou takové špatnější, pořád se nějak vrtěli a na jednu fotku se vůbec nevešli, tak to musel dr. vyfotit 2x, ale stejně je to nějaké rozmazané.
Jdu vařit a potom fotečky šoupnu do albíčka......

A ještě dotázek: Holky, kdo vám řekl, že sex ublíží miminkům: To si děláte asi srandu,že? Neříkám, pokud špiníte nebo je jiný problém, ale pokud je vše ok, tak si myslím, že sex určitě nevadí...Je to spíše o psychice.. 😉

gabina79
6. srp 2009

Ahojte holky 🙂
Sim, super, že jsou mimča OK...a jak dlouho to utz vyšetření trvalo?...ale výsledky krve budou až za dýl, ne? Nebo na jaké výsledky sis čekala?
S tou neschopenkou jsem byla taky v šoku...od nového roku se to hodně zpřísnilo, neexistují výmluvy jako nám nezvonil zvonek - prostě tvůj problém, máš si ho opravit....určo záleží na Dr, jak ti napíše vycházky..a taky na té diagnóze...jak říkám, já se můžu s vycházkama rozloučit, tak snad mi časem změní diagnózu...
Irmi, mě třeba Dr sex vyloženě zakázal 😉 ....Hani a takové to mazlení je o ničem, když nespěje k tomu správnému konci 😵 ...takže já na sebe nedám šáhnout 😀
Mir, u toho videa už jsem jednou bečela jak želva..fakt doják
Já s pitím nemám problém, vypiju přes dva litry - střídám vodu s citronem, džus a ovocný čaj...a není dobré moč zadržovat, protože může dojít k infekci a to není v těhu dobré....takže je nejlepšé hooodně pít, ať se trubice pořádně pročistí 😀
Muschko, držím pěstičky na mražáčky, ať se dobře rozmrazí..ale to budeš stejně vědět až zítra 😉

gabina79
6. srp 2009

Sim a bylo to v tom Zlíně zdarma nebo jsi platila? A kolik?

majdula
6. srp 2009

Miradko, to jsi sem nemela davat 😅 , jsem si to pustila (bez zvuku!) a i tak jsem ubrecena az za usima...
kdyz si predstavim toho naseho bobka jak byl taky podobne bezmocnej, takovy kuratko...

Nevite holky co Pilotka???

gabina79
6. srp 2009

Majdi, Anet se nám ještě neozvala, říkala, že nám dá vědět její manža - tak buď někde slaví 😀 anebo ještě nic 😉 ...a co ty? Už to máš taky za pár 😉
Irmi, super, že jsou bobci v pořádku, už se těším na fotečky 🙂...až teď jsem se kukla na tu tvoji pěknou modřinu, ty si teda maňas 😀

gabina79
6. srp 2009

Ywuš, taky bych si dala říct s tou manikůrou 🙂 ...já teda s nehtama nic nedělám neb se mi hrozně třepí a lámou, takže v podstatě žádné nemám, ale teď mi krásně narostly, tak jsem říkala, že zavolám známou, ať mi udělá aspoň francii 😉 ...uvidím

gabina79
6. srp 2009

Jé Saj a kam letíte? Nechcete mě do kufru???? 😀 ....já mám PN vystavenou v nemocnici, ale podle mě,, pokud dělají náhodný výběr (kam půjdou na kontrolu), tak je jedno, kdo ti ji vystavil...ale je fakt, že znám málo těhulí, které byly doma a přišla na ně kontrola...jenže náhoda je blbec 😒

gabina79
6. srp 2009

Holky, co jste dýl nemocné, mám dotaz....teď mě zase dojala ta naše účetní a taky moje Dr....posíláte lístek na peníze ke konci měsíce nebo k datumu, ke kterému vás začala vyplácet sociálka? Já jsem na PN od 6.7., 20.7. to byl 15. den, kdy mě nahlásili na sociálku a moje Dr mi řekla, že lístek na peníze se už nově neposílá na konci měsíce ale vždycky k tomu 20. dni v měsíci...takže jsem teď nic do práce neposlala a už mi volali z práce, že jsem to měla poslat 😠 ...tak teď nevím

gabina79
6. srp 2009

Koukám, že je tady dneska mrtvo ☹ ...kde jste????? 😕

zabicka007
6. srp 2009

Gabčo, já jsem v práci tak nakukuju,ptala jsem se na to naši účetní,ten první lístek se musí poslat v den, kdy skončí těch 14 dní (a to posílá zaměstnavatel) a další už se potom posílají na konci měsíce, takže vaše účetní je asi trošku blbka 🙂

hanulamarkova
autor
6. srp 2009

ahoj holky začínám se krutě bát...začala jsem mít výtok tak jak před mrchou je to teda strašně slabé ale auuuuu bojim bojim 😢

simulin
6. srp 2009

Dobré poledne děvčata,
včera jem už nějak nestíhala. 😒
Gabi, první mi vzali krev a řekli mi, že si mám někam zajít, že výsledky budou tak do 1,5 h což mě fakt překvapilo. Odnesla jsem si je hned na biochemku a čekala. Pak jsem se vrátila do čekárny a za chvilku si mě sestřička zavolala a šla jsem na utz, kde se všechno kontrolovalo, nožičky, ručičky, hlavička, šíjové projasnění, nosní kůstka, plíce, žaludek, délka, stáří, srdíčko-tep, no prostě vše, co by mimi mělo mít ve 12tt.
Holky dokonce se mě doktorka zeptala, jeslti chci vědět co to bude, že to už to jde poznat, ale samozřejmě to nemusí být jisté. No a já zvědavka jsem si to nechala říct. 😅 Prej to vypadá na dva kluky. 😝 😉
Jinak jsem neplatila ani korunu a ani za tu fotku nic nechtěli. Jak jsem vycházela, tak jsem se na to chtěla zeptat, ale nějak jsem na to zapomněla. Tak doufám, že ony taky ne. 😖 Ale mají tam moje telefonní číslo a kdyby jim chyběly penízky, určitě už by mi volali. 😕 😅 😉

irminka
6. srp 2009

sinzlin: tak to je paráda, gratuluji, ale jen potichounku 😉 .Ta Batovka je super, že se tam nemusí platit, když jsem tam volala já, tak už měli obsazeno,škoda.

hani: tak pěkně ležkej a odpočívej a opatruj se. nic to nebude, neboooj

irminka
6. srp 2009

pardon simulin 😖

zabicka007
6. srp 2009

Simulin, tak to bezvadný, tak to ti spadl kámen ze srdíčka ne? A dva klučíci? No ty se máš 😀
My jsme teď řešili s přítelem, po kom malý bude, já jsem znamení štír a on beran, takže jsme oba dost takový výbušní a tak, tak jsem říkala, že jestli to bude vzpurný po mě a tvrdohlavý po něm tak si to můžem jít hodit....neřku-li kdyby to bylo double... 🙂