CAR Obilný Trh Brno II.

hanulamarkova
16. čer 2009

Ahoj holky z Obi šup sem ať máme dostatek prostoru. 🙂

lucka.adis
27. srp 2009

Tak jsem si vzala tu tabletku toho železa na lačno-tak jak to tam předepisují a potom jsem se po nějaké době najedla a všechno šlo ven, takže jestli to takhle bude pokračovat, tak potěž koště...páč si připadnu jako na začátku těhu 😝 😀 😀

chrobi, v kolik máš zítra OPU? Jde ještě zítra někdo?

chrobacek
27. srp 2009

no záhada nevybrali asi ty správné.... nevím ....
zítra tam mám být 8,30 takže předpokládám, že kolem 9 se budu přesouvat v košilce HAPPY DAY na OPU 🙂)

ywushka
27. srp 2009

dakaj: Listek na penize ti dava ten,od koho mas neschopenku!! Takze pokud ji mas z OBI tak by ti ji meli davat oni,ale myslim si,ze listek na penize by mel byt v praci do konce mesice (to znamena do pondeli)!!¨Ja to tam vzdycky tak vozim!!!

Ja uz ho mam odvezeny,zaplatila jsem v KB jednu tu soupravicku pro TEA a jsem doma,venku zacina byt horko,takze jsem to stihla raz dva🙂manzel me povozil🙂

lucka.adis
27. srp 2009

Škoda že tam nebudu, musí být na tebe super pohled v té košilce s nápisem HAPPY DAY 😀 😀
Když si vzpomenu na sebe tak se fakt musím smát 😀

Ywush: mě NP vystavili na Obi a potom mě dali i lístek na peníze, pokaždé mi ho dávali tak ty tři až čtyři dny před skončení měsíce a zároveň jsem tam byla na kontrole, abych tam nejezdila jenom skrz ten lístek 😉
Teď už mě to vystavuje moje dr.

sajmona
27. srp 2009

tak mluvila jsem s Čadovou a prý vypadá to dobře🙂 řekla to s usměvem.Já na ni že se mě teda moc nezdá,že minulou stim jsem měla víc a ona že to je v pohodě na 7 dc a prý teda akorát ten 22 asi praskne,ale je to prý v pohodě.No asi tomu nerozumím:( ale snad ví co mluví.Mez 1 a 2 mám volat na výsledky kvůli dávkování a v neděli na kontrolu tak uvidím jestli něco doroste.

lucka.adis
27. srp 2009

Saj, držím palce aby to konečně vyšlo 😉

chrobacek
27. srp 2009

saj ,.. dobře? ona to fakt říká na všechno já teda nevím .... no každopádně dorůst můžou .... sim... taky měla na první UTZ kulovku a ted má dvojčata...... no každopádně snažte i prirozeně třeba oplodníte ten 22mm

ywushka
27. srp 2009

saj: cadova je nejlepsi,vzdycky neuveritelne uklidni!!!

lucka: ja si pro nej chodim k obvodakovi,od nej mam i PN!! Ja jen ze se me dakaj ptala!!! Vim ze vzdycky do konce mesice tam musi byt odevzdany

chrobacek
27. srp 2009

ale při velikosti 13,9 si myslím,že stimulku delší mít nebudeš to půjdeš na opu taky 13 DC ... ale to jsou moje úvahy může to být jinak .... a navíc nevíme co jsou drobné třeba ty drobné jsou větší a krásně dorostou a nebo taky neviděli všechny u mě taky jeden viděla až na poslední chvíli

lucka.adis
27. srp 2009

Ywushko, já vím.... 🙂

zabicka007
27. srp 2009

Saj,no těch folíků je málo,ale souhlasím s Chrobáčkem-snažte se sami,třeba ten 22 mm čeká na spermii teď! A já mám teď sex zakázaný,naposledy proběhl už dávno dávno, takže ze solidarity byste si ho mohli dát i za mě 😀 Díky 😝
Chrobi,moc držím pěsti na zítřejší OPU,už se ti to krátí holka!
Cincolino,už máš vymyšleno,kdy zkusíš testík? 😉
Holky, tu těhotenskou průkazku nemusím nosit u sebe, nebo jo?

dakaj
27. srp 2009

Ywush: dík za informace,tak já si zavolám na obi jestli mi ho napíšou. 😉 To je papírování,to nemám ráda 😠

dakaj
27. srp 2009

Je to dobrý nemusím tam letět,oni to vystavují spětně, tak až toho 2,9. Teť mi to řekla Čadová

monulkab
27. srp 2009

ježiš tady to je napínavý...koukám že byste mohli jít z fleku dělat na obilňák,já se v těch pojmech teprve teď začínám orientovat!!!! 😎

lucka.adis
27. srp 2009

Ahoj žabi, teda tobě ty týdny nějak naskakují 😵 😵 super!!!!
Já těhu průkajdu nosím pořád u sebe, nikdy nevíš co se může stát a tam je všechno potřebné napsané 😉 takže já bych ji u sebe určitě nosila.

sajmona
27. srp 2009

Ach jo jsem strasne zklamana. Nevim proc teda cadova nerekne narovinu. Chce se me uplne brecet.:( uvidim v nedeli,treba dorostou. No snazit se muzeme ale jak mi rekli skrz ty vejcovody tak asi sance neni. Mam dneska uplne po nalade a to jsem se tak tesila.

irminka
27. srp 2009

ahojte babule,
zdravím všechny a přeji hezký den ....máme zase horko a duuusnoooooo, fuj,ffuj......

Chrobi: už se t to blíží,co? Budu na tebe zítra myslet....

Zítra jedeme se synem do Beskyd na Sepetnou....Celý víkend nebudu u PC, tak at se všem vše podaří a vše dopadne dobře.... 🙂 Tak to je věta ...IQ tykve 😉

irminka
27. srp 2009

sajmonko: naděje umírá poslední a v neděli se budete všichni divit........... 🙂 Neboj a bud v klidu...To se lehce řekne, ale..... 😉

chrobacek
27. srp 2009

monul.. no to by jsme mohly 🙂))))))

žabi díky moc 🙂 a taky si myslím, že ta průkazka je od toho aby jsi nosila sebou pro případ, že by se ti něco stalo ......

saj... protože ono se to fakt může ještě změnit.... a navíc i dvě vajíčka stačí ... ale pochopitelně by 1.utz měl vypadat líp.... to máš jak u mě na to že mi nefunguje 2 vaječník mi taky nic neřekla... že tam mám polyp už vůbec nic ... a to není žádná prdel protože díky nemu taky nemusím otěhu vůbec ted ... no prostě je pozitivní furt... ale jak říkám musíš být v klidu protože se to ještě může změnit a vajíček bude víc a každopádně ze dvou s miminka taky dají udělat 🙂)) no problem a hlavně si doma počíhejte na ten velkej 🙂 třeba se tam něco protlačí přes ty vejcovody zacpaný nikdy nevíš ....

ywushka
27. srp 2009

jeee moje mamina porad chtela neco malemu koupit a porad otravovala s fusakem,to jsem ji rekla,ze ted fusak kupovat nebudu,ale ze jestli mu chce neco koupit,tak at mu koupi flasky aventky🙂 jeeee tak mu koupila celou tu novorozeneckou sadu a nasla jsem je na netu pres seznam v nejake prodejne jen za 699Kc,to je super cena,protoze primo od aventu v prodejne stoji 999Kc🙂 tak uz se tesim

zabicka007
27. srp 2009

Saj, na zklamání máš času dost až k němu bude opravdu důvod - v neděli uvidíš,jak na tom folíci jsou, a koneckonců na mimi stačí jedno kvalitní embryo, no ne?

chrobacek
27. srp 2009

😉 přesně tak !!! nejdůležitější jsou morule po 4 dnech od OPU co se zahryznou a nepustí !!!!

chanel
27. srp 2009

LUCI: zkus to železo si dát hodinu po snídani, taky jsem ho dřív měla a bylo mi z něj pěkně blbě. Co šumivé tabletky železa? Nebo Acidofolan, tam je taky a je určený přímo pro těhotné! Saj: je to první ultrazvuk a je to předčasné řešit, uvidíš v neděli. Sune: super,at máš dneska dobrý den a ET si vychutnáš!!A všechno dobře dopadne! Chrobi: Tobě přeji na zítra hodně pohody a kvalitních vajíček a tak y s Tebou souhlasím, že Čadová všechno vždycky vidí dobře,ale asi je to tím, že nechce nás ještě víc vystresovat! Ten polyp co máš, proč Ti ho neodstranili? Sakra, tak si říkám, že jsi tu laparku možná měla podstoupit,podívali by se na ten levý vaj. a odstranili polyp,ale když otěhotníš,porodem se očistíš, takže držím pěstičky!!!!!!!!!!!A ještě Saj: hlavu vzhůru!! Neboj dobře to dopadne!!!!!

chrobacek
27. srp 2009

chanelko ona přesně tak chce nás nechat v klidu protože opravdu i jedno embryjko nám k těhu bude stačit.... takže to, že jich tam není mraky není tragedie .....

polyp mi napsala ted na UTZ s otazníkem a u toho 12x25 takže tam prostě neco mám a asi neví co ... a čadová mi nic neřekla a já blbá se nezeptala ..... a předtím tam nebyl takže laparkou by se to nevyřešilo, ale asi by se vyřešil ten levej vaječník i když to že nereaguje taky nechápu protože bez stimulace tam folik byl .... takže nechápu zhola nic

chrobacek
27. srp 2009

ale každopádně je to jedno protože ted budu od úterka max středy těhule 🙂)))

monulkab
27. srp 2009

ten ultrazvuk provádí taky Čadová nebo i jiná MUDr z obilňáku?

chrobacek
27. srp 2009

momentálně tam dělají utz dvě jiné dr.

zabicka007
27. srp 2009

Chrobi, dnes v 11:38 výbornej přístup!!! Máš jedničku s hvězdičkou! 😀

chrobacek
27. srp 2009

😎 😎 😎 žabi já mám v hlavě totiž všechny varianty 🙂))))

zabicka007
27. srp 2009

Luci, díky, taky jsem z toho vyvalená, už 10. týden, pokaždý, když se na to čísilko podívám, tak jsem z toho úplně blažená 🙂 V pondělí jdu na kontrolu, tak už se nemůžu dočkat...snad bude ten hematom pryč,ale špiním pořád, tak nevím.