CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

ywushka
7. srp 2009

ja jdu na masaze🙂

mush: taky gratuluju,snad bobici ted uz budou jen a jen bojovat

muschka
7. srp 2009

ywuschko, to budou, já už se na ně těšila jak si je vyzvednu z mističky k sobě do peřinky 🙂 . Ta představa, že jedou po skluzavce je srandovní 😀 .

Teď už jsou u mě v teploučku a v bezpečí. stejně je to neuvěřitelný co ty embryjka vydrží a jak dokážou bojovat.

Žabi, vyprdni se na práci a na šéfa. Ty jsi bojovala za mimi a zasloužíš si klídek. Vím sice, že jsi silná, a že se nedáš, ale doma by ses taky nenudila, co 😉 ?

Ywush, užij si masáže 😅

muschka
7. srp 2009

a představte si jaké bylo moje překvapení, když mi před placením řekli, že i v mém případě je asistovaný hatching zdarma. A já myslela, že jen pro ty co v srpnu začínají. Dobré 3500Kč 🙂 .

ywushka
7. srp 2009

masaze byly paradni,ale mohla mi namasirovat jen cast zad,sedela jsem na zidli,ale uplne jsem citila to uvolneni,parada!!! Jdu se necoho najist

miradka
7. srp 2009

Muschka, ono to fakt bodne takáto úľava...to sa hodí na kočár 😀

muschka
7. srp 2009

Ahooj Holky,

konečně tu jste, já nějak dnes neměla štěstí. Mir já s tím vůbec nepočítala, psali že platí pro IVF započaté v srpnu a já měla IVF v červenci a v srpnu jen KET bez stimulace. Tak jsou každopádně hodní 🙂 .
Ale asistovaný hatching bych stejně měla, oni ho při KET doporučují, takže bych si ho stejně zaplatila.

Ywuschko, masáže bych si dala taky líbit 🙂 .

Já teď čekám na manžílka, má trochu spoždění, musel přerušit práci kvůli mému vyzvednutí. On normálně chodí kolem páté šesté, ale dnes chtěl přijít dřív, no nic asi nestíhá...

Představte si, že se mnou dnes byla na ET paní určitě už přes 40let. Já myslela, že jde na UTZ z gyndy a najednou jsme se potkaly znova na ET. Ale moc jí to slušelo, vypadala svěže, to bude tím těhotněním 🙂. No tak ještě mám asi šanci nevypadat tak blbě 😉

muschka
7. srp 2009

Žabi, ale minule s Tebou byla větší zábava, dneska nebyla taková sranda, byly téměř 2hodiny fakt ticha, no já se tam převalovala a chtěla si povídat, ale holky poctivě ležely ani nedutaly... 🙂

zabicka007
7. srp 2009

Tak jsem musela nakuknout jak dopadla muschka s mražáčkama a lepší zprávy snad ani nelze slyšet! Tak se pěkně drž a odpočívej, už teď se obě pěkně zakusují tak ať to mají co nejsnažší. 🙂
Mir, já už jsem tï to psala jednou, těch kontrol se podle mě nemusíš bát, na druhou stranu abys někde byla na výletě a jen se nervovala, aby ti nepřišla kontrola, to by asi taky nebylo moc dobrý...to by sis to asi moc neužila. A nemůžeš se domluvit třeba se sousedkou že by dvakrát denně mrkla do schránky, jestli ti tam konrola nenechala papír o tom, že tam byli? Když to zjistíš včas tak můžeš hned jet k doktorovi s tím, že tě třeba rozbolelo břicho nebo cokoliv abys měla razítko, že jsi ten den prostě byla u doktora?

ywushka
7. srp 2009

ja jsem ted udelala vajickovo salamovou pomazanku🙂 a jdu se valet!🙂 Tatka odjel na narozeniny tete do brna a mamka se chysta do prace🙂 a my budeme delat asi nejake nekale veci 😀 ,neee chtela bych spis ji si nekam sednout,venku je hezky,tak zase na dve hodiny si posedet na dzusik neni vubec spatny napad!🙂

muschka
7. srp 2009

Žabi, dobrej nápad, taky jsem o tom uvažovala. Představ si, dnes na recepci OBI jsem při vystavování neschopenky zaslechla hlášku, říkala to recepční co mi ji vystavovala té druhé. Prý - tohle na hlášení nejde, že? a ta druhá prý - ne nejde. Tak nevím, jestli mysleli sociálku? Ale možná myslely jen že prvních já nevím 14 dní platí zaměstnavatel a na sociálku to posílají až potom...hm tak jsem se asi radovala zbytečně 😨

muschka
7. srp 2009

Já se teď dívala jak vypadá blastocysta a je to docela už vyvinutý. Má to váček, shluk buněk, pár buněk jako základ zárodečných obalů 🙂

lucka.adis
7. srp 2009

Holky, jestli chcete, tak mrkněte do mého Alba, mám tam vyfocené věci které jsem si koupila.. už je mám ode dneška doma 😉 😵 😵

muschka
7. srp 2009

Jejda Luci, to je krásný 🙂 😉 😅 ! Já už se taky těším, až budu jednou zařizovat...

muschka
7. srp 2009

A koukám, že jsi změnila fotečku i tady 🙂 . Taky bych tam měla nějakou hodit, ono je to asi jednoduchý, ale když já jsem taková blbka na tohle 😒

pilotkaanetka
7. srp 2009

Ahoj,máme dceru Amálku a narodila se 5.8.2009 v 20:40hodin císařem.
šťastný tatínek 🙂

ywushka
7. srp 2009

piltka: gratulujeme uplne straaaaaasne moooooc hlavne hodne zdravicka a stesticka pro vsechny tri!!!!

muschka
7. srp 2009

pilotko, moc moc gratuluji 🙂 😉 😀 😀 😀 ! Hodně zdravíčka!

miradka
7. srp 2009

Tatínku gratulujeme a pozdravujeme maminku pilotku, hlavne nech sú čím skor doma a v pohode a zdravíčku 😉 😉

miradka
7. srp 2009

Žabi, už sme sa s mužíkom bavili, že to riskneme a poprosíme našich, aby sa nám dívali 2x do pošty a keby dačo aby hneď volali. Napokon by šlo zariadiť aj nejaké razítko od zubára alebo z pohotovosti...snáď, ale nerada sa uchylujem k takýmto veciam...dúfam, že to zvládneme bez problémov 🙂 Ja som hrozný strašpitel...naviac sa cítim kvoli tomuto trapne pred mojim gynekológom 😒

miradka
7. srp 2009

Luci, tie tričká nemajú chybu, aj tie dupačky sú úžasné...vtipné... 😉 Dnes odfotím aj svoje gate, ale nič moc to nie je...a možno konečne odfotím svoje bendžo, uvidíte ako vypadá večer...hotová katastrofa

majdula
7. srp 2009

Moc a moc gratuluju k Amalce!!! 😵

A zavidim... uz chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!

muschka
7. srp 2009

majdi, jejda koukám, že Ty už to máš taky za pár 🙂 . Tak hodně štěstí, brzy to budeš mít za sebou.

muschka
7. srp 2009

Holky já měla kvůli té neschopence dnes takový divný pocit, jakobych byla hzpochondr. Jenže já jsem v práci na nohách a přicházím do styku s nemocnýma prskajícíma lidma. Tak snad bych neměla riskovat. O neschopenku jsem si musela říct a sestřička se trošku možná se mi to zdálo podivila. Jak jste to měly vy?

miradka
7. srp 2009

Muschka, to sa ti len zdalo, oni tam bezproblémov dávajú nemocenské...dnes si tam bola, však? Je sobota a to ich zdržuje...ja som si tiež neskoro spomenula a už chceli ísť domov, tak sa to trochu pretiahlo...

muschka
7. srp 2009

Miri, je pátek, ale nic si z toho nedělej, já měla taky sobotu a pořád jsem tvrdila manželovi, že v lékárně bude určitě zavřeno, když je ta sobota 🙂 . Já měla pátek včera, protože jsem skončila v práci 😉

irminka
7. srp 2009

pilotka a tatko: moc moc gratuluji k miminku, hlavně moc zdravíčka jak vám , tak i Amalce... 🙂

ted jsme přijeli z jezer a potom jsme se stavili na zahrádce na kofolku a džusík, dala jsem si malou pizzu a to jsem si pošmákla, doufejme, že mně nebude v noci zle 😝

miradka
7. srp 2009

Muschka, tak to som poplietla 😀 pardon, keď tak sa možete mrknúť na moje večerné brucho a nejaké nové gate. Tie čierne sú zo sekáča zn. H&M a svetlé z polska..

irminka
7. srp 2009

mirad: pěkné bříško, jen tak dále a gatě jsou také super, musím si také nějaké koupit......

miradka
7. srp 2009

Díky, no neviem si predstaviť, že znovu po porode by som mala obliecť nohavice č. 36...teraz mám tak 50 😀

hanulamarkova
autor
7. srp 2009

Ahoj holky ... zdravím moc Pilotku a malinkou Amálku...hodně zdraví štěstí a lásky od svojich do života víc není třeba. 😀
Mir nádherné bříško no co vždyť tam máš dva drobečky a představ si tak za 5 měsíců to bude pupík 😀 😉
muschko s AH to je bezva snad to stihnu ještě i já a bude to ok. No bylo by to fajn.