CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

gabina79
11. srp 2009

Ywuš, ty pohyby to musí být krása 🙂 ..tak držím pěsti 😉 ..a co byste vůbec chtěli?

lucka.adis
11. srp 2009

Gabčo, radši jsem si řekla 😉 jinak tam dojdeš, oni ti automaticky vezmou krev a zpovídají tě, jestli je to těhotenství přirozené nebo po umělém atd. potom jdeš do čekárny a ani né za pár minut už tě volá dr.která ti dělá UTZ. Dojdeš tam, je tam tma.. kalhoty si stáhneš ke kolenům a spodní prádlo si necháváš. Lehneš na lehátko a ona ti jezdí po bříšku a povídá ti k tomu 🙂

Fakt to za to stálo, ještě nám pustila srdíčko a to bylo to nejhezčí 😵 😵
Jo, je to kousínek od Obi 😉

chrobi, mno jo.. vypadá to na holčičku 😵 jak jsi na to přišla, babizno 😀

lucka.adis
11. srp 2009

ywush, držím palečky na zítra. Dej potom vědět co to čekáte, ty už to budeš vědět na 100% 😉

chrobacek
11. srp 2009

Lucíííí to je supr jo prostě aby jste měli páreček víš 🙂

gabina79
11. srp 2009

Jé Luci, to je super, my bychom taky chtěli holčičku 🙂 ....no ale uvidíte, jestli se to potvrdí 😉 Díky za popis, jsem hrozně zvědavá 🙂

ywushka
11. srp 2009

me zatim vsechni podle tech babskych usudku vsichni rikaji ze je tam kluk!🙂 Tak jsem fakt zvedava,snad s tim ten nas sampionek nebude delat zadne caviky a ukaze se v cele krase

lucka.adis
11. srp 2009

taky bych brala aby jsme to věděli na 100%, ale to až v tom 20tt..
Jinak mi teď volali z Prenatalu ty výsledky z krve a vyšlo to všechno negativně 🙂 akorát mi doporučili tripl testy, na ty jsem už na Obi objednaná a potom v tom 20tt na velký UTZ mám dojít k nim 😉

Holky, co jsou ty tripl testy v tom 16tt???

ivkaj
11. srp 2009

Ahoj holky, zajimá mě vaše zkušenost s embryo tranferem. Dělají ho u vás v centru pod UZT nebo jen tak?

simulin
11. srp 2009

Luci, taky mě napadlo, že asi holčiča...., když už máš jednoho chlapáka, teda s manžou dva 😀
Na ty krevní testy v 16tt jdu taky a to 2.10., taky nevím o co se jedná, ale doktor mi řekl, že teď už za ně budu platit asi těch 1400,-. Luci a platila jsi teda a necháš si to proplatit u té pojišťovny?

Gabi, no teď jsem se vyhrabala z pelechu a musím uklidit, fotečky až pak..., vydrž prťka, vydrž. 😀 Já než se rozhoupu. 😝

simulin
11. srp 2009

Ivkaj, myslíš jako na Obi? Tam ho myslím dělají bez utz aspoň si to myslím.

ywushka
11. srp 2009

lucka: jsou to jen odbery na genetiku!!!

ywushka
11. srp 2009

ivkaj: bez UZV

ywushka
11. srp 2009

jela jsem do lekarny a na postu (autem) chytl me zrovna sileny lijak,takze vzdycky nez jsem stacila vyskocit z auta a nekam prejit byla jsem zmokla jak vodnik

simulin
11. srp 2009

Tak kuchyň mám uklizenou, teď hodit prádlo do pračky a zajít s hafanem než začne zase kydat. 😖
Ywuskhko, hlavně ať neprochladneš, tak že hlavně do rychle do suchého.

miradka
11. srp 2009

Holky, bola som v knihovne a požičala som si časopisy Betynka. V jednom som práve čítala o všetkých vyšetreniach, ktoré sa robia v tehotenstve a bolo tam, že medzi 6-8tt by mal dr vyšetriť prsia, čo je v podpaží a v prsnej žľaze prítomná nejaká bulka alebo sekrécia z bradavky. Robil vám dr toto vyšetrenie?? 😕 Mne nie...

ywushka
11. srp 2009

miradka: neee

lucka.adis
11. srp 2009

sim, nic mi o placení neříkali 😕 jenom teď na tom screeningu jsem platila 1450,-kč... tak teď nevím, jestli se to platí nebo ne 🙄 já jdu kolem 4.Září na ty testy na Obilňák

ywushka
11. srp 2009

lucka: plati se jen to v tom 12tt!!!

lucka.adis
11. srp 2009

zase jsem sama doma, manžu povolali zase do Uherského Brodu, byl tam včera od půl páté ráno až do dneška do 2hodin ráno aby tam dneska nemusel a teď tam zase musel jet, tak jsem se rozbulela, že budu zase doma sama 😔 chjo, ty hormony teda semnou cloumají...

miradka
11. srp 2009

No to je divné, už som o tom vyšetrení čítala aj na nete...ale asi sa nerobí

lucka.adis
11. srp 2009

mir, mě taky nikdo nic nedělal... ale vím, že se to dělat má, taky jsem to někde četla 😉

ywushka
11. srp 2009

http://www.nejlevnejsihrackarna.cz/ kuknite sem!:aji super akce na kopletni postylky!!!

lucka.adis
11. srp 2009

ywush, moc pěkný, ale o postýlce budeme uvažozvat až někdy před vánocama, teď máme na to ještě fůůru času 🙂

ywushka
11. srp 2009

my se zatim kukame🙂

pilotkaanetka
11. srp 2009

Ahoj holky tááááááááááák už jsme doma 🙂 🙂

miradka
11. srp 2009

Ahoj Anetko, gratulujem k Amálke 😉 ste zdravé? Už kojíš? Budú nejaké fotky? To som zvedavá, čo? 😀

simulin
11. srp 2009

Mir, jo četla jsem to taky a myslím, že zrovna to bylo na těch tvojich stránečkách o těhu. Taky jsem čekala, že mi doktor prska prohmátne, já to totiž sama neumím a nic nepoznám, ale on nic. 😒 Je pravda, že tento gynekolog mi to ještě nikdy nedělal, možná kdybych mu řekla, tak jo, ale já se před nim stydím 😔 U toho dřívějšího jsem si vždycky řekla a on v poho, vše vyšetřil, tam už jsem byla zvyklá. 😎 Ale tady si fakt netroufám... 😅
Anetko, ještě jednou gratuluju, hlavně aby jste byly zdravoučké a měly se k světu. Těším se na fotečky a taky na popis porodu, byla jsi císařem, že? Jak to, malá nechtěla na svět...? 😕

ywushka
11. srp 2009

pilotka: vitame te doma!! Tak jak holky valcite prvni dny spolu??? Myslim ze dobre!!🙂 Malinka spinka???

muschka
11. srp 2009

Holky, chtěla jsem se zeptat, zda máte některá zkušenost s imunologickým vyšetřením na OBI?
Moje gynekoložka mi říkala, že vyšší hladina rotilátek by u mě mohla být možnou příčinou neúspěchů s otěhotněním a tak nevím, proč když mám vše supr supr (vajíčka, embrya, jsem v pořádku) mi nevezmou krev na imunologii. Nebo myslíte že to dělají na vstupních testech?
Třeba mám protilátky proti plodu...

muschka
11. srp 2009

Už jsem měla jedno zamlklé těhotenství a už rok se nedaří...