CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

sune
26. srp 2009

ywa, nikdy neříkej nikdy. třeba se ti vážně budou ještě hodit 🙂
chrobi, já byla 2x na et na 10 hod.,ale ted dělají ještě v 10h. odběr,takže asi až na tu 11. se chodí. U mě si budou myslet, že jsem nedočkavá asi, když tam budu už dřív- snad teda nezaspíme. Já nemůžu usnout a ráno bych spala, ale ted každé ráno se budím v 7. hod. a makám,abych měla vypráno a navařeno a mohla s morulkama spíš polehávat 😉 Jinak mě začla 2 dny pře opu bolet dost prsa a jsou citlivá, tak jsem si vzpomněla na Lucku, jaký měli zázrak.
Lucka, to bude divoch 🙂 dej sem fotečku pak a zbytek těhulek taky, ať nám děláte insipiraci pořádnou 😉 koukám, že tlak máme stejný. Já mívám 79/59 a dr. se diví, že žiju ještě. Však neboj, mimčo ti ho zvedne hned 😉

ywushka
26. srp 2009

ja jsem si ted vydrazila pro TEA jedny dupacky s nejakou halenkou a jeden takovy cely overalek na doma🙂 Jeee ten se ma🙂 Hned si to dam do albicka!!🙂

lucka.adis
26. srp 2009

chrobi, budu na tebe moc myslet a uvidíš, že vám to tentokrát vyjde 😉

monulko, tak jak píše chrob... po dálnici je to v pohodě a pokud pojedeš po staré-přes dědiny, tak taky.
Jinak jsem z Rousínova, to je kousek od Vyškova 😉

lucka.adis
26. srp 2009

sune, fotečku jsem si nevzala... vezmu si ji až z velkého UTZ 😉 a potom z 3D.

ywush: já koupila 3 bodýčka které mají dlouhý rukáv a jsou v neutrální barvě, když nevíme na 100% co to bude a dneska mi došel těhu svetr, který jsem si koupila z mimibazaru 😉 potom to dám všechno do Alba.

lucka.adis
26. srp 2009

Holky, zázrak to byl a je to pro mě a manžela pořád. Ale určitě nejsme první ani poslední, tak hlavu vzhůru, brzo budete taky těhulky 😵 😵

dakaj
26. srp 2009

Chrobi já jsem byla na ET v pátek v 11hod.
čelali jsme až se všichni dostaví a pak to valí. Byli jsme tam 4 na ET. Tak si myslím že pujdeš taky tak.
Budu držet palce 🙂

chrobacek
26. srp 2009

dakaj supr já totiž byla minule v sobotu a to bylo v devět a byly jsme dvě tak to bylo rychlé 🙂

chrobacek
26. srp 2009

kujíííí holky budu vaše myšlenky moc potřebovat 🙂))

dakaj
26. srp 2009

Chrobi a odkud jsi ,že tak dobře navádíš do Vyškova. 🙂

chrobacek
26. srp 2009

z brna ale ve vyškově máme rodinu 🙂)

miradka
26. srp 2009

Luci, ja mám tiež nižší tlak, vraj mám sklon k tachykardii, ani neviem čo to je...ale myslím že som mala o niečo vyšší tlak ako ty. Ono sa hovorí že v tehotenstve býva skor vysoký tlak, tak možno sa to zmení. Inak mi doporučila viac soliť, ale nebudem, lebo už tak solím viac než pred 5 rokmi...Už sa ti stalo, že by si odpadla? Fakt máš moc nízky tlak...

chanel
26. srp 2009

tak mám první píchanec za sebou, mám nižší dávky jen 175j a Decapeptyl. Zatím jsem v klidu,ale v čekárně bylo na padnutí, potila jsem se jako kůn, a v ordinaci měli moc příjemně. Takže když dobře dopadnu cca 7.9. jdu na OPU.Ale to byl dneska ráno porod, mám nemám.....Chrobi: Ty jdeš na odběr v pátek? Jak se cítíš? Dakaj: já si tě taky pamatuji,jak jsi sem kolem Vánoc,myslím psala, že čekáš na dárkyni a teprve ted se našla? Doufám a přeji Ti,aby to vyšlo!!!! Luci: tentokrát to taky budu děla, nějak se pojistím, výborný příklad!!! Sune: mám pocit, že tentokrát to určitě vyjde? Jaký by byl termín porodu??Konec dubna??

chanel
26. srp 2009

Mir: já mám nízký tlak a ke všemu koilísavý! To je vražedná kombinace...zrovna dnes v čekárně,jsem myslela, že půjdu k zemi..ale přešlo to.

lucka.adis
26. srp 2009

Mir, právě že jo a nebylo to nic příjemného, když ani nevíš na jakou stranu vlastně padáš ☹ kolikrát mě musel i zachytit M (hlavně v obchoďácích, tam vždycky hledám chlazenou vodu, abych se mohla napít...ale i tak to nepomáhá).
Co se týče solení, to já solím normálně tak nějak hodně, ale nepřeháním to. Říká se, že na nízký tlak pomůže kafe, jenomže já ho nemůžu ani cítit natož pít 😝 takže se zeptám v lékárně a snad mi poradí. Hlavní je, že je mimi v pořádku 😵 😵

chanel
26. srp 2009

Luci: já se na ten tlak ptala a nic na to není a zvlášt v těhotenství, prý jen hodně pít a nasadit právě železo! Asi ho máš málo, proto Ti bývá slabo!

lucka.adis
26. srp 2009

chanelko, nějak jsem nepostřehla ten příklad na pojištění 😅 😅 😕

lucka.adis
26. srp 2009

chanelko, to železo mám ode dneška předepsané... zjistila mi to z krve 😉 tak jsem zvědavá, kéééž by to zabralo a já mohla normálně žít 😀 chvílama jsem fakt nepoužitelná a jsem ráda, že ležím v posteli 😠

chrobacek
26. srp 2009

chanelko no tak paráda 🙂)) 7.9. já už budu určitě testovat 😀 😀 😀 😀 jinak jsem OK ale trochu nějaké tlaky teda cítím tak snad se to v těch vajochách dopíká 🙂

luci toto znám taky ... a hlavně se tohoto omdlívání strašně bojím a mám vždycky paniku když citím, že to ne mě jde ale ledová voda to obvykle zlepší ....

lucka.adis
26. srp 2009

chrobi: Jj...přesně, akorát v těch obchoďácích je ti to fakt na prd 😠

chrobacek
26. srp 2009

no popravdě já teda moc nikam nechodím.... a když tak večer ..... sedím v kanclu s klimou, doma máme fajn, a v autě taky klima, takže se snažím vyhýbat čemukoliv jinému 🙂)) takže doma, v kanclu a v autě je mi fajn 😀 😀

chrobacek
26. srp 2009

takže potřebuju bejt těhu přes zimu 🙂))) a to se mi splní doufám 🙂)))

lucka.adis
26. srp 2009

tak to se máš, já za chvilku razím pro našeho raubíře do školky...se mi do toho vedra nechce, ale co nadělám a auto má manža, jenomže klimu v něm stejně nemáme 😀 Fakt ti teď závidím!!!!!!!

chanel
26. srp 2009

Luci, já jsem to blbě napsala...chtěla jsem tím říct, že jsi výborný příklad toho, že to budu dělat.Já jsem se u prvního ivf bála, že pak budu mít paterčata..a taky mě to bolelo.

lucka.adis
26. srp 2009

já se na zimu těším jak nevím co 😀 😀

lucka.adis
26. srp 2009

chanelko, aháááááá... už jsem to pochopila 😀 když to tak vezmeš, nemuseli mi n ato díky tomu OHSS přijít a kdyby došlo k ET, tak čekáme možná trojčata a to by jsme nekoukali jenom my s manželem, ale i na OBI 😀 😀

chanel
26. srp 2009

Na zimu????????Ale to zase budeme nadávat, že je minus deset a tak........přece je léto tak krásný!!!Všechno kvete!! Mně stačí k pocitu na omdlení,když se kolem mě projde někdo řádně zapocený..třeba na ET tam se mnou ležela paní,která asi nepoužila deodorant........příjemné dvě hodinky 😖 ,ale zase byla fajn a milá.

dakaj
26. srp 2009

chanel tak to jsem byla já ,máš dobrýho pamatováka. Celo tu dobu jsem musela papkat prásky na přípravu dělohy a až teť se na nás usmálo štěstí. 🙂
lucka já mám taky nízký tlak a beru na to Frudrocotison ,ale mě to předepisuje muj dok. s endokrinologie,ale já ho mívala ještě niší než ty. 80 na 55

lucka.adis
26. srp 2009

....každopádně mě by trefilo 😠 😠

Holky, fakt vám všem moc držím palečky, aby vám to tentokrát vyšlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

chanel
26. srp 2009

Luci, máš už bříško?

chrobacek
26. srp 2009

no tak mínus 10 jsem zase nemyslela 😉 🙂 🙂 🙂