CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

miradka
26. srp 2009

Luci, tak to je hrozné, si na nemocenskej? To by si si synka mohla nechať doma, nie?

lucka.adis
26. srp 2009

Mir, jsem na NP od Května.. a odpoledne mám vycházky, zrovna v tom vedru 😝 jinak ten příští týden tam být musí, to začíná školka a budou se seznamovat s novou učitelkou.

miradka
26. srp 2009

No ak bude zase taký hic, tak by som to neriskovala, hlavne aby si neodpadla v aute. Toho som sa včera obávala...

lucka.adis
26. srp 2009

v autě bych měla taky strach, ale tam si aspoň otevřu okno a když jedu, tak je to krásně studený vzduch..ale dneska jse teda myslela, že v něm odpadnu a to mě vezl domů manžel. Není to lehký v tomto počasí..

lucka.adis
26. srp 2009

No nic, jdu si na chvilu lehnout. Synátorovi jsem pustila pohádku " Kluka z plakátu " tak toho využiju, než dojede M.

ywushka
26. srp 2009

Jejda vy jste brebendy!!! Musim vas pak podocitat!! My jsme byli za manzelovou segrou,ma ted trosku osobni problemy,tak se ji snazime pomahat....Tak tam jezdime jak jen muzeme....

sune
26. srp 2009

chrobi, tak kdybych sem náhodou nekoukla zítra, držím palce na opu, at máš krásnou úrodu a pěkně hned od začátku se začnou dělit. jo a at tě zřízenci po narkoze neodřou 😉
Chanel, tak gratulace ke stimulce!! Máš stejný úvod jak já! nepotřebuješ větší dávky? jak jsi to posledně snášela??
jinak bych taky ráda byla těhu přes zimu a termín porodu klidně květen, duben už nestihnu! ale je to fakt předčasný řešit, když nevím, jak to bude zítra vypadat. Posledně jsem se taky radovali a nic....
Luci na ten tlak je snad čaj z hlohu,ale nikdy jsem ho neměla. Musíš dávat ted na sebe velký pozor,at si neublížíš. Mně se taky stává, že sebou seknu. Vzpomínám si, jak jsem seděla v práci a říkám si musím se nadechnout víc a pak mě křísil šéf ze země celej vyplašenej. naštěstí jsem se vyhla hraně stolu.
Cin, já taky chodím rychle, ale ted už tak pelášit nebudu 🙂 Budeš testovat doma? kdy máš jít na krev na obi? po neděli už budeš hlásit těhu příznaky 😉
tak dobrou noc všem

elennka
26. srp 2009

ahojda holky... přeju pěkný večer..

cincolina
26. srp 2009

Sune: díky, na krev jdu až v pondělí 7., ale asi to nevydržím. Jinak moc gratulu k morulkám, je paráda, jak krásně rostou!
Elennko, co záda?

elennka
26. srp 2009

záda jsou tak přimeřeně, do pátku mám na záda injekce... abych vydržela být v práci, ale je to lepší... v úterý nesu vzorek na spermio... no jsem zvědavá, jaká bude nebo nebude změna... Odpo jsem hlídala neteř... hodím odkaz na fotky, přihlašovací údaje do IP.

ywushka
27. srp 2009

miradka: tachykardie je zvyseny PULZ-nebo spis rychlejsi. BRadykardie je zase naopak.🙂 Ja ma teda zatim jeste vsechno v norme,ale zase jsem pro zmenu sledovana od puberty na kardiu,ale leky jsem vysadila kdyz jsem chtela otehotnet,takze asi tak🙂 Jeste nejaka dalsi otazka z Kardiologie-tento obor mam rada🙂 😀

Ja dneska jedu s listkem na penize do prace,tak vam preju hezky den! Vcera jsem zase na aukru aukrovala 😀 a vysledek mam v albicku-za cely nakup jsem dala 150kc🙂 Preju vam krasny slunickovy den

dakaj
27. srp 2009

Dobré ráničko.
Ywush jak to je s těma neschopenkama.Ten lístek na peníze mi dají na obilnáku,nebo obvodák. Já marodím tak 1 za 5let. 😉 A stačí když si to vyzvednu toho druhýho jak pujdu na krev.

sajmona
27. srp 2009

Dobre ranko holky,tak utz 7 dc...pravy 13,9 a drobne a levy 22 a drob. Nic moc jsem uplne zklamana,mavic to je urco cysta to 22:(( chrobi drzim pesti na opu,zitra jdes?

chrobacek
27. srp 2009

dobré ráno .... sune děkuju moc 🙂) a na oplátku držím palce at jsi jdeš dnes pro blastocysty a doufám, že se ukážeš, protože jsem napnutá jak špagát 🙂))

ywush... krásné věcičky 🙂)) šampionek bude mít výbavičku jedna radost 🙂

saj ty už jsi zpět?? to čumím... popravdě utz teda nic moc .... to jsi měla na IUI lepší výsledky co? navíc ten 22mm je hodně co ti řekli dr.??? co dávky?

chrobacek
27. srp 2009

saj dík opu zítra.... dávám tomu max 5 vajíček tak jsem zvědavá jak se trefím 🙂

monulkab
27. srp 2009

lucka.adis chci se jen zeptat, v tvé galerce máš napsáno, že jsi byla těhotná už když ti odsávali vajíčka, jak je to možný? myslela jsem že se odsávají ještě před ovulací. 😅

lucka.adis
27. srp 2009

Dobré ráno, holky...

chrobi, tak super...budu na zítřek držet pěsti 🙂

Saj, co ti řekli dr.????? Ten 22mm je opravdu moc 😕

Já jsem po včerejšku o.k akorát jsem volala své dr.a ta mi toho moc neřekla, tak jsem dneska volala dr.někam do Brněnské části a ptala jsem se ho co a jak a úplně jiný přístup. Řekl mi, že v takových vedrech mám být radši doma a nebo s někým chodit, musím hodně pít tekutin-prostě se do pití vyloženě nutit a když už pocítím, že budu padat, tak si rychle sednout, abych nepadala s takové výšky, ale že se to většinou odchytit pořádně ani nedá. Takže když to tak zhrnu, prostě na sebe musím být opatrná a dávat bacha.... a vyhýbat se slunku 🙂
Mimčo je myslím v pohodě, protože mě nic nebolí a ani nešpiním, i když mi říkal, že jestli chci, tak můžu dojet a mrknem, jestli je v pořádku.... Fakt byl moc příjemný, né jak ta moje 😖

lucka.adis
27. srp 2009

Ahoj monulko, nóóóó... to kdybych věděla 😀 fakt nevím, jak se nám to s manželem povedlo ještě před OPU, ale je fakt, že na tom OPU jsem byla a odsáli 7vajíček a to osmé už bylo někde na cestě, tím pádem ho neodsáli. Těžko říct, ani oni to moc nechápali.
Před OPU jsme akorát s M porušili 4denní abstinenci a byla jenom 3denní, tak jestli to bylo s toho 😅 ???
Fakt netuším.

chrobacek
27. srp 2009

Luci no právě je to taky hodně o přístupu doktora... přesně tak jak říkal... mě tyto rady taky dávali pořád vodu u sebe a když neco cítiš tak klidně sednout na chodník, na trávu .... prostě aby člověk nelupl dolů ze stoje ....

chrobacek
27. srp 2009

jo a vypít naráz klidně půl litru vody když to cítíš že to jde !!!

chrobacek
27. srp 2009

Mon no prostě jim jedno uteklo a prasklo dřív jak byla OPU a tak se to stalo protože už si vesele putovalo vejcovodem kde na něj čekaly spermie ... prostě se to může stát, že nějaký větší folík jim praskne před OPU to prostě oni neovlivní nemělo by ale stát se to může......
Luci muselo to být z toho .... 🙂 😉

lucka.adis
27. srp 2009

Mon, je to tak jak jsem ti to napsala a Chrobáček to potvrdil 😉 jinak by nám z IVF nezbylo nic o všechny vajíčka jsme přišli...začli fragmentovat, ale to sis určitě přečetla v mém Albu.

monulkab
27. srp 2009

holky, asi jsem fakt blbá když se zeptám na tohle, ale...nehrozí z toho sexu při stimulaci vaječníků třeba vícečetné těhotenství? když si vrznete ještě před tím odsáváním...? Přece jen je těch vajíček víc a kdyby se náhodou zadařilo oplodnit jich víc...?

lucka.adis
27. srp 2009

chrobi, ale stejně je zajímavé, že se nechytli... prostě že nám s toho nic nezbylo a toto vajíčko se oplodnilo tak krásně, že čekáme drobka a jsem v 16tt. Jenomže mi na to nikdo neodpoví a to je to nejhorší, protože by mě to celkem zajímalo, když už jsem za exota 😀 😀

monulkab
27. srp 2009

ty vajucha totiž už věděli že to mají marný 😉

chrobacek
27. srp 2009

monul jasně že jo .... ale v podstatě je to hodně velká shoda náhod a neděje se to Lucka je fakt vyjímka .....
prostě správně by ti žádný folík prasknout neměl !!!! a navíc by jste měli kvůli spermiogramu dodržovat abst. cca 3 dny ... takže to že tam spermie na vajíčko počká je fakt prostě náhoda a běžně se to neděje

lucka.adis
27. srp 2009

Monu, toho jsem se obávala už od začátku, když mi v nemocici řekli, že jsem těhotná... proto se mi vrátil napodruhé OHSS

chrobacek
27. srp 2009

monul jojo přesně oni věděli, že už je to marnej boj tak to na misce vzdali protože to nejsilnější si klidně samo odputovalo do vejcovodu 🙂)) a zdrhlo před punkcí 🙂))

no jasně právě to vůbec nechápu jak se vám ty ostatní nechytili.... když evidentně i spermie i vajíčko byli OK protože to zmákli bez problémů???? !!!!! prostě divný ... bud ty ostatní vajíčka nebyli OK nebo vybrali blbé spermie nebo nechapu 🙂))

lucka.adis
27. srp 2009

chrobi, fakt netuším a docela by mě to zajímalo, protože je to opravdu divné a to jsme si je nechali všechny napíchnout....takže fakt záhada